2012 Nuray Sayarı Ekim Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Ekim 2012 Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2012 Nuray Sayarı Ekim Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Ekim 2012 Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor


  Nuray Sayarı Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu


  Sevgili Koçlar uzun bir zaman etkili olacak Kuzey ve Güney düğüm noktalarının Koç ile bağlantılı olduklarından siz kafanıza koyduğunuz şey için gizli çabalarla devam edin, zamanınızı bekleyin. Bu zaman uzun süre gelmeyebilir, ama unutmayın sizin istediğiniz de kolay bir şey değil. Başta evlilik veya uzun süreli ilişkiniz olmak üzere, iş ortaklığı, sözleşmeler, yasal davalarla ilgili konular üzerinde etkili olacak bu kavuşum, yapılması gereken düzenlemelerin işaretidir.
  Sosyalleşmenin ön planda olduğu bu dönemde sanatsal alanlar başta olmak üzere, spor, aktiviteler, hobilerinizden para kazanmak(iş kurmak), eğlence yaşamı, moda tasarımı, grafik, iç dekorasyon, gibi meslekler yoluyla hayatınızı kazanmak ve kendinizi ifade etmek mümkün. 12 Ekim de, ise ayağınıza dolanan para kazandırmayan işlerle vedalaşmanın zamanı geldi… Planlamadığınız sürprizler olursa dert etmeyin, bir sonraki hafta her şey yoluna giriyor.

  Yani, sizin için bir şeyler değişiyor, özellikle ilişkilerde köklü bir şekilde değiştirecek olaylar içinde bulacaksınız kendinizi Yine Ay sonuna doğru,, 6.evinizde ilerlemeye başlayan Merkür Ulaşım ve havacılık, demir sektörü, kuyumculuk, sporcular, kendi işini yapanlar, çalışanlar, astlar ,yeni iş geliştirme faaliyetleri, hız ile bağlantılı tüm konularda risk dönemi, aslında iyi kullanıldığında avantajları da yanlarında getirirler. Doğan her gün, her gün yenilenen enerjilerimiz bize umut ışığıdır. Ve yeni şanslar sunmakta sadece…


  Kaynak: astrolojiburc.com
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu

  Ekim ayına seyahat, eğitim, medya, yabancı ortaklı işlerinizle başlayacaksınız sevgili Boğalar… Bu ay, Önemsediğiniz gruplar veya mesleki iş bağlantısı kurduğunuz kişilerin size olan yaklaşımlarını daha net anlıyorsunuz. Aynı yerde çalışmadığınız ama iş dostunuz olan kişilere yakın durmak bu ay size kazanç getirebilir. Kendinizi özgün şekilde ifade etmekten taviz vermeyin. Yine yeni stratejilerin, rekabet oyunlarının gidişatı belli oluyor. Kimi Boğa’lar bu süreçte aşırı ısrardan ve değişmek istememekten dolayı kendi kendilerini sıkıntıya sokabilirler.
  Güvenler sarsılıyor ve eldekiler de gidiyor. Bazı kişilerle görüşmeleriniz olabilir. Kafanız karışacak, kendinizi akışa bırakacaksınız sonunda. Bazı işbirliği, işle ilgili yeni gelişmeler, paylaşılan yeni fikirler güzel ve umut verici olsa da, zamanının gelmediğini hissedeceksiniz. Diğer taraftan, çok önce vermiş olduğunuz bir borcu tahsil etmek ya da aidat, vergi veya benzeri düzenli ve zorunlu ödemelerle ilgili olan borçlar konusunda bir kolaylık yapılması için başvurunuz olduysa buna gecikmiş bir olumlu yanıt almak, sevindirebilir. Özellikle 14 Eki günü, iş konularında hayal kırıklığı duymanıza neden olabilir.

  Bazılarınız çalıştığı yerdeki sorunlar veya umduğunu bulamama nedeniyle kendini rahatsız hissedebilir. İki farklı görünüm neticesinde, iş aramak, iş hayatınızla ilgili konulara çare bulmak isteyebilirsiniz. Çünkü mevcut durumun sizi tatmin etmediğini bileceksiniz. Ay sonu , hayata karşı isteğiniz yüksek olmayabilir. Daha çok kendi içinize dönük bir ay geçirebilirsiniz…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Eylül 2012

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu

  Pek istemediğiniz iş yükleri, üzerinizden yavaş yavaş kalkıyor sevgili İkizler... Bu ay dan sonra, kadersel etkiler altına girmenize neden olan koşullardan uzaklaşıyorsunuz. Son iki senedir yaşadıklarınız, aslında kadersel bir oyun değildi, sizin kendinize oluşturduğunuz çaresizlikler idi. Şimdi enerjinizi yükseltin ve kendinizi kariyerle ilgili yeniliklere açın. Hem evi hem de işi ilgilendiren seçimler yapmanızı sağlayacak.Ayın durumu, bireysel çabalarınızla ilgili olarak bazı sonuçlar veya ödüller de getirebilir.
  Bu dönem tamamlanacağını düşündüğünüz çalışmalarınız veya neticeleneceğine inandığınız süreçlerde beklediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem İşinizi, çalışma hayatınızdaki konumu, büyümeyi, çıkarlarınızı gözetmeyi, işinizde, yetki sahibi olmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarına faydalı ve yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

  Çünkü insanların sizin yardımınıza ihtiyaç duymaları mümkündür. Rekabet gibi olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Çünkü bu duygular hem zihinsel hem de bedensel sağlığınız için risk oluşturur. Yine bu dönem eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, , bebek bakımı, el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir. Kardeşi veya çocuğu okula başlayacaklar, ilk kez iş hayatına adım atacaklar, tayin olanlar, ev değişiminde bulunanlar, kiralamak, evi işyeri haline getirmek, hasta bakmak gibi aktiviteler bu süreçte yaşanabilir. Şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Eylül 2012

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu

  Ekim ayına özel hayatınız ya da ortaklı işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Özel yaşantınızda karşı taraftan çok şey bekliyorsunuz ve bu ay ilişkinize güvensiz ve kuşkuyla yaklaşabilirsiniz. 5 Ekim de ev ve aile hayatınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Aslında siz kendinizi sorumluluklarınıza karşı yetersiz hissedeceksiniz. 14 Ekime kadar her konuda önemli kararlardan kaçının.
  Ortaklaşa para konularınız veya bütçe planlamalarınız devrede olacak. 12 Ekim'de, evinize dair önemli bir görüşme, konuşma devreye girebilir. Arsa, emlak, alım, satım işlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Yine bu Perşembe, burcunuzda ilerleyen Venüs, tüm baskılara rağmen, problemli işleri tatlıya bağlayabileceğinizi söylüyor. Sizi zenginleştiren fırsatlar ise 15 Ekim ve sonrasında elinizin altında olacak.

  Lüks ürünlerden para kazanabilir, kazancınızı çeşitli şekillerde artırabilirsiniz. Venüs’ün para evinize girmesi, harcamayı da seveceğinizi gösteriyor. Diğer taraftan yabancılarla ilgili işler de netleşecek görünüyor. Büyük resmi kaçırmadan detaylara dalmaya çalışın. Venüs ‘ ün de ileri harekete geçmesi ile beraber uzun zamandan beri şartlarınızı zorlayan maddi krizler bitecek gibi görünüyor.

  17 Ekim ve 18 Ekim günleri iş ve kariyer yaşamınız ile ilgili ciddi haberler gelebilir. Ekim ayı önemli bir ay sevgili yengeçler. Hukuk, Eğitim ve Turizm sektörlerinde her zamankinden daha şanslı olacaksınız. Burcunuz güneşinizle uyumlu bir görünüm yapacak zihinsel olarak huzura ihtiyacınız olacağının göstergesidir. Bağlandığınız her konuda daha kararlı ve hararketli davranabileceksiniz...
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Eylül 2012

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu

  Bu ay bazı Aslanlar dış dünyanın daha eğlendirici, sürükleyici güzelliklerini yaşamak isteyebilirler. Farkınızın fark edilmesi Ön sırada yer almak Aşka açık olmak,.. Tarzında gelişebilir. İletişim halinde olacağınız kişilerin sizi aşağıya çekmesine izin vermemeye çalışın.Özel hayatınız ya da ortaklı işleriniz devrede olmaya başlayacak. 9 Ekim'de çalışanlarınızdan veya çalıştığınız yerden parasal konularda önemli destekler görebilirsiniz.
  Yine hayatınıza dair düşündüklerinizi uzun vadede gerçekleştirmek için harika bir ay olabilir. Ayrıca ilişkilerinizde senin, benim param veya malım sürtüşmesi ve alınganlığı yaşatabilir. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Veya eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sorunlar oluşabilir. Parasal konularda bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.Yine bazı insanlarla tanışma durumunuz olursa özellikle dikkatli olmalısınız..

  Özellikle Yeniaya kadar, bazı arkadaşlarınızla aranızda iletişim anlamında sorun yaşanabilir. Söz verirler yapmazlar, konuşurlar dinlemeyi bilmezler. Bir iş, organizasyon, eğitim, yolculuk ve görüşmelerde aksamalar meydana gelebilir. Bunları makul karşılayınız. Uymayan olaylara her şeyin olabileceğini düşünüp enerjinizi bu konuya vermeyin. Gelip geçici olan sorunların çözümü inadı bırakmakta yatıyor. Ekim ayı boyunca burcunuzu da etkileyecek Venüs, size ışıltı getirecek. Sevdiklerinizi ikna etmeniz, kendinizi sevgiyle kabul ettirmeniz çok daha rahat olacaktır. Bakımlı ve çekici olmanın keyfini çıkarın.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Eylül 2012

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu

  Bu ay önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Yine Jüpiter-İkizler burcu seyri kariyer evinizde ilerlediği için hangi yöne gideceğini, hangi tercihi yapacağını bilememiş olanlar şimdi aklı başında düşünerek kararlarını verebilirler. Bu süreçte Mükemmeli yakalamak için istediğiniz her ne ise onun peşine takılarak elde edebilirsiniz.
  Bunu size sağlayan akıl gücünüz, zekânız, iş becerikliliğinizdir. Yalnız bir şeye dikkat edin bu ay olumlu enerjiden yararlanmaya bakın. Eğer mevcut durumunuz sizi tatmin etmiyorsa, başarılı olabileceğiniz alanlara yöneliniz. Gerekli kişilerle bağlantıya geçerek, yeteneklerinizi ifade ediniz. Bu geçiş sizi dürtüsel manada besleyicidir. Bu dürtüler, kazanmak adına yola çıkmanın, sonunda hedefe varıp ele geçirmenin işaretçileridir. Aşk hayatınızda yine güç sizden yana olacak.

  Son zamanlarda gözlerden uzak kalmış geçmişle alakalı her konuyu gözden geçirirken, yaşadığınız ilişkide veya karşılaştığınız insanlarda soğuk bir havanız olduğu yönünde etki uyandırmış, tam anlamıyla kendinizi, düşüncelerinizi, isteklerinizi tam olarak ifade edemeyenleriniz olmuştur. Artık kontrol elinize geçmeye başlıyor. Kendinizi ifade etme gücünüz yükselecek Ben buradayım diyebilmek için harekete geçebilirsiniz…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Eylül 2012

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu

  Disiplin ve kısıtlama yıldızı Satürn bir süreliğine sizin burcunuza geçti sevgili Teraziler... Bu ilk başta Terazinin ilk günlerinde doğanları etkileyecek. Çevre ve aile yapısı değişmeye başlayacak. Bunun etkisiyle kiminiz evlenerek bulunduğu çevreden uzaklaşacak, kiminiz de aileden birinin gitmesiyle veya sizin başka bir yere gitmenizle değişim içine gireceksiniz. Kiminiz hayatınızın aşkı ile tanışıp evlenme, kiminiz meslekte bir ödülle onurlandırılma, kiminiz sosyal çevrenizi seviyeli, seçkin kişilerle genişletme, kiminiz de kafasındaki iş girişim projesini hayata geçirmeye hazırlanma ile yaşam kalitesini daha üst seviye çıkaracak ve yaşantınız için emekle ve çabayla yaptığınız şeylerin mutluluğunu yaşayacaksınız.
  Yine bu süreç, Kariyerde ilerlemek için kullanabileceğiniz şanslı gelişmelerle karşılaşabileceğinizi, hatta bayanlardan çok önemli destekler de bulabileceğinizi ifade ediyor. İş değişikliği, terfi, yetki artırımı gibi yollarla, iş hayatınızda hem kendinizi daha ön plana çıkaracağınız ve imajınızı geliştirecek olan bir dönemin başlangıcını haber veren bu etki, ani bir seyahati getirebilir. Bir de en önemlisi yatırım ve harcamalar konusunda çok dikkatli olmanız.

  Özellikle ortaklaşa işlerde azami dikkatli olunuz. Bir koyup yüz kazanacağım diye, risk almayınız. Ekim sonrası, ise bazı sağlık sorunlarının sonunu getirecek günleri de içerebilir. Tedavi görmekte olan Teraziler, bunlardan daha hızlı sonuçlar almaya başlayacaklar. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız. Bazılarınız ise Hayatınızdan bir yakın veya uzak ilişkiyi kesip atacak! Kendinizi hazırlayın bir sonraki sürprizlere…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Eylül 2012

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu

  Ekim ayına iletişiminiz hızlı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Akrepler. …İş ve özel hayatınızın toparlandığını hissediyorsunuz. Bu, dışarıdan bir müdahaleyle değil, tamamen sizin özgür iradenizle ve harekete geçmenizle oluyor. Hiçbir şeyi ertelemeyin, planladığınız işleri başlatın. Kendinize güvenin. Gücünüzü etkin ve sağduyulu kullanırsanız, kalıcı dostluklar ve başarılar kurabilirsiniz. Elinize yakıp yıkmak için fırsatlar geçse de, değişimi iyi niyetle gerçekleştirin. Yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi, her ne iş yaparsanız yapın, en üst düzeyde kullanabilirsiniz
  Mars Akrep burcunun yöneticisidir ve burada çok güçlüdür. Başta Akrep olmak üzere yükseleni, Boğa ve su grubu burçları Marsın yüksek enerjisinden etkilenecekler. Güç ve kontrole verdiğiniz önemi herkes bilir. Yoğun duygular, güçlü istekler, hırs, mücadele gücü verebileceği gibi Akrebin negatif yönü kuşku, kin, öfke, intikam, kıskançlık ve cinsellikteki aşılıklara karşı temkinli olmalı.

  Yine yakın çevrenizle bir takım sürtüşmeleriniz ve huysuzluklarınız olabilir.15 gün boyunca kadersel alanınızda değişik ve nedensel olaylarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizi güçlü tutmaya çalışınız ve ben buradayım diyecek kadar da kendinize güveniniz. Bastığınız yeri iyi bilmemiz lazım. Yoksa yaşayacağınız kayıplar sizi oldukça zor duruma sokabilir…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Eylül 2012

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu

  Bu ay maddi konularda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Para harcamak istediğiniz birçok kalem olmasına karşın, her şeyi en ince detayına kadar düşünmek sizi yorabilir. Yay’lar için çok kolay bir süreç olmasa da, ruhsal açıdan öğrenilecek çok şey var. Bazı kayıplar ya da elde olmayan koşullar yüzünden akışta kalmayı öğrenmek gerekiyor. İş ortamında ve çalışma koşullarında daha esnek olmak, gerekiyorsa yöntem değiştirmek gerekiyor.Kendinizi nasıl konumlandırdığınız, unvanınız ve projeleriniz daha fazla görünür hale geliyor.
  Bu dönemde pek çok akıllı iş çıkarabilir, aynı zamanda pek çok konuya cevap vermek durumunda kalabilirsiniz. Ay boyunca medyada yer almanızı veya yurt dışı iş gezilerine katılmanızı sağlayabilir. Yakın çevreniz, iletişime dayalı işleriniz devrede olacak. Kariyerinizde güzel destekler sizi bekliyor. Arkadaşlarınızın devreye girmesiyle, istediğiniz, düşündüğünüz veya konuştuğunuz bir iş devreye girebilir. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir, ya da ailenizle stresli ve gergin bir ay geçirebilirsiniz.

  İşiniz ve aileniz arasında denge kurmak sizi zorlayabilir. İlişkilerinize bu ay çok dikkat edin. Ekim ayının 3.haftasında kariyer alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Hiçbir şeyi ertelemeyin, planladığınız işleri başlatın. Kendinize güvenin. Elinize yakıp yıkmak için fırsatlar geçse de, değişimi iyi niyetle gerçekleştirin. Eğitim, spor, medya ,aktörlük ve aktrislik gibi konularda uğraşan Yay burçları bu ay her zamankinden daha şanslı…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Eylül 2012

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu

  Bu ay güvensiz ve sorgulayıcı tavırlarınızı bir kenara bırakmalı ve hayatınızın keyfini sürmelisiniz. Maddi sıkıntıların ve problemlerin geçtiğimiz yıllar içinde işin içinden çıkılması zor pek çok olaya sebebiyet verdiğini gördük sevgili Oğlaklar. Artık olumlu etkiler sebebi ile geçtiğimiz birkaç yılın acısını çıkartma ve ödüllendirilme zamanı hızla geliyor. Bu dönem için olumlu şeyler söyleyeceğimi bir kaç burçtan olan Oğlaklar, 28 Aralık ve 12 Ocak civarında doğdular ise, üstte saydığım etkilerden her zamankinden daha fazla etkileneceksiniz.
  Aybaşında para ile ilgili bazı gerginlikler devam etse de, 11 Ekim‘ den sonra bu problemler hızla düzelmeye başlayacak. Kendinizi, 11 Eylül ‘ den itibaren hukuksal bir başarı veya iş için yapılacak önemli bir seyahat veya hızlandırılmış bir kariyer eğitim programında bulabilirsiniz. Yine İş arayanlar için: 9, 17 ve 21 Eylül günleri gelecek olan tekliflere acaba gözü ile bakmalısınız. Bu dönemde karşınıza çıkacak iş fırsatları ileride fazlası ile yoğun ve gergin olaylar yaratabilir. 17, 22 Ekim günleri ve 30 Eylül günü reklamcılık, sigorta veya nakliye, lojistik gibi alanlar ile kendinizi bir değer olarak ifade edebileceğiniz ciddi bir iş bulma şansa mevcut. Bu ay 2 iş veya 2 kariyer fırsatı arasında kalabilirsiniz.

  Özellikle duygularınız ile değil aklınız ile karar vermelisiniz. Her ne kadar büyük düşünmek, uzaklarla, yabancılarla, medyayla iş yapma fikirleri içindeyseniz de, eforunuzun bir kısmını da yakın çevrenize verin. Kısa iş ziyaretleri, dokümantasyon, e-postalarla bağlantılı çalışmaları ihmal etmeyin. Hayata olan inancınızın kuvvetlenmesini sağlayacak gelişmeler var. Yakın çocukluk arkadaşlarınızdan aldığınız destekle farklı iş gruplarının içine girebilir, yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Onlardan gelecek sıcak ilgiye siz de aynı sıcaklıkta cevap verdiğinizde, asla pişman olmayacağınız güzel bir dönemin kapıları da açılacak. Büyük resmin içinde, küçük ayrıntıları da düşünerek ilerleyin…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Eylül 2012

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu

  Sevgiili Kovalar, Borçlar, iflaslar, krizler can sıkıyor. Fakat sonunda paramıza ve kendimize sahip çıkmamızı sağlıyor. İşte bu ay görünüm yaşadığımız tecrübeleri göz önüne alarak bundan sonra dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Kimlere güvenmeli, kimlerden sakınmalı sorusunu hatırlatarak kendimizi gözden geçirmemizde yardımcı oluyor.
  Güçlü duygularınızla ve olumsuz yönlerinizle baş etmesini bilecek, çevrenizdeki insanları çok önemsemeyeceksiniz sevgili Kovalar. İş alanlarınızda bazı şeyleri gözünüzde çok büyütmeyin. 14 Ekim'de, uzak çevrenizden alacağınız haberler duygusal olarak sizi yıpratabilir. Her şey neyi, nasıl algıladığınızla ilgili olacak, bu yüzden enerjinizi yüksek tutun. Bu ay şans sizden yana olacak. Rahatlayacaksınız, birçok işinizi bu aya denk getirmeye özen gösterin. Anlaşmalarınız kalıcı ve uzun soluklu olabilir.

  Yine beklenmedik yerlerden alacağınız destekle güzel bir gün sizleri bekliyor. Sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya bu alandaki uğraşılarınız insan ilişkilerine bağlı olabilir. Enerjinizi iş alanlarınıza yoğunlaştırın. Bu ay ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayan Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz. Ekim sonu, iletişiminiz hızlanacak. Telefon görüşmeleri, kısa yolculuklar, meraklı yaklaşımlar, yakın çevrenizle beraber hareket etme isteğiniz, size aktif ve çok yönlü bir gün geçirtebilir…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Eylül 2012

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Ekim 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2012 Ekim Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu


  Sosyal çevrenizde ve arkadaş ilişkilerinizde bu ay, güçlü yönlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yine de grupsal işlerinizde disiplinli ve programlı olmalısınız. Parasal konularda ani tepkilerden kaçının. Bakış açınız ve gerçekliğiniz hiç şüphesiz artık çok daha farklı. Geride durun, kendinizi bu yeni ve farklı Eylül ışığında inceleyin. Ne kadar yol kat ettiğinizi ve özsaygınızın ve bağımsızlığınızın ne kadar güçlendiğini görün. Odak noktası daha çok siz? Geliriniz, para harcama alışkanlıklarınız ve kişisel finans tavrınızdır.
  Yine bu ay gezegensel etki aynı zamanda bir grup içinde değişimleri pozitif bir şekilde etkiler yakın iş arkadaşlarının planları, sıkı takip ettikleri ajandaları sayesinde işleriniz oldukça rahatlıyor. Her şeyden haberdar olacaksınız. Ancak zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor .Yurt dışı bağlantılı konular, medya ve tanıtım konularında atak yapmanız için tüm koşullar hazır. Planlarınızdan yakın çalışma arkadaşlarınıza da söz edin ve onların desteğini alın.

  Önemli başarılar peşindeyken hedeflerinizi canlı tutun. Yılın en kafa karıştırıcı, bazılarınız için en zor, bazılarınız için rutin bir ay. Yine İş arayanlar için: Özellikle 11—18 Eylül günleri karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirme şansınız var. Estetik, reklam, emlak ,kadın güzelliği, lüks tüketim ile alakalı mesleklerde bu ay iş bulma şansınız her zamankinden daha fazla. 17 Ekim ve takip eden 2 gün içinde geçtiğimiz ay yapmış olduğunuz iş görüşmelerini çok önemsemeyiniz. Kariyer yaşamınızı etkileyen Plüton ile Güneş’in birbirlerine meydan okuması. Bu heyecanlı dönemin ve onunla birlikte gelen huzurun keyfini çıkarın. sevgili Balıklar…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Eylül 2012

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş