2012 Nisan Ayı Burç Yorumları - 2012 Nisan Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2012 Nisan Ayı Burç Yorumları - 2012 Nisan Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Zeynep Turan Nisan 2012 Koç Burcu Yorumu


  Bu ay maddi konular sizin için önemli olmaya başlayacak, bu alanlarda şansınız sabah saatlerinde yüksek gözüküyor.
  Kendinizi bir çok açıdan güvende hissetme ihtiyacınız fazla olabilir.Yine de kendinizi iyi hissetmek adına bu hafta başı alışveriş yapmak isteyecek, harcamalarda bulunacaksınız.İş alanlarınızda önemli değişimler yapmak için istek duyacaksınız. Beklenmedik alanlardan alacağınız destekle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Parasal konular ön planda olmaya devam ediyor.14 Nisan'da yakın çevre alanlarınız devreye girmeye başlayacak. Akıcı iletişimle yakın çevrenizde bulunan insanlarla, akraba veya kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ya da satış, reklam, pazarlama alanında kendinizi gösterebilirsiniz.
  Yeniaya geri planda durarak girseniz bile, önünüzdeki bir kaç haftayı planlarınıza yönelerek geçirmeniz yararınıza olacak sevgili koçlar.. 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

  Nisan sonu iş alanlarınızda geçmişten halledilmemiş meseleler sizi sinirli kılabilir. Ya da iş yoğunluğunuz nedeniyle hastalıklara açık olabilirsiniz. özel hayatınızda dikkatli adımlar atmanız gerekecek, kafanıza göre davranmanız ilişkinizi zedeleyebilir. Veya ilişkinizin sorumluluklarını üstlenmek istemeyebilirsiniz.
  Kaynak: zeynepturan.astrolojiburc.com
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Boğa Burcu Yorumu


  Bu ay, kendinize olan düşkünlüğünüz artabilir. Keyfinizi yerine getirecek ortam ve insanlarla bir arada olmayı tercih edecek, açık havada bulunmak isteyeceksiniz.
  İşinize ve yapmanız gerekenlere yeteri kadar ilgi gösteremeyebilirsiniz. 5 Nisan'da grupsal işlerinizde veya sosyal ortamlarınızda yabancı insanlardan alacağınız desteklerle, kendinizi etkili bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Tembelliği ve rahatlığı üzerinizden attığınız takdirde, bir çok konu için harekete geçebilirsiniz. 11 Nisan'dan sonra maddi konular ağırlıklı olmaya başlıyor. Sosyal alanlarınıza yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Sosyal çevre alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili boğalar.
  Bu ay yeni tanışacağınız çevreler ileriki dönemde işinize yarayabilir.Nisan itibarıyla, merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu ay boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak.Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alacak.

  Bu dönem içinde yazı yazmak ve duygularınızı kağıda dökerek rahatlamaya çalışmak size terapi gibi gelebilir. Yine sahne sanatlarıyla ilgili işiniz varsa yaratıcılığınız sizi iyi noktalara taşıyabilir.Nisan sonu sosyal çevre ortamlarınızda veya özel hayatınızda sinirli davranışlar sergileyebilirsiniz. En ufak bir olayda kolay çileden çıkmaya müsait olabilirsiniz.
   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı İkizler Burcu Yorumları

  İkizler Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 İkizler Burcu Yorumu


  Bu ay sakinlik ve sessiz ortamlarda bulunma isteğiniz fazla olabilir sevgili ikizler.
  Biraz kendinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Duygularınızı saklamak ve hissettiklerinizden bahsetmemeyi yeğlemek insanların dikkatini çekebilir.İçinize doğanlar bu bir kaç gün boyunca gerçekleşebilir. 2-6 Nisan arasında iş ve kariyer alanlarınızda, güçlü ve etkili desteklerle hareket edebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını kullanmasını iyi bilecek, her tür sorununuza çözümü kolay bulacaksınız. 10 Nisan'dan sonra huzursuz hissettiğiniz konular geride kalmaya başlıyor.
  Kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız yalnız hala iş alanlarınız sizi zorluyor. Nisan ayına, iş ve kariyer alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Göz önünde olacağınız yoğunluklarınız bu ayda devrede olacak sevgili ikizler...Nisan ayı boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz.
  Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde bu süreç içerisinde artışlar görülebilir veya birden fazla teklif arasında kalabilirsiniz.22 Nisan'dan sonra iş alanlarınızdaki yoğunluklarınız, ev ve aile ortamlarınıza sinirli yapınızı yansıtmanıza neden olabilir. Öfkenizi kontrol etmeye çalışmanız yararınıza olacak. Ayrıca arkadaşlarınıza karşı zorlanmalarınız oluşabilir. Aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek olabilir. Aman dikkat.   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor  Zeynep Turan Nisan 2012 Yengeç Burcu Yorumu


  Bu ay, arkadaşlarınızla veya dostlarınızla bir arada olmak önem kazanacak.
  Hayatınızdaki gelişmeleri onlara aktarmak için sabırsızlanabilirsiniz. Onlardan da güzel açılımlarınız olacak yalnız düşündüğünüz herşeyi onaylamaları gerekmediğini aklınızdan çıkarmayın. 5 Nisan'da üzerinizde hissedeceğiniz olumlu enerjiyi sadece kendiniz için değil, çevrenizdeki sevdikleriniz için de kullanmalısınız. İş alanlarınızda, etkili ve güvenilir bir insandan destek alabilir, gücünüzü işinize rahatlıkla kanalize edebilirsiniz.
  9 ve 14 Nisan arasında bir kaç gün boyunca kendinizi geri planda tutabilirsiniz. Geçmiş konu ve olaylar gündeminizde olacak.Nisan ayına dış ortamlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler. Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan merkür,konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacak, sorunlar karşısında çözümleri rahatlıkla bulacaksınız.Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak.

  Bu dönem hareketli olun ve fırsatları kaçırmadan değerlendirmeye çalışın sevgili yengeçler. 24 Nisan'dan sonra, zihinsel konularda kendinizi sinirli bulabilirsiniz. Yakın çevrenizin uğraşıları ve sorunları kolay tepki vermenize neden olabilir.Ayrıca ise, iş ortamlarınızdaki ilişkilerinizde dikkat etmelisiniz. Ailevi sorumluluklarınız sizi bir çok yönden kıstırabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde de sorunlar görülebilir.   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Aslan Burcu Yorumu


  Bu ay ön planda olmaktan ve kendinizi göstermekten hoşlanacağınız bir ay olacak.
  İş alanlarınızda önemli şanslarınız olabilir. Evde oturmak yerine kalabalıklar arasına karışmak ve sosyal olmak ihtiyacındasınız. Harcamalarınız bununla doğru orantılı artabilir. 4-6 Nisan'da özellikle iş alanlarınızda etkili ve güçlü bir insandan alacağınız desteklerle ortaklaşa para konularınızda çözümü kolay sağlayacaksınız. Ayrıca sosyal çevre alanlarınız ve arkadaşlıklarınız devreye girmeye başlıyor. Özellikle, sosyal ortamlarınızda ortaklaşa para konularında dikkatli olmaya çalışın.
  Nisan ayına ortaklaşa para alanlarınız devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Eşinizin veya sevgiliniin parasal konuları ön planda olacak. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda , 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak.

  Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca parasal konularda çabuk sinirlenmeye açık olabilirsiniz. Bu noktada para girişleri ve çıkışlarınızı iyi kontrol etmelisiniz. Ay sonu ise, yakın çevre sorumluluklarınız, uzak çevreden alacağınız haberler sonucunda zorlanabilir. Kendinizi bir çok konuda yetersiz hissedebilirsiniz.   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Başak Burcu Yorumu


  Bu ay , kendi çevrenizle kısıtlı olan hayatınızın dışına çıkma ve tanımadığınız insanlarla bir arada olma isteğiyle dolu olabilirsiniz.
  Sizi harekete geçirecek konu ve olaylar hayatınızı renklendirebilir, seyahat, eğitim, ticaret veya medya alanlarınızda güzel şanslarınız olacak. 8 Nisan'da özel hayatınızda ilişkinizdeki sorunları temizlemek ve problemin derinine inmek için güzel bir gün. Size bir çok konuda destek veren bir insandan alacağınız fikirler, size yeni kapılar açabilir. Dış ortamlarda kendinizi oldukça şanslı ve rahat hissedeceksiniz.12-16 Nisan arası kariyer ve iş alanlarınız yoğunlaşacak. Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla sürtüşmelere dikkat edin.
  Nisan ayına özel ilişkileriniz, ortaklı iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili başaklar. Taşınma gibi işleriniz varsa bu ay içerisinde yapmaya çalışın. Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç içerisinde olacaksınız. Gizemli ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir.Yine cinsellik konuşulacak konular arasında yer alacak. Nisan sonu, özel hayatınızda sinirli davranmamaya özen gösterin. Ya da sevdiğiniz insanın size karşı sinirli tavırları oluşabilir.Ayrıca parasal konularda bazı zorlanmalar gündeme gelebilir. Parasal sorumluluklarınızı gözünüzde büyütmemeye çalışın.   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Terazi Burcu Yorumları

  Terazi Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Zeynep Turan Nisan 2012 Terazi Burcu Yorumu


  Ortaklaşa maddi paylaşımlar ve harcamalarınız bu ay önemli olmaya başlıyor sevgili teraziler.
  Bu ay, yoğun duygularınızla hayatınızın ne yöne doğru gittiğini sorgulayabilir ve değişikliklerden haz etmeyebilirsiniz. Olaylara karşı direnç göstermeyin. 4-8 Nisan'da, iş alanlarınızda yapılması gerekenler adına ailenizden veya sizi önemseyen ve davranışlarınız üzerinde etkili bir insandan destek alacaksınız. Gücünüzü bir çok alanda etkili bir şekilde kullanmalısınız.16 Nisan'dan sonra dış ortamlarınız, varsa eğitim, seyahate dayalı işleriniz gündeme gelmeye başlayacak. Uzak ortamlardan alacağınız haberler, iş alanlarınızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir.
  Nisan ayına iş, hizmet ve sağlık konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili teraziler... Bu ay da çalışmalarınız yoğun olacak. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda. Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz. 26 Nisan'dan sonra, karşılaşacağınız bazı olaylar, iş ortamlarınızda sinirli olmanıza neden olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz, özel hayatınızdaki ilişkilerinizde bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Evliyseniz, dikkatli adımlar atmaya çalışın.   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Akrep Burcu Yorumu


  Sevgili Akrepler bu sıralar en fazla, olayları beraber değerlendireceğiniz ve göreceğiniz bir partnere ihtiyacınız var.
  İlişkisi olanlar karşı taraftan bu beklentilerle hareket etmesini isteyebilir. İlişkilerinizdeki bencillikleri bir kenara bırakmalısınız zira bu ay bu alanlarda şanslı ve keyifli bir gün olabilir.5 Nisan'dan sonra aşk hayatınızda yeni düzenlemelere ve değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunu sevdiğinizle, etkili bir iletişim içine girerek paylaşmalısınız. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Sosyal ortamlarınızdaki aktiviteler artabilir.
  12 Nisan'dan sonra ortaklaşa para konularınız devreye girmeye başlayacak. Bütçe hasapları, planlamaları, vergi konuları veya banka ödemeleri gündemde olabilir. Nisan ayında aşk hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili konular hayatınızın merkezinde olabilir.Bu ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, aktif ve özgür iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız.

  İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. Yine bu dönem fırsatları beklemek yerine harekete geçmek sizin için daha doğru olacaktır sevgili akrepler., aşk hayatınızda veya sosyal ortamlarınızda sinirli olmamaya ve bazı konularda hızlı tepkiler vermemeye çalışın. 27 Nisan'da ise, iş alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Özel hayatınızda da ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Yay Burcu Yorumu


  Nisan ayında işi olanlar çalışmaktan keyif alırlarken, işi olmayanlar bir şekilde kendilerini meşgul etmenin yolunu bulacaklar.
  Ev yaşantınızdan biraz da olsa uzaklaşma isteğiniz yüksek olacak. Ayrıntılara takılmaktansa, olayların eğlenceli yönüne odaklanın. Bu dönem parasal konularda iyimser bir hava hakim olabilir. Parasal konularda Salı günü önemli düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Ev ve aile hayatınıza yönelik girişimlerinizde, sizi etkileyecek olan bir insandan destek alacaksınız.14 Nisan'dan sonra özel hayatınız devreye girmeye başlayacak. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.
  Yine de özel hayatınızda mantığınız ve duygularınız arasında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Nisan ayına, ev ve aile hayatınız merkezinizde olarak giriş yapacaksınız. Ev alım, satım, kiralama ile ilgili konular bu ayda önemli olabilir. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde cesur, atılımcı ve sosyal yönlerinizi bu 2 ay boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu ay içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.Nisan sonunda iş alanlarınızdaki aksiliklerin, özel hayatınızda sizi sinirli ve tepkili kılmasına izin vermeyin. Ya da tam tersi durumlar oluşabilir Ayrıca, aşk hayatınızda bazı sorunlar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine iş ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız.   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Zeynep Turan Nisan 2012 Oğlak Burcu Yorumu


  Yerinizde durmak istemediğiniz ve eğlenceli ortamlarda beraber olduğunuz insanla keyif yapacağınız bir ay geçireceksiniz.
  Sevme ve sevilme ihtiyacınız artarken, planlarınızda çakışmalar meydana gelebilir. Esnekliğinizi kaybetmeyin. Yakın çevre ilişkilerinizde sorunlu olduğunuz birileri varsa düzeltmek için adım atabilirsiniz. İletişime dayalı konularda, hayatınıza etki eden bir insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Kendinizi oldukça güçlü ve etkin hissedeceksiniz.16-29 Nisan arası, iş, hizmet ve sağlık konuları dikkat çekmeye başlayacak. Yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz ve yapmanız gerekenler arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.
  Nisan ayına yakın çevre konularınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Akraba veya kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak ya da reklam, satış, pazarlama alanlarında işiniz varsa bu konuların aktifleşitiğini göreceksiniz. Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda aktif çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu ay boyunca hızlanacak.Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir. 24 Nisan'dan sonra, uzak çevrenizin müdahaleleri, yakın çevre iletişiminizde sinirli davranmanıza neden olabilir. Zihinsel konularda dengenizi iyi koruyun.Ayrıca, iş sorumluluklarınız, aile yaşantınızda bir takım zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir. Aile yaşantınızdaki ilişkilere dikkat edin.   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Nisa 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Kova Burcu Yorumları

  Kova Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Zeynep Turan Nisan 2012 Kova Burcu Yorumu


  Nisan ayına başlarken enerjiniz sizi daha çok ailenize veya evinize yönlendirebilir.
  Evinizde keyif yapmak ve vaktinizi sizi rahatlatacak ortamlarda bulunarak geçirmek derdinde olacaksınız. Duygularınızdaki inatçılık beraber olduğunuz insanla takışmalara neden olabilir.5 Nisan'dan sonra maddi konularda beklenmedik yerlerden alacağınız destekle hareket edebilir, kendinizi bu konularda güçlü hissedebilirsiniz. Önemli kararlarda iyimserliği bir kenara bırakarak hareket etmeniz uzun vadede daha büyük kazançlara sebebiyet verebilir.
  Özellikle aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız bugün dikkatli adımlar atmaya çalışın. Bu ay itibarıyla, yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla etkili bir iletişim kurabilir,varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

  Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir ay olacak. Her konuya merakınız fazla olacağından aktif olan bu döneminizi iyi değerlendirin ve sabırsızlıktan uzak durun. Parasal konularda sinirlerinize hakim olamayabilirsiniz. Para alacak verecek dengesini iyi ayarlamaya çalışın.Ay sonu ise, yakın çevre ilişkileriniz, uzak çevrenizden alacağınız haberlerle bozulabilir. Aile ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız.   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Nisan 2012 Zeynep Turan Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Balık Burcu Yorumları

  Balık Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Zeynep Turan Nisan 2012 Balık Burcu Yorumu


  Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz ön plana çıkıyor.
  Kısa yolculuklar, keyifli gezintiler, sıcacık sohbetler bu ay ilginizi daha fazla çekecek. Merak duygusu sizi harekete geçirebilir, arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Geleceğinize yönelik planlarınızda değişiklikler yapma ihtiyacınız fazla olabilir. Hayatınıza yön verirken, size destek sağlayacak, güçlü arkadaşlardan fayda sağlamak işinize yarayabilir. Çevreniz sizi destekliyor. Özel hayatınızda biraz dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.12 Nisan sonrası ev ve aile konularınız önem kazanmaya başlayacak.
  Canınız işe gitmek istemeyebilir, bir çok işinizi evinizden halletmeye çalışacaksınız. Ya da aile hayatınızın gereklilikleri, kendi isteklerinizin geride kalmasına neden olabilir.Nisan ayına, kişisel istekleriniz ön planda olarak giriş yapıyorsunuz sevgili balıklar... Bu ay sizin zamanınız ve bu ayı en güzel şekilde değerlendirin. 17 -22 Nisan arasında para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan balıklar bu ay dönemde olumlu etkileniyor olacak.Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ay sonu özel hayatınızda sinirli yapınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Aynı şekilde karşı tarafta size karşı sinirli olabilir.Ayrıca , maddi konularda ilişkinizde bazı bozulmalar yaşayabilirsiniz.   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş