2011 yılının şanslı burçları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 yılının şanslı burçları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2011'in en şanslı burçları, 2011 en şanslı burç hangisi, şanslı burçlar 2011

  Bu yılın yıldızı Koçlar
  Koçlar, haziran ayına kadar hayatlarının fırsatıyla karşılaşabilir. Aşk, seyahat, ev ya da çocuk sahibi olmak, kariyer başarısı gibi büyük hayalleri gerçek olabilir. Yılın ikinci yarısı ise para bakımdan fırsatlarla dolu olacak. 2011,
  Boğaların hazırlık yılı. Haziran ayından sonra nisan doğumlu
  Boğalar, 2012'nin tamamında ise tüm
  Boğalar, en güzel yıllarından birini yaşayacak. Yazın başlayan tutulma serisi,
  İkizlerin hayatında önemli değişikliklere neden olacak. Gelir kaynakları değişimini tamamlamak üzere, bundan sonra evlilik, iş ortaklığı gibi birebir resmi ilişkilerinde bitişler ve yeni başlangıçlar olacak. 2011,
  Yengeçlerin kariyerlerinde en başarılı yıllardan biri olabilir. Hızla yükselebilir, basında, çalıştıkları sektörde isimleri duyulabilir.
  Aslanlar, 2003'ten beri maddi konularda büyük tutarsızlıklar yaşadı, mart ayından sonra bir daha hayatları boyunca benzer iniş çıkışlar yaşamayacaklar. Yılın ilk yarısında bol seyahat imkânı, daha sonra iş hayatlarında başarı var ve bu eğilim 2012'nin tamamında devam edecek. 2011'de
  Başakların maaşı artmayacak ama hisse, miras, nafaka, kredi, sigorta gibi ortak kaynaklardan büyük miktarda paralar alabilirler. Yıl sonunda yorulacak, ama çok güçlü bir pozisyonda olacaksınız.
  Teraziler, 2011'de hayatlarını yeni baştan inşa edecek ve eskisinden çok daha sağlam bir temel kuracaklar. Bu hiç de kolay olmayacak ve başladıkları her ne ise çok yavaş ilerleyecek ama uzun yıllar devam edecek.
  Akrepler, yılın ilk yarısında işlerinde şanslılar; sürprizler, yeni proje ve görevler uzun vadede büyük başarı getirecek. İş yerinde mutlular. Yılın ikinci yarısından itibaren evlenecekleri kişiyle tanışabilir, evlenebilir ya da iş ortaklığı kurabilirler.
  Yayların evleri, yaşam tarzı ve anne baba ilişkilerindeki iniş çıkış ve kötü sürprizler sona eriyor. Mart ayından itibaren istikrarlı bir dönem başlıyor.
  Oğlaklar son iki yılda büyük değişimler yaşadı; ocak ve temmuz aylarındaki tutulmalar, henüz değişmeyenlere dönüm noktası olaylar getirecek.
  Kovalar, zor bir dönemi mart ayından itibaren geride bırakıyor. Yaz aylarından itibaren yeni bir aşk başlayabilir, devam eden bitebilir veya ilişkide yeni bir seviyeye gelinebilir.
  Balıklar, 2011'de büyük miktarda paralar kazanabilir. Fırsatlar sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak. Aynı zamanda aylık ödemeleri yüksek olan maddi bir yükün altına girebilirler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 yılının şanslı Forum Tarih
2011 Yılının En Çok Satan Albümleri Müzik Sohbet & Fan Club 8 Mart 2012
2011 yılının en seksi kadını Sanatçı-Ünlü Resimleri 6 Ekim 2011
2011 Yılının En Çok Dinlenen Şarkıları Müzik Sohbet & Fan Club 6 Eylül 2011
2011 Yılının En İyi Filmleri Sinema Dünyasından Haberler 1 Eylül 2011
2011 Yılının En Ucuz Otomobilleri Hangileridir? Motorlu Araçlar Dünyası 24 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş