2011 Nuray Sayarı Ekim Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Ekim 2011 Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 25 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Nuray Sayarı Ekim Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Ekim 2011 Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Koç Burcu Yorumu

  Sevgili Koçlar ekim ayı normalin üstünde heyecanlı, ateşli, coşkulu ve hevesli olacaksınız. Dikkat edin, gelişmeniz ve atılımlarınız kontrolünüzden çıkabilir. Duygularınıza öncelik tanırken, mantığı unutmayın, ruhunuz özgürlük arayabilir ama bu arayış bir yere kadar olmalı.
  Bir yere kadar hoşgörülü olmalı ve yanısıra da vericiliğinizi abartmamalısınız. Bu çizginin aşımı sadece madden değil, duygusal olarak da sizi üzebilir ama çizgiyi korursanız hem çok sayılır, aranır ve baştacı edilirsiniz. Olduğunuzdan çok daha pratik olmanız gerekiyor bunu sağlamak için yeterince düşünün, çabuk karar vermeyin hep zaman kazanın, yaratıcı olun bu size ilham verecektir. Düzeni koruyun ama doğru zamanlamaları gzleyin ve o zaman yeni fikirlere doğru açılın. Öte yandan çevrenizde yaratıcı insanlar olmasına önem verin. Kendinize güvenin ama bunu kendinizi beğenmişlikle karıştırmayın. Bu süreçte, başkalarının zor gireceği risklere girmekten hoşlanacaksınız, önceki cümle bu yüzden önemli işte bu size hata yaptırabilir. Söz konusu süreçte daha iyimser, sadık, keyifli, nazik, adil, daha akıllı ve daha sportif olacaksınız. Ve bir uyarı, eğer düşüncesiz davranır ve çevrenize birşeyler kanıtlamak için harcamalar yaparsınız bu tehlikeli olabilir..

   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Eylül 2011

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor


  Nuray Sayarı Ekim 2011 Boğa Burcu Yorumu


  Hava karışık ama iradeniz çok güçlü. Ekim ayında burcunuza geçen Ay’ın Oğlaktaki Mars ile tatlı açısı sizi maceracı, keyifli yapacak ve birden cesur bir girişime kalkışacaksınız gibi. Varsa kırgın veya küskün olduğunuz biri, barışma imkanı bulacaksınız.
  Ya da, yeni maceralara yelken açacaksınız. Hayal kırıklıklarından sıkılmışsınız, kendinizi akışa bırakmak eğilimindesiniz, hayatın güzel yanlarını yaşamaktan yanasınız. Öte yandan, hafta başı biraz durgun, kendine dönük olacaksınız. Sanki anılarda gezineceksiniz. Sonra birden bir hoş enerji gelecek içinize, kendinizi dışarı atacaksınız. Sizi mutlu eden bir olay var bu ay, bunun da etkisiyle keyfiniz yerine gelecek. Yaptığınız bir şeyin nihayet olumlu karşılığını almak ayrıca huzur getirecek, bir ‘oh’ çekeceksiniz. Kimi Boğalar da gergin başladığı bir yolculuğu keyifli devam ettirecek.

   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı İkizler Burcu Yorumları

  İkizler Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 İkizler Burcu Yorumu


  Sevgili İkizler, sizi bu ay dinamik ve hareketli ve koşturmaca içinde görüyorum.Yıl boyunca devam eden bir iyi bir kötü gelişme devam ediyor. Yani kiminiz bu kötü gelişmeyi ailede oluşan bir sorun olarak, kiminiz de işte oluşan ani sorunlar olarak yaşamaktasınız. Bu sorun her ne ise bu ay onu kökten halletmek üzere daha aktif bir çaba içinde olacaksınız.


  Bu ay aslında çok iyi bence. Bazı sorunların patlayıp açığa çıkması sizin sorunları net görmenizi sağlayacak, ve ne yapmak istediğinizi daha iyi bileceksiniz, bunun için de kararlı ve cesur adımlar atacaksınız. İşle sorunu olanlar bu ay önce kendilerine yeni iş yerini ayarlasınlar, bunun için bu ay çok elverişli ve bol güzel fırsatların çıkacağı bir ay.

  Kimi İkizlerde de aile sorunu yok ama aileden uzaklaşma söz konusu olur gibi. Bu belki bir eğitim, belki bir mesleki kurs, meslek dolayısıyla bir gezi vesilesiyle olacak gibi.Bence bu sene şans sizden yana iken, tüm köklü sorunlarınızı cesaret ve kararlıkla çözmeye koyulun. Seneye şans bu kadar bonkör olmayabilir.. Yeni bir yol, yeni bir kapı, yeni bir hayat tarzının hazırlıkları için çok elverişli.

  Ayın ilk günü gerginlik yaratan olayı kısa sürede çözmeniz mümkün. Bunun için eşe, veya yaşça büyük birine danışmanız gerekecek. Ayrıca bu ay parasal beklentileriniz az da olsa gerçekleşecek, bu da yüzünüzü güldürecek.

  Bazı İkizlerin iş için uzaklara gitmesi söz konusu iken, kiminizin de yeni bir meslek alanı öğrenme imkanı bulacağı yepyeni bir alana merhaba diyeceği bir ay. Ve gerginlikleri takmayacağınız, dikkatinizi olumlu yeni gelişmelere vereceğiniz ve verimli eylemler içinde olacağınız bir dönem olacak.

  Aşk için güzel bir ay. Ayaklarınız biraz havada ama heyecanınız yaşanmaya değer olacak. Hatta kimi İkizler, yani şahsi haritası uygun olanlar gerçek aşkı, kafasına uygun aşkı yaşayacaklar. Hem yakınlarınızın desteğinin hem kendi gayretinizin güzel sonuçlarını alacaksınız gerek maddi bakımdan gerekse aşk bakımından.


   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları

  Yengeç Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Yengeç Burcu Yorumu


  Sevgili Yengeçler Ekim ayı sizler için hareketli geçicek. Ay içinde içinizde biriken enerji ay sonunda dışarı çıkacak, sizi harekete, mücadeleye ve koşturmacaya sevk edecek.Çok istediğiniz bir şey var, içten dua ettiğiniz, olmasını arzuladığınız bir şey. Duyacağınız haberler, gelişen olaylar canınızı sıksa da, içten bir güç, iç sesiniz size destek veriyor, hayır, iyi olacak dedirtiyor. Siz de şaşırıyor olmalısınız buna. İçten derin bir pozitif inanç geliyor, güzel şeyler doğuyor. Ben size şunu söyleyim; evren size yardım ediyor. İnanılmaz bir inanç, güzel duygularla doluyorsunuz.  Öte yandan uzaktan, veya yabancılarla, yetkilerle veya uzaklarda bulunan yakınlarla haberleşme biraz gergin olacağa benzer. Veya davası olanlar için de gergin bir ay. Tartışmaların tatsız sonuçlar vermemesi için bu ay sonuna kadar gizli gidin, ay sonu açık hareket, mücadeleye geçin derim. Yani ağzınızı sıkı tutun bu ay. Venüs ayın başlarından itibaren size güç ve destek verecek ama yetmez, Mars İkizlerdeyken, yani sizin gizli alem evindeyken, gizli gitmeniz lazım ve de varsa gizli düşmanlardan uzak durmanız, onlara ser verip sır vermemeniz lazım. Bu ayı akıllı idare edebilirseniz çark sizden yana dönemeye başlayacak.

  Bu ay ayrıca devlet veya büyük bir kurumla, önemli biriyle işi olanlar için olumlu bir ay. Önemli başvurularınızı bu ay yapabilirsiniz. Ama araya insanlar koymayın kendiniz halledin işlerinizi.

  Bir kişi ile daha önce yaşamış olduğunuz bir sorun yeniden karşınıza çıkacak ay sonu gibi, bu sefer birebir konuşup çözme imkanı bulacaksınız.

  Bu ay anlaşma, kontratlara da dikkatli imza atın derim. Kimi Yengeçlere de mesleki eğitim, veya yeni bir şey öğrenmek için yol görünüyor. Ya bir kültür gezisi söz konusu ya da iş için eğitim almak söz konusu.

  Sağlık için bazı harcamalar gündemde gibi ayrıca. Belki kiminiz için bir operasyon gerekebilir. Ama korkulacak bir şey değil gibi.

  Aşka gelince, sizi bu ay duygusal ve ruhsal olarak biraz çılgın görüyorum. Ayaklarınız havalarda gibi. Bu ay özellikle de ay sonları gibi hoşunuza gidecek, hatta size uygun biri pat diye karşınıza çıkabilir. Veya daha önce ciddiye almadığınız bir kişi karşınıza yeniden çıkabilir. Sizde heyecanlar uyandıracak karşılaşmalar ve haberleşmeler söz konusu. İlişkinin sağlam veya doğru olup olmadığını bu ay anlamak zor gibi, sezersiniz ama anlamanız gelecek ayı bulur. Bu arada gizli niyetli kişilere dikkat edin, çünkü biriyle bir tartışma, mücadele içinde bulabilirsiniz kendinizi ay sonunda. Bu ay evlenecekler için iyi bir ay.


   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları

  Aslan Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Aslan Burcu Yorumu


  Sevgili Aslanlar bu ay güç sizde. Daha enerjik, umut dolu ve neşelisiniz. Dostlar, idealler evinizden güzel enerjiler alıyorsunuz. Bu ay küçük veya büyük bir dileğiniz gerçekleşecek ve çocuk gibi sevineceksiniz.

  Parasal sıkıntılar sizi bu ay zorlayabilir, bunu düzeltmek için biraz zaman gerekebilir. Ayrıca parayı sizi mutlu eden şeylere harcayacağınız için fazla aldırmayacaksınız. Parasal koşullarınız ve günlük yaşantı biçiminiz yavaş yavaş değişim sürecine girdi çoktan. Bundan dolayı yeni yollar bulmak için bu ay bazı planlar yapacak hatta bir kısım planı uygulamaya koyacaksınız.


  Bu ay bazı Aslanlar yurt dışına tatil veya başka amaçlı gezi yapacak gibi. Bu ay arkadaşlar, gruplar arasında çok eğlenecek gibisiniz. Kafanıza göre bir tatil yapmanız mümkün olacak.

  Aslanlar için bu sene evlilik yılı!. Bu ay bunu gerçekleştirmek için şartlar çok uygun görünüyor. Büyük ve sevgiye, anlayışa dayalı aşkı bulanlar çekinmeden evlensinler. Yalnız hala uslanmayan Aslanları ikilemli görüyorum. Evlilik ile çapkınlık, macera hevesi arasında gidip geliyorsunuz. Bu ay kafanızı netleştirmezseniz sevgilinizden bir darbe yiyebilirsiniz.

  Aslanlara bu sene yurt dışı veya uzakların kapısı açılıyor. Ama henüz değil, buna şimdiden hazır olun diye söyledim.. Değişimi yakalamanız için..

  Bu ay iş için alacağınız teklifler olacak. Ve siz belki de kaçırılmaması gereken bir teklifi ciddi ciddi düşüneceksiniz. Parasal sıkıntılara da deva olacak gibi görünüyor. Hayatınıza giren yeni insanlar ve eski sağlam dostlar bu ay size rehber olacak, destek olacaklar bu konuda. Hatta belki de bir dost aracı olacak gibi bu teklife.

  Bu ay sanki sizin yakın geleceğinizi kökten etkileyen olayların başlangıçları yapılacak gibi görünüyor. Büyük yatırımlardan, sonu belli olmayan maddi işlerden, borçlardan uzak durun. Siz plan ve proje yapın bol bol geleceğinize dair. Bütçenizi aşmadan yatırım yapın sadece. Ve yeni tanıyacağınız insanlara dikkat edin, bunların içinde sizin geleceğinizi pozitif etkileyecek kişiler olacak.

  Aşk için güzel bir ay. Daha doğrusu sevgilisi olanlar heyecanlı ve romantik bir ay geçirecekler. Olmayanlar ise, tatlı maceralara atılacaklar. Bu arada kalplerini biri her an fethedebilir.


   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları

  Başak Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Başak Burcu Yorumu


  Başakları bu ay hırslı, kararlı ve biraz öfkeli ve yüksek beklenti içinde görüyorum.Mars tepede, İkizler burcunda iken, otorite ile bir mücadele, çekişme var gibi. Bu ay işte bir isteğinizi kabul ettirmek için çaba içine gireceksiniz ama işinizi biraz tartışma ile, gerginlik ile halletme yoluna başvurabilirsiniz. Fazla beklenti içine girmeden sakin halledin meselenizi.


  İşinizde gerçekleşen açılım ve yenilikler aslında günlük hayatınıza faydalı olmuş gibi. Hatta iş yerinde daha bir seviyeli ve düzenli yapı oluşmuş gibi. Ama birileri, özellikle de iş yerinde otorite olan ya da otorite havasına giren kişiler huzursuzluk çıkarmaya hevesli. Ama sanki otorite her şeye rağmen sizden yana gibi. Onun gizli desteğini alacaksınız gibi. Olay büyütülmezse iş tatlıya bağlanır, huzursuz kişiler de yaptıklarıyla kalır. Bu arada sizin de pozitif değişime direnmemeniz, güzel gelişmeleri benimsemeniz gerek. Anlamadan, dinlemeden hayır demeyin hemen.

  Bu ay zorlu bir ay gibi gözükse de, gerek alacağınız gizli destekle, gerekse kendi gayretlerinizle bir amacınıza ulaşmanız mümkün.

  Bu ay işinizi akıllı yürütürseniz kazanırsınız. Gerginliği zorlarsanız amacınızdan uzaklaşmakla kalmazsınız bir de gereksiz tartışmalarla zaman kaybedersiniz, üstelik çabalarınız da boşa gider. Yıldızlar akıllı taktikle ve bazı dost kişileri yanınıza alarak amacınıza ulaşacağınızı ve maddi bakımdan biraz daha güçleneceğinizi söylüyor.

  İşteki yeniliklerin size parasal olumlu getirisini erkenden görüp, yeniliklere kapalı kalmayın derim. Yenilik derken, esnek davranmak, beklenmedik aksilikleri gidermek için uyanık olmayı kastediyorum ve ayrıca işin renginde olabilecek değişimlere de açık olmayı kastediyorum.

  Bu ay küskün olduğunuz biriyle barışma olanağı var gibi. Ayrıca hayatınıza girecek insanlar sizi bir idealinize yaklaştıracak. Pire yüzünden yorgan yakmazsanız eğer.. İnsan ilişkilerinin hayatta bazen paradan daha değerli olduğunu anlayacaksınız.

  Geniş aileyi ilgilendiren bir yatırım da gündemde olacak gibi ve size getirisi olacağa benzer.Bu ay dostlarla, yetenekli arkadaşlarla keyifli sosyal eğlenceler içinde
  olabileceksiniz.

  Aşk durumu ikilemli. Aslında her şey size bağlı. Hayattan dersleri aldığınıza bağlı. Aşk ve heyecan olmakla beraber sanki bir şeyler sizi düşündürecek, ilişkinin seyrini bir anda değiştirebilecek gibi. Öte yandan yıldızlar sağlam aşk ilişkisini koruyacak gibi.


   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları

  Terazi Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Terazi Burcu Yorumu


  Bu ay sizi aşk ve sosyal ortam, tatil kurtaracak. Sıkıntılar üzerinize üzerinize gelmiş gibi. Özellikle de sizden kaynaklanmayan, yakınlardan kaynaklı zor durumlar yaşıyorsunuz. Başkaları yüzünden zor duruma düşüyorsunuz. Biraz de kendiniz bir şeylere fazla takınca ruhsal olarak bunalıyorsunuz.

  Güzel sürprizler var, gelenler sizi sevindirecek. Bu ay ruhsal sıkıntılarınıza rağmen sosyal ortamlar, yakınlarla bir arada yapacaklarınız sizi mutlu ve canlı kılacak.


  Kiminiz işle ilgili bir sürpriz, sevindirici haber alacak gibi. İşte bu ay zaman zaman iletişim sorunu yaşayıp gereksiz yere sinirleneceksiniz. Anlamadan, dinlemeden harekete geçmeyin derim.

  Ay sonu size de bir gezi görünüyor. Yeni ve hoş insanlarla tanışma söz konusu.
  Yeni arkadaşlıklar size mutluluk verecek. Ayrıca bu ay yetkili kişiler tarafından desteklenmenin de mutluluğunu yaşayacaksınız. Ruhsal sıkıntılarınız geçici, büyütmeyin. Bu ay pozitif olaylara dikkatinizi verin derim. Ve kendinizi dışarıya, sosyal ortamlara atın. Evde kalırsanız bunalırsınız. Ailede yaşanacak tatsızlıkları çözüp işi tatlıya bağlamaya bakın. Yoksa ani öfke, ani sinir bir anda olayı büyütebilir, sizi üzen durumlar yaratabilir.

  Bu ay bir teklif almanız mümkün. Sizi gerçekten mutlu edecek, bazı çözümsüz sorunları çözüp ilerlemenizi sağlayacak bir öneri, teklif gibi… Bence çok olumlu bir gelişme, mutlaka değerlendirin derim.
  Bu ay yaşanacak olaylar adeta gelecek senenin provası gibi olacak. Yaşayacaklarınıza dikkat edin, hayatınıza giren insanlara ve gelen haber, tekliflere.

  Bu arada sizi bunaltan bir sorundan ay sonu kurtulup rahatlayacaksınız.Bekar Teraziler bu ay hayatınıza yeni biri girebilir, gözünüz açık olsun, yanlış ata oynamayın çünkü doğrusu da çıkacak karşınıza. Ama yanlışa balıklama atlayıp da doğruyu kaçırmayın derim.

  Güçlü dostların desteğiyle bir dileğiniz gerçekleşecek gibi. Ve eski bir sorun da böylece geride kalacağa benziyor. Bu ay gerçekten ciddi bir birlikteliğin adımı atılıyor gibi. Belki bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi söz konusu, belki grup, dost ortamından birinin ortaya çıkması söz konusu. Ve bu kişi ile önce arkadaş olarak başlanacak ilişki sağlam bir aşka dönüşebilir.

  Evlilik hazırlığı yapan Teraziler mutlular. Aile içinde olan sorunları da takmayın, geçici olduğunu düşünüp uzatmayın derim.Bu ay Terazilere milli piyango almalarını tavsiye ederim.. Şansla gelen bir para söz konusu gibi.


   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları

  Akrep Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Akrep Burcu Yorumu

  Sevgili Akrepler bu ay genel itibariyle yıldızlar güzel etkiliyor tüm burçları. Sizi de mutlu görüyorum.Yalnız bu ay aileden birinin sağlık sorunu meşgul edebilir, ani gelişen bir sorun uğraştırabilir. Buna dikkat etmek gerekir. Yıldızlar koruyucu etki yapmakta ama siz yine de tedbiri alın derim.
  Yatırım konusu verimli ve pozitif etkiler altında. Bu etki ile güzel ve kalıcı şeylerin sahibi olmanız içten bile değil. Kimi Akrepler de yasal işlemler, yasal yollarla bazı maddi kazançların sahibi olacak gibi.Ay ortası veya sonları bazılarınıza yol görünüyor veya yoldan gelen şanslı bir olay söz konusu. Yollardan sürpriz var. Sevdiğiniz biriyle aniden sürprizli bir görüşme de söz konusu.

  Bu ay kalbi boş Akreplerin ayakları havada. Aşık olacaklar. Bu yeni aşk gibi görünüyor.Ayın başı gibi biriyle tatsız bir durum yaşanabilir. Bir dost, bir yakın ihanetine karşı açık olun derim. Özellikle parasal konuda bir kandırılma söz konusu olabilir.

  Kimi Akreplerde de ortak kazançlarla ilgili bir anlaşmazlık görünüyor. Bunu çözmek uzun sürmeyecek çünkü işi sağlama almış gibisiniz. Ve şans sizden yana.

  Maddi açıdan toparlanmanız için gelecek güzel fırsatları küçümsemeyin derim. Üzerinde çalıştığınız, uzun zamandır emek verdiğiniz bir iş sizi amacınıza ulaştıracak ama daha uzun süre var gerçekleşmesi için. Sabretmeniz ve devam etmeniz gerek.
   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Yay Burcu Yorumları

  Yay Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Yay Burcu Yorumu


  Bu ay siz de uzaklardan güzel gelişmelerle sevineceksiniz gibi. Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelip bol eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız. Ayın başından uzaklardan sürprizli güzel haberle veya ziyaretle mutlu olacaksınız.

  İkili ilişkileriniz bu ay çok yoğun, iletişim trafiğiniz çok yoğun geçecek. İkili ilişkilerde zaman zaman sorun yaşayabilir, tartışmalara maruz kalabilirsiniz ama içsel dinamiğiniz bu ay iyi olacak, sezgilerinizle sorunlardan uzak kalmayı bileceksiniz.


  Bu ay yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni insanlarla bazı görüşmeler sizi bir süre sonra daha fazla meşgul etmeye başlayacak. İşle, kariyerle ilgili sıkıntılar devam etmekte, hayatınızda bir şeyleri düzeltme arzusu bu ay daha fazla olacak ama sabretmeniz ve adım adım ilerlemeniz gerek. Kendinizi eğitecek durumlara ilgilinizi verip zaman sizin lehinize çalışacağı anda sıçrama yapmaya hazırlanmanız gerek.

  Ailede sürpriz bir gelişme sizi de mutlu edecek.Bu ay yetkili kişilerle tartışmayın derim. Beklentileriniz yüksek olunca tartışma, gerginlik de artıyor. Dikkatinizi ikili ilişkilere ve küçük yatırımlara verin.
  Bu ay yapacağınız görüşmeler ve iş için girişeceğiniz eylemler ay sonu netleşir gibi. Bu ay daha önce değerlendiremediğiniz bir fırsat yeniden karşınıza çıkabilir. Bu size para getirecek bir şey gibi. Veya sizin önemli bir sorununuzu halledecek bir şey gibi.

  Aşkta biraz kararsız gibisiniz. Fazla dayatılma sizi rahatsız edecek, boğacak gibi. Kaçmak isteyeceksiniz. Ancak birlikte yapılacak kısa tatil, seyahat veya gözlerden uzak romantik, heyecanlı görüşmeler sizi mutlu edecek. Evli yaylar eşten kaynaklanan bir mutluluk ile sevinecekler.


   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları

  Oğlak Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Oğlak Burcu Yorumu


  İşleri büyütmek için bu ay bazı radikal kararlar almak isteyeceksiniz. Ancak var olan sorunları çözmeniz ay sonunu bulacak gibi. Özellikle bu ay alacağınız tedbir ve yapacağınız girişimlerin önümüzdeki aylarda daha çok faydasını göreceksiniz. Krizli dönemlerde işinizi sağlama almış olacaksınız.


  Birileriyle bir anlaşma imzalamak söz konusu olacak. Bu yeni ve heyecan verici, işinize taze kan getirecek bir şey olacak. Öte yandan işte var olan sorunları da küçümsemeyin, çünkü sizin ilerlemenizi tıkayan şeyleri temizleyin ama keskin olmadan yapın işleri. Bu ay hareket var işte, para getirecek, sizi beklenmedik anda harekete sevk eden ve sevindiren bir gelişme gibi. Dikkatinizi yeni girişimlerden para kazanmaya verin. İşte olan sorunları da sakin kafada iken ve olgun bir tavırla çözün derim.

  Çalıştığı yerden maddi gelişme beklentisi içinde olanlara da sevindirici gelişmeler var gibi. İşlerin açılması sizin de yüzünüzü güldürecek. Belki çok çalışacaksınız ama karşılığını alabilmenin rahatlığı ile severek çalışacaksınız. Zaten bu ay enerji dolusunuz, bir şeyler yapmadan duramayacaksınız.

  Para evinizdeki verimli yıldızlar size destek vermekte, işinizi büyütmek, bazı güzel açılımlar için yardım etmekte.Aile ile veya yakınlarla olan ani sorunları büyütmeyin, siz derdinizi açık ve net anlatırsanız gerek eşten gerekse diğer aile üyelerinden destek alırsınız. Kendinizi net ve sakin bir dille ifade etmeyi seçin derim. Çünkü bugün kırıldığınız biriyle kısa sürede ilişkiyi tatlıya bağlarsınız ama kırıcı tavır ilişkiye gereksiz tatsızlıklar verir. Karşınızdaki insanların da gergin olacağını, onların da sorunlarla baş etmeye çalıştığını görün derim.

  Oğlakları bu ay ev veya iş kazalarına karşı dikkatli olmaya çağırmak isterim. Ani ve acele hareketler ani riskler doğurabilir. Enerji dolusunuz ve biraz acelecisiniz. Sakin olmayı unutmayın. Araba kullanırken de dikkat edin, özellikle uzun yollarda.

  Ay sonu bir sorun size belki daha evvelden düşünüp, yapmak istediğiniz bir şey yapma imkanı verecek gibi. Ani bir atılım söz konusu gibi.
  Aşk durumu nasıl? Bu ay heyecanlısınız siz de. Kısa yollardan veya gelen haberlerden sizi müjdeli ve sevindirici şeyler bekliyor gibi. Arkadaşlarla gittiğiniz bir yerde veya bir sosyal aktivitede ani ve sürprizli bir tanışma olabilir. Belki iş amacıyla tanışacağınız biri olabilir bu kişi.
   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Kova Burcu Yorumları

  Kova Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Kova Burcu Yorumu


  Sevgili Kovalar ekim ayında çok aktif, çok popüler ve mutlular. Tabii çok sosyal yaşamanın bedeli maddi masraflar sizi sıkıştıracak ama yan çareler de gelecek merak etmeyin. Ayın başından itibaren sürprizli ve güzel bir ay olacak.Evli olan Kovalar eşten kaynaklı maddi sıkıntıları yaşamak durumunda kalacak. Eşle bu yüzden tartışmak söz konusu olacak gibi, bu ay bu konularda tahammülsüz ve direktsiniz. Öte yandan tartışmak faydasız, siz de taşın altına elinizi koyacak ve sorunları gidermek için uğraşacaksınız.


  Bir teklif almanız mümkün sosyal bir ortamda, katılacağınız bir sosyal toplantıda. Bu ay bu konularda olan canlılık sizi yeniden eskisi gibi canlı ve mutlu hissettirecek, yeniden canlanan hayat neşeniz sizi sevindirecek. Tatlı heyecanlı, aktif yaşamak hoşunuza gidecek, içinizdeki maceracı duygular uyanacak. Belki bunun etkisiyle bir sosyal aktiviteye katılmanız da mümkün.

  Bu ay farklı ve heyecanlı şeyler yapmak ve yeni şeyleri denemek iyi gelecek size.Dostlarla, özellikle erkeklerle veya aktif kişilerle birlikte olacaksınız. İkili ilişkileriniz güçlenecek, yeni tanıdığınız kişilerle dostluğu pekiştireceksiniz. Çevreniz genişleyecek iyice.

  Bir yerden ay sonu alacağınız daveti de reddedemeyeceksiniz. Dikkatiniz günlük hayatınız ve güzel yaşamakta. Öte yandan yanlış bir ilişki içinde olanların bu ay tepeleri atacak ve resti çekecek gibiler. Bu ay ama öyle ama böyle bir kişiyi hayatınızdan uzaklaştıracağa benzersiniz. Zaten kısır sorunlarla uğraşmaktan bıkmışken, tavizsiz olacaksınız.

  Kalbi boş Kovalar kısa süren bir macera içinde bulabilir kendini. Açık bir ihanet canınızı sıkabilir. Bu ya aşkta ya da günlük hayatta, işte yaşanabilir. Ayın başı aşk bakımından iyi ama sonları karışık.


   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Ekim 2011 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2011 Ekim Ayı Balık Burcu Yorumları

  Balık Burcunu Ekim 2011 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı Ekim 2011 Balık Burcu Yorumu

  Sevgili Balıklar Ekim ayı ufak ufak yaşanan bir duygusal olay daha sonra daha belirgin olacak gibi, bekar Balıkların dikkatine..Sevdiğiniz şeyleri yapacak ve sorunları takmayacaksınız. Ancak evde veya evle ilgili bazı aşırılıklar biraz canınızı sıkacak gibi.


  Varsa küskünlükler kısa sürede düzelecek.Kafanızın içinde bir sürü güzel plan, proje birikmiş gibi. Ancak uygun koşulları yavaş yavaş bulabileceksiniz. Sizi sevindirecek sürprizler de cesaret verici olacak gibi. Gelecek ay daha dinamik ve aktif olmak için şimdiden enerji toplayın derim. Yavaş yürütülen planlar daha sonra dışarı taşınacak, aktivite büyüyecek gibi. Bunun için bazı devam eden pürüzler, eski meseleler sizi rahat bırakmayacak gibi. Yıldızlar yeni ama dikkatli adımlar atmaya davet ediyor ve eski sorunları temizlemenizi istiyor. İkili ilişkilerdeki çıkmazlar, bazen açık düşmanlıklar sizi yıldırsa da, Venüsün bu ayki tatlı pozisyonu size hem dayanma gücü verecek hem de ani gelen güzel müjdeler ile içinizin rahatlamasına yardım edecek ve ardından Mars ay sonunda sizi tatlı etkileyecek ki, bu da sizin gelişen güzel olaylar vesilesiyle harekete geçmeniz demektir. Ay sonu gibi ikili ilişkilerdeki çatışmalar da biraz durulunca rahat edeceksiniz.

  Bu ay aile desteği çok yüksek. Onlarla tartışmamaya, dinlemeye çalışın. Güzel ve sizi mutlu eden gelişmeler sürpriz gibi girecek hayatınıza.
  Bu ay sözleri yanlış anlama ve gereksiz alınmalara karşı dikkatli olun, sonra gereksiz yere kalp kırmak sizi üzer.

  Öte yandan hayatınızda belirgin bir şekilde ortaya çıkmış olan ve size zarar veren ilişkiler olsun, ayağınıza bağ olan sorunlar olsun bir anda çözemeyeceğinizi ve sabırla ve yavaş yavaş çözeceğinizi bilin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Nuray Sayarı Forum Tarih
2011 Nuray Sayarı Aralık Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Aralık 2011 Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 20 Kasım 2011
2011 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2011 Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 21 Ekim 2011
Astroloji ve Burçlar 2011 Kitabı - Nuray Sayarı Kitap, Resim ve Dergi 28 Ekim 2010
Nuray Şimşek Hayınsın 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 13 Haziran 2011
Nuray Hafiftaş Leyli Leyli 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 25 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş