2011 Nisan Ayı Burç Yorumları - 2011 Nisan Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Nisan Ayı Burç Yorumları - 2011 Nisan Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Koç Burcu Yorumu


  Koç burcunun kendini göstermek isteyeceği bir ay. İlişkilerde güç mücadeleleri ortaya çıkabileceği gibi finans borsa ve şans oyunlarında hareketlenmelerin artması söz konusu. Kazançlar olabileceği gibi kayıplar da ortaya çıkabilir. Koç burçları kariyerlerinde yaşanacak olan büyük dönüşüm için ilişkilerinde büyük bir sınavdan geçecekler.
  Bu büyük mücadele yaşanırken sağlık konularına biraz daha dikkat etmeleri gerekebilir. Ay boyunca Venüs ve Merkür’ün Boğa burcunda hareket etmesi bu ay parasal konularla daha fazla uğraşmanıza neden olacak. Bu ay parasal konularda yeni yapılanmalar içine girmek isteyebilir ve daha sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. 14 Nisan’da Koç burcunda meydana gelen yeni ay, iş arkadaşları veya iş yaptığınız otoritelerin desteği ile sosyal çevrenize ilişkin hayallerin gerçekleşmesi ümidini taşıyor.
  18 Nisan itibariyle Merkür’ün para evinizde gerilemesi, bu ay ödemelerinize ve gelirler dengenize biraz daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine vurgu yapıyor. Parasal konularda yapacağınız anlaşmalarınıza, arkadaşlarınıza verdiğiniz borçlara yada alacaklarınıza dikkat edin. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 26 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte yakın çevrenizle yapacağınız iletişim daha keyifli olacak ve hoşça vakit geçirme şansı bulacaksınız. Kendinizi daha iyi ifade etme ortamı ve başarılı organizasyonlar yapmak için konsantrasyonunuz olacak.

   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Boğa Burcu Yorumu


  Bu ay Boğa burcunda bulunan gezegenlerin etkisiyle iletişim ve ilişkiler konusuna daha fazla önem vereceksiniz. Kendinizi ilişkileriniz ve iletişim becerilerinizle ortaya koymak isteyeceksiniz. ilişkilerinizde hislerinizin yoğunluğu ve bekletilerinizin çok fazla olması nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızın yoğun olduğu bir ay olabilir. Gerek iş ortamında gerekse sosyal çevrenizde yaşadığınız gerginlikler, ilişkilerinizde verdiğiniz sınav, hayata bakış açınızda ciddi değişimlere sebep olacak.
  Ev ve aile konularında duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bir ay, gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var. 14 Nisan’daki Koç burcunda meydana gelen yeni ay duygularınızda yeni umutlar uyandıracak. Kariyerinize yönelik yeni hayaller oluşacak. Bu hayalleri hayata geçirecek olan enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.
  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak. Kendinizi ifade ederken yanlış anlatımlar da söz konusu olabilir. Yapacağınız anlaşmalarda biraz daha dikkatli olmalısınız. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte parasal konularında yeni anlaşmalar yapma şansı ve yeni bağlantılar kurma ihtimaliniz artıyor. Ailenizden yeni destekler de gelebilir. Yine de Merkür’un geri gittiğini unutmamak gerekir fırsatları değerlendirirken. 23 Nisan itibariyle tam opozisyon yapacak olan Saturn ve Uranus aşk ve umutlarınız konularında sizi birkez daha test edip zorlayacak. Kendinizi akışa bırakmanızda fayda var.
   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Yengeç Burcu Yorumu


  Nisan ayı ev ve aile konularında aldığınız sorumluluklar, kariyerinizdeki ani değişimler ve ilişkilerinizdeki köklü dönüşüm sizi zorlamaya devam edecek. Bu değişim rüzgarıyla boğuşurken sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve ev için yaptığınız harcamalar maddi konularda sizi biraz zorlayabilir.
  Fakat ay boyunca Boğa burcunda hareket eden gezegenlerin yoğunluğu daha sosyal olmanıza fırsat verecek. Katılacağınız ortamlarda neşeli ve keyifli vakit geçirebilir, yeni ilişkiler içine girebilirsiniz. Bu ilişkiler sayesinde gelecek beklentileriniz için harekete geçebilirsiniz. 14 Nisan’daki yeni ay her zaman hayalini kurduğunuz, sizi ifade eden yeni bir kariyerin izlerini taşıyor. 18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile arkadaş grubunuzda yanlış anlaşılmalara, gereksiz tartışmalara girme ihtimaliniz var.
  Özellikle para konuları bu tartışmaların sebebi olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte bazı duygularınızdan emin olamayabilirsiz, gizli aşk yaşama ihtimalinz de söz konusu olabilir. Dışarıdan gelecek olan olaylardan çabuk etkilenip, içinize dönebilirsiniz.

   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 İkizler Burcu Yorumu


  Ay boyunca Boğa burcunda bulunan gezegenler kendinizi karamsar ve endişeli hissetmenize neden olabilir. Zaman zaman olayları kontrol edemediğiniz hissine kapılabilirsiniz. Aslında karamsarlık ve endişenizle başedebilirseniz kendinizi ilişkilerinizde güç mücadelesi için daha cesur ve atılgan hissedeceksiniz.
  Aşk hayatınız, yaratıcılığınız ve çocuklarınızla ilgili konularla kariyeriniz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanmaya devam edeceksiniz. Bu sayede belki de ortak olarak paylaşımda olduğunuz maddi manevi değerlerinizin gelişmesine de imkan vermiş olacaksınız. Kendi görüş ve düşüncelerinizi empoze etmeye ve kendiniz tatmin etmeye çalışarak farklı bir deneyim kazanmış olabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz alanda sizden hebersiz bir takım anlaşmalar yapılabilir. Sık sık kısa iş seyehatleri yapmak durumunda kalabilirsiniz.
  12 Nisan’daki Koç burcunda meydana gelecek yeni ay gelecek beklentileriniz için yeni umutların yükseldiği bir yeni ay olacak. 17 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak. Canınızı sıkacak tatsız haberler duyabilirsiniz. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un İkizler burcuna girmesiyle birlikte ilişkilerinizde kendinizi göstermek ve daha sosyal olmak arzunuz yükselecek. Daha bakımlı ve hoş görünmek isteyeceksiniz.
   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Aslan Burcu Yorumu


  Kendinizi son derece enerjik hissedecek ve liderlik için savaşacak gücü içinizde bulabileceksiniz. Ay boyunca Boğa burcunda bulunan Venüs ve Merkür’ün etkisiyle kariyerinizde yapacağınız anlaşmalarda çeşitli zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz.
  Yakın çevrenizle yaşadığınız olaylar, ortak kullanımda olduğunuz maddi manevi konularda yaşadığınız ani değişimler ve günlük yaşamınızın değişimi gibi konularda test edilmeye devam ediyorsunuz. Bu ay özellikle 23 Nisan tarihinde Saturn ve Uranusun yapacağı tam opozisyonla bu gerginliği biraz daha fazla hissedebilirsiniz.
  14 Nisan’daki yeni ay hayalini kurduğunuz ilişki ile hayatınızın anlamını sorgulayıp anlamlandırabileceğiniz ifadesini taşıyor. Hatta belki de yeni bir kariyer müjdesi bile verebilir, belli olmaz.
  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile iş konularında yapacağınız anlaşmalar konusunda daha dikkatli olmalısınız. Yanılgılarla karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden daha dikkatli incelemekte fayda var. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte sosyal çevrenizde ve arkadaş grubunuzda daha girişken olacaksınız ve hoş toplantılar gündeme gelecek.

   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları

  Başak Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Başak Burcu Yorumu


  Bu ay Boğa burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak. Ay boyunca yabancılar, yurtdışı bağlantılı işleriniz, eğitim, hukuk konularında daha yoğun olabilirsiniz. Hayat felsefenizi keşfetmenizi sağlayacak eğitimlere katılabilir veya seyahatlar yapabilirsiniz. Bu arada yabancılarla yaptığınız anlaşmalarda veya yurtdışı bağlantılı işlerinizde bazı gerginlikler ortaya çıkabilir.
  Maddi kaynaklarınızdaki kısıtlanmalar, eşinizle veya ortaklaşa yaptığınız işlerdeki ani değişim, mutluluk anlayışınız veya çocuklarınızla yaşadığınız güç mücadeleleri sizi bu ay da test etmeye devam edecek. Hatta bu ay size gizli aşk yaşama potansiyeli olduğunu da söyleyebiliriz. 14 Nisan’daki yeni ay ortaklaşa yaptığınız işlerden size yeni bir maddi kaynak gelebileceğini ifade ediyor.
  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile hayatınızın anlamı, yaşam felsefenizin ne olduğu gibi konularda biraz sorgulama yapabilirsiniz. Sizin için içe dönme dönemi gibi görünüyor. Merkür gerilerken yeni anlaşma yapmak çok doğru sayılmaz, her zamankinden daha dikkatli olmalı ve çok iyi incelemeler yapmalısınız. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte kariyer konularında yeni anlaşma fırsatları da gelebilir. Ancak yine de Merkür gerilemesinin etkisi altında olduğunuzu unutmamalı ve dikkatli olmalısınız

   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2011 Terazi Burcu Yorumu


  Nisan ayı özellikle ilişkiler açısından son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir zaman. Yalnız ilişkileri iki yönde ele almak gerekiyor. Birincisi evli olanlar veya ciddi birliktelik(yıllardır bir arada olan ama evli olmayanlar) ikincisi ise flört türü beraberlikler yani kalıcı olmayan kısa süreli aşk yaşayanlar. Önce birinci bölüme dahil olanlar için bu ayki yansımalardan söz etmek istiyorum. Her yıl Güneş Koç burcuna girdiği dönem sizler açısından bir hasat mevsimi anlamı taşır.
  İlişkinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi en yalın ve en gerçek şekilde özümseyeceğiniz ve tanıyabileceğiniz zaman dilimidir. Gerek Güneşin burcunuzla yaptığı karşıtlık enerjisi gerekse ciddi ilişkinizle alakalı yaşam alanından geçiyor oluşu sebebiyle bugüne dek ilişkiniz adına yaptıklarınız takındığınız tavır aldığınız kararlar ve ilişkideki rolünüz partnerinizle aracılığıyla size geri yansıtılıyor gibidir. Bu süreç günlük yorumlardan takip ettiyseniz 20 Mart günü başladı ve 19 Nisan tarihine kadar devam edecek. Bu süreçte partnerinizin baskın davranışları agresif tutumu ve mücadeleden yana oluşu nedeniyle aranızda güç savaşları oluşabilir kişisel açıdan kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Yine bu dönemin etkisi altında çabucak öfkelenme içinizde birikenlerin birbirinize karşı kontrol sağlanması adına kullanılması mümkündür. Çünkü bu süreçte bencillik ön plandadır özellikle sizin son derece anlayışlı olmanız gerekmektedir.
  Eğer her ikiniz de kendinizi ifade etmek için yarışmaya kalkarsanız bu durumdan en fazla yara alacak olgu ilişkiniz olacaktır. Sanki birbirinizi seven iki insan değilsiniz de rekabet halinde iki düşman gibi davranmanın hiçbir yararı yoktur. Siz teraziler için bu dönem fiziksel açıdan cansızlık söz konusu olabileceği için kendinizi savunmaktan ziyade geriye çekilerek herşeyi olduğu gibi kabul etmeniz de partneriniz için öfke nöbetine dönüşebilir. Şimdi bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için neler yapılmalıdır onu inceleyelim. Her şeyden önce bu dönemde her iki tarafın da birbiriyle olan ilişkisi adına sakin olgun ve ılımlı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışması gerekir. Eğer bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız veya bundan sonraki beraberliklerinizde sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız herşeyden önce eşit hak ve özgürlükleri sadece kendiniz adına değil birbiriniz için istemeyi mutlaka başarmanız gerekmektedir.

   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2011 Akrep Burcu Yorumu


  Nisan ayını incelemeden önce yine hatırlatmakta uygun gördüğüm iki konu var. Birincisi Aşk ve Flört ilişkileri diğeri ise evlilik ve ciddi ilişkiler. Bu iki olgu birbirinden oldukça farklıdır. İlkinde gelip geçici arzular rol oynarken diğerinde sorumluluk ve özveri vardır. Aşk ve flört ilişkileriniz açısından önemli olan daha önceki aylık yorumlarda sözünü ettiğim Uranüs gezegeninin seyri hala devam etmekte. Ağır seyreden bir etki olduğundan kimi aylarda bazı kısa süreli gezegen transitleriyle tetiklenmekte ve değişimlere neden olmakta. Nisan ayı içinde böyle bir durum söz konusu değil. Kısaca Uranüs gezegeni aşkta akıcı enerjileriyle size özgürce ilişkiler yaşamanız adına desteğini sunmaya devam ediyor.
  Fakat dikkatli olmanız gereken konu yaşadığınız aşkların bağlılık olgusundan oldukça uzak oluşu. Karşınıza çıkan insanlar veya siz kendi bağımsızlığınızı ve kimlik duygunuzu ön planda tutmaya devam etmektesiniz ve bu durumun herhangi bir sorun yaratmadan devam ediyor. Aşk hayatınızda sürekli yenilikler meydana gelmekte. Fakat bu yaşadığınız aşktaki sorunları düzeltmek bir yana başka bir ilişkiye kolayca girebilmeyi göstermekte. Yani sabit bir düşünce tarzı hakim. Kimse kimseyi değiştiremeyeceğinin bilincinde.
   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Yay Burcu Yorumu


  Önce Aşk hayatınız açısından döneme bir göz atalım. 20 Mart- 19 Nisan tarihleri arası aşk ve flört evinizde transitini sürdürecek Güneş gezegeni yeni bir başlangıç anlamı taşıdığı için doğal olarak yaşamınıza girecek yeni bir kişiyi gösterebilir. Doğal ve içgüdüsel tepkiler göstereceğiniz bu süreçte karşınıza yine sizin dürtülerinize sahip yeni bir kişi çıkabilir ve bu kişi sizi oldukça fazla etkileyebilir. Var olan ilişkiniz açısından aktif bir dönemdir. Birlikte hobilerinizi paylaşabilir erotizm gücünüzü yeniden keşfedebilir aşkın doruklarında gezebilirsiniz. Hayattan son derece zevk alacağınız bu süreçte cesaretli tavırlarınız ve yaratıcılık enerjiniz yükselir. Başkalarının sizi bildiğiniz yoldan çevirmesine izin vermediğiniz gibi paylaşım konusunda daha bencil davranmanız mümkündür. Mücadeleci tavırlara gerek kalmadan isteklerinizi elde edebilirsiniz. Yükseleninize olumlu görünüm yapacak bu enerji dış imajınız açısından size enerjik bir görünüm kazandırdığı gibi ne istediğini bilen duruşunuzla ilgi uyandırmanıza da yardımcı olacaktır.
   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Oğlak Burcu Yorumu


  Nisan ayında etkisi devam edecek olan Mars Yengeç burcu transiti ciddi ilişkiniz ve evliliğinizle alakalı konularda 4 Nisan tarihinden sonra önem arzetmekte Mars bildiğiniz gibi isteklerimizi elde etme gücümüz kısaca mücadele etmemizi sağlayan astrolojik bir fenomen. Yapısı gereği ateşli ve öncü olması gerekiyor. Eğer yer aldığı burç buna uygun bir nitelikte değilse oldukça zorluk çıkarmakta. Koç burcunda ilerleyen Mars ise sizin bireysel isteklerinizle partnerinizin mücadele gücü ve savaşım tarzı arasındaki düelloyu göstermekte. şöyle bir düşünürsek son bir aydır aranızdaki garip bir çekişme söz konusu olsa da partnerinizin mücadele etmeye sizinle savaşmaya pek gönlü yok. Bilakis son derece pasif bir halde. Bu durumda güçlü olan taraf sizsiniz. Yani ilişkinizle alakalı sorunların çözümünde ona güvenmeniz zor. Bu durumda sizin düzenleyen yöneten taraf olmanız gerekiyor. Tabi ki eğer siz bir kadınsanız bir erkeğin böylesi zayıf bir pozisyonda olması veya ilişki adına sahiplenme ve koruma dürtüsü içinde olmayışı zor olmalı. eğer siz bir erkekseniz o zaman kadınınızın kararlarında arasıra değişkenlikler dalgalanmalar göstermesi fakat genel anlamda pasif agresif bir yol izlemesi ilişkinize kendince sahip çıkması ailesine olan düşkünlüğü gibi sebeplerle sizinle çatışmaya razı olmayışı bir yerde iyi bir yerde zor olmalı. kısaca sizin hayata bakışınız eğilimleriniz ile partnerinizin amaçları istekleri farklı yönde. Dikkatli olmanızda fayda var.

   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Kova Burcu Yorumu


  Kova burçları bu ay motivasyonunuz çok yüksek olacak, hayallerinizi gerçekleştirmek için daha inançlı olacaksınız. ikili ilişkilerinizde ilişkilerinizi daha ileri safhalara taşımak isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli bir konu eğer partneriniz ile ilişkiniz çok iyi değilse bu dönemde karşınıza çıkabilecek yeni kişilere gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

  iş hayatında ise kova burçları yüksek motivasyonlu ve hayata umutla pozitif bakıyorsunuz. Bu yönünüz size daima olumlu şeyler kazandırıyor.İş arkadaşlarınız size hayranlıkla bakıyor. Bu ay umutlarınızı kontrol etmeli ve biraz sabırlı olmalısınız aksi halde yeni bir işe kalkışabilirsiniz.Bu ay mümkünse ani kararlar vermekten kaçının.

  Sağlık açısından ise kova burçları varis problemleriniz varsa tedaviye başlamak için çok uygun bir dönem.   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Nisan 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Nisan Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Nisan 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2011 Balık Burcu Yorumu


  Nisan ayı Balık burcuna uyanışlar, heyecanlar, yeni fırsatlar daha fazla özgürlük ihtiyacı sunuyor. Gelişmeleri değerlendirmek size bağlı. Bu yıl eski korkulardan ve düşünce kalıplarından sıyrılma imkanı bulacaksınız.

  Balıklar için olumlu yada olumsuz değişimlerin bir arada olduğu bir ay. Sıkıntılı oldukları konularda beklenmedik sevinçler yaşarken, özellikle yüksek tempo ve aktivite gerektiren konularda enerjilerinde düşüşler gösterebilirler.

  12 Nisan'dan sonra kendinizi ifade ederken o harikulade sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanmanız ve ortaya koymanız hiç de zor olmayacak. Bu yıl aceleci kararlar almamaya çalışın.

  Ruhsal yaşama çok önem veren balıklar için yaşamın ruhsal derinliği çok önemlidir. Siz, ruhsal zenginlik arayışınızı sınırsız kılmayı çok seviyorsunuz. Bu yılda ruhsallığınız derinleşmeye devam ediyor. Geçen aylarda bilgi birikimine yaptığınız yatırımlar bu ay meyvelerini vermeye başlayacak.
  20 Nisan'dan sonra, daha gerçekçi kararlar verme potansiyeliniz oldukça yüksek. Bu yıl kariyerinizle ilgili yurt dışı seyahatleriniz olabilir.

  Aile ve duygusal konularda huzursuzluklar ve çalkantıların olduğu, hem sevinç hemde üzüntüleri içinde barındıran bu ay aşırı heyecanlara kapılmamanızda yarar var.

  Sağlık olarak bahar alerjiniz artabilir onun dışında bir sağlık probleminiz gözükmüyor.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Nisan Ayı Forum Tarih
2011 Boğa Genel Yorumları(21 Nisan-21 Mayıs) Aşk- İş- Sağlık Burçlar Alemi - Astroloji 11 Ekim 2010
Nişanlık Modelleri 2011 Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 1 Haziran 2011
28 Nisan 2011 Süper Loto Sonuçları Şans Oyunları 28 Nisan 2011
28 Nisan 2011 Perşembe Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 28 Nisan 2011
Tv'de Bugün Ne Var 28 Nisan 2011 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 28 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş