2011 Mayıs Ayı Burç Yorumları - 2011 Mayıs Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Mayıs Ayı Burç Yorumları - 2011 Mayıs Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Koç Burcu Yorumu


  Sevgili Koç burçları, Son günlerdeki yıldız hareketlerinin de etkisiyle özelliklede sizleri çok ama çok güzel bir ay bekliyor. Karşınıza pek çok iyilik ve yenilik çıkmak üzere! 16 Mayıs'ta Mars, Koç burcuna geçtikten sonra 25 Mayıs'a kadar harika bir dönem geçireceksiniz. Bu dönem 2011'in en iyi dönemlerinden biri olacak ve iki yıllık önemli yeni bir evreyi başlatmanıza izin verecek. Hayatınızın birçok alanında değişiklik yapma imkanı bulabilirsiniz. Birdenbire başkalarının sizin liderlik yapmanızı beklediğini görecek ve bundan çok memnun olacaksınız.

  Mars, 16 Mayıs'ta burcunuza geçene kadar önemli planlarınızı uygulamaya başlamayın. Tohumlarınızı ekmek için yaklaşık 2 ay, yedi hafta, gibi bir süreniz olacak. Olaylara başladığınız zamanın önemi çok büyüktür. Mars, hedeflerinize başarıyla ulaşmanız için gereken cesaret, motivasyon ve dayanma gücünü verecek. Aşkta bile son derece seksi ve özgüvenli olacaksınız. Sizi bekleyen iyi şeyleri anlatmaya kelimelerin gücü yetmiyor! Eğer bir yatırım ya da girişimi başlatmak veya yeni bir ilişkiye başlamak istiyor ama çekiniyorsanız bu işe şimdi hemen başlayabilirsiniz.Kendinize bir iyilik yapın ve Merkür gerilemeye başlamadan harekete geçin. Kaybedecek bir saniyeniz bile yok! Mayıs sizler için çok ama çok verimli bir ay olmaya aday! Görünüyor. Mayısın ilk haftasını planınızı mükemmelleştirmekle geçirin. Tüm varsayımlarınızı test edin, strateji oluşturun ve ayın ikinci yarısında ortaya çıkmaya hazır olun.

  Ayın ilk iki haftasında bu planlarınızı meraklı güzlerden saklayın. Fikirleriniz hakkında güvendiklerinizle daha sonra konuşursunuz zira şimdi buna vaktiniz olmayacak. Düşünmeye ayıracağınız zamanı konuşarak harcamayın. 16 Mayıs'ta Mars'ın Koç burcuna geçmesini beklerken zamanınızı alacak başka konular olacak. Şimdi mayısın ilk başından başlayalım. 2 Mayıs'taki dolunayla birlikte elinize yüklü miktarda para geçebilir. Yine de bu dolunayın bazı açılarından dolayı elinize geçecek olan bu paranın maddi yükümlülüklerinizi anca karşıladığını görebilirsiniz. Böyle bir durumda soğukkanlılığınızı kaybetmeyin zira 16 Mayıs'taki yeniaydan hemen sonra daha fazla para kazanmak için nefis fırsatlar yakalayacaksınız. 16 Mayıs'taki yeniay zam istemek ya da yeni işinizde maaş pazarlığı yapmak için yılın en iyi zamanı. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız yeni müşteriler kazanmak ya da büyük ortaklarla kârlı yeni anlaşmalar yapmak için tüm gücünüzle bastırın. Harekete geçmek için tam iki haftanız var ama en güçlü döneminizin 16, 17 ve 18 Mayıs olduğunu aklınızda bulundurun. Yeniayın hemen sonrasındaki günler en güçlü günlerdir. 16 Mayıs'ta Mars'ın devreye girdiğinden de söz etmiştik, gördüğünüz gibi bu tarih aynı zamanda yeniayın oluştuğu tarih olarak da göze batıyor, bu yeniay daha fazla para kazanmanız için enerji santrali gibi çalışacak!

  16 Mayıs'taki yeniayda bazı engeller olacak ama bu zaten her zaman olan bir şeydir. Neptün'ün sert açısı, elinizdeki verilerin karmaşık olduğunu ya da tam ulaşamayacağınızı gösteriyor. Satürn'ün sert açısı ise birisini ikna etmenin kolay olmayacağını gösteriyor ama böyle bir durumda siz denemeye devam edin. Daha fazla evrak işleriyle uğraşmanız ya da stratejinizde bir değişiklik yapmanız gerekebilir. Sorun değil siz bunu yapabilirsiniz. Önünüze bu tip engeller çıktığında önsezilerinizle ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Tüm bu koşulların iyi tarafı hem Satürn, hem de Neptün'ün, Koç burcundaki Mars'a destek olması, yani sonunda hakkınız olan küp dolusu altını bulabileceksiniz! Zaten bu yeniay tohum ekmek, ektiğiniz ürüne bakmak ve beslemekle ilgili. Bu zamanda ektiklerinizin karşılığını, ya hemen ya da altı ay sonra kasım ayında alacaksınız.

  Bu ay seyahat de gündeme gelecek ve 31 Mayıs'ta ayın ikinci dolunayında ve dört gün yakınlarında seyahat edeceksiniz. Derin bir nefes alıp, bakış açınızı genişletmek ve hayatın tadını çıkarmak için müthiş bir zaman. Ayın sonunda seyahat ettiğinizde dolunayın enerjisiyle uzak bir şehirde muhtemelen de yabancı bir ülkede ve bir kutlama gecesine katılabilirsiniz. Bu zamanda bavulunuzu toplayıp eve dönmek üzere olacaksınız ama dönmeden önce seyahatinizin son gecesi müthiş eğlenceli geçebilir. Bu dolunay Jüpiter mutluluk, Mars eylem ve Venüs'e zevk tatlı ışınlar günderiyor. Dünyanın değişik bir yerini gürmek istiyorsanız şimdi bu şansa sahip olacaksınız. Eğer doğum gününüz 30 Mart ve dört gün yakınlarına düşüyorsa bu dolunaydan en çok siz yararlanacaksınız demektir. Aşk hayatınıza gelince ayın çoğunluğu neşeli ve eğlenceli geçecek ama bir gün haricinde. Bunu söylemek zorunda kaldığımız için Üzgünüz ama 9 Mayıs'ta Satürn, Güneş'e öfke dolu bir ışın gönderdiğinde dikkatli olmalısınız.


  Böyle bir gün hayatınızdaki özel birine herhangi bir konuyu gündeme getirmek için hiç uygun değil zira beklediğiniz sıcak yaklaşımı bulamayacaksınız. Aslında bu kişinin dikkati dağınık hatta daha kötüsü çok sinirli olacak. Donup kalabilirsiniz! Eğer bekarsanız ve Belki de bu koskoca denizde sizin için kulaç atan başka balıklar da vardır! diye düşünüyorsanız, bunu araştırmanızın size hiçbir zararı olmaz! Nisan ortasını izleyen haftalarda, yeni hayranlarınızın bayılacağı özel bir çekime sahip olacaksınız. Çılgınlar gibi flört etmekten çekinmeyin! Evlisiniz, bekarsınız ya da ciddi bir ilişkiniz mi var? Yıldız haritanıza göre bu ay partnerinizle daha kolay iletişim kurabileceğiniz için ilişkiniz iyi gidecek.Mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle..


   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Boğa Burcu Yorumu


  Sevgili Boğa burçları, Hem astrolojik olarak hemde yaz sezonunun gelmesiyle birlikte size çok uygun bir dönemde yaz sezonu dahil, bulunduğunuz için oldukça neşeli ve mutlu olmalısınız. Yıldız haritanıza göre enerji dolu olacak ve hedeflerinize doğru güçlü ve kararlılık duygusu ile ilerleyeceksiniz. Mart ve nisan ayları, kontrolünüzün dışında oluşan dış etkenlerden dolayı sürpriz gelişmelerle dolu geçmişti. Mayıs ayında ise ortamı daha sakin ve daha net göreceksiniz. Bu iyi bir haber. Artık yeniden önceliklerinize dönebilir ve kafanızı karıştırabilecek ortamlardan uzak kalabilirsiniz. Rutin hayatınıza döneceğiniz için kendinizi rahat hissedebilir ve kontrolü yeni den elinize alabilirsiniz.

  Ayın en önemli vurgularından biri yakın ilişkilerinizde yaşadığınız gelişmeler olacak. Mars ayın ilk iki haftasında yıldız haritanızın arkadaşlık bölümünde dolaştığından bu dönemde dışarı çıkabilir ve arkadaşlarınızla birlikte daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Artık doğum günü dönemine giriyorsunuz. Son zamanlarda içinde bulunduğunuz gergin ortamlardan silkinmeye çalışın. Uranüs'ün, Mars'a yakın olmasından dolayı sosyal hayatınızda birkaç sürpriz gelişme olabilir ve bu arada bir iki çatışma yaşamanız da mümkün. Ama buna pek kulak asmayın ve olumlu havanızı sürdürerek hoş vakit geçirmenize bakın. Her gergin arkadaşınıza karşılık en az on iki tane olumlu ve neşeli arkadaşınız olacak.

  Mayıs ayı çok sayıda sosyal gelişmelerle dolu geçecek, bunlardan birkaç tanesi gerçekten önemli görünüyor. 2 Mayıs'ta oluşan dolunay ile birlikte romantik bir ilişkiniz hoş bir şekle girecek. Bu sonuçtan memnun kalacaksınız. Yakın Gelişmeleri çok iyi izleyin! Derim. Eğer partneriniz size bir şey anlatmaya çalışıyorsa onu mutlaka dinleyeceksiniz. Mükemmel çözümler bulabileceksiniz ve kalbiniz sıcacık olacak. Mayısın ilk haftasında ait olduğunuz grup içinde yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Bu konudaki kararınızı aniden verebilirsiniz. Eğer bir komiteye gönüllü girerseniz üstleneceğiniz sorumlulukları taşıyabileceğinizden emin olmalısınız. Birçok kişi size güveniyor olacak.

  16 Mayıs'ta Boğa burcunda oluşan yeniay ile birlikte tam kendinizi bulacaksınız. Bu dönem yılın en güzel zamanlarından biri olmaya aday. En önemli girişimlerinize bu dönemde başlamalısınız. Eğer hayatınızın ne zaman mükemmel olacağını sorguluyorsanız, işte zamanı geliyor! Bu dönemde atacağınız adımlar çok önemli. Eğer doğru hareketler yaparsanız inanılmaz ilerlemeler ve atılımlar kaydedebilirsiniz.

  Bu muhteşem ayı sonuna kadar değerlendirmeye çalışın. Hem aşk hemde ş hayatınız da bu arada atacağınız adımlar oldukça uzun süreli ve kalıcı adımlar olacak unutmayın. Kendinizi geliştirme girişimleri en önemli önceliğiniz olabilir. Yeni bir egzersiz programına veya spora başlayabilir, kendinize yeni kıyafetler alabilir, dış görünüşünüzü değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu etki hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir.


   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı İkizler Burcu Yorumları

  İkizler Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 İkizler Burcu Yorumu


  Sevgili İkizler burcu, Şu sıralar sınanıyormuş gibi olsanızda sakın paniklemeyin ve bize mutlaka kulak verin derim. Kariyerinizde çok ama çok önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Son birkaç senedir ani ve devrim niteliğindeki değişimlerin gezegeni Uranüs'ü yıldız haritanızın kariyer, terfi ve ün evinde ağırlıyorsunuz. 1 ve 15 Mayıs arasında kariyerinize odaklanmaya devam edin zira bu şok dalgaları arasında, rakiplerinizden sıyrılıp isminizi duyurma şansını elde edeceğiniz büyük bir fırsat da yakalayabilirsiniz. Mart ve nisan aylarında vermiş olduğunuz ve de mayıs ayında vereceğiniz kararlar gelecek başarınız açısından çok önemli.

  Kariyerinizi spot ışıklarıyla aydınlatan Mars, 16 Mayıs'ta Koç burcuna geçtikten sonra bir daha 2012 Mart ayına kadar geri gelmeyecek. Hazır bu kadar olağanüstü bir etkiye sahipken sonuna kadar kullanın! Deriz. Uranüs yıldız haritanızın en yüksek noktasında parladığından, yeni rolünüz başkalarının cesaret edemediği, öngöremediği ya da henüz ilgi duyup araştırmadığı, denenmemiş alanlarda öncülük yapmak olmalı. Bundan sonra yeni teknolojiler ya da bilimsel buluşlar kariyerinizin gidişatında önemli bir rol oynayabilir ya da insani amaçları olan toplumsal bir proje kariyer yününüzü değiştirebilir. Uranüs bu evde olduğundan sıkıcı bir işe kesinlikle tahammül edemeyeceksiniz zira Uranüs heyecan getirme eğilimindedir ama aynı zamanda herhangi bir alana bireysel damganızı vurmanıza da yardımcı olur. Farklı olmak istiyorsanız, olabilirsiniz. Eğer yaptığınız işin ses getirmesini hatta bu işle meşhur olmak istiyorsanız, bundan daha iyi bir şansa sahip olamazdınız inanın buna.

  Tutku duyabileceğiniz ve yeniliklere açık olan bir işe ihtiyacınız var. Hareket edemediğinizi ve kısıtlandığınızı hissederseniz, isyan edeceksiniz. Eğer şimdiki patron ya da müşteriniz bireyselliğinizi ortaya koymanıza ve taze fikirlerinizi kullanmanıza izin vermezse, işi bırakabilirsiniz. Netlik, yaratıcılık ve deneyselliği teşvik eden bir ortama duyduğunuz ihtiyaç giderek artıyor. Kendinize böyle bir amaç edinmişsiniz gibi görünüyor ve bu amaca ulaşacaksınız. Zaman en değerli kaynağımızdır ve sizin de bu sene, bu gerçeğin fazlasıyla bilincinde olduğunuz görünüyor. Hepimiz daha fazla para kazanmanın bir yolunu bulabiliriz ama zamanı harcadıktan sonra eksiğini yerine koyamayız. En doğru ve doyurucu rolü bulma ve de en sonunda başkalarına katkıda bulunma arzunuz şimdilerde kafanızı çok meşgul ediyor. Tanıdığınız insanlar olsun, belirli bir topluluğa ait insanlar olsun fark etmez, Uranüs'ün enerjisi başkalarının ihtiyaçlarına odaklanmanıza neden olacak. Ya da genel anlamda dünyayı değiştirmek isteyeceksiniz. Acı çeken insanlara karşı duyarlısınız, şimdi en iyi rolünüz bir lider, asi, aydınlatıcı veya katalizör olmak olmalı.

  2 Mayıs'ta Akrep burcunda oluşan dolunay altıncı iş ve görevler evinizi aydınlatacak. Eğer büyük bir proje üzerinde çalışıyorsanız ya da görüşmeler yapıyorsanız, bu işi tamamlayabilir veya işe başlamak için gereken onayı alabilirsiniz. 2 Mayıs'taki bu dolunay iş değiştirmek için iyi bir zaman olmayabilir zira yeni işiniz yükselme getirmeyecek daha çok yatay geçiş şeklinde olacaktır. Ancak bir istisna daha var; Eğer yükseleniniz Kova burcu ise bu ay işinizde yükselmenizi sağlayacak yeni bir pozisyon için harika bir fırsat elinize geçebilir. Neptün 26 Mayıs'ta gerilemeye başlayacak ve ondan sonra yeni iş görüşmelerinde ilerleme kaydedemeyeceksiniz. Yeni insanlar yerine, daha önceden iş için görüştüğünüz kişi ve yöneticilere konsantre olun. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız ve daha fazla iş almak istiyorsanız ki bunu kim istemez ki? ya da daha fazla para kazanmak için ilave gelir kaynakları arıyorsanız 2 Mayıs'taki dolunay size inanılmaz derecede yardımcı olacak. 2, 5 ve 8 Mayıs kariyeriniz açısından son derece parlak günler olarak göze batıyor. Hemen arkasından gelen günlerde şöyle sıralanıyor.


   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Yengeç Burcu Yorumu


  Sevgili Yengeç burçları, saçma sapan gelişen olaylar yolunda gitmeyen işler karmakarışık bir aşk trafiği derken birde son zamanlarda para konusunda sonderece karamsar ve endişeliydiniz belki ama merak etmeyin hızır yardımınız yolda. Kariyeriniz muhteşem bir döneme girmek üzere çünkü enerji veren Mars, son iki yıldan beri ilk defa 16 Mayıs tarihinde onuncu şöhret ve başarılar evinize geçecek. Mars, yedi hafta boyunca bu evde kalacak. Mesleki açıdan size uygun birçok fırsat yakalayacaksınız. Ulaşmak istediğiniz önemli kişilere ulaşabilecek ve istediğiniz yardımı onlardan alabileceksiniz. Mayıs ayının ikinci yarısında alacağınız yeni iş teklifleri statünüzü üst seviyelere taşıyacak ve sektörünüzde önemli bir konuma geleceksiniz. Bu dönemi çok ciddiye almalısınız.

  Artık önünüze çıkan fırsatları daha iyi bir şekilde değerlendirebilecek ve planlarınızı gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Fakat hızlı bir ritimde çalışmalısınız zira Mars'ın, 16 Mayıs ile 24 Haziran arasında onuncu evinizde kalacak olmasına rağmen Merkür'ün dahil olduğu başka bir ters etki devreye girmek üzere. Gördüğünüz gibi mayıs ayı umduğunuz kadar verimli geçemeyecek. Merkür iletişimi, anlaşmaları, algılamayı ve ticareti yönetir. Merkür gerileme döneminde yeni bir işe başlamak pek doğru bir karar olmayacaktır. Bu kuralın dışında kalan tek istisna, yeni iş görüşmelerini eskiden tanıdığınız bir kişiyle yapıyorsanız geçerlidir. O zaman Merkür gerilemesi sizi etkilemeyebilir. Bu durumda Merkür, geriye dönerek bu kişiyle birlikte bir şeyler başarmanıza fırsat tanıyor olabilir.

  Eğer durum böyleyse bu kişiyle birlikte başarılı olmanız mümkün. Tabii ki, büyük bir çoğunlukta yeni bir iş görüşmesini eskiden tanıdığımız bir kişiyle yapmayız. Dolayısıyla Merkür gerilemesi döneminde yeni bir işe girmek hiç tavsiye edilebilecek bir durum değil! Bu dönemde yapacağınız anlaşmalar daha sonra tekrar revize edilmek zorunda kalabilir. Bu dönem algılamayı da etkilediği için kabul edeceğiniz görev, ilerde hiç beklemediğiniz ve sevmeyeceğiniz bambaşka bir göreve dönüşebilir. Bu iyi değil! Birçok insan için kariyer güvenceyi temsil eder! Kısaca özetlersek, 16 Mayıs'tan itibaren muhteşem bir kariyer dönemine giriyorsunuz ama elinizi çabuk tutup 31 Mayıs'a kadar tüm girişimlerinizi tamamlamalısınız. Tüm ışıklar yeşil yanıyor, sevgili Yengeç, hiç vakit kaybetmeden harekete geçmeye bakın! 16 Mayıs'ta başlayacak olan bu önemli kariyer dönemine girmeden önce dinlenme ve eğlenme şansınız olacak. Ayın ilk yarısı inanılmaz sosyal ve romantik geçebilir. Şimdi de ayın başındaki gelişmelere bir bakalım.

  Bu ay, 2 Mayıs'ta oluşan şefkatli ve romantik dolunay ile başlayacak. Bu dolunayın etkisi 6 Mayıs'a kadar sürecek. Eğer biriyle birlikteyseniz bu dolunay aranızdaki duyguların netleşmesini sağlayacak, eğeryalnızsanız o zaman hayatınıza yeni biri girebilir. Diğer bir olasılık olarak ise eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız bu dolunay beklediğiniz müjdeyi getirebilir. Eğer hamileyseniz ve doğumunuz yakındaysa, bu dolunayın dört gün yakınlarında doğum yapabilirsiniz. 2 Mayıs dolunayının etkilerini seveceğinize inanıyoruz. Bu dolunay, sürpriz gelişmeler gezegeni Uranüs'e hoş bir açı yapıyor olacak. Gelişmeleri tahmin edemeyeceksiniz ama sonuçlardan memnun kalacaksınız. Bu dolunayın tek kötü yanı para konusunda endişeli olmanız olacak, çünkü dolunay Satürn'e zor bir açı yapacak. Özel hayatınızla ilgili planlarınız, sosyal ve romantik ortamlar, ayrıca doğum yapma ihtimali para durumunuzu gerginleştirebilir.

  Son zamanlarda da hissettiğiniz bu baskı geçici görünüyor. Eylül başı itibariyle son iki yıldır para konusunda yaşamış olduğunuz kabus sona ermeye başlayacak. Bir Yengeç olarak uzun bir yolculuğun sonuna geliyorsunuz. Satürn yer değiştirdiğinde para kazanmanız daha kolay olmaya başlayacak! Eğer 4 Temmuz veya dört gün yakınlarında doğduysanız bu dolunayın enerjisinden iki kat daha fazla etkileneceksiniz. Bu dönem sizin için eğlenceli geçecek. Unutmayın ki, 2 Mayıs dolunayının enerjisi bu tarihin dört gün öncesi ve sonrasında hissedilecek. Beşinci eğlence ve aşk evinizde yılda sadece bir kez dolunay oluşur İşte bu o! Ayrıca Mayıs'ın ilk haftasında önemli bir yaratıcı projeyi bitirmek ya da sevdiğiniz bir hobinizin güzel sonuçlarını görmek üzere olabilirsiniz. Bu ay, özellikle mayısın ilk yarısında seyahat olasılıkları da yüksek görünüyor. Eğer seyahat etmek fırsatı olmazsa, uzak mesafede bulunan kişilerle telefonda görüşebilirsiniz.


   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumları

  Aslan Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Aslan Burcu Yorumu


  Sevgili Aslan burçları, Stresten ve sıkıntıdan bunaldığınızı biliyoruz ancak bir çıkış yolu arıyordunuz ve aklınızdaki düşünceler sizi o çıkışa kadar götürecek tabii sizler istikrarlı ve yapıcı olursanız. Unutmayın düşüncelerinizi hayata geçirmek sizin elinizde artık kendinizi daha fazla ezdirmenin bir anlamı yok unutmayın sevgili aslan burçları. Maddi durumunuz o kadar istikrarsız ki iniş çıkışlardan yorgun düşmüş olmalısınız. Bu dönem aklınızı kaçırmamış olmanız da bir mucize! Sayılır. İki ay önce 3 ve 19 Martta oluşan tutulmalardan dolayı, bu tutulmaları izleyen haftalarda özellikle de maaşınızla ilgili aylık gelirinizde ve nakit akışınızda büyük bir karmaşa yaşadınız. Her şeyin belirli bir ömrü vardır, aylık gelir kaynağınızın bile! Bir şeyin ömrü dolduğunda ne kadar uğraşırsak uğraşalım engel olamayız. Özellikle tutulmalar kontrolümüz dışındaki dış olayları iç dünyamıza taşırlar. Burada kendinizi suçlamamanız gerekiyor. Aslında gelirinizi belirli bir çizgide tutabilir ve aşırı iniş çıkışlara engel olabilirsiniz ama şimdiden sonra parayla ilgili tüm adımlarınızda çok tutucu davranmanız gerekiyor. Geçen birkaç senedir maddi konularda büyük başarılar kazanmış, ama aynı zamanda birkaç büyük kayıp yaşamış olmalısınız.

  Riskli işlerden uzak durarak para durumunuzu kontrol altına almanız gerekiyor. Bu da hem hızlı ve yüksek kazanç elde etmeyeceksiniz, hem de büyük kayıpların sonu gelecek demek. Maddi konularda orta karar bir çizgide ilerlemeniz gerekiyor.. Eğer yükseleniniz Yay ise o zaman da önümüzdeki sene para durumunuz iyi olacak ama onun dışında diğer Aslanların maddi durumları ne yazık ki, pek parlak olmayacak. Bu ay yıldız haritanız kariyerinizde fırsatların bol olduğunu gösteriyor. Hatta tüm sene içindeki en iyi iş teklifleri 15 Mayıs'taki yeniaydan hemen sonra gelecek. Bu tarih çok önemli, tekrarlayalım isterseniz; 15 Mayıs ve onu izleyen iki hafta içersinde işinizde yeni bir pozisyon ya da heyecan verici bir terfi için 2011'nin en iyi dönemi olacak. Bu yeniay yıldız haritanızın onur ve kariyer prestiji evi olan onuncu evine düşüyor ve bu zamanda yaptığınız iş görüşmeleri diğerlerinin önüne geçmenizi sağlayacak.
  Önemli bir ipucu da iş bulma kurumu değil ama bir arkadaşınız peşinde olduğunuz işi almanızda önemli bir rol oynayacak, o nedenle arkadaşlarınıza nasıl bir iş aradığınızı anlatın. Bu işi almanız için haftalar, hatta aylar geçebileceğini bilin. Eğer işe hemen bu ay sahip olabilirseniz ne ala! Ama olamazsanız bu süreç kasım ayına kadar tam altı ay sürebilir. Bu da iyi. Önemli olan bu sürece ne zaman başladığınızda. Astrolojide en önemli olan şey herhangi bir işe başladığınız tarihtir. Daha sonra 2 Mayıs ve 7 Mayıs arasında Mars size yardımcı olacak.

  Merkür haziran ayında gerilemek üzere. Gerilemeye başlama tarihi 14 Haziran olsa bile genel olarak yavaşlatıcı ve kafa karıştırıcı etkisini 31 Mayıs'dan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Neyse ki, gelişmeler hazirana sarktığı takdirde Mars 24 Haziran'dan, 7 Ağustos'a kadar yardımınıza koşacak. Bu dönemin başladığı zamanda Merkür gerilediğinden, kariyer görüşmelerinizin pişmesi için 9 Temmuz sonrasını beklemelisiniz. Sorun yok, çünkü temmuzun geri kalanı ve tüm ağustos ayına siz sahipsiniz ve kontrolüde sizde olacak. Size gelen bu iş sinema televizyon radyo yayıncılığı, emlak, sigorta, bankacılık, finans, tekstil, gurme yiyecekler, çiçeklerle ilgili sektörler, şarap, parfüm, kozmetik, spa'lar, lüks ürünler ve mücevherat ile ilgili olacak. Tüm bunlar Venüs'ün yönettiği alanlardır ve siz de bu tip alanlardan kazançlı çıkacaksınız. Pek çok Aslan eğlence sektörü, yaratıcılık ve tasarımla ilgilidir. Eğer siz de onlardan biriyseniz, bu alanların sizin için mükemmel olduğunu bilmelisiniz. Siz zaten orijinal fikirlerle dolusunuzdur, sanat, kültür ve güzellikten anlarsınız sevgili aslan burçları..Mayıs ayında sağlık durumunuzda endişeleneceğiniz bir durum söz konusu değil..Mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle..


   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Mayıs 2011 Başak Burcu Yorumu


  Sevgili Başak Burçları, Geçen yıllara nazaran bu sıralar birazdaha sıkıntılı ve strestesiniz tamam da şimdi sizler sunacağımız önerileri dikkatle dinlemeli ve uygulamalısınız neden mi? İşte nedenlerimiz. Son zamanlarda yaşadığınız en iyi ay bu ay olabilir de ondan. Bu ay Güneş sizin gibi toprak elementi olan Boğa burcunda ilerlerken, kendi elementinizde olduğunuzdan kendi dünyanızla uyum içinde yani tam havanızda olacaksınız. Başınıza gelenlerden ve yaşadığınız zorluklardan sonra mayıs ayında hayatınızda şükredecek pek çok şey olduğunu bileceksiniz.

  Son zamanlarda hep geçmişe bakıyordunuz belki ama bu ay sizi geleceğe bakmaya, yeni hedefler belirleyerek hayatınızda yeni bir sayfa açmaya teşvik edecek. Son zamanlarda Başak burcu olmak hiç de kolay değildi. Tam da taşıyabileceğiniz maksimum sorumluluk ve zorlukla mücadele ettiğinizi düşünürken, mart ve nisan aylarında daha fazlası karşınıza çıktı. İş ya da özel hayatınızdaki yakın bir ilişkinizde sorunlar yaşıyordunuz. İlave olarak yakın bir aile üyesi ya da arkadaşınızın sağlık sorunu yüzünden endişelenmiş olabilirsiniz. Bunlar her insanda ciddi gerilim yaratan olaylardır ve bu zor dönemi atlatana kadar sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sevgili arkadaşlar. Bu ay birden fazla seyahat şansınız olacak, eğer mümkünse şartları zorlayın ve mutlaka gidin! Feci şekilde dinlenmeye ve hava değişikliğine ihtiyacınız var. Tabi ki, size önerdiğimiz seyahat bir iş seyahati değil. Baskıdan uzaklaşıp rahatlamaya ihtiyacınız var.

  Şehir dışına sakin bir yere gidebilirseniz ruhen yenilenme imkanı bulabileceksiniz.2 Mayıs'ta Akrep burcundaki dolunayda yakın bir yere gitme imkanı bulabilirsiniz. Tüm dolunayların etki alanı dört gün önce veya sonraya uzanır. Eğer doğum gününüz 3 Eylül ya da bu tarihin beş gün yakınlarına düşüyorsa bu dolunay size özel haberler getirecek demektir. 16 Mayıs'taki yeniaydan sonra tekrar seyahat şansına sahip olacaksınız ama bu defa daha uzak bir yere gideceksiniz. Bu yeniay Mars'a çok olumlu bir açı yaptığından biraz eğlence katarak ilişkinizi düzeltmek için partnerinizle birlikte seyahat etmek iyi bir fikir gibi geliyorsa bu teklifi mutlaka siz yapın yıldız haritanız doğru düşündüğünüzü güsteriyor! Bu yeniay pek çok açıdan ufuklarınızı genişletmenize yardımcı olacak. Yayımcılık ve medya ile ilgili işlerde de gelişmeler olduğunu görebilirsiniz.

  Eğer yayımlanması için bir kitap ya da senaryonuzu etkin birine göstermek istiyorsanız harekete geçmek için bu yeniayın hemen sonrasını bekleyin. Henüz fikirlerinizi başkalarına göstermeye hazır değil misiniz? Yine de gösterin. Başaklar kusursuzluk merakı ile tanınırlar ama konuşmaları ertelemenin ve geciktirmenin zamanı değil. Mayıs ayı aşama kaydetmeniz için en doğru koşulları getirecek. Gelecek ay yöneticiniz Merkür 14 Haziran ve 9 Temmuz arasında gerileyecek ve siz de bu dönemde pek fazla verimli olamayacaksınız. Hazır mayıs ayında yeşil ışık yanarken son hız ilerlemenize bakın! 16 Mayıs'taki bu aynı yeniay sadece yayımcılık ve televizyonla ilgili projeleri lanse etmek ve uzak seyahatler için değil, aynı zamanda her seviyede eğitiminizi artırmak için plan yapmak açısından da nefis bir yeniay. Üniversiteye geri dönüp yüksek lisans yapmak isteyebilirsiniz ya da ilginizi çeken konular hakkında dersler almak ve seminerlere katılmak isteyebilirsiniz. Planınız ne olursa olsun, broşür toplayın sevgili başaklar mutlaka bu işe motive olacaksınız! Eğer patent almak ya da yasal bir davayı başlatmak için avukata gitmeniz gerekiyorsa, en iyi sonuçları almak için bunu da 16 Mayıs'taki aynı yeniaydan hemen sonra ya da en fazla on gün içinde yapmaya bakın.

  Eğer doğum gününüz 18 Eylül ve beş gün yakınlarına düşüyorsa, bu yeniayın gelişmelerinden en iyi şekilde yararlanacaksınız demektir. Daha ünce de söz ettiğimiz gibi en az bir yakın ilişkiniz odak noktanız idi, bu ilişki zaman zaman sizi hayal kırıklığına uğratmış, üzmüş ya da endişelendirmiş olabilir. Geçen haftalarda Balık burcunda yani partnerlik evinizde bulunan Mars da, Güneş'inize karşıt açı yaptığından size hiç yardımcı olmamıştı. Mars'ın görevi, fark etmediğiniz problemli konuları ya da çözülmeden bastırılan eski sorunları gündeme getirip çözüm aramanızı sağlamaktır. Mars, Uranüs'ün çok yakınlarında dolaştığından konuşmalar bazen kavgaya dünüşmüş ve sürpriz biçimde zor geçmiş olabilir. Mars, 16 Mayıs'ta Balık burcunu terk edecek ve ondan sonra hayatınızın düzeldiğini göreceksiniz. Eğer sürekli çekişme içindeyseniz bu durum sona erecek ve daha uyumlu olacaksınız. Mars 16 Mayıs'ta partnerlik evinizden çıktıktan sonra para evinize geçecek. Sonraki haftalarda parayı nasıl kullanacağınız, bir yükümlülük mü yoksa bir proje ya da hedef için mi kullanmanız gerektiği veya örneğin boşanma sürecindeyseniz belirli bir mülkü adil olarak nasıl paylaşacağınız hakkında anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.


   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Terazi Burcu Yorumu


  Sevgili Terazi burçları, Bu aydan başlayarak Ekim ayına kadar hayatınızı düzene sokmanızın zamanı şimdi geldi hadi bakalım sevgili arkadaşlar bu güzel günleri boşa harcamadan hayatlarımıza kısacıkda olsa bir göz atıp şöle bir planlayalım derim ne dersiniz.?İlk olarak maddi sorunlarınızı yoluna koymakta kararlısınız. Güneş'in pratik ve temkinli Boğa'ya girdiği şu sıralar sizin de hesap makinenizi elinize alıp biraz titiz planlar yapmanız için en uygun ay olarak görünüyor. 2 Mayıs'taki dolunay yüksek bir fatura ödemesini de beraberinde getirecek ama aynı zamanda elinize daha fazla para geçeceğinin de habercisi olabilir. Örneğin maaşınıza zam bekliyorsanız bu isteğinizin kabul edildiğine ilişkin iyi haberleri mayıs ayının ilk haftasında alabilirsiniz.

  Yeni bir iş için görüşmeler yapıyorsanız, gelecekte elinize geçecek para ile ilgili konular şu aralarda gündeme gelebilir. Olumlu düşünün, sevgili Terazi burçları bu dolunay, görüntü itibariyle biraz karışık da olsa, sürpriz gelişmelerin gezegeni Uranüs'e güçlü ve olumlu ışınlar gönderiyor. Konuşmalar beklemediğiniz bir yöne doğru gidebilir ama yine de duyduklarınızdan memnun olacaksınız. 16 Mayıs'taki yeniaya kadar maddi durumunuzu size biraz daha para getirecek şekilde organize edecek, hatta bazı gereksiz harcamalarınızı keserek para bile biriktirebileceksiniz.

  Emeklilik hesabınızı ve vergi stratejinizi de gözden geçirmek ve güvendiğiniz bir mali danışmandan yatırımlar hakkında bilgi almak için de en uygun zaman bu olabilir. Bu arada bankanız ve cep telefonu şirketinizi de arayıp size daha uygun koşullar sağlayıp sağlayamayacaklarını öğrenin. Kredi kartı dökümlerinizi kontrol edip onaylamadığınız harcamalar olup olmadığına bakın. Gerçi sahtekarlık gibi sorunlar konusunda endişe etmenize gerek yok ama bu yeniay Neptün ile sert bir açıda olacağından, tüm ayrıntılardan haberdar olmalısınız.

  Eğer bir başkası sizinle ilgili parasal konularda bir karar alırsa bir toplantı yapın bu ay, verilecek kararlarda sizin de kendi fikirlerinizi belirtmenizde yarar var gibi görünüyor. Sigorta ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeyi de ihmal etmeyin, sağlık, hayat, ev, otomobil ve diğer sigortalarınızı kontrol edin. Daha iyi koşullar alıp alamayacağınızı araştırın ve istediğiniz tüm maddelerin sigortalara dahil edildiğinden emin olun.

  Örneğin ev sigortanızda, bilgisayar gibi yeni bir değerli eşya satın aldığınızda sigorta şirketinizi haberdar etmeniz gerektiği yazılı ise, bu işlemleri tamamlamaya bakın. Eğer ortak bir mülkü paylaşacak ya da bir iş girişimi için kredi veya sponsorluk başvurusunda bulunacaksanız veya bir miras konusunda doğru paylaşımı hesaplamaya çalışıyorsanız. 16 Mayıs'taki yeniay size çok yardımcı olacak. Görüşmelere başlamak ya da araştırmalarınızı yapmak için yeniayı takip eden günleri seçin ve daha iyi sonuç almak istiyorsanız bu tarihten önce harekete geçmeyin derim sevgili arkadaşlar. Satürn ile bu yeniay arasındaki sert açı, uyumlu olmak için bazı fedakarlıklarda bulunacağınıza işaret ediyor.


   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Akrep Burcu Yorumu


  Sevgili Akrepler,Duygularınızı resmiyete dönüştürmek için doğru anı bekliyorsanız, işte bunun tam zamanı! Nişanlanabilir, evlenebilir ya da bir süredir planladığınız bir konuyu etrafınızdakilere duyurabilirsiniz. Bu enerjiyi önemli bir ortak ya da kuruluşla bir anlaşma yapmak için de kullanabilirsiniz. Şirketiniz başka bir şirket ile bir ortaklığa girebilir. Kısacası, bu yeniay iki tarafı ortak faydada bir araya getirmeye yardımcı olacak. Doğum gününüz 17 Kasım'da ise bu yeniayı harika bir şekilde hissedeceksiniz. Bu yeniayın açıları da karmaşık olacak bu nedenle yavaş ilerlemenizde fayda var. Yeniay kapıyı açar fakat içeri girmek için acele etmenizi istemez. İşlerin gelişmesi için önünüzde altı ayınız olacak. Bu yeniaydan yararlanabilmek için 16 Mayıs'ta öncesinde değil ya da hemen sonrasında başlamanız gerekir. Başlangıcı yapabilmek için ününüzde iki haftanız olacak fakat yeniayın hemen sonrasında 16 ve 21 Mayıs gibi, harekete geçmek en iyisidir derim. Satürn ve Neptün bu yeniay ile sert bir açı yapacaklar. Neptün'ün varlığı yeni partnerinizin geçmişi ile ilgili bazı bilgileri Öğrenmek isteyeceğinizi gösteriyor.

  Satürn'ün konumu ise otorite konumunda birinin, bu ilişkinin pratikliği ya da değeri ile veya sizin yetenekleriniz ile ilgili şüpheleri olduğunun bir işaretidir. Bu kişiyi ikna etmek için zamana ihtiyacınız olacak. Bu açılara rağmen, beklenmedik gelişmeler gezegeni Uranüs tüm harika ışınlarını bu yeniaya gönderecek. Karşılaşacağınız engele rağmen önünüze harika bir fırsatın çıkacağını hissediyoruz, hem de hiç beklemediğiniz ve en çok ihtiyacınız olduğu bir anda! 16 Mayıs'tan sonra işleriniz daha da yoğunlaşacak, patronunuz ya da müşterileriniz daha talepkar olacak ve bu nedenle dikkatinizi yeniden işinize çevirmeniz gerekecek. Bu yoğun iş ve üretkenlik dönemi 16 Mayıs'tan, 24 Haziran'a kadar sürecek. Mayıs ayının ilk yarısında yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Geçtiğimiz ay ne kadar yenilikçi olduğunuzu ve hayal gücünüzün ne kadar fazla olduğunu ispatladınız ve şimdi de tamamen yeni bir seviyede kendinizi ispatlamaya hazır görünüyorsunuz. 1 ve 15 Mayıs tarihleri arasında yaratıcılık gerektiren girişimlere dikkat edin.

  Çabalarınızın ödüllerini bu yılın ilerleyen zamanlarında, büyük ihtimalle aralık ayında alacaksınız. Mayıs ayı, 31 Mayıs'ta ya da bu günün dört gün öncesi veya sonrasında, maddi bir konu ile sona erecek. Büyük miktarda bir ödeme için çek yazmanız gerekebilir ancak endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok zira aynı zamanda siz de bir yerden para alacaksınız. Bu dolunay cömert Jüpiter'in yakınında olacağı için, alacağınız para oldukça fazla olabilir. Paranızı loto kuponlarına harcamayın, bu para emeğiniz karşılığında kazanacağınız türden olacak, şans oyunlarından kazanılacak türde bir para değil sevgili arkadaşlar. Kısaca özetleyecek olursak, 2 Mayıs'ta Akrep burcunda oluşan dolunayla birlikte yaşamda mutlu olmak için ihtiyacınız olan şeylerle ilgili olarak bir farkındalık yaşayacaksınız. Kendinizi daha iyi tanıyor olmanız sayesinde kimle birlikte olduğunuz ve nereye gittiğiniz konuları açıklığa kavuşacak.

  Geleceğiniz ile ilgili kararlar alabileceksiniz. 2 Mayıs'taki dolunayla birlikte önemli bir girişim ya da ilişkinin sonuçlanmasına odaklanacaksınız. Bu sırada önemli bir açıklama yapabilirsiniz. Gücünüz artıyor ve olumlu yünde gelişiyor bu nedenle ayın başında ne olursa olsun, sonunun oldukça sevindirici olacağını söyleyebiliriz. Sizlerede şans getirecek günblerimiz şöyle sıralanıyor 1, 2, 4, 15, 16, 21, 23, 24 ve 26 Mayıs olarak göze çarpanları arada ekstra günlerde yok değil hani 18 ve 19 mayıs ila 27.29 mayısa da ekstradan bir dikkat edin derim. Bu ay aşkı bulmak ya da uzun vadeli bir birlikteliği güçlendirmek için büyülü bir ay olabilir. Bekarsanız, 1 ve 15 Mayıs arasında Mars gerçek aşk evinizi aydınlatacak. Bu romantik durumdan yararlanmaya bakın. Venüs de 8 Mayıs'ta burcunuzla uyumlu Yengeç burcuna geçerek bütün bir ay boyunca burada kalarak Mars'ın konumunu değiştirmesinden sonra bile ay boyunca harika durumda olmanızı sağlayacak. Bu iki güçlü gezegenin duygusal yaşamınızı desteklemesi sayesinde aşk yaşamınız konusunda iyimser hisler içinde olacaksınız.

  Uzun bir süredir çıktığınız biri varsa ve hislerinizden eminseniz ya da araştırmakta olduğunuz size önerilen bir iş ortaklığınız varsa, bütün bu tür işleri sonuca bağlamanın zamanı geldi. İş nedeniyle de olsa diğer insanlarla bir araya gelip ortaklıklar kurmak konusunda bu ay şanslı olacaksınız. Bir Akrep olarak her zaman tek başınıza olmayı tercih edersiniz fakat 16 Mayıs'ta karşıt burcunuz Boğa'da oluşan yeniayla birlikte hedeflerinize ulaşmanızda size eşlik edebilecek nitelikli insanlarla işbirliği yapacaksınız. Aslında başkalarıyla kafa kafaya verdiğinizde, daha iyi sonuçlar elde edebileceğinizi göreceksiniz. 31 Mayıs'taki dolunayla birlikte para konusu gündeme gelecek. Ya siz bir ödeme yapacaksınız ya da birileri size ödeme yapacak. İkincinin gerçekleşmesini ümit ediyoruz! Para gelecek ve gidecek bu arada siz de neşeli şarkılar mırıldanıyor olacaksınız. Sahip olduğunuz şeyler için şükredin sevgili Akrep burçları. Hayat insanlara herzaman böyle çömert davranmaz şansınız bol ve sağlığınız yerinde olsun sevgili arkadaşlar.


   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Yay Burcu Yorumu


  Sevgili Yaylar,16 Mayıs yeniayı döneminde yeni biriyle tanışmanız çok mümkün. Eğer bu gerçek olursa Mars'ın, haziran ortasına kadar olan konumundan dolayı bu kişiyle daha da yakınlaşacaksınız. Nisan ayındaki yeniay sizin için muhteşemdi. Geri dönüp hatırlamaya çalışın bakalım o günlerde biriyle tanıştınız mı? Eğer o dönemde kimseyle tanışmadıysanız işte ikinci şansınız kapıda! Evde oturmayın, biraz dolaşın! Eğer bir partneriniz varsa, Venüs görevini yapacak ve ilişkinizi pırıl pırıl bir hale getirecek. Muhteşem bir döneme giriyorsunuz, küçük sorunlar bir engel teşkil etmeyecek. Birlikte mutlu vakit geçireceksiniz.

  Beklenmedik gelişmeler konusunda bir günü yakından izlemelisiniz: Venüs ile Uranüs'ün işbirliği yaptıkları 25 Mayıs günü. Önünüze çıkabilecek sürpriz gelişmelere hazırlıklı olabilmeniz mümkün olmayacak. Tüm olasılıklara açık olun, sevgili Yay burçları! Romantizmin doruklarda olacağı akşamlarınız da sizler için şöyle sıralanıyor sevgili arkadaşlar; 4, 5, 7, 8, 12, 16, 17, 21, 26 ve 31 Mayıs ilk göze çarpanları. Dileriz bu şansları çok iyi kullanıyorsunuzdur. 31 Mayıs'ta Yay burcunda oluşan dolunay zamanı geldiğinde hayatınızın doruk noktasına varmış olacaksınız öyle ya da böyle! Bu dolunay ile birlikte kim olduğunuza ve hayatın size vermiş olduklarına müteşekkir olacaksınız. Bu dolunay sizin için parlıyor. Derinliklerinizde bulunan tüm arzuları dile getirin ve isteyin! Eğer doğum gününüz 2 Aralık veya beş gün yakınlarına düşüyorsa bu dolunayın etkilerini daha fazla hissedeceksiniz. Bu oldukça Harika bir gelişme demek bizden söylemesi! Sizlerede kısaca özetlersek; Ender görülen bir yılın içinde bulunuyorsunuz. Jüpiter 6 Ağustos'a kadar geriliyor olmasına rağmen, bu gezegenin harikalar gezegeni olduğunu unutmayın. Gücü biraz zayıflamış olsa da Jüpiter, yine Jüpiter'dir, Büyük Fayda Gezegeni olduğunu sakın unutmayın. Eğer bir ansiklopediye bakarsanız, Jüpiter'in Güneş sistemimizde ikinci bir Güneş olarak kabul edilmemesinin sadece teknik nedenlerden ibaret olduğunu görürsünüz. Jüpiter işte bu kadar güçlü bir gezegendir!

  Bu ay yaşamınızda birçok yeni insanla tanışacaksınız. Bu kişilerin birçoğunun hayatınızla ilgili önemli görevleri olacak. Belki de bunlardan biri hayatınızın aşkı olacak kimbilir!. Jüpiter, uzun dönemli ilişkiler konusunda doğru kararlar almanıza yardımcı olacak. Bu yıl içinde ekeceğiniz tohumlar, gelecek uzun yıllarda hayatınızı yönlendirmenize yardımcı olacak. Bunun gerçek olduğunu hemen göremeseniz bile zaman içinde anlamaya başlayacaksınız özellikle de 2011 yılında tohumlarınızın yeşermeye başladıklarında farkedeceksiniz! Bu ay iki dolunay birden barındırıyor. İlki 2 Mayıs'ta oluşacak ve etkileri bu tarihin dört gün yakınlarında hissedilecek. Bu zaman içinde sizi uzun zamandır rahatsız eden konuyu açığa vurabilirsiniz. Ayrıca kötü bir alışkanlığınızdan da bu dönemde kurtulabilirsiniz. Bu konuda ailenizden ve arkadaşlarınızdan destek istemeyi ihmal etmeyin derim. 16 Mayıs yeniayı döneminde ise, 2 Mayıs'ta başlamış olduğunuz kendinizi geliştirme süreci devam edecek. Zinde ve sağlıklı olmak için egzersiz ve doğru beslenme programına başlayabilirsiniz. Astrolojide bir sürece başlama tarihi çok önemlidir. Spor salonuna yazılın, egzersiz dvd'leri alın veya sabahları mutlaka yürüyüşe çıkın. Size söz veriyoruz ki sonuçlardan inanılmaz derecede memnun kalacaksınız! Aynı yeniay iş konusunda önünüze birçok görev ve proje getirecek. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız bu hareketlilikten çok fazla memnun kalacaksınız. Ayın ikinci yarısında tüm dikkatinizi işlerinize vermelisiniz. Merkür, 14 Haziran ile 9 Temmuz arasında gerileyecek olduğundan haziran ayını mayıs kadar verimli bulmayacaksınız. Mayıs ayının içinde tüm detayları çözün ve haziran ayına hiç bir detay bırakmayın. Bu ay aşk muhteşem bir şekilde vurgulanıyor. 16 Mayıs tarihinde Mars, aşk ve eğlence evinize geçecek ve yedi hafta boyunca burada kalacak.

  Evli veya bekar olun fark etmez, Venüs'ün gayretleriyle mayısın ilk haftası tüm Yay burçları için güzel ve aşk dolu bir şekilde geçecek. Mayıs ayı, 31 Mayıs'ta Yay burcunda oluşacak dolunay ile birlikte sona erecek. Mutluluğunuz için son derece önemli olan bir konu artık son noktasına gelmeye başlayacak. Heyecan duymanız için birçok neden var! Sevgili Yay burçları. Şansınız bol olsun demekten başka bişey gelmiyor elimizden daha ne olsun bol şans diliyoruz sevgili arkadaşlar


   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Oğlak Burcu Yorumu


  Sevgili Oğlaklar,16 Mayıs'ta aşk sektörünüzde ki yeniayla beraber bebek sahibi olmak hakkında konuşmalar yapabilirsiniz zira yıldız haritanızın bu alanı hamilelik ve doğumla da ilgilidir. Eğer çocuk sahibi iseniz, şimdi yeni bir okul, yaz okulu, kamp seçmek veya özel bir yeteneğini geliştirmek için dersler ayarlamak gibi önemli planlar yapabilirsiniz. 15 Ocak ve dört gün yakınlarında doğdunuzsa bu hoş yeniaydan en çok da sizler yararlanacaksınız demektir.

  Oğlak burcunun hangi gününe denk gelirse gelsin, bu ay sizi çok sayıda romantik gece ve günler bekliyor sevgili arkadaşlar; 2, 6, 7, 10, 11, 14, 16, 19, 23, 25, 28 ve 29 Mayıs olarak ilk göze batanlardan bazıları. Bu ay hobilerinizi de geliştirebilirsiniz. Mutlu ve eğlenceli bir havada olduğumuzda daha yaratıcı oluruz. Bu ay 16 Mayıs'tan itibaren yeni başlayacağınız ya da bir süredir devam eden ancak daha iyi olması için çözüm bulmanız gereken yaratıcılıkla ilgili özel bir projede çok büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Hayal gücünüz müthiş olacak ve daha da iyisi bunlar uygulanabilir nitelikte olacak. 17 ve 18 ya da 21 ve 22 Mayıs'ta bir fikrinizin sunumunu yaparsanız mutlaka onay alabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Ayın sonunda 31 Mayıs'ta ikinci dolunay oluşuyor. Bu dolunay dinlenmenize ve gevşemenize izin verecek. Biraz yalnız kalıp kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz onun için bu tarihin dört gün yakınlarında temponuzu yavaşlatmaya bakın.

  Bu zamanda sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek zira enerjiniz düşük olabilir. Acaba çok sosyal olmaktan mı? Bu iyi bir neden olabilir! Hepimiz böyle bir soruna sahip olmak isteyebiliriz! Muhteşem bir ay sizi bekliyor, madem öyle bu ayın getirdiği güzel şeyleri toplamaya hazırlanın! Sevgili arkadaşlar. Sizlerede kısaca özetlersek sevgili arkadaşlar; Bu ay seyahat, arkadaşları ve eğlence tüm vaktinizi alacak gibi. Omuzlarınızdaki ağır sorumluluklara rağmen özellikle 9 Mayıs'ta bunalabilirsiniz, birçok eğlenceye katılma fırsatını bulacaksınız. Bunu başarabilmenizin nedeni işlerinizi organize etmedeki becerilerinizden geliyor. Artık daha verimli bir şekilde çalışabileceksiniz. Verimli çalıştıkça elinizdeki işleri azaltabilecek ve böylece eğlence için daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Bir Oğlak olarak hırslı bir burç sayılırsınız. Kendinizi amaçlarınıza doğru iyi yönlendirebilirsiniz ve liderlik vasıflarınız oldukça yüksektir. Bu ay kesinlikle daha az çalışmayacaksınız, sadece her iki dünyanın da iyi taraflarını tadacaksınız, İşinizde ilerleme, sosyal hayatınızda eğlence!

  Ve 2 Mayıs'ta oluşan dolunay ve bu tarihe yakın dört gün içinde bir partiye, kutlamaya katılabilir ve böylece kalabalık bir topluluğun arasında yer alabilirsiniz. Bu olay bir düğün sevgili arkadaşlar, eski arkadaşların bir araya gelmesi ya da herhangi bir spor müsabakası sonrası kutlamalarınız dahi olabilir. Bu her ne olursa olsun size çok heyecan verecek. Mayısın ilk haftasının eğlenceli geçeceği kesin! Ayın ilk yarısında çabuk ve kısa ve aynı zamanda hiç beklenmedik seyahatler mümkün. Eğer yeni bir arabaya ihtiyacınız varsa, onu bu ay satın alabilirsiniz. Kış aylarında iç mekanlara kapandıktan sonra mayıs ayı sizi hür ve özgür bırakacak! Sevgili arkadaşlar. Bu ay ev ve aileniz odak noktalarınızdan biri olacak. Evinizle ilgili onarım işleri yapabilir ve kendinizi hem meşgul edebilir, hem de dinlendirebilirsiniz. Evinizle ilgili ufak tefek işleri yapmak için kursa gidebilir ya da tanıdığınız bir ustaya akıl danışabilirsiniz.

  Bu ay eğer varsa, ailenizle ilgili sorunlar da çözümlenecek. En iyi sonuçları alabilmek için evinizle ilgili projelere ya da ailenizle bazı meseleleri görüşmeye 15 Mayıs ve sonrasında başlayın. Bu işleri tamamlamak için 24 Haziran'a kadar vaktiniz var ama Merkür'ün 14 Haziran ile 9 Temmuz arasında gerileyeceğini sakın unutmayın. Bu gerileme sizin en güzel zamanlarınızın bir kısmıyla örtüşecek. 16 Mayıs'ta aşk evinizde doğan yeniayla birlikte eğlence imkanınız artacak. Bu günleri uzun zamandır bekliyordunuz ve bu günler tam beklentilerinizin paralelinde gelişecek.

  Eğer beraberliğiniz yoksa ve ayın ikinci yarısında yeni biriyle tanışırsanız ki bu çok olası, bu kişi ayakları yere basan, komik ve sadık biri olacaktır onu hep yanınızda tutmak isteyebilirsiniz! Beraberlikleri olan Oğlaklar da çok fazla şanslı olacaklar. Venüs, beraberlikler evinize geçerek. İlişkinizin, sevdiğiniz yönlerini ve birbirinize neden aşık olduğunuzu tekrar hatırlatmaya yardımcı olacak. Eğer bebek sahibi olmaya hazırsanız, uzun zamandır beklediğiniz mutlu haberi alabilirsiniz. Bu yönde ilk adımları atmak için 16 ile 23 Mayıs arasını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Mayıs ayının son haftası da denemek için oldukça uygun sevgil arkadaşlar! Ne ay ama değil mi sevgili Oğlak burçları! Heyecan duyup, mutlu oldunuz mu? Sevgili arkadaşlar. Sabredin yakında inanılmaz derecede mutlu olacaksınız!


   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Kova Burcu Yorumu


  Sevgili kovalar,Mayıs ayına hızlı bir giriş yapıyorlar.Yaşadığınız şehri veya oturduğunuz evi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu kısa seyahatlerinizin nedeni bunlar da olabilir. Anne veya babanızın size ihtiyaç duyma olasılığı da var, belki de kısa yolculuk nedenleriniz bundandır kimbilir. Diğer yanda Venüs'ün konumuna bakılacak olursa bu kısa yolculuklarınızı iş amaçlı da yapıyor olabilirsiniz. Eğer seyahatleriniz iş için ise doğru ve güçlü bir ay seçtiğinizi bilin. Daha sonra Mars, 24 Haziran ile 7 Ağustos arasında yuva evinizi ziyaret edecek. Bu dönemde, 16 Mayıs yeniayıyla birlikte yapmaya başladığınız ev ve aileniz ile ilgili planları uygulamaya başlayabilirsiniz. Fakat bir noktayı mutlaka belirtmekte fayda var diyerek işaretliyorum. Özelliklede Merkür, 14 Haziran ile 9 Temmuz arasında geriliyor olacak. Bu dönem, Mars'ın varlığı ile birlikte aile ve evinizle ile ilgili planlarınızı uygulama zamanınızla örtüşüyor. Eğer ev alacaksanız, tapu devir işlemlerini Merkür gerilemesi döneminde sakın yapmayın deriz. Taşınabilirsiniz ama kontratınızı Merkür gerileme dönemi başlamadan imzalayın.

  Eğer evinizi yaptırmak için bir ekiple çalışacaksanız, masraf bütçelerini Merkür gerilemesinden önce alın. Gördüğünüz gibi tüm kararlarınızı mayıs ayında almalısınız, çünkü Merkür gerilemesinin yaratacağı yavaşlamaları, 29 Mayıs tarihinden itibaren yavaş yavaş hissetmeye başlayacaksınız demektir. Daha sonra temmuz ortasından, ağustosun ilk haftasına kadar, Mars ile Merkür'ün yardımlarıyla ev ile ilgili planlarınızı mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu ay her ne kadar eviniz ve kariyeriniz ile ilgili gibi görünse de, aşk için de bol zamanınız olacak. İlk olarak Venüs, 1 ile 7 Mayıs arasında İkizler burcunda bulunacak. İkinci olarak ise, Güneş ile Uranüs 8 Mayıs'ta birbirlerine muhteşem bir açı yapacaklar. Dolayısıyla mayısın ilk haftası yeni biriyle tanışmak için çok uygun. 7 ve 8 Mayıs'ta gelişecek bir olay bütün sizi olumlu bir şekilde ürpertebilir. Bunların hiçbiri beklediğiniz zamanda gerçekleşmeyecek, özellikle burcun sonlarına doğru yani 11 Şubat veya sonrasında doğduysanız. Sadece Venüs seksi ve ihtişamlı bir gezegen değildir, Mars da oldukça seksi bir gezegen olarak kabul edilir. 15 Mayıs'ta Mars'ın, Koç burcuna geçmesiyle, Kova burcunun başlarında doğanlar çok avantajlı olacaklar. Aslında tüm Kovalar bu güzel etkiden nasiplerini alacaklar ama bazıları şimdi bazıları ise gelecek ay içinde. Daha sonra titri çok güçlü Güneş, 21 Mayıs'ta tüm sıcaklığıyla aşk evinize geçecek ve dört hafta boyunca burada kalacak.

  Bu dönemde mutlu sosyal gelişmeler sizi bekliyor. 25 Mayıs'ta Uranüs, Venüs'e uzanarak size muhteşem bir gün hediye edecek. Bu günü takviminizde dört yıldızla işaretleyin! Aklınıza gelenler değil, aklınıza gelmeyenler ve düşündüklerinizden çok daha iyileri olacak. Unutmayın ki Uranüs yönetici gezegeninizdir ve bu tarihte onun göstereceği performans da muhteşem olacaktır! En romantik akşamınız, ayın ikinci dolunayının oluşacağı 31 Mayıs'ta gelecek. Bu dolunayın da etkisi oluşma tarihinin dört gün yakınlarında hissedilmeye başlanacak. Bu günler sizi 2 veya 3 Haziran'a kadar oluşma tarihinin dört gün yakınlarında hissedilmeye başlanacak. Bu günler sizi 2 veya 3 Haziran'a kadar taşıyabilir. Bu günlerde bir düğüne, mezuniyet törenine, eski arkadaşların toplantısına, sektör seminerine veya bir kutlama partisine katılabilirsiniz. Bu, unutulmayacak bir akşam olacak. Ay, lükse düşkün Jüpiter'e yakın duracağı bu akşam gerçekten muhteşem olmaya aday. Masraftan hiç kaçınılmamış olan bu akşamda yemek, içkiler, çiçekler ve ortam gerçekten şık olacak.

  Mars bu günde Ay'a dost bir ışın göndereceği için böyle bir davetin şehir dışında gerçekleşmesi mümkün. Bu davete katılmak için yapacağınız masraflar konusunda endişe duyabilirsiniz. Fakat bu derece muhteşem bir geceye gitmeyi başarabilirseniz her şeye değecektir! Sizler içinde bazı süpriz akşamlarımız var en romantik akşamlarınız ise şöyle sıralanıyor sevgili arkadaşlar; 4, 5, 8, 12, 17, 25, 27 ve 31 Mayıs olarak ilk göze çarpanlardır. Sizlerede kısaca özetleyecek olursak; Mayıs ayı, birçok alanda mutlu ve çabuk geçen bir ay olacak. 2 Mayıs dolunayı sırasında haftalar ya da aylar önce başvurduğunuz bir işle ilgili ilginç gelişmeler olabilir bu işi alabilirsiniz! Bu iş özgeçmişinizde ya da referanslarınızda önemli bir yer teşkil edecek. Bu mükemmel güzellikleri mutlaka kutlamalısınız! Uzun zamandır göstermiş olduğunuz çabaların ve yoğun çalışmaların mükafatını sonunda mutlaka alacaksınız sevgili arkadaşlar. Evinizle ilgili yenileme ya da taşınma planlarınız olabilir. Bunları ayın ikinci yarısında uygulamaya koyabilirsiniz. Bazı dengesiz etkiler nedeniyle sahip olduğunuz eşyalar konusunda sorun yaşama ihtimaliniz var. Bu sorunu birkaç mantıklı adım atarak çözebilirsiniz. Eğer bavul yapıyorsanız ya da bir şeyleri paketlemek zorundaysanız bunları kendiniz yapın. Bilgisayarlarınız tozlu ortamlardan etkilenebilirler, bu tip şeylere özen gösterin.

  Şahsi eşyalarınızı korumak için gerekli önlemleri alın. Kıymetli evraklarınızı özel bir yerde saklayın. Eğer taşınıyorsanız, taşınma sırasında bazı eşyalarınızın kaybolabilirle riskini hesaba katarak hareket edin. Neyse ki, aileniz bu tip durumlarda size yardımcı ve destek olacak. Eğer son zamanlarda büyük masraflarınız olmasa hayat mükemmel olurdu. Görünüşe göre cebinizden büyük miktarlarda paralar çıkmak zorunda kaldı. Ama artık Mars'ın, 16 Mayıs'ta Koç burcuna geçmesiyle masraflarınız yatışmaya başlayacak. Bu dönemden geriye kalan bazı yüklü faturaları ayın ikinci yarısında da ödemek zorunda kalabilirsiniz ama bundan sonra parasal konularda önünüz daha rahat. Artık bütçenizi kontrol altına alabilir ve bunun yaratmış olduğu gerginlikten kurtulabilirsiniz. Konu aşka gelince çok şanslısınız. 1 Mayıs ile 7 Mayıs arasında Venüs'ten güçlü yardım alarak karizmanızı arttıracaksınız.

  Mayıs'ın ilk yarısında ortalıklarda dolaşmaya çalışın. Olumlu enerjiniz daha fazla olumlu enerji çekecek. Yakında cep telefonunuzda heyecan verici mesajlarla karşılaşabilirsiniz bekleyin ve görün! Ayın ikinci dolunayına, yani 31 Mayıs tarihine vardığınızda muhteşem bir davet sizi bekliyor olacak. Kendinizi lüks ve eğlenceli bir ortamda bulacak ve neşeli yüzlerle karşılaşacaksınız. Bu davet düğün, yardım balosu, sektör yemeği veya benzer başka bir davet olabilir. Bu gecenin hangi amaçla düzenlendiği değil, sizin davetliler arasında olmanız ve çok mutlu bir akşam geçirmeniz önemli! Sevgili arkadaşlar Şansınız bol olsun deriz. Hayatın güzellikleriyle yaşamanız dileğimizle şansınız bol olsun deriz Sevgili arkadaşlar.   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Mayıs 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mayıs Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Mayıs 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mayıs 2011 Balık Burcu Yorumu


  Merkür 14 Mayıs ve 28 Mayıs arasında gerileyecek ancak siz gerilemenin yarattığı yavaşlama ve genel karmaşayı en erken 1 Haziran'dan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Gördüğünüz gibi gerileme döneminden önce bu ay çok kararlı davranmanız gerekiyor.

  Bir eşya almak istiyorsanız ne kadar önce olursa, o kadar iyi. 5, 8 ya da 17 Mayıs'ta satın almayı yapmanızı öneririz. 31 Mayıs'taki dolunayda kariyeriniz parlak bir noktaya ulaşıyor. Geçmişte yapmış olduğunuz bir iş, şimdi meyve vermeye başlayacak ve bunu gürmek sizi çok sevindirecek! Bu dolunay en yararlı gezegen olarak bilinen Jüpiter'e yakın oluştuğundan duyacağınız haberler sizi heyecanlandırmalı ve çok mutlu kılmalı. Terfi edebilir, yeni bir müşteri kazanabilirsiniz ya da sektörünüzde hakkınızda güzel haberler yayılabilir.

  Tebrikler sevgili Balık burçları! 31 Mayıs'taki bu haberlerin yanı sıra yüklü miktarda çek alabilirsiniz. Bu para çalışarak kazandığınız para ya da borç veya yatırım sermayesi şeklinde olabilir. Ya da gelişmelerden dolayı yüksek miktarda paranın çok yakınınızda ve elinizin altında olduğunu bilerek mutlu olabilirsiniz. Jüpiter mutluluk ve genişleme gezegeni olmasının yanı sıra finansal bir gezegendir ve paraya sahip olduğunuzu da görmek ister. Bu dolunay, doğru yolda olduğunuza dair hiçbir şüphe kalmamasını sağlayacak.

  Aşk hayatınız ise Venüs'ün, 8 Haziran'da Yengeç burcuna geçmesi ile kıvamına geliyor ve ayın geri kalanı aynı şekilde devam ediyor. Venüs, en çok sevdiği konumda yani sizin gerçek aşk evinizde bulunacak! Doğru insanı bulmak için çok mücadele etmeniz gerekmediğini göreceksiniz. Bu kişiyi kendinize çekecek ve kolayca büyüleyeceksiniz! 25 Mayıs, Venüs ve Uranüs arasındaki eğlenceli etkileşim sayesinde, biriyle en garip şekilde karşılaşacağınız gerçekten çok güzel bir gün olacak. Bu aşk açısından tam dört yıldızlık bir gün!

  Maysı ayında Mars, Yengeç burcuna geçtikten sonra 28 Eylül'e kadar yaklaşık yedi ay boyunca gerçek aşk evinizde kalacak. Bu Mars'ın sıra dışı uzunluktaki ziyareti sırasında o kadar talep göreceksiniz ki, tüm randevularınızı sıraya dizmeniz gerekecek. Herkesin davet listesinde yer alacaksınız ve aşk hayatınız mükemmel olacak. Medeni durumunuz ne olursa olsun, gerçek aşkı bulmak için uzun bir döneminiz olacak onun için sabırlı olun sevgili Balık burçları!

  Evli misiniz? Bazı evli Balıklar tutulmalardan dolayı zorluklar yaşadılar. Burada hiçbir şey değişmez kader değildir hangi yöne gitmek istediğinize kendiniz karar vereceksiniz. Büyük bir gelecek sizi bekliyor kararınız ne olursa olsun, doğru karar olacak. Şunu aklınızda bulundurun. Hiçbir zaman korku yüzünden karar vermemelisiniz, işte o zaman yanlış seçimi yapabilirsiniz. Verecek çok şeyiniz var ve bu ay en sevecen özellikleriniz bariz bir şekilde ortada olacak sevgili arkadaşlar, Sizler içinde değişik gün ve gecelerimiz var göze çarpan en romantik geceleriniz ve sıralaması şöyle; 2, 6, 8, 10, 11, 18, 19 ve 25 Mayıs olarak göze çarpanlardan bazıları. Sizlerede kısaca özetleyecek olursak, Lanse etmeniz gereken bir proje ya da atmak istediğiniz cüretkar bir adım varsa tüm bunları Mars'ın halen Balık burcunda olduğu 15 Mayıs'a kadar yapmalısınız.

  Ay başladığında bağımsızlığınızı göstermek için güçlü bir arzu duyacağınız açıkça görünüyor. İşinizde ve özel hayatınızda daha fazla özgürlük arayışı içindesiniz ve de bunu elde etmenin bir yolunu bulacaksınız. Kendinizi geliştirme alanlarından biri etkili yaratıcılığınızı göstermek yoluyla olacak zira yeni alanlarda öncülük yapmaya hazırsınız. Diğerlerinin henüz tam olarak anlayamayacağı yeni bir fikir üzerinde çalışabilirsiniz endişelenmeyin, onlar da zamanla anlayacak. İleri görüşe sahip olan biri olarak ilgi göreceksiniz ancak başkaları size yetişene ve vizyonunuzun ne kadar sağlam olduğunu anlayana dek, bazı engebeleri aşmanız gerekecek.

  Yeni alanlarda öncülük yapan biri olma rolüne alışın, çünkü evren sizi bunun için seçti! Sevgili arkadaşlar, 2 Mayıs'taki dolunay kısa bir seyahat ya da bir anlaşma ya da her ikisini birden getirebilir. Bu zamanda olan gelişmeler yararınıza olacak onun için durmayın ilerleyin sonuçlardan memnun kalacaksınız. Eğer iletişim sektöründe çalışıyorsanız yapmanız gereken ilave işler olabilir ama hepsinden zevk alacaksınız. Dediğimiz gibi bu günlerde yaratıcılığınız çok fazla olacak ve bunu göstermenize imkan veren her şeye minnettar olacaksınız. Yazıyla ilgili tamamlamanız gereken önemli bir projeniz varsa, 16 Mayıs'taki yeniaydan hemen sonra başlayın. Eğer kendi işinize sahipseniz, bu aynı yeniay eğitim vermeniz, reklam ve tanıtım kampanyası yapmanız, İnternet sitesi açmanız ya da haberleşme ile ilgili başka bir proje için iki haftalık mükemmel bir dönem sunuyor. Mayıs ortasında geldiğinizde dışarı çıkmaya ve arkadaşlarınızı görmeye hazır olacaksınız. Ayın ikinci yarısı arkadaşlarınızı ziyaret etmek için çok uygun. 15 Mayıs ve 24 Haziran arasında Mars'ın para evinizdeki varlığından dolayı, çok daha fazla para harcayacaksınız. Bu yedi haftalık dönemde bütçenize dikkat etmeniz ve beklemediğiniz masraflara karşı hazırlıklı olmanız gerekiyor. Buna rağmen aynı zamanda para kazanma hırsınız da artmış olacak ve beceriniz bu ay çok işe yarayacak! Bu ay yüksek bir tonda sona eriyor. 31 Mayıs'taki dolunay size harika bir terfi, yeni pozisyon, kazanç, ödül ya da kutlamanız gereken başka bir kariyer başarısı getirecek. İş değiştirebilir ya da önemli bir duyuru yapabilirsiniz. Televizyon ya da gazetede sizinle röportaj yapılabilir.

  Aşk var mı derseniz? Evet! Venüs 8 Mayıs'tan, 4 Haziran'a kadar burcunuzda bulunacak ve aşk getirecek. Evli ya da bekar olun fark etmez öyle çekici olacaksınız ki, kimse size dayanamayacak! Aşkı bulmak için bir tarih istiyor musunuz? 25 Mayıs'a bahse girebiliriz çünkü bu günde Yengeç burcundaki Venüs,aşkı karşınıza çıkaracak.   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Mayıs Ayı Forum Tarih
Tv'de Bugün Ne Var 23 Mayıs 2011 Pazartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 23 Mayıs 2011
Tv'de Bugün Ne Var 18 Mayıs 2011 Çarşamba Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 18 Mayıs 2011
15 Mayıs 2011 Pazar Boğa Burcu Yorumu Burçlar Alemi - Astroloji 15 Mayıs 2011
Eurovision 2011 final 14 mayıs Müzik Haberleri 13 Mayıs 2011
2011 eurovizyon finale kalan ülkeler 12 mayıs Müzik Sohbet & Fan Club 13 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş