2011 Mart Balık Burcu Yorumu

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Mart Balık Burcu Yorumu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mart 2011 Balık Burcu

  7 Mart-25 Mart tarihleri arasında etkili olacak ilişki evinizin yöneticisi Merkür gezegeninin burcunuzdaki seyri, geçtiğimiz ay Kovada seyrederken hissedilen etkisine göre olumlu. O süreçte geçmişiyle ve geçmişte yaşadığı ilişkisiyle alakalı imtihanlardan geçen Balıklar, artık bir şeylere karar vermiş olmalılar. O şeyin adı, geçmiş geçmişte kalmalı. Evet aynen bu cümle. Çünkü ileriye adım atmak istiyorsanız, doğru düzgün bir aşk yaşamak istiyorsanız, görmek istediklerinize değil, ortadaki gerçekleri farketmeniz lazım. Eski mi yoksa yeni mi, alışkanlıkların mı sen mi daha önemlisin diyen sesini.

  Bu çok önemli sevgili Balıklar. Derseniz ki, biz eskiyi tamir ettik, şimdi daha mutluyuz. Tabi ki sözüm yok. Zaten ortada yapılacak iki seçenek var. Ya geçmişi tamir edip, bundan sonrasında üzülmeden yola devam diyeceğiz veya kendi seçimlerinizin ceremesini çekmeye devam edeceğiz. Merkür gezegeninin Balık burcundaki seyri kimi zaman dağılmanıza yol açsa da, bu tarihler arasında ilişki konusunda olabildiğince gerçekçi davranmak gerekiyor. Ayrıca iletişimsel olarak partnerinizle veya yeni başlayabilecek ilişkinizle alakalı konularda herşeyi baştan konuşmakta fayda var. abartısız, fazla iyimser düşünmeden ne varsa direkt olarak ortaya koymak. Artık kimse için kendinizden vazgeçmemek veya çekilenleri unutmadan gerekli dersleri alarak bundan sonrasında geleceğinizi düşünmek.

  Çünkü zaman hakikaten hızlıca geçip gidiyor. Bir bakıyoruz ki yolu yarılamak üzereyiz. İyi niyetin sınırlarını kalın bir çizgiyle belirlemek lazım. Şuraya kadar tamam ama burayı aşarsan ben de yokum diyecek kadar yürekli olmak lazım. Bazen iyi niyetli düşündüğümüz bir şey aslında kendimize yaptığımız eziyetten başka bir şey değildir. Onun için lütfen gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Böylelikle bu dönemi kolayca atlatabilirsiniz. Ayrıca Venüs gezegeninin geri hareketini unutmayalım. Her ne kadar sizler için anlamı parasal konularda olsa da, Venüs değerlerimizin göstergesi olduğundan, aşk da en büyük kıymetimiz olduğuna göre çok iyi düşünmek, ilişkinizi gözden geçirmek, akıllıca hareket etmek hakikaten önem teşkil ediyor. İlişkisinde sorun olanların da mutlaka enine boyuna oturup partnerleriyle konuşmaları, bu geri hareket süresince ciddi manada gözden geçirmelerde bulunmaları gayet faydalı.

  İş ve Kariyer 1 Mart- 29 Mart tarihleri arasında Güneş gezegeninin burcunuzda seyrine başlaması, sizlere dış dünyada kendinizi ve potansiyel gücünüzü ortaya koyarak girişimde bulunmanız adına pozitif bir enerji sunmaya başlamıştı. Bu enerjinin etkilerinden günlük yorumlarınızda sıkça söz ettik. Bugüne dek edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri gerek özel ilişkiniz gerekse diğer insanlarla paylaşarak kendinizi ortaya koyabilmeniz mümkün. Bu süreç içinde fiziksel görünümünüzdeki çekicilik karşı cins üzerinde etkinizi arttırabilir ve size girişimde bulunacağınız tüm konularda joker kartı gibi destekler Yaşadığınız dünya ile buluşmayı, birlik bilinci içinde hareket etmeyi, hayallerinize kavuşmak adına cesur olmayı bilmek gerekiyor. Burcunuz değişkenlik ve hayatın gerçekleri karşısındaki hassas olduğunuzun göstergesidir. Sizler bu dünyanın güzelliklerini acılara katık ederek yaşamaya çalışan özel kişilersiniz. Şu son bir yılda yaşadıklarınızı bir düşünün. Nerelerden geçtiniz, nelerle karşılaştınız ve hangi olaylarla mutlu oldunuz hangileriyle dibe vurdunuz. Fakat şu bir gerçek ki o derinlerde ancak sizin gibi güçlü insanlar soluk alabilirdi. Bu da siyah beyaz kadar gerçek bir durum. Güneşin bu seyri fiziksel açıdan da güçlenmeniz anlamına geliyor. Çünkü Güneşin her yıl, burcunuz üzerinden geçişi, parlamanız ve dikkat çekmeniz anlamına geliyor. Bu ister ilişki konusunda olsun isterse bireysel girişimlerinizde, size ayrı bir güç kattığı şüphesizdir. Mart ayında birçok gezegeninin Kova ve balık burcunda toplanması sizler açısından hayli önemli. Birincisi arınma sürecinden geçiyor olmanız ikincisi ise yenilik anlamında şansa sahip olmanız. Tabi ki bu yenilenme Mart ayının tümünde geçerli. Sadece burada dikkat etmeniz gereken nokta ilerideki paragraflarda ele alacağım Venüs gezegeninin geri hareketi. Diyebilirim ki, tüm burçların girişim anlamında yavaşlamalarına, ilişki anlamında sıkılmalarına neden olan bir etki ve dikkatli olmayı gerektiriyor.

  Yeteneklerin iş alanında ifade edilmesi mutlaka şart. Bunların ortaya konması ve ben buradayım denmesinin size getireceği en önemli fayda parasal kazanımlarda görülebilir. Bu enerjinin titreşimleri devam ederken Venüs gezegeninin de Güneşle beraber kimi zaman elele tutuşarak ilerlemesi gösteriyor ki, zaman kavramı çok önemli. Geri hareket bitene kadar sabırlı olmak durumundayız. Ama boş durmayacaksınız tabi. Kapıları çalmaya devam etmelisiniz. Kendinizi kimi zaman ilkokula başlayan bir öğrenci gibi hissedebilirsiniz. Yaşam alfabesini yeniden ama bu sefer sadece kendiniz için sökmeye çalışabilirsiniz.
  Para Konuları ise 6 Mart -17 Nisan tarihleri arasında finansal kazanım evinizde geri hareketine başlayacak Venüs gezegeni bizleri Koç burcu etkisiyle selamlıyor ve bir yandan da bekle diyor. Evet para evinizdeki bu yansıma, trafikte yanan sarı ışık gibi. Yeşil yandığında hızlıca öne atılmak için şöyle bir etrafımıza bakmak gerekiyor. Ne durumdayız, nelere ihtiyacımız var ve ne yöne gidiyoruz. Maddi anlamda bugüne dek nerelerde hata yaptınız, bunca yaşanmışlıklardan çıkardığınız ders nedir. Bu tarihler arasında Balığın doğasıyla uyuşmayan fakat bana göre ona en gerekli şey olan ben merkezci düşünme söz konusu. Evet Balıklar bu enerjinin etkisi altında özellikle para konusunda kendi iç dünyalarına çekilerek düşünme gereği duyacaklar. Bu düşünmede ne A ne B kişisi değil, bizzat kendinizi ele alabilirsiniz. Hızlı bir süreç değil bu. Sabır gerektiriyor. Yani sizin için en zorlayıcı bölümü bu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Mart Balık Forum Tarih
2011 Balık Burçu Genel Yorumları(19 Şubat-20 Mart) Aşk- İş- Sağlık Burçlar Alemi - Astroloji 11 Ekim 2010
2011 Ricky Martin Türkiye Konseri Müzik Haberleri 19 Mayıs 2011
Dr Martens 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Populer markalar & Moda 21 Nisan 2011
TV'de Bugün Ne Var 29 Mart 2011 Salı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 29 Mart 2011
TV'de Bugün Ne Var 27 Mart 2011 Pazar Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 26 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş