2011 Mart Ayı Burç Yorumları - 2011 Mart Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Mart Ayı Burç Yorumları - 2011 Mart Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Koç Burcu Yorumu

  Güneşin balık burcuna girmesiyle yaratıcılık veya ruhsal yönünüz ön planda.Bu dönemde arka planda kalacak ve gözlemci rolünü üstleneceksiniz.Bu dönemde planlarınızı şekillendirirken fazla acele etmeyin.Mart ayının ilk haftasında sosyal etkileşiminiz had safa da olacak fakat 6 Mart gününden itibaren otoriteyle tartışabilir ve bazı ailevi sorunlar yaşayabilirsiniz.

  7 Mart’ta Balık burcundaki yeni ay.Yeni bir başlangıç yapmanız için uygun bir etkileşim sağlıyor.Bu dönemde alışılmadık deneyimler yaşayabilirsiniz.

  9 Mart’ta İlizyonu kucaklayın ve Muhakeme gücünüzü izleyin.İş ve pratik kararlar için çok çok uygun bir zaman olmayabilir..

  10 Mart’taki Venüs 12 marta kadar yeni arkadaşlıkları tetikliyor.Gelecek hafta ise havaiyi fişek görüntüsüne hazırlanın.Kendinizi her şeyin mümkün olabileceğine inandırın.İş hayatınızda bir büyüme yaşayabilir veya kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

  20 Mart’ta Güneş Koç burcunda.İyi ki Doğdunuz.21 Mart’ta ise Terazi burcunda Tam Ay oluşuyor.Bu oluşum romantizmin ve yeni bir partnerin habercisidir.Beklenmedik değişimler ve bunu takip eden fikir uyuşmazlıkları ve gerilimler bu dönemde olasıdır.Fakat hala gizli planlarınızı ve hayalleriniz bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz.

  4 Mart’ta Mars’ın yengeç burcuna girmesi geçen yıllardan kalma küskünlüklerinizi veya gerilimlerinizi çözmenize yardım edebilir.Ev aile meseleleri gündemde.Bu dönemde evde çalışabilirsiniz.

  23 Martta çevrenizde gizli olaylar dönebilir.6 Mart’ta şiddetli tartışmalar yaşabilirsiniz.28 Mart’ta ise otoriteyle tartışabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Boğa Burcu Yorumu

  Güneş Balık burcunda iken arkadaşlarınıza odaklanabilirsiniz.Sosyal aktiviteleriniz veya özel projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  4 Mart’ta Marsın yengeç burcuna geçmesiyle birlikte geçmiş kırgınlıklarınızı çözmeniz için uygun bir ortam oluşuyor.Bu dönemde agresif insanlardan uzak durun.

  6 Mart'ta dramatik gelişmeleri beraberinde getirecek.Bu dönemde üstün bir efora ve güçlü bir otokontrole ihtiyacınız olacak.Dikkatli olun!

  7 Mart Balık burcunda yeni ayı getiriyor.Bu dönemde bazı yasal meseleler ve yeni çalışma fırsatları belirebilir.14 Martta Venüs ve Merkür’ün balık burcuna yuvarlanmasıyla birlikte yabancılarla iletişeme girebilirsiniz.Bu dönemde önemli anlaşmalarınızın gerçekleşmesi için çok çaba sarf edeceksiniz fakat gecikme kaçınılmaz olacak.

  20 Mart tarihinde güneşin koç burcuna geçmesiyle sizde bir adım geride durun.Sessiz çalışın ve çevrenizi gözlemleyin.Planlarınızı gizli yapmaya çalışın.

  14 Mart tarihinde romantizm ve yaratıcılığınıza ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer Hünerinizi sergilerseniz rüyalarınız gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için biraz sabaırlı davranmanız.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 İkizler Burcu Yorumu

  Güneş Balık burcunda iken statü,otorite ve kariyer hayatınızın içine girecek. Organizasyonlar ve sorumluluk gerektiren meselelerle uğraşabilirsiniz.Beklenmedik gelişmeler ve alışıla gelmemiş insanlara hazırlıklı olun.

  4 Mart’ta dramatik olaylar yaşayabilirsiniz.Parasal değişimlerden ekonominiz olumsuz etkilenebilir..7 Martta Balık burcunda doğan yeni ay beraberinde heyecanı ve beklenmedik değişimleri getirecek.yeni başlangıçlar için uygun bir zaman tabiî ki sorumluluk bilinciyle.10 mart tarihinde sert kararlardan kaçının.Kararlarınızda iyi düşünüp taşınmanızda fayda var.

  12 Mart’ta Venüs’ün Balık burcuna kaymasıyla birlikte sosyal etkileşimleriniz ön planda.Takip eden hafta boyunca kariyeriniz veya iş hayatınızda önemli görüşmeler yapabilirsiniz.Jüpiter ve Uranüssün arasındaki harmoni size yeni bir yatırım fırsatı veya bir anlaşma sunuyor.
  20 Martta Güneşin Koç burcuna girmesiyle arkadaşlarınıza ve ilgilendiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.21 Marttaki terazi burcundaki tam ay romantizminizi test edecek.Oluşan tam ay kariyerinizde gelişmeler yaşayabileceğinize işaret ediyor.

  Başka insanlarla ilişkileriniz sayesinde deneyim kazanacak ve olgunlaşacaksınız. Bu fırsatları daha fazla bilgi ve deneyim kazanmak ve olgunlaşmak için kullanmalısınız.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Yengeç Burcu Yorumu


  Heyecan verici bir Ay.Güneş Balık burcunda iken yasal meselelerle uğraşabilir,bir seyahat gündeme gelebilir ve deniz aşırı ülkelerle iletişime geçebilirsiniz.Gezegenler kova burcunda toplanıyor.Bu toplaşım ekonominiz üzerine odaklanmanız gerektiğini işaret ediyor.Bu dönemde riskleri iyi irdeleyip yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.4 Martta Mars geçen senenin kasım ayından sonra tekrar sizin burcunuza geçiyor.

  Bu dönemde geçici engeller veya gecikmeler yaşasanız da üstesinden gelebilirsiniz.Alıngan olabilirsiniz.6 Martta Mars Plutoyla etkileşime giriyor.Bu evrede size yakın bir kişiyle çevrenizdeki olayları iyi muhakeme edin.Dramlar ve karmaşalar meydana gelebilir.


  7 Martta balık burcunda meydana gelen yeni ay.Yeni bir kursa başlayabileceğinizi veya planlarınızı gerçekleştirebileceğinizi gösteriyor.Bu evrede beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir.Finansal açıdan olumlu günleri iyi değerlendirmeye bakın.Ay ortasına kadar hem şanslısınız hem de bazı fırsatlar yakalayacaksınız.İş hayatında bir ortaklığa gidebilirsiniz.

  20 Martta Güneş Koç burcuna giriyor.Kariyerinizde değişikliler yaşayabilirsiniz.İş hayatınızda bir terfi alabilirsiniz.Bu güzel gelişmelere rağmen 21 Martta Terazi burcundaki tüm ay aile yaşantınızdaki bazı gerginlikler getirebilir.Yeni fikirleriniz size kapıları açabilir.


   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Aslan Burcu Yorumu


  Güneş Balık burcunda ilerlerken ekonominize odaklanın.Ayın başlarında kova burcundaki hareketler sizin ve iş ortağınızın kabiliyetini sınılacak.Bu evrede beklenmedik aktiviteler veya iş yaşantınızda ilgi duyduğunuz konularda kararlar alırken dikkatli olmanız gerekiyor.4 Martta Marsın Yengeç. Burcuna dönmesiyle birlikte. İş yaşantınızda bir adım geri durun ve gelişmeleri izledikten sonra ona göre hareket edin.

  6 Mart tarihinde çevrenizde etkileyici bir kişilik olabilir.Bu tarihte insanların önünde yardımcılarınızla tartışmalara girmemeye özen gösterin.7 Mart Balık Burcunda yeni ayı getiriyor.Finansal açıdan gelişmelere hazır olun.Yeni ay gelişmeleri teşvik edecektir.Mali stratejinizi ona göre ayarlamalısınız.Bu evrede sosyal ve aşk yaşantınızda beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz.Venüs ve Merkür'ün Balık burcuna girmesiyle sosyalleşme planlarınızı gizli bir şekilde yapmanız gerekiyor.Para ilginizi çekebilir fakat bir yanınız tutku koridorlarından geçecektir.

  20 martta Güneşin Koç burcuna girmesiyle birlikte yolculuğa çıkabilir veya yasal meselelerle uğraşabilirsiniz.Bu evrede çalışmaya ağırlık vermeniz olasıdır.21 Martta terazi burcundaki yeni ay tartışmaları beraberinde getirecek.Planlarınızda gecikmeler yaşayabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Başak Burcu Yorumu


  Merkür ve Venüs ün Kova burcuna girmesi hayatınıza sağlık sorunlarını ve çalışmayı beraberinde getirecek.İletişim ve sosyal yaşantınız rutin bir şekilde devam edecek.Bu evrede bir miktar romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

  Bu arada Güneş Balık burcuna ilerlerken ortaklıklara odaklanın.7 Martta balık burcunda oluşan yeni ay yeni ortaklıklara başlangıç için güzel bir tarihtir.Yeni Fırsatlar ve iyi şans bu evrede sizi bekliyor.9 Mart tarihinde enerji seviyeniz çok düşük dolayısıyla vitaminlerle kendinizi bu tarihte takviye etmenizde fayda var.

  Ayın Ortasına kadar aşk ve parasal yönlerden iyi günler sizi bekliyor.Grupsal Aktivitelerde veya özel projelerde sorumluluk alabilirsiniz.Ayın 18 inde Jüpiter ve Uranüs arasındaki harmoni sizi çok şanslı kılıyor.Eğer talih oyunları oynayacaksanız bu tarihte oynayabilirsiniz.

  20 Martta Güneşin Koç burcuna girmesi cinsel hayatınızı olumlu bir şekilde etkiliyor.21 martta Terazi burcundaki yeni ay finansal açıdan sizi zorlayabilir. Dolayısıyla para sebebiyle projeleriniz yavaşlayabilir
  .
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Terazi Burcu Yorumu

  Güneşin Balık burcuna girmesiyle günlük işlerine ve sağlığınıza odaklanmanız gerekmektedir.Merkür ve venüs’ün Kova burcuna girmesiyle birlikte yaşam tarzınızda ve romantik yaşantınızda yenilenmeleri işaret ediyor.Yeni arkadaşlıklar ve yeni aktiviteler olasıdır.3 ve 4 Mart tarihlerinde alışılagelmemiş insan ve fikirlerden etkilenebilirsiniz.Bu etkileşim kariyerinize yahut iş alanındaki ilgilerinize tesir edebilir.Patronunuzla oluşabilecek tartışmalara hazırlıklı olun.

  Sosyal aktivitelere ve romantizm 4 Mart tarihinde sizi bekliyor.Bunun yanında bazı dramatik durumlar ve gerilimler iş yaşantınızda gerçekleşebilir.7 Martta Balık burcundaki yeni ay yeni başlangıçlar için iyi bir harmoni oluşturuyor.Değişimler veya heyacan verici olasılıklar olasıdır.Yeni ay rüzgari size bazı iş fırsatlarını da getiriyor.17 Martta yabancı bir ziyaretçiniz olabilir.

  Venüs ve Merkürün Ay ortasına kadar Balık burcundaki hareketi iş arkadaşlarınızla kaynaşmanız için iyi bir harmoni oluşturuyor.14 mart tarihinde sahnenin arkasında kalmaya özen gösterin.Gözlemci rolunü üstlenin.İş hayatında ödüllendirilmek için biraz beklemelisiniz.


  20 Mart tarihinde Güneşin Koç burcuna girmesiyle birlikte aşk hayatınız reklenmeye başlamasıyla birlikte 21 Marttaki burcunuzdaki yeni ay size yeni görev ve sorumluluklar getirecek.Yeni görevler size yeni heyecanlar değişimler ve yeni insanları sunacak.

  23 Mart tarihinde sosyal enerjiniz çok yüksek.27 mart tarihinde ise beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz.28 Mart tarihinde ise heyacan verici bir habere hazırlıklı olun.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2011

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Akrep Burcu Yorumu

  Güneşin Balık burcunda olmasıyla, aşk, eğlence ve yaşam tarzı ön plana çıkacak. Bu dönemde riskli konulara, yaratıcı projelere, çocuklarınıza veya eşinize odaklanmanız gerekecek. Venüs ve Merkür’ün Kova burcuna girmesine rağmen, evdeki sosyal veya romantik aktiviteleriniz canlanacak, partiler verecek veya konuklar ağırlayacaksınız. Beklenmedik deneyimler veya insanlar, ay boyunca önemli olacak. Bu dönemde yeni bir aktiviteye veya merak uyandıran yeni bir şeye ilgi duyacaksınız.

  6 Mart’ta aşk hayatınızda hareketlenme yaşayacaksınız fakat dış dünya bu konuda sınayan veya tartışmacı olacak. Tesadüflere dikkat edin.7 Mart’ta Yeni Ay’ın Balık burcunda olmasıyla, Uranüs heyecan ve Jüpiter size şans getirecektir. Yeni riskler, dostluklar veya aktiviteler hep bir arada yer alacaktır. Yeni fikirler veya bilgiler sizi hareketlendirecektir. 12 Mart’ta Venüs’ün Balık burcuna girmesiyle aşk hayatınız veya sosyal aktiviteler önem kazanacaktır.

  14 Mart’ta ise Merkür, ustalık, iletişim veya yaratıcılığınızı bir arada tutacaktır. Bu dönemde, bağlantılarınızla önemli bir şeyin veya bir işin bir parçası olacaksınız. Ay ortasına gelindiğinde ise uzlaşmacı tarafınız ön plana çıkacak. Aşk veya para size etkileyici tesadüfleri de beraberinde getirecektir. Peşinde olduğunuz hayaliniz veya projeniz bu dönemde gerçekleşecek. Uranüs ve Jüpiter’in bir araya gelmesiyle yeni fırsatlar sizi oldukça şaşırtacaktır. Büyükler için gereken küçük şeyleri bir kenara koyun ve beklemeye hazır olun.

  20 Mart’ta Ekinoks ile beraber Güneş Koç burcuna yönelir ve bu da iş, sağlık veya günlük olayların bir arada olmasını sağlar. 21 Mart’ta Dolunay Terazi burcunda olmasından dolayı ufak tefek rahatsızlıklara hazırlıklı olun. Başkalarının sizin hisleriniz veya eylemleriniz üzerindeki etkisi sizi zor durumda bırakabilir. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz dikkat isteyebilir. Yeni seçenekler, bağlantılar veya ilgi uyandıracak şeyler geçen hafta içinde gelecektir.

  Merkür’ün Kova burcunda bulunması, size hareketlilik veya çevrenizdeki olaylarla ilgili konuşmanıza neden olacak. Ailenizin veya ev halkının hayatınızdaki önemi artıyor. Düşündüğünüz bazı radikal veya tuhaf kararlarınız size yeni fikirler veya ilgi alanları getirecektir. 9 Mart’ta önemli veya ince kararlar almaktan kaçının.

  14 Mart’ta Balık burcunun etkisiyle yaratıcılık yetenekleriniz su yüzeyine çıkacak. Hüner gerektiren aktiviteler veya kendinizi ifade etmeniz gereken durumlarda bu dönemde daha rahat olacaksınız. Önerilerde bulunabilir, tartışmalara girebilirsiniz fakat uzlaşmak yararınıza olacaktır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Şubat 2011

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Oğlak Burcu Yorumu


  Venüs ve Merkür Kova burcundayken para ve kişisel harcamalar gündemdedir.4 Martta marsın yengeç burcuna dönmesiyle. Ortaklarınızla veya iştiraklerinizde bir hareketlilik yaşanabilir.Rakiplerinizle çıkar çatışması yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Güneş Balık burcuna geçmesiyle iletişime seyahate odaklanacaksınız. Kardeşleriniz ve komşularınızla iyi ilişkileriniz olacak.

  6 Martta aşk ve paranın gücünü gözlemleyin.Yeni ayın 7 martta balık burcuna geçmesiyle birlikte yeni bir başlangıç için uygun bir zaman oluşturuyor.Yeni ortaklıklar yen iştirakler veya yeni arkadaşlıklar.9 Mart tarihinde söylediğiniz her şeye inanmayın zira o gün yaratıcılık açısından formda olduğunuz bir gün olacak.Ay ortasında etkileşimler ve değişimler yaşayacaksınız.Tartışmalar ve iş anlaşmaları ve insanlarla etkileşimler.Bu ay çok formdasınız İnsanlar sizinle görüşmek için peşinizde koşacaktır.Bazı kararlar almak için biraz beklemelisiniz.

  Ayın 3. haftasında bazı gecikmeler yaşayacaksınız.Patronunuzla ağız dalaşı yapmanız olasıdır.
  Fırsatlar ve yeni kapılar Uranüs ve Jüpiter burcunuzda harmoni yaparken olasıdır.Büyüyecek ve sınırlarınızı genişleteceksiniz.20 martta Güneş koç burcunda iken ev ve aile meselelerine odaklanmanız gerekirken siz hala aile dışı meselelerle çok yoğun olacaksınız.Beklenmedik gelişmelerin tadını çıkarırken size yakın kişilerle oluşabilecek gerilimlere karşı ise tedbirli olun.

  9 Mart günü kelimelerle bir sihirbaz gibi oynamanız gerekebilir.Yani kısaca ya vezirsiniz ya rezil! Topluluk içinde konuşmaya hazırlıklı olun.Bu gün sert kararlar almamaya dikkat edin. 14 Martta Merkür Balık burcuna kayarken para hakkında konuşun ve mali durumunuzu değerlendirin.Kişisel harcamalarınıza yeniden organize edin.Ayın 27 sinde süpriz bir gelişmeye karşı hazırlıklı olun.

  Tatlı Zamanlar
  Romantizmin ve sosyalliğin tadını çıkarın.Beklemediğiniz aktiviteler ve yeni arkadaşlıklar ay başlarında meydan gelebilir.6 Mart size bir doz “Kendimi İyi Hissediyorum verecek” Romantizmi yaşarken iç güdülerinize güvenin.14 Mart tarihinde sosyal aktiviteler ve finans işleri belirecek.Bir buluşma olasıdır.28 Mart tarihinde ise beklenmedik bir masraf çıkabilir.
   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Yay Burcu Yorumu

  Venüs ve Merkür’ün terazi burcuna girmesiyle çok meşgul olacaksınız..Yolculuğa eğitime ve iletişime odaklanacaksınız.Güneşin balık burcuna girmesiyle birlikte ev ve aile yaşantınıza yöneleceksiniz.Otoritenizi sergileyip insanlarla önemli meselelerde anlaşacaksınız.İş hayatınızda dikkatinizi dağıtan şeylere ve alışılmadık insanlara karşı dikkatli olun.Dolandırıcılara karşı dikkatli olup nereye imza attığınıza dikkat edin.

  7 martta Balık Burcundaki yeni ay ile birlikte Uranüsün heyecan vericiliği ve Jupiterin Şansı üzerinizde.Ev yaşantınız hareketleniyor.Bir kutlama veya bir gelişme ile evinizde misafirler eksik olmayacak.Bu gelişmeler beklenmedik ve aniden olacak.

  Venüs 12 martta balık burcunu giriyor ve bunu 14 Martta Merkür takip ediyor.İlletişim ve sosyal aktivitelere odaklanacaksınız.Dedikoducu kimselerden bu evrede uzak durmanızda yarar var.Sırlar duyacaksınız. Ve bunlar beklide etrafınızda neyin ne için döndüğünü anlamanıza yardımcı olacak.Kendinizi farklı bir yoldan göreceksiniz.Eski Düşüncelerinizi değiştirmeniz için iyi bir zaman.Ayın ortasına kadar anlamlı ve derin konuşmalar yapabilirsiniz.

  20 Mart tarihinde Güneş Koç burcuna girmesi romantizmi sürükleyecek ve hayat tarzınızda yenilikleri getirecek.Yaratıcı olacaksınız.Çocuklarla ve sevgilinizle iyi anlaşacaksınız.Riskli işler için hazırsınız.

  21 Marttaki Terazi burcundaki yeni ay yatırımlarınızın sınırlarını belirleyecek.Ne kadar uzağa gitmelisiniz?.Gizli aktivitelerden kaçınmalısınız.çünkü yanlış zamanda günışığana çıkabilirler.Arkadaşlarınızla aşk ve para üzerine tartışmalara gireceksiniz.Suprizler ve heyacan verici olaylar ayın sonlarına doğru bir havai fişek gösterisi gibi bir bir belirecek.

  Merkür hareketlerinde

  Merkür kova burcundayken anlaşmalar yapmak ve yeni bir işe atılmak için en iyi zamandır.Yeni arkadaşlıklar size yeni stratejiler ve yeni tavsiyeler kazandıracaktır.9 mart tarihinde öğrendiklerinize çok bel bağlamayın.Final kararınızdan kaçının.Merkür ayın 14 ünde balık burcuna geçiyor.Ev meseleleriniz hakkında konuşacaksınız.İlham almak için 27 Martı bekleyin.

  Dikkat
  Martta Mars Yengeç burcuna dönüyor.Beklentilerinizi yükseğe çekin ve her şeyin gerçekleşebileceğine inanın.İnanıyor musunuz?.Olayları biraz yavaş alın.Gerçekte beklentinizin gerçeklemesi için ne kadar efor harcadığınızı kendinize sorun.6 Mart sizi ne istediğiniz konusunda test edecek.Kariyer hareketleri ayın ortalarına kadar gerçekleşebilir.Ayın 28 için bir uyarı.”Sakın isteklerinizin bütçenizi aşmasına izin vermeyin.Sonra üzülebilirsiniz.
   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Kova Burcu Yorumları

  Kova Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Mart 2011 Kova Burcu Yorumu


  6 Mart- 17 Mart tarihleri arasında iletişim evinizde geri hareketine başlayacak Venüs gezegeni, gerek aşk gerekse ilişkiler konusunda tüm burçlar için Mart ayına damgasını vuracağa benziyor. Hatta diyebilirim ki, bu ayki tüm enerjileri Venüsün gölgesi altında incelemek gerekiyor. Herşeyden önce Venüsün hayatın güzellikleri ve insanın lüks ve konfor arzusu, sevgi alışverişinde takındığı tutum olarak önemini birçoğunuz bilmekte. Bu tarihler arasında Koç burcunda oluşu, bir de geri hareket yapması beraberlikler açısından zorlayıcı olabilir. Böyle bir enerji öncelikle bencil ihtirasların göstergesi olarak dikkat çekiyor. Bu tarihler arasında başkalarıyla bağlantıda bulunma tarzınız ve ilişkinizdeki agresif tutumunuzun muhakkak dengeye kavuşturulması şart. Çünkü bu bakış açısı altında sağlıklı bir ilişki yaşamak zor. Ayrıca geri hareketler, geriye dönüş manası da taşıdığından, sizleri geçmişte yaşanan bir ilişki veya yeni sonlanan birlikteliğiniz nedeniyle oldukça düşündürücü olabilir. Genel olarak ele aldığımız bu etkinin yaratabileceği yansımalar Her Kova burcunda aynı olmayacağına göre, ilişki tiplerine göre incelemek daha geniş bilgi edinmeniz açısından faydalı olabilir.

  İletişim evinizde gerçekleşen bu geri hareket gösteriyor ki, sözel anlamda da sıkıntılar oluşması mümkün. Demek ki buna da dikkat etmeniz gerekiyor. Kırıcı konuşmalar, duygularını dışa vurmamalar veya tam tersine ağzınıza geleni konuşmalar, kendinize hayran tavırlar, sürekli fikirlerinizi savunmalar sakıncalı olabilir. Ayrıca geçmişte aranızda yaşanan veya her ikinizin de mazisinde olan bazı problemler yeniden ortaya çıkabilir. Çözmek için ılımlı yaklaşımlarda bulunmanız gerektiği halde tam tersine bütün bunları birbirinize karşı kullanmanız mümkündür. Yapılması gereken ortak bir nokta oluşturmak ve olgun düşünmek ve durum ne olursa olsun geri hareket bitmeden acil kararlar vermemektir. Bu seyir Nisan ayında geri hareket olarak sona erdiğinde herşey çok daha netlik kazanabilir. İlişkisi sağlam olanlar ise bu dönemde partnerleriyle özgür yaklaşımlar içeren bağlantılar içinde olmaktan zevk alabilirler. Yani her iki taraf ta, kendi zevklerine hobilerine zaman ayırmaktan hoşlandıkları gibi, beraberce de zevklerini paylaşabilirler.

  Daha tutkulu ve erotik anlamda birbirlerine daha sıcak davranmaları mümkündür. Eskiye ait bazı konuların gündeme gelmesi yine mümkündür. Fakat bu herhangi bir sorun yaratmaz. Sıradışı güzellikler yaşama isteğiniz yoğunlaşabilir. Yine benlik duygusu ön plandadır. Fakat bunun yaratabileceği sakınca çok azdır. Genelde çevrenizle haşır neşir olmaktansa birarada olmayı daha fazla tercih edebilirsiniz. Kısaca hayatı birlikte tüm zevkleriyle, orijinal güzellikleri paylaşmak sizi memnun edebilir.

  5 Mart -18 Mart 2011 tarihleri arasındaki Mars gezegeninin Balık burcu seyri ise, iş hayatınızla alakalı konularda gerçekçi düşünmeniz gerektiğinin göstergesidir. Çünkü bu seyir altında kimi zaman hayalleriniz gerçekleri görmenize engel olabilir. Oysaki bir Kovanın yapması gereken ne olursa olsun ileri adımlar atmaya çalışmak ve kendini geliştirmektir. Çünkü bu sayede büyüyebilir, farklılıklarını ortaya koyabilir ve diğerlerine kabul ettirebilir.

  Bu tarihler arasında iş girişimlerinizde veya işinizle alakalı her konuda mücadele gücünüz, dayanıklılığınız düşük olacağından kendinize olan güven duygunuzu muhakkak ayakta tutmanız lazımdır. Bu son derece önemli. motivasyon eksikliğinin yarattığı, herşeyi oluruna bırakma hali, genel bir isteksizlik haliyle başedebilmenin yolu ise, sizi enerjik kılabilecek ve hırsınızı ayağa kaldırabilecek şekilde dengenizi ayarlamanız. Bu nasıl olur? İdeallerinizi hatırlayarak, gereksinimlerinizin farkında olarak ve gerçekçi düşünerek. İş yaşamı mücadele alanı gibidir. herkes birbirini geçmek, kimi zaman ayağını kaydırarak yerinizi almak, arkanızdan konuşup yüzünüze gülerek hareket edebilen olumsuz insanlarla dolu olabilir. Sizin bir geri adım adımınız, bir başka insanın umudu haline gelebilir. o nedenle dikkatli olmakta, dikkat dağınıklığından uzak durmakta fayda var.
   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Mart 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Mart Ayı Balık Burcu Yorumları

  Balık Burcunu Mart 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Mart 2011 Balık Burcu Yorumu


  7 Mart-25 Mart tarihleri arasında etkili olacak ilişki evinizin yöneticisi Merkür gezegeninin burcunuzdaki seyri, geçtiğimiz ay Kovada seyrederken hissedilen etkisine göre olumlu. O süreçte geçmişiyle ve geçmişte yaşadığı ilişkisiyle alakalı imtihanlardan geçen Balıklar, artık bir şeylere karar vermiş olmalılar. O şeyin adı, geçmiş geçmişte kalmalı. Evet aynen bu cümle. Çünkü ileriye adım atmak istiyorsanız, doğru düzgün bir aşk yaşamak istiyorsanız, görmek istediklerinize değil, ortadaki gerçekleri farketmeniz lazım. Eski mi yoksa yeni mi, alışkanlıkların mı sen mi daha önemlisin diyen sesini.

  Bu çok önemli sevgili Balıklar. Derseniz ki, biz eskiyi tamir ettik, şimdi daha mutluyuz. Tabi ki sözüm yok. Zaten ortada yapılacak iki seçenek var. Ya geçmişi tamir edip, bundan sonrasında üzülmeden yola devam diyeceğiz veya kendi seçimlerinizin ceremesini çekmeye devam edeceğiz. Merkür gezegeninin Balık burcundaki seyri kimi zaman dağılmanıza yol açsa da, bu tarihler arasında ilişki konusunda olabildiğince gerçekçi davranmak gerekiyor. Ayrıca iletişimsel olarak partnerinizle veya yeni başlayabilecek ilişkinizle alakalı konularda herşeyi baştan konuşmakta fayda var. abartısız, fazla iyimser düşünmeden ne varsa direkt olarak ortaya koymak. Artık kimse için kendinizden vazgeçmemek veya çekilenleri unutmadan gerekli dersleri alarak bundan sonrasında geleceğinizi düşünmek.

  Çünkü zaman hakikaten hızlıca geçip gidiyor. Bir bakıyoruz ki yolu yarılamak üzereyiz. İyi niyetin sınırlarını kalın bir çizgiyle belirlemek lazım. Şuraya kadar tamam ama burayı aşarsan ben de yokum diyecek kadar yürekli olmak lazım. Bazen iyi niyetli düşündüğümüz bir şey aslında kendimize yaptığımız eziyetten başka bir şey değildir. Onun için lütfen gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Böylelikle bu dönemi kolayca atlatabilirsiniz. Ayrıca Venüs gezegeninin geri hareketini unutmayalım. Her ne kadar sizler için anlamı parasal konularda olsa da, Venüs değerlerimizin göstergesi olduğundan, aşk da en büyük kıymetimiz olduğuna göre çok iyi düşünmek, ilişkinizi gözden geçirmek, akıllıca hareket etmek hakikaten önem teşkil ediyor. İlişkisinde sorun olanların da mutlaka enine boyuna oturup partnerleriyle konuşmaları, bu geri hareket süresince ciddi manada gözden geçirmelerde bulunmaları gayet faydalı.

  İş ve Kariyer 1 Mart- 29 Mart tarihleri arasında Güneş gezegeninin burcunuzda seyrine başlaması, sizlere dış dünyada kendinizi ve potansiyel gücünüzü ortaya koyarak girişimde bulunmanız adına pozitif bir enerji sunmaya başlamıştı. Bu enerjinin etkilerinden günlük yorumlarınızda sıkça söz ettik. Bugüne dek edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri gerek özel ilişkiniz gerekse diğer insanlarla paylaşarak kendinizi ortaya koyabilmeniz mümkün. Bu süreç içinde fiziksel görünümünüzdeki çekicilik karşı cins üzerinde etkinizi arttırabilir ve size girişimde bulunacağınız tüm konularda joker kartı gibi destekler Yaşadığınız dünya ile buluşmayı, birlik bilinci içinde hareket etmeyi, hayallerinize kavuşmak adına cesur olmayı bilmek gerekiyor. Burcunuz değişkenlik ve hayatın gerçekleri karşısındaki hassas olduğunuzun göstergesidir. Sizler bu dünyanın güzelliklerini acılara katık ederek yaşamaya çalışan özel kişilersiniz. Şu son bir yılda yaşadıklarınızı bir düşünün. Nerelerden geçtiniz, nelerle karşılaştınız ve hangi olaylarla mutlu oldunuz hangileriyle dibe vurdunuz. Fakat şu bir gerçek ki o derinlerde ancak sizin gibi güçlü insanlar soluk alabilirdi. Bu da siyah beyaz kadar gerçek bir durum. Güneşin bu seyri fiziksel açıdan da güçlenmeniz anlamına geliyor. Çünkü Güneşin her yıl, burcunuz üzerinden geçişi, parlamanız ve dikkat çekmeniz anlamına geliyor. Bu ister ilişki konusunda olsun isterse bireysel girişimlerinizde, size ayrı bir güç kattığı şüphesizdir. Mart ayında birçok gezegeninin Kova ve balık burcunda toplanması sizler açısından hayli önemli. Birincisi arınma sürecinden geçiyor olmanız ikincisi ise yenilik anlamında şansa sahip olmanız. Tabi ki bu yenilenme Mart ayının tümünde geçerli. Sadece burada dikkat etmeniz gereken nokta ilerideki paragraflarda ele alacağım Venüs gezegeninin geri hareketi. Diyebilirim ki, tüm burçların girişim anlamında yavaşlamalarına, ilişki anlamında sıkılmalarına neden olan bir etki ve dikkatli olmayı gerektiriyor.

  Yeteneklerin iş alanında ifade edilmesi mutlaka şart. Bunların ortaya konması ve ben buradayım denmesinin size getireceği en önemli fayda parasal kazanımlarda görülebilir. Bu enerjinin titreşimleri devam ederken Venüs gezegeninin de Güneşle beraber kimi zaman elele tutuşarak ilerlemesi gösteriyor ki, zaman kavramı çok önemli. Geri hareket bitene kadar sabırlı olmak durumundayız. Ama boş durmayacaksınız tabi. Kapıları çalmaya devam etmelisiniz. Kendinizi kimi zaman ilkokula başlayan bir öğrenci gibi hissedebilirsiniz. Yaşam alfabesini yeniden ama bu sefer sadece kendiniz için sökmeye çalışabilirsiniz.
  Para Konuları ise 6 Mart -17 Nisan tarihleri arasında finansal kazanım evinizde geri hareketine başlayacak Venüs gezegeni bizleri Koç burcu etkisiyle selamlıyor ve bir yandan da bekle diyor. Evet para evinizdeki bu yansıma, trafikte yanan sarı ışık gibi. Yeşil yandığında hızlıca öne atılmak için şöyle bir etrafımıza bakmak gerekiyor. Ne durumdayız, nelere ihtiyacımız var ve ne yöne gidiyoruz. Maddi anlamda bugüne dek nerelerde hata yaptınız, bunca yaşanmışlıklardan çıkardığınız ders nedir. Bu tarihler arasında Balığın doğasıyla uyuşmayan fakat bana göre ona en gerekli şey olan ben merkezci düşünme söz konusu. Evet Balıklar bu enerjinin etkisi altında özellikle para konusunda kendi iç dünyalarına çekilerek düşünme gereği duyacaklar. Bu düşünmede ne A ne B kişisi değil, bizzat kendinizi ele alabilirsiniz. Hızlı bir süreç değil bu. Sabır gerektiriyor. Yani sizin için en zorlayıcı bölümü bu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Mart Ayı Forum Tarih
2011 Mart Ayı Vergi Takvimi Muhasebe 3 Ocak 2011
2011 Ricky Martin Türkiye Konseri Müzik Haberleri 19 Mayıs 2011
Dr Martens 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Populer markalar & Moda 21 Nisan 2011
TV'de Bugün Ne Var 29 Mart 2011 Salı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 29 Mart 2011
TV'de Bugün Ne Var 27 Mart 2011 Pazar Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 26 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş