2011 Mart İkizler Burcu Yorumu

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Mart İkizler Burcu Yorumu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mart 2011 İkizler Burcu

  6 Mart -17 Nisan 2011 tarihleri arasında geri hareket yapacak olan aşk evinizin yöneticisi Venüs gezegeni sizler açısından son derece önemli. Venüs gezegeninin geri hareketinin astrolojik olarak anlamı, aşk hayatınızla alakalı konularda kendinize yönelik düşünme ve kendi isteklerinizin yerine getirilmesi konusunda ısrarlı olmak demektir. Genelde geri hareket dönemlerinde kişi belli bir miktar sessizlik içinde olmayı arzulayabilir. Kafanızın içinde bazı durumları yerli yerine oturtmaya çalışmanız için, ilişkiniz olsun veya olmasın nasıl bir psikolojik ruh hali içindesiniz bunları daha yakından gözlemlemeniz için bana göre geri hareket dönemleri aslında çok faydalıdır.

  Venüs gezegeni bu tarihler arasında Koç burcunda geri harekette olacağı için doğal olarak ilişkilerde tutku ön plana çıkabilir. Yaşam temponuzdan bir parça bir süreliğine uzaklaşarak ilişkinizi, partnerinize olan ilginizi, yaşadığınız beraberliğin sizler açısından anlamını, aksayan durumları bu süre içinde yerli yerine oturtmanız kolaylaşır. Aslında zaman durmuş gibi gelebilir. Yani ilişkinizde ilerleme veya olayların çözüme kavuşması gibi durumlar pek oluşmayabilir. Fakat bu dönemi olumlu anlamda geçirmek için dikkat edilecek en önemli konu denge, uyum ve uzlaşmadan yana hareket etmek, içsel yönden kendinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmek ve dürüst davranmaktır. Sizler bu süreçte bir beraberlikte gerçekten ne istemektesiniz, neler sizi mutlu ediyor veya beraberliğinizin sizin dünyanızdaki yeri nedir bunlar üzerinde düşünüp karar vermelisiniz. Kaldı ki geri hareket dönemleri bu açıdan oldukça yararlıdır.

  18 Şubat - 19 Mart 2011 tarihleri arasında mesleki yaşam evinizde ilerleyecek Güneş gezegeninin Balık burcu seyri, sizin gibi aktif, girişimci kişiler için zorlayıcı olabilir. Şimdi olabilecek etkileri ve bu dönemde yapılması gerekenleri birlikte inceleyelim. Öncelikle mesleği sanatla alakalı olanlar için bu dönem gayet başarılı geçebilir. Çünkü hayal gücü ön plandadır. Yaratıcılık arttığı için kişi bunu mesleki alanda farklı şekillerde ifadelendirebilir. Bu enerji altında, projeleri uygulamakta, hangi yönde ilerlemek gerektiği hususunda karar vermekte zorlanmalar yaşanabilir. Ayrıca hırs ve başarı tutkusu biraz daha geride kalmış gibidir. Aslında değişime açık bir haliniz vardır. Yani yenilenmek şöyle bir kendinizi toparlamak, hızlı bir şekilde çalışmak arzunuz yoğundur. Fakat kafanızın içindekileri planlama konusunda pek istekli değilsinizdir. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya işiniz gereği muhatap olduğunuz diğer insanlarla aranızdaki yaklaşımlarınızda duyarlılık ön plandadır.

  Elinizden geldiğince çevrenize yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Uyum sağlamanız kolay olduğu halde kararsızlık ve garip bir durgunluk sizi içten içe rahatsız etmektedir. Belli bir konuda veya belli bir girişimde görüş açınız bulanık olduğu için, tam olarak önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Bu enerji altında sınırlamalardan kurtulmak ve kendinizi aşmak arzunuz yükselebilir. Yani hayatın maddi yönünden ziyade manevi değerleri daha fazla ağırlık taşır. Kimi zaman niye bu kadar uğraşıyorum ki hayat dediğin nedir ki veya neden herşey ters gidiyor ve hep tuhaflıklar beni buluyor tarzı cümleler kurabilirsiniz. Aktif olamayacağınızı hissettiğiniz zamanlarda da, önünüze gelen işleri sessiz bir şekilde yerine getirir, evden işe, işten eve tarzı bir süreci kabullenebilirsiniz.

  Bu enerjinin olumsuz yansımalarını güce dönüştürmek veya bu zaman dilimini daha verimli geçirebilmek için yapılması gereken ne kendinizi ne de çevrenizdekileri veya hayatı yargılayıcı şekilde ele almamak, endişeli olmak yerine pozitif düşünmeye çalışmak, kendi kendinize telkinde bulunmak, sizi harekete geçirebilecek aktivitelerde bulunmak, olumsuz düşünceler hissettiğinizde bunları bir şekilde kendinizden uzaklaştırmak, doğanın kendi içindeki adil sistemine inanmaktır. Yani bu tarihler arasında ne olursa olsun inancınızı kaybetmemeniz son derece önemlidir.

  Olumlu açıdan duruma bakarsak 24 Şubat tarihinde yöneticiniz Merkür ile Jüpiterin kavuşum enerjisi durumun biraz düzelmesi anlamına geliyordu. Tabi haritalarınızdaki enerjiler nispetinde bir çok İkizler bundan yararlanmış olmalı. Finansal konularda zor durumda bulunan İkizler burcu mensuplarının Mart ayı boyunca bütçeniz konusunda ne durumda olursanız olun gerçekçi düşünmeyi ve hareket etmeyi kesinlikle bırakmamanız lazım. Yani hayali hareket etmek, olmayan işlerin peşinde koşmak ve birilerinin sözüne güvenerek yola çıkmak rahatsızlık verebilir .Elinizdekini idareli bir şekilde kullanmalı, gereksiz masraflarınızı kısmalısınız.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Mart İkizler Forum Tarih
2011 Ricky Martin Türkiye Konseri Müzik Haberleri 19 Mayıs 2011
Dr Martens 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Populer markalar & Moda 21 Nisan 2011
TV'de Bugün Ne Var 29 Mart 2011 Salı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 29 Mart 2011
TV'de Bugün Ne Var 27 Mart 2011 Pazar Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 26 Mart 2011
TV'de Bugün Ne Var 26 Mart 2011 Cumartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 25 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş