2011 JANU Sınav Giriş Belgesi

'SBS - ÖSS - Sınavlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 JANU Sınav Giriş Belgesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  JANU Sınav Giriş Belgesi 2011,
  2011 JANU Uzman Jandarma Okulu Sınav Giriş Belgesi,
  2011 JANU Sınava Giriş Belgesi
  [​IMG]

  2011 Uzman Jandarma Okulu Giriş Sınavı JANU sınav giriş yeri ve sınava giriş belgesine aşağıda verilen linkten ulaşabilirsiniz..

  2011 JANU Sınav Giriş Yerleri için
  BURADAN tıklayın.


  2011 Uzman Jandarma Okulu Giriş Sınava GİRİŞ BELGESİ: Bu belge T.C. Kimlik
  Numaranız ve şifreniz ile ÖSYM’nin
  ais.osym.gov.tr internet adresinden sınavın 10 gün öncesinden başlayarak temin edilebilecektir. Belgenin üzerinde sınava gireceğiniz merkez, bina, salon bilgileriniz ile fotoğrafınız bulunmaktadır. Sınava gireceğiniz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmeniz sınav günü size kolaylık sağlayacaktır.
  Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir. Bu belgelerini kaybeden adaylar tekrar internetten edinebileceklerdir.
  NÜFUS CÜZDANI VEYA PASAPORT: Sınava girebilmeniz için Sınava Giriş Belgesinden başka,
  Nüfus Cüzdanı veya pasaportunuz da yanınızda bulunmalıdır. Nüfus Cüzdanında fotoğraf ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalıdır. Üzerinde fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan Nüfus Cüzdanları kabul edilmeyecektir.
  Bu belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan bir aday, mazereti ne olursa olsun,
  yazılı sınava alınmayacaktır. Bir aday bu belgeleri yanında olmadığı halde sınav merkezi
  yöneticilerinin, bina ve salon sorumlularının veya ÖSYM temsilcilerinin kararıyla herhangi bir salonda sınava alınmış olsa bile, bu adayın sınavı ÖSYM Başkanlığınca geçersiz sayılacaktır.
  Sınav binalarında hiçbir eşya emanete alınmayacağından, adayların sınav binalarına bu belgeler dışında herhangi bir eşya getirmemeleri gerekmektedir. Sınavda kullanılacak gereçler (kalem, silgi, kalemtıraş, saat) ile şekerleme ve peçete bütün adaylara ÖSYM tarafından sağlanacaktır. Adaylar sınava şeffaf pet şişe içinde su getirebileceklerdir.
  Hiçbir aday Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez.
  Sınavların yapıldığı binalara girişte adayların ve sınav görevlilerinin üstleri emniyet görevlileri tarafından elle ve dedektörle aranacak; çanta, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar ile kulaklık, kolye, küpe, yüzük, bilezik, broş, metal para gibi metal içerikli eşyalar ve her türlü elektronik/mekanik cihaz sınav binasına kesinlikle alınmayacaktır. Sınavın yapıldığı bina içerisinde sınav öncesinde, sınav sırasında ya da sınavdan sonra bu tür cihazları taşıdığı tespit edilen adayın sınavı geçersiz sayılacaktır.
  Bina girişinde yığılmaya yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri, sınavdan en az bir saat önce sınav yapılacak bina önünde bulunmaları, sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 JANU Sınav Forum Tarih
2011 JANU Sınav Giriş Yerleri SBS - ÖSS - Sınavlar 10 Nisan 2011
2011 Yılının En Çok Satan Albümleri Müzik Sohbet & Fan Club 8 Mart 2012
İl il Türkiyenin nüfusu 2011 Ülkeler Coğrafyası 28 Ocak 2012
Türkiyenin En İyi Üniversiteleri 2011 Üniversiteler 26 Ocak 2012
Windows Live Messenger Xp 2011 Msn ve Sohbet Programları 14 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş