2011 Şubat Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Şubat Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Koç Burcu Yorumu

  Venüs gezegeni karşıt evinizden geçtiği için, ne kadar olumlu pozisyonda olsa da, sizin isteklerinizle partnerinizin beklentileri arasında bir uyumsuzluk oluşturacaktı. Bu durumda yapmanız gereken problemlerinizi birlikte ele almak ve farklı kişilikler olduğunuzun bilincinde olarak hareket etmek, dengeyi sağlamaktı. Bu arada kimi koçlar için bu etki yaşamlarına giren yeni bir partnerin göstergesi olabildiği gibi, ilişkisinde temel duygusu oluşturmuş çiftler için ileriye dönük bir karar anlamı taşıyacaktı.

  Sözünü ettiğim bu enerji, 5 Şubat tarihine kadar etkisini sürdürmeye devam edecektir. Yalnız bu transit altında yaşadığı ilişkiyle alakalı tatmin olmamış durumda olanlarınız varsa, bunun en önemli sebebi, Mars gezegeninin gerek yöneticiniz olarak, gerekse istek gücünüzü temsil etmesi dolayısıyla, geri harekette oluşunun yarattığı durumdur. Venüs gezegeni, yaşamın güzelliklerini keşfetmenizi sağlarken, o güzellikleri elde etmenizi sağlayacak en önemli güç Mars gezegenidir. Mars gezegeninin pozisyonu ise bu konuda her birimiz için hem geçmişi yeniden canlandırıcı hem de genel anlamda duygusal güvenliğimiz açısından problem oluşturmaya devam ediyor.  5 Şubat tarihinde Venüs gezegenin Akrep burcuna girişiyle siz Koçlar, ilişkinizle alakalı konularda, cinselliğinizi ön plana getirerek, kendinizi değerli hissetmeye çalışabilirsiniz. Aradığınız mutluluğun cinsel ilişkideki uyumluluğunuzla elde edebileceğinizi düşündüğünüz için, doğal olarak birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmak için, tutkulu ve oldukça yoğun fakat bir o kadar da sert tepkilerde bulunabilirsiniz. Venüs gezegeni Akrep burcunda zorlu enerji altında olacağı için, bu davranışlar açıkçası sevgi konusunda huzur ve uyum yaratmaktan ziyade, cinselliği kullanarak kontrol sağlamaya dönük olacaktır. Ayrıca bu enerji, birbirinizle ortak paylaşımlarda bulunduğunuz her konuda cinselliği bir araç gibi kullanarak fayda elde etmeye yönelik bir tarz alabilir. Gördüğünüz gibi sevginin o saf halinden ziyade, karşılıklı çıkarlar üzerine endekslenmiş bir ilişki tarzına dönüşmesi, oldukça rahatsız edici bir hal alabilir.

  Bu enerji altında yapılması gereken en olumlu hareket, kıskançlık, kuruntu ve aşırı sahiplenici davranışlarla güç elde etmek yerine, kendi açıklarınızı ve eksiklerinizi gözden geçirerek, kendinizi düzenlemenizdir. Karşılıklı olarak ilişkinizin kalitesi üzerine düşünmeli, tuhaf fikirlere saplanmadan ortak bir nokta elde etmek adına hareket etmek olmalıdır. İçinizdeki sevgiyi ifade ediş biçiminiz bu dönem içinde hırs ve kıskançlıklarla dolu olacağından, birbiriniz üzerinde kurduğunuz baskının farkında bile olamayabilirsiniz.

  Aşk konusunda ikinci önemli enerji ise, ilişkisi olmayan koç burcu mensupları için, yabancı ülkelerle bağlantısı olan kişilerle irtibata geçmenizi sağlayıcı enerjinizdir. Yay burcunda ilerleyen güneş gezegeni 11 Şubat tarihinde dönüşüm gezegeni Pluto ile yanyana gelerek karşınıza ilginç yabancılar çıkarabilir ve ilişki kurduğunuz bu kişi yurdunuzdan uzakta olduğu için sizi bir düşünce alabilir. Gurbet oluşu ve şu andaki durumunuzun bir geçiş dönemi anlamı taşıması nedeniyle ilişkiye tam olarak ısınmayabilirsiniz. Kimileriniz ise, bu transit altında hiç düşünmeden ani bir karar vererek bu ilişkinin peşinden koşabilir. Her iki durum da sakıncalı olacağından öncelikle mantıklı hareket etmeyi ve karşınıza çıkan ne kadar sağlam görünürse görünsün dikkatli olmayı, araştırmayı ve iyice tanımadan anlamadan ileriye yönelik kararlar almamanızı öneriyorum.


   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Yay Burcu Yorumu

  Bu ay genel anlamda kendinizi rahatlatabilecek, moral gücünüzü yükseltebilecek şekilde enerjiler de mevcut olacaktır. Yeni kişilerle tanışmak, maceralara girmek, cinsel ağırlıklı olacak kısa süreli ilişkiler yaşamak gibi. Jüpiter gezegeni her şeyden önce isteklerimizin peşinden gidebilmek gücümüzdür. Yengeç burcunda seyrederken ve bir de geri harekette olduğunda eskiyle alakalı her eylem önünüze gelmeye veya sizi geçmişle alakalı her şeye sıkıca sarılmaya teşvik eder. Çünkü yengeç güvenlik duygusuyla birebir alakalı olduğundan Jüpiter gezegeni yengeçte, güvenliğin kaybedilmemesi adına risk almaktan uzaklaşarak, bildiğimiz önceden beri tanıdığınız ve kolayca tekrar ele geçirecebileceğiniz veya zaten sahip olduğunuz değerlerinize geri dönmenize neden olur.  Bu durumda bütün bunları bir araya getirirsek, eskiden beri birlikte olduğunuz kişiyle sorunlar olmasına rağmen devam etmek veya ayrıldığınız birine geri dönerek bir şeyleri tekrar düşünmek ve düzeltmeye çalışmak veyahut sırf zaman kazanmak adına bütün bunları yapabilmek gibi. Kimileriniz şu aralar, bu tanımlamalara uygun durumlardan birini yaşıyor olabilir, kimileriniz ise başka arayışlar içinde şu an beklemeyi tercih ediyor olabilir. Hangisi olursa olsun, aşk anlamında doğal akışı sürdürmek, kendinizi yeniden düzenlemek veya ilişkinizle alakalı konularda kesin bir sonuca varmak adına beklemede kalmak en mantıklı hareket olacaktır.

  Sizler bu etki altında, özgürlüğünüz konusunda her zamanki gibi hassas davranacak, yeni girişimler için hevesli olacak ve başkaları üzerinde liderlik gücünüzü göstermek isteyeceksiniz. Kimileriniz bu etki altında kozasından çıkmış kelebek misali yenilikleri yaşamak adına abartılı bir şekilde hareket edebilir, kimileriniz ise uzun zamandır girişimde bulunmayı düşündüğü halde geri planda bırakıldığı için bir türlü adım atamadığı konularda daha cesur davranabilirler. Her ne olursa olsun gayet olumlu bir süreçtir fakat yay enerjisinin aşırı genişlemeyi tetikleyen enerjisinin bilincinde olarak dikkatli hareket etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Şimdi sizler, dış dünyada kendi varlığınızı insanlara ispat edebilir, coşkunluğunuzla birçok kişiye örnek olabilirsiniz. Sizi baskı altına alan herşeyden uzak kalmayı isteyeceğiniz bu süreçte lütfen sorumluluklarınızı ne olursa olsun ihmal etmeyiniz.
   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Kova Burcu Yorumu

  9 Ocak tarihinden itibaren Venüs gezegeninin Terazi burcu süreci, tüm ay boyunca ilişkiler açısından rahat bir nefes almanızı sağlayıcı etki oluşturabilir. Sizler bu süreçte, biraz daha ilişki kurmaya açık, daha sosyal, sevgiyi alıp verme hissetme konusunda pozitif düşünceler içinde davranabilirsiniz. Yalnız bu etki açıkçası çok kısa süreli olduğundan bu devrede kurulabilecek bir ilişkinin uzun ömürlü olması zor görünüyor. Özellikle bu dönemde bağımsızlık ihtiyacınız fazlasıyla ortaya çıkacaktır. Kendi değerlerinizle başkaları arasındaki ince çizgiyi iyice ayarlamak ve sabit düşünceleri artık bir kenara bırakarak sağlıklı bir ilişkiye gönüllü olmanız gerekecektir. Bu etki altında öncelikle evli olanlar, eşleriyle olan sorunlarını ortak bir platformda tekrar ele alarak bu akıcı enerjinin altında çözüme kavuşturmaya çalışmalıdırlar. Karşılıklı olarak konuşmak, aksayan yönleri saptamak açısından son derece etkili olacaktır. İlişkinizi, her ikiniz de, kendi değerlerinizi ortaya koyarak büyükleriniz veya saygı duyduğunuz diğer insanların da desteğiyle çözmeye kalkmanız faydalı olabilir.  İlişkisi olmayanlar ise bu süreçte kendilerini daha özgür bir biçimde ifade edebilecekleri beraberlikleri tercih edebilirler. Bugüne dek yaşanan ayrılık veya sorunlu beraberliklerden elde ettiğiniz deneyimleri tekrar gözden geçirerek, bundan sonrası adına öncelikle fikir birliğinde bulunacağınız kişileri tercih edebilir, beğenilmek ve gerçek aşkı hoş yanlarıyla keşfetmek isteyebilirsiniz. Bu enerjiler yukarıda da belirttiğim gibi etki süresi az olduğundan ileriye yönelik düşünmekten ziyade paylaşım ağırlıklı olacak ve en azından geçmişle alakalı bazı olumsuzlukları unutmanızı sağlayacaktır. Olumlu ilişkiler yaşamak için herşeyden önce doğru seçimlerde bulunmaya dikkat etmenizi öneriyorum.
   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Boğa Burcu Yorumu

  Bu ay ki enerjinizin daha düşük olmasını veya yaşınızla alakalı olarak daha fazla büyüdüğünüzü, olgunlaştığınızı hissetmenize yol açacak şekilde ağırlaşmanıza neden olacağını sizin bu dersler sayesinde, daha önce fark etmediğiniz engellerinizin ve korkularınızın farkına varacağınızı ve olayları çok daha ciddiye almaya başlayacağınızı kendinizle yüzleşerek kimliğinizi düzenlemeniz gerektiğini söyleyebilirim. Siz Boğalar bu süreçte, yukarıdaki konularda içsel güç açıdan büyük bir dayanıklılık içine gireceğiniz için, yaşadığınız herşeyi bu görüş seviyesiyle değerlendireceksiniz. Bu bir anlamda olumlu gibi gözükse de, ağır gezegenlerin geri hareketleri genel anlamda zorlayıcı bir etki de yaratır. Sizler sağlam adımlar atmaya her zaman özen gösteren kişiler olarak sizin için kendinizi ifade ediş biçiminiz her zaman önemlidir. Sadece sorun olan, sabit fikirliliğinizi genişletmemeniz, esnek düşünmeniz gereken konularda inat etmeniz olmuştur. Bu süreçte bu düşünce biçiminizde yoğunluk daha fazla göze çarpabilir. Yaşadığınız aşkı tekrar gözden geçirerek, geçmiş olayları bir kez daha düşündüğünüzde kişisel açıdan değişime direnebilir ve aşk konusunda düşüncelerinizden, alışkanlıklarınızdan vazgeçmek yerine inatla sürdürebilirsiniz.


  Bu dönemde yaşamın eğlenceli yanlarının keyfini çıkarmak yerine tam tersine kendinizi daha fazla sorumluluk altına sokabilecek şekilde hareket edebilirsiniz. Oysaki sizin de dinlenmeye hakkınız olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca bu süreçte, yaşadığınız herşeyi sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz. Yine aşk konusuna geri dönersek, bu süreçte aşk hayatınızla ilgili konularda kimi zaman aşırı bir şekilde kendinizi savunurken kimi zamansa savunmasız herşeye razı olmuş gibi tavırlar içine girecek oluşunuzdur. Eksiklerin gayet iyi farkında olduğunuz halde, değişimde bulunmak yerine olanı olduğu şekliyle kabul etmek düşüncesi, daha sonra pişmanlıklara neden olacağından, bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için herşeyden önce kendinizi gözden geçirmeli, eskiyle alakalı yaşadığınız her tecrübeyi kendinize bir ders olarak görerek daha sağlıklı bir aşk yaşamak adına neler yapılmalı bunu tespit etmelisiniz. Kendinizi ve aşkı fazlasıyla sorgulayabileceğiniz bu süreçte moral açısından pek keyifli olmayabilir ve yaşamın güzel yanlarını hissetmek açısından tedirginlik duyabilirsiniz. Sakin olmaya devam etmeli, her zaman için doğru kararlar vermeyi başarmış kişiler olarak, yine hoşgörülü ve sabırlı bir şekilde bu süreci atlatabileceğinize inanmaktayım.

  Aşk konusunda ikinci önemli transitiniz ise, ciddi ilişkinizle alakalı yaşam alanınızda ilerleyen, Venüs gezegeninin Akrep burcu seyridir. Bu burçta zararlı etkiler altında olan Venüs, ilişkinizle alakalı konularda partnerinizle aranızda kutuplaşmaların meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Beraberlik demek eğer iki kişinin de karşılıklı olarak uyum sağlamaya gönüllü olmak ve farklılıklarınıza rağmen ortak bir nokta oluşturmak ise, o zaman bu süreçte öncelikle bunu denemeye gönüllü olmak gerekir.

  Tabi ki Akrep burcunda biraz önce sözünü ettiğim gibi, sevginin doğasını sertleştiren bir enerji altında bunu başarmak oldukça güç gözükebilir. Neler olabileceği yönünde bilgi sahibi olursanız eminim kendinizi ayarlamanız da o denli kolay olacaktır. Bu süreçte partneriniz size karşı son derece yoğun ve tutkulu bir tarzda davranabilir. Son derece duygusal ve sahiplenici olduğundan yoğun kıskançlık ve aşırı derecede sorgulayan tarzda hareket edebilir. Bu etki altında duygular karmaşık etkiler taşıdığından dolayı, kimi zamanlarda birbirinizle o denli karşı karşıya gelirsiniz ki, ortada en ufak bir sebep yokken birbiriniz üzerinde egemenlik kurmaya çalışabilir. Oysaki işin ilginç tarafı bu zıtlaşmalarınızı bilinçli bir şekilde ayarlamayı başarmanız halinde aslında ilişkiniz açısından o denli ilerleme kaydedersiniz ki, ama nedense çatışmaktan bunu görmeye pek fırsatınız olmaz. Peki nasıl davranmalı ki bu olumsuz enerjiden olumlu anlamda faydalanılsın.

  Herşeyden önce her ikiniz de beraberliğiniz konusunda, eksiklerinizin veya yanlışlarınızın farkında olarak, gurur yapmadan bunları düzene sokmak adına istekli olmalısınız. Birbiriniz üzerinde güç ve kontrol kurmaya kalkmamalı, uyum ve paylaşmaya gönüllü olmalı ve yakınlaşmaktan korkmamalıdır. Sanki bir adım atıldığında karşınızdaki insanın şımaracağını ve sizin üzerinizde baskın olacağını düşünmek son derece yanlıştır. Öncelikle birbirinize güven duymak zorunda olduğunuzu bilmeniz gerekir. Bu dönem aslında kendinizi, sevdiğiniz kişi aracılığıyla görmek ve onun size verdiği değeri anlamanız açısından son derece etkilidir. Siz eğer anlayışsız ve sevgi dolu davranmaktan uzaksanız biliniz ki, bu süreçte o da size bu şekilde davranacaktır.
  Bu dönemde diğer bir nokta ise, ilişkinizin gerçek kalitesinin ortaya çıkması durumudur. Hakikaten bir hasat mevsimi gibi, bugüne dek birbirinizle olan iletişiminiz, sevgi birliğiniz ve davranışlarınız olumlu ise bu süreçte ne olursa olsun sorunların üstesinden bir şekilde gelinir ve ileriye doğru adım atılabilir.
   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Balık Burcu Yorumu

  Aşk konusunda 15 Ocak tarihinden itibaren geri hareketine başlayacak Mars gezegeni burcunuzla her ne kadar olumlu enerjiler altında olsa da, yengeç burcunda ilerliyor oluşu ve bir de geri hareketi nedeniyle, yaratıcı ifadeniz, kendinizi ortaya koyma gücünüz ve hayatın zevkli güzel yanlarını yaşamak isteğiniz açısından dikkat edilmesi halinde son derece olumlu geçebilir. Yengeç burcundaki Mars enerjisi mücadele etmek ve istekler söz konusu olduğunda dolaylı yollardan hareket etmeye yönelik bir enerji sunar. Bu dönemde yaşanabilecek olumsuz enerjilerden bahsederek konuya girelim. Kimileriniz bu süreçte, aşk yaşamak ve tutkularınız konusunda direk olarak kendinizi ifade etmek yerine aşırı hassasiyet göstererek, aşkın ayaklarınıza kadar gelmesini bekleyebilirsiniz.


  Sorunları olan burç mensupları ise, ileriye doğru adım atarak problemleri çözmek yerine, karşılarındaki kişinin kendisine yönelmesini bekleyerek, kimi zaman da duygu sömürülerinde bulunarak döndürmeye çalışabilirler. Bunlar ne derece doğrudur derseniz, siz Balıkların yaşadıkları ilişkiyi gözönüne alarak gerekli ayarlamaları yapmaları ve seçimlerini bir kez daha gözden geçirmeleri faydalı olacaktır. Mars yengeç enerjisini bir de olumlu açıdan ele alırsak, İlişkisi olmayanlar bu süreçte, fiziksel dürtüleri açısından son derece duygusal davranabilirler. Hassastırlar ve değerlere sahip çıkılmasından, korunmaktan ve kollanmaktan hoşlandıkları için, yaşadıkları aşkta bu olgulara özellikle önem vereceklerdir. Tabi ki Balıklar gibi her zaman karşısındakini düşünen burç mensupları için bu oldukça iyidir, yalnız dozunu iyi ayarlamak gerekir.

  Bu dönem kimileriniz içinse, bundan iki yıl öncesini hatırlatan bir aşkın sanki yeni bir tekrarı gibi olabilir. Eski hatalarla yüzleşebilir ve bu sefer her iki taraf kendisine düşeni yaparsa aşk bütün hızıyla devam edecektir. Bazılarınız içinse(haritasındaki etkiler nispetinde) iki yıl sürecek yeni bir aşkın ilk tohumlarının atıldığı dönem olabilir. Kısaca aşk açısından herşeye rağmen şanslı bir dönem olacağını söyleyebilirim. Umarım arzuladığınız beraberliği yakalayabilir ve güven dolu bir aşk yaşayabilirsiniz.
   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Aslan Burcu Yorumu

  11 Şubat tarihinde, şans ve genişleme imkanı veren Jüpiter gezegeni ile yaşamsal dönüşümlerin temsilcisi Pluto gezegeninin gökyüzündeki kavuşumu siz Aslanlar için aşk hayatınızla ilgili konularda hem büyük bir himmet ve hem de büyük bir dönüşümün işareti anlamı taşır. Bu şansa ne kadar ihtiyacınız olduğunun farkındayım.

  Bu ön bilgiden sonra gelelim bugüne ve yukarıdaki kavuşumun size olan etkisine. Bu tarih aşk konusunda olduğu gibi, yaratıcılık gerektiren faaliyetleriniz, çocuklar, sportif hayat, sanatsal yetenekleriniz, borsa, spekülasyon, şans oyunları gibi konularda da (doğum haritanızdaki etkiler nispetinde) bir milad gibi, yeni bir başlangıç için, dönüşümde bulunmanızı teşvik edici olacak.  Bu süreçte güneş ve Merkür gezegenlerinin de kavuşuma iştirak edişi aşk konusunda yenilenme, parlama, ödüllendirilme anlamı taşıyacaktır. Aşk hayatınızın cinsel tutku boyutu artış gösterebilir ve siz bu gücünüzün artışı karşısında genel olarak bu türden birlikteliklere daha yoğun bir ilgi duyabilirsiniz.

  Bu etkiden olumlu olarak yararlanmak için her şeyden önce, ya hep ya hiç tarzı davranışlar içinde olmamalı, saplantılı ve aşırı tutku dolu ilişkiler konusunda dikkatli davranmalı, kıskançlık ve kin gibi olumsuz duygulardan arınmaya çalışılmalıdır.

  Şubat ayının ikinci önemli enerjisi daha önce günlük yorumlarınızda size bildirdiğim, Güneş gezegeninin 22 Şubat tarihine kadar devam edecek Yay burcu seyridir. Aşk ve kendinizi ifade konularında kısa süreli olsa da, şanslı bir dönem anlamı taşıyacaktır. Jüpiterin hala yay burcunda ve aşk evinizdeki transitini de hesaba katarsak bu yılın en şanslı haftası olacağını söyleyebilirim. Bu enerji altında yeni bir aşk gündeme gelebileceği gibi, birlikteliğinde mutlu olan Aslanlar sevdikleri kişiyle gayet hoş vakit geçirme olanağı bulabilirler. Özellikle yabancı uyruklu kişilerle iletişim ve birebir ilişki yaşamak açısından da olumlu enerjilere sahipsiniz.
  Çocuk sahibi olmayı düşünen Aslanlar için bu enerji oldukça etkilidir. Yine bu enerji altında hayatın eğlenceli yanlarını tadabilmeniz kolay olacak, her türlü etkinlikte kendinizi gösterebilecek, hobilerinize vakit ayırabilecek, sanatsal, sportif konularda girişimlerde bulunacaksınız. Yalnız bu enerjinin 26 Şubat tarihinde Satürn gezegeni ile zorlu bir görünüm yapacak oluşu, kısa süreli bu titreşimden yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini gösteriyor.
   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Oğlak Burcu Yorumu

  Ocak ayı içinde aşk ve ilişkiler konusunda etkili olacak en önemli enerji, Mars gezegenin yengeç burcundaki seyridir. Her burcu özellikle 15 Ocak tarihinden itibaren etkileyecek bu enerji, siz oğlaklar için de ilişkinizi yeniden gözden geçiriş anlamı taşıyacaktır.

  Yengeç burcu sürecinde Mars gezegeni kendi savaşma gücünden oldukça uzak, değerlerine sahip çıkan ve kişiyi elindekilerle yetinmeye ve bu sayede duygusal olarak güvende hissettirmeye yönelik bir dönem başlatır. Doğal olarak Oğlaklar gibi, gücü elinde bulundurmaktan hoşlanan statüsüne önem veren kişiler için iki farklı yönde etki yaratabilir. Olumlu açıdan bakarsak ciddi ilişkinizle alakalı konularda, ilişkinizin güven içinde yürümesi adına son derece istekli olur ve gereken sadakati her zamanki gibi gösterebilirsiniz. Aynı şekilde partneriniz de, beraberliğiniz konusunda sadık ve güvenilir olmaya çalışır. Olumsuz açıdan bakarsak, öyle durumlar yaşanır ki, siz ilişkiniz adına ileriye doğru hamle yaparak bir temel kurmak istediğinizde, karşınızdaki kişinin koşulları gerek maddi gerekse başka faktörler nedeniyle tam belirli olmadığından sağlam bir temel oluşması zorlaşabilir.


  İyi niyet vardır ama belirsizlik hakimdir veya siz tam olarak kendinizi güvende hissetmediğiniz için, girişimde bulunmaktan çekinebilirsiniz. Burada bir çatışma meydana gelebilir. Sizin hedeflerinizle karşınızdaki kişinin sunabilecekleri, sizin mücadele gücünüzle onun içinde bulunduğu durumun zorlukları net olarak ortadadır.

  Yapılması gerekense şudur. Madem beraberlik demek karşılıklı özveri ve herkesin kendi payına düşeni yapması ise, o zaman siz kontrollü bir şekilde kendi ayaklarınızın üstünde durmayı bileceksiniz ve gücünüzü ilişkiniz adına ortaya koyacaksınız, o da sizi koruyacak, kollayacak, sadakat dolu tavırlarıyla aradığınız manevi güvenliği verecektir. Fakat burada hakimiyeti sağlarken, gücünüzü onun üzerinde baskı olarak uygulamaktan, o da fazla pasif kalarak sizi sinirlendirmekten uzak duracak. Kısaca karşılıklı olarak dengeyi sağlayacaksınız. Bunu iş anlamındaki ortaklık konularında ve her türlü sözleşmede kendi güvenliğinizi sağlamak gibi konularda da uygulayabilirsiniz. Bunlara dikkat edilmesi halinde iç dünyanızdaki güven duygunuzu perçinler, ileriye yönelik umutlarınız için mesafe katedebilirsiniz.
   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Akrep Burcu Yorumu

  Sevgili Akrepler 9 Şubat tarihinde Oğlak burcunda seyrine başlayacak Jüpiter gezegeni, Güneşinizle uyumlu bir görünüm içinde olacağı için doğal olarak sizler için mesleki fırsatların karşınıza çıkmasını sağlayıcı yolculuklar, iletişim, haberleşme ve birebir ilişkiler kurmak açısından zihinsel anlamda gayet olumlu bir dönemi başlatacaktır. Bu etkili dönemde sizler, eğitim hayatınızla ilgili konularda gayet başarılı bir döneme adım atmış olacaksınız. Küçük yaştaki akrepler bu yıl ilkokula bu enerji altında başlayacakları için doğal olarak okumayı daha çok çabuk sökebilme şansı yakalayacaklar. Tabi ki derslerini iyi çalışır ve şimdiden sorumluluk almaya aileleri tarafından teşvik edilmeleri halinde. Genç Akrepler bu etki altında çevreleriyle iletişimde bulunurken daha dikkatli ve ciddi olmayı, olgunlaşmayı ve özellikle kardeşleriyle iyi ilişkiler kurabilmeyi deneyimleyecekler. Bu dönemde öğretmenleriniz tarafından disiplin altına alınsanız da, bunun faydalarını tüm yaşamınız boyunca hissedeceksiniz. Ayrıca buluğ çağındaki gençler bu dönemi aileleriyle olan diyaloglarını kesmeyerek onlarla sıcak ve samimi bir şekilde iletişimde bulunmaya gönüllü olurlarsa, erken yaşta olgunlaşmanın ilk adımları atmış olacaklardır.


  Bu süreçte bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer almak görülebilecek etkilerdendir. Hayat öyle fırsatlar karşınıza çıkarır ki, disiplinli bir yaşam sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Fakat bu sizler için ilerisi adına düşündüğünüzde, ben genç yaşta ekmeğimi kazanmak durumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir. Kimileriniz ise, öğrenim hayatlarının niteliği nedeniyle belirli yerlerde çalışarak kendilerini mesleklerine hazırlayabilirler. Birebir iletişim açısından ciddi ve son derece saygınlığınıza önem veren tarzda hareket etmeye çalışabilir ve toplum içinde sevilen, çalışkan bulunan disiplinli bir kişi olarak anılmak isteyebilir veya bizzat buna siz özen gösterebilirsiniz. Kardeş ilişkileri açısından ilginç bir dönemdir. Kimileriniz yıllardır görmediği kardeşiyle bir araya gelme şansı yakalar, kimileriniz ise kardeşinin sorumluluğunu üzerine alarak ona destek olur. Bazılarınız kardeş desteği sayesinde toplum içinde saygın bir konuma gelirken, bazılarınız ise belirli bir iş kolunda birlikte çalışmaya karar verebilir. Zihinsel açıdan dokunmadığınız, gerçekliği ispatlanmamış hiçbir şeye değer vermeyerek, yararlı olabilecek bilgiler edinmeyi daha çok tercih edebilir. Belirli bir yaşta olup hala okuma yazma bilmeyenler bu süreçte bir kurs programına katılarak diploma alabilirler. Yaşı geçkince olanlarınız ani bir kararla yüksekokul sınavlarına katılabilir ve meslek sahibi olarak geleceklerini garanti altına almaya çalışabilirler.

  Bu süreçte yolculuklar özellikle iş amaçlı ve kariyerinizi geliştirmek adına yapılabilir ve çoğunluğu yabancı ülkelerde çalışmak veya oraya gidip gelmek suretiyle gerçekleştirilir. Bu dönemi olumlu anlamda geçirmek için yapabileceklerinize gelince öncelikle, sorumluluk almayı kesinlikle kabul etmeli, yaşama karşı güvensiz olmamalı, içinizden geldiği gibi davranmak yerine belirli bir amaç uğrunda hareket etmeyi başarmalısınız. Ne aşırı derecede paraya önem verecek bir hayat sürmeli ne de bütçenizi aşacak harcama yapmalısınız. Kendinize olan güveninizi kesinlikle ayakta tutarak, başarısızlık olurum korkusuyla hareket etmemeli, bu dönemin şanslarından yararlanmak için öncelikle kendinize güvenmelisiniz. Umarım sizler için harika bir dönem olur ve her şey gönlünüzce gelişir.
   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Başak Burcu Yorumu

  9 Şubat tarihinde Jüpiterin Oğlak burcuna geçişiyle siz Başaklar, kendinizi ifade şekliniz, önemsenme ihtiyacınız konusunda öncelikle kendinizi geliştirmeye açık olmanız ve bunu gönüllü bir şekilde kabullenmeniz gerekecektir. Güneşinizle uyumlu bir görünüm yapacak Jüpiter Oğlak burcunda çok etkili bir enerji olmasa da, büyük lutuf ve şans gezegeni olarak yine de sizlere faydalar sunacaktır. Tabi ki dikkat etmeniz gerekenler konusunda da sizleri bilgilendirmek isterim.

  Bu dönemde aşk açısından öncelikle kendinizi geliştirmeye açık tutmanız gerektiğinden biraz önce söz etmiştim. Bunun üstünde durmamın nedeni hakikaten önemli olduğu içindir. Oğlak burcu sorumluluklar, disiplin ve yönetici gezegeni Satürn nedeniyle karmik bir burç olduğundan, bu dönemde alacağınız dersleri başarmanız halinde ödülünüz de bir o kadar büyük olacaktır. Sabırlı davranmanız, eleştirel bakış açınızı biraz daha dikkatli kelimeler kullanarak yapıcı tarzda hayata geçirmeniz, inancınız veya iyimserlik gücünüzü asla kaybetmemeniz yerinde olacaktır. Aşkta mutluluğu yakalamak için her şeyden önce yaşamınızın sorumluluklarına her zamanki sahip çıkmayı başarmalı, güvence dolu bir iş hayatı sayesinde maddi olanaklara kavuşmanın sizi karşı cins üzerinde etkili kılabileceğini bilmelisiniz. Siz ayaklarınızın üstünde durduğunuz müddetçe hem hayatın güzelliklerini yaşayabilir hem de düzgün, seviyeli ve aklı başında kişilerle oldukça mutlu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Oğlak burcu sürecindeki Jüpiter etkisinde, hiçbir şey kendiliğinden size sunulmayacak hep bir emek ve alınteri dökmek durumunda kalacaksınız.


  Bu aşk konusunda da böyle olacağından karşınıza çıkan kişi veya kişiler sizler için büyük imtihanlar sonucu sahip olunan varlıklar haline gelecektir. Aşk hayatınız açısından genel olarak olgun, deneyimli ve kariyer sahibi kişiler daha fazla ilginizi çekecek ve sizler bu süreçte birlikte olduğunuz kişi aracılığıyla güçlü olmayı ve sadık davranmayı ilke haline getireceksiniz. Kaldı ki siz başaklar toprak grubunun üyesi olarak her zaman sevdiğinize sadık son derece çok çalışkan ve titiz insanlarısınızdır. Ben bu sürecin size oldukça huzurlu, sevgi dolu ve sağlam ilişkiler yaşatacağından eminim. Ayrıca jüpiterin oğlak burcu süreci size, Satürnün burcunuzdaki seyri açısından da kolaylıklar getirecek ve sizler için bu süreçte yaşanan tüm zorlukların sonucunu en olumlu anlamda almış olacaksınız.

  İçinizdeki güce güvenin ve değişkenlik göstermeden öncü bir enerjiyle hayatın içinde yer almaya devam edin.Bugüne dek öğrendiklerinizden çıkardığınız dersleri kesinlikle unutmadan, bundan sonrası adına huzurlu ve mutlu bir beraberlik yaşamak için ya tercihlerinizi yaparken kendi kimlik özelliklerinize uygun bir kişiyle olmayı bilmeli, bu mümkün olmadıysa o zaman da farklılıklar karşısında ortak bir nokta oluşturmanızın mümkün olmadığı bir ilişkiyi sürdürmemeyi bilmelisiniz. Ciddi ilişki veya evlilik, eziyet çekmek veya sürekli başlayan biten kısa süreli mutluluklar değil, bir ömür boyu birlikte geçirmeyi düşündüğünüz kişiyle yaşanan uzun bir hayat yolculuğu demektir. Bunun bilincinde olarak yaşamınız size huzur ve güven duygusu sağlayacaktır.
   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Terazi Burcu Yorumu

  Jüpiter oğlak burcunda sorumluluk, güvenilirlik, görevlerini yerine getirme hissi vereceği gibi, sınırlamalar getirerek bunları gönüllü olarak kabul etmeniz açısından da size etkileyecektir. Ne kadar modern düşünürseniz düşünün bu süreçte geleneksel kurallar önünüze gelebilir ve sizi belirli bir çerçeve içinde hareket etmek adına teşvik edici olabilir. Dürüstlük, ciddiyet, sadelik, disiplin içinde yaşamanız için içsel olarak size enerji sunar. Ailenizle alakalı konularda sorumluluk almaya ve ruhsal olarak kendinizi güvende hissetmek adına eylemlerde bulunmaya çalışabilirsiniz. Tedbirli bir şekilde yaşamak gerektiğini anlar ve daha dikkatli adımlar atmak için özen gösterebilirsiniz. Jüpiter oğlak burcunda, şimdiki konumu olan Yayda olduğu gibi kendiliğinden şans vermez. Siz çalışarak, emek sarfederek ve girişimde bulunarak kendi güvencenizi oluşturmak zorundasınızdır. Eğer bu çabayı istekli olarak gösterirseniz size ödülü ve yardımı inanılmaz derecede büyük olur.  Bu dönemi şöyle bir incelersek, Güneşinizle zorlu bir görünüm yapacak Jüpiter gezegeni, kendinizi ve başarılarınızı değerlendirirken fazla abartılı tavırlar, savurganlık ve kendinizi çok fazla önemli görme ihtiyacı içinde olacağınızı fakat koşullarınız gereği bunu hayata geçirmekte veya kabul ettirmekte zorlandığınızda ise haddinden fazla kendini beğenmiş tutumlar içine gireceğinizi göstermekte. Yani siz gerçekten ortaya bir şeyler koyabiliyorsanız, bir emek sarfediyorsanız, sorumluluklarınızın bilincinde davranıyorsanız bu şekilde hareket etmeniz başkaları tarafından bir şekilde kabul edilebilir ama tam tersi bir durumda iseniz çekilmez bir insan haline gelmenize neden olabilir.

  Yine bu süreçte yaşamdan beklentiniz olan konularda hak etmediğiniz isteklerde bulunabilirsiniz. Bunların karşılanması adına müthiş bir şekilde elinize geçeni biriktirmeye başlayabilir veya olur olmaz yollarla servet edinmeye, güvence sağlamaya çalışabilirsiniz.

  Bu dönemde ailevi sorunlarınız nedeniyle engellerle karşılaşmanız mümkündür. Otorite konumundaki kişilerle iyi ilişkiler ağınızı kurduğunuz takdirde sorun çıkmayacaktır. Tam tersi durumda ise, onlar tarafından aşırı şekilde konan kurallarla karşılaşabilirsiniz. Size destek olmak konusunda isteksizlikte bulunabilirler veya sizin bir şeyler yapmanız için baskıda bulunabilirler. Bir yere ait olma hissiniz güçlüdür ve geleceğinizi garantilemek adına ev, arsa, gayrimenkul gibi konularda girişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Eviniz bir iş alanı haline getirerek çalışma hayatınızı düzenleyebilirsiniz. İçsel olarak çocukluk yaşantınızla ilgili bilinçaltınızda yerleşmiş olan duygular ortaya çıkabilir ve kendinizle birebir baş başa kalarak yüzleşmeye çalışabilirsiniz. En önemli konulardan biri mesleki pozisyonunuzdur. Kimileriniz aşırı çalışma nedeniyle evine vakit ayıramazken, kimileriniz çalışmadığınız için ailenizle sorunlar yaşayabilirsiniz.

  Bu dönemi olumlu olarak geçirebilmek için her şeyden önce, özgüvenli bir biçimde hayatınızı yeniden düzenlemeye çalışmalı, daha iyi ve mutlu bir hayat sürmek adına girişimde bulunmalı, hoşgörülü, güvenilir olmaya çalışmalı ve her şeyden önemlisi kesinlikle sorumluluklarınızı yerine getirmek adına istekli olmalısınız. Jüpiter Oğlak burcunda emek sarfedilmediği takdirde size herhangi bir ödül vermesi mümkün değildir.
   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat İkizler Burcu Yorumu

  Jüpiterin geçtiğimiz bir yıllık seyri esnasında güneşinizle karşıt açı oluşturması, kişisel egonuzu kimi zaman oldukça fazla abartmanıza ve ilişki açısından şansınızın fazlalaşması sebebiyle veyahut tam tersine içsel bazı korkular nedeniyle bir ilişkinin sorumluluğunu almak yerine deneyimsel olmayı tercih etmenize de neden olmuş olabilir. Moral duygunuz yüksek olmasına rağmen iç dünyanızdaki bazı gerilimler sağlıklı bir ilişkiyi yürütmek konusunda zorluklar çıkarmış olabilir. Her zaman belirttiğim gibi, kişinin doğum haritası sadece kendi gerçeğidir. 11 Şubat tarihinde, Yay burcu sürecinin sonlarına yaklaşmakta olan Jüpiter gezegeni ilişkiler evinizdeki son transitini, Pluto gezegeniyle olan kavuşumu ile sona erdirecektir.

  İşte bu kavuşum, hakikaten son bir yılın en bereketli zaman dilimini oluşturacaktır. Ben bu kavuşumun siz İkizler için ilişkiler ve ortaklıklar konusunda olabilecek en mükemmel şans olduğunu düşünmekteyim.Sizler için bu dönem oldukça önemlidir. Güneşinizle zorlu bir açı oluşturarak, sizi sorumluluk almaya teşvik edecek bu enerji sayesinde artık yüzeysel düşünmek yerine, sorumluluklarınızı mutlaka kabul etmek durumunda kalabilirsiniz. Bilinçli istekleriniz ile yaşamın sorumlulukları arasındaki gerilim ister istemez sizin kendinizi düzenlemeniz yolundaki çok önemli bir mihenk taşıdır. Her zaman hareketli, hayatın keyifli yanlarını çıkarmaya çalışan, kararsızlıklar yaşayabilen ve sorumlulukları konusunda değişkenlik gösterebilen, ilgi alanları oldukça fazla kişi için bu durum ciddileşmek ve ağırbaşlı davranarak, geleceğinizi artık kurmanız yolundaki bir derstir.


  Tabi ki süreç uzundur, bu dönem yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlayacak, kimi aylarda oldukça zorlayacak ve siz olgunlaşmayı ve sorumluluk almayı başardıkça çok daha kolay geçecektir. Bu yaşam alanı kişinin en özel mahremiyet bölgesidir. Kimileriniz bu süreçte yuva kurmak anlamında girişimde bulunabilir, kimileriniz ailesinden ayrılarak yeni bir hayata yelken açabilir, kimileriniz ise yuvasındaki sarsıntılar karşısında çok daha olgun davranmak zorunda kalabilir. Buradaki dersin amacı, bugüne kadar kabullenmediğiniz, görmezden geldiğiniz herşeyi düşünmeniz için, dışardan gelen yoğun baskılardır. Siz bunlar karşısında ister istemez bir şeyler yapmak gereği duyacaksınız.

  Toplum içindeki yerinizi ağırbaşlılık içinde kabullenecek, ev yaşamınızla ilgili düzenlemelerde bulunacak ve yuvanızı daha sağlam hale getirmek için çaba sarfedeceksiniz. Bu başka bir eve taşınarak veya eviniz içinde yeni bir değişime gitmek yoluyla gerçekleşebilir. Eğer ailenizle yaşıyorsanız yoğun baskılar karşısında sorumluluk almaya teşvik edilebilirsiniz, eğer bir ilişkiniz varsa, artık bir yuva kurmak gerektiğini düşünebilir veya kesinlikle bundan kaçmak için türlü bahaneler yaratabilirsiniz. Oysaki Satürn hemen yanıbaşınızda size sorumluluk aldırmak üzere beklemektedir. Öyle bir ruh hali yaşarsınız ki veya öyle durumlarla karşılaşırsınız ki, bir bakmışsınız aniden evinizi kurmuşsunuz. Kimi zaman da, uzun vadeli tüm istekleriniz için, belki işinizi belki de tümüyle mesleğinizi değiştirerek toplumsal açıdan konumunuzu belirleyebilirsiniz. Başka bir şehre taşınabilir, yeni bir yaşamın içinde yer alabilirsiniz.
   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Şubat 2011 Rezzan Kiraz Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Rezzan Kiraz Şubat Yengeç Burcu Yorumu

  9 Şubat tarihinde başlayacak Jüpiter gezegeninin transiti siz yengeçler için birebir yakınlaşmalar, ciddi ilişki, evlilik açısından önemli bir dönem anlamı taşıyacaktır. Jüpiter gezegeni doğası gereği, bulunduğu alana verimlilik ve şans getiren bir güçtür.Siz bir beraberliğin denge, ortaklık ve uyum duygusu içinde farklılıklarınızın kabulü olduğunu ve herkesin kendi payına bu dengeyi sağlamak için özverili bir şekilde davranması gerektiği gerçeğini kabul etmezseniz Jüpiterin Oğlak burcu sürecinde güzel bir şeyler beklemek için sadece şansa ihtiyacınız var demektir. Bu arada bir noktayı daha vurgulamak isterim. Oğlak karmik bir burçtur. Bu süreçte geçmişte yaşanan ve sizi gerçekten kaygılara sürükleyen ve kendinizi toparlamanızın uzun yıllar aldığı bir ilişkinin bedeli size şimdi geri ödenebilir. Kısaca o zaman çektiklerinizin karşılığını şimdi yaşayacağınız güzel bir ilişkiyle alabilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkması muhtemel kişi profillerini incelersek, iş hayatında saygınlığı olan, geçmişi sizden oldukça farklı, inanışı ve yaşam felsefesi olgunluk ve hoşgörüye dayanan fakat işine oldukça düşkün ciddi ve ağırbaşlı biri olabileceği gibi, sizden yaşça büyük, tecrübeli ve hayatın gerçeklerini kendi kafasında oluşturmuş maddi açıdan güçlü bir kişi olma ihtimali de fazladır. Bu ilişkinin yaşam görüşünüz üzerinde etkisi yüksek ve vizyonunuzu geliştirmeniz adına da katkısı büyük olacaktır. Ayrıca bu dönemde karşınıza, yabancı uyruklu, yurtdışında yaşayan ve işi gücü orada olan bir kişinin çıkması olasılıklar dahilindedir. Tabi ki bütün bunlar burcunuzun genel enerjileri olup, doğum haritanızdaki etkiler nispetinde gerçekleşmesi mümkün olan durum olarak görmenizi ve muhakkak yükselen burcunuza göre yorumları okumanızı tavsiye ediyorum.  Bu dönemde yapılması gereken, hem bilinçli isteklerinizi dış dünyada ifade etmeye çalışmak hem de karşınızdaki veya karşınıza çıkacak partner aracılığıyla kendinizi bir başkasının gözünde keşfetmeye hazır olmaktır. Sizler gelişmeniz ve daha olgun bir şekilde davranmanız açısından etkili bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte abartılı davranışlardan uzak durmalı, gerçekten neyi istediğinize karar vermeli, tavırlarınızla, hedeflerinizle ne kadar barışık olduğunuzu dünyaya göstermelisiniz. Yüreğiniz ve kafanızın içindekiler uyumlu olduğu takdirde, yüce yaratıcı size kalbinizin güzelliğine göre dileklerinizin gerçekleşmesi için şans verebilir. Jüpiter inanç gücümüzün temsilcisi olduğundan oğlak burcunda bu gücü içinizde hissetmeniz konusunda engel oluşturabilir. Siz, eğer buna yenilmez ve çabalarsanız, sistemli ve sabırlı bir şekilde kendinizi motive ederseniz kesinlikle karşılığını alabilirsiniz.

  İlişki denen olgu, iki kişinin ortak paylaşımlarda bulunmaya gönüllü olduğu ve sağlıklı bir beraberlik içinde birbirlerini geliştirdikleri, büyüttükleri bir sevgi birliğidir. Bunun dışında bir tanımlama, olsa olsa çıkar hesapları altında seviyesiz ve tutarsız bir şekilde yaşanan ve zamanla çekilmez bir çile haline gelecek olan stres kaynağıdır ve böyle bir ilişkinin hiç kimseye faydası yoktur. Dürüstlük, şeffaflık,sadelik ve tevazu içinde karşınızdaki kişiyle sevgi alış verişinizi dengeli bir şekilde oluşturmaya gönüllü olmanız halinde önünüzdeki bir yıllık süreç mutluluk ve doyum duygunuzun yükseleceği ve bir hayatı birlikte geçirmeye karar vereceğiniz kişiyle karşılaşmak adına etkili bir dönem olacaktır.

  Evli olanlar için de aynı şekilde Jüpiter gezegeni ilişkinizle alakalı sorunların üstesinden gelmek adına yukarıdaki şekilde davranmayı gerektirecektir. Temeli çoktan sağlamlaştırılmış ve gayet olumlu bir şekilde devam eden bir ilişkiniz varsa, bu bir yıllık süreç mutluluğunuzun daha fazla artmasını sağlayacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Şubat Rezzan Forum Tarih
Key ödemeleri sorgulama 28 Şubat 2011 Ekonomi Ve Borsa 28 Şubat 2011
Ehliyet Sınavı Sonuçları Şubat 2011 SBS - ÖSS - Sınavlar 27 Şubat 2011
26 Şubat 2011 Sayısal Loto Sonuçları Şans Oyunları 26 Şubat 2011
TV'de Bugün Ne Var 26 Şubat 2011 Cumartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 25 Şubat 2011
20 Şubat 2011 Özel Güvenlik soruları ve cevapları SBS - ÖSS - Sınavlar 25 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş