2011 Şubat Ayı Burç Yorumları - 2011 Şubat Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2011 Şubat Ayı Burç Yorumları - 2011 Şubat Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Koç Burcu Yorumu


  Bu sefer şubat ayının dolunayı sizleri gülümsetecek nitelikte! Şöyle ki 7 Şubat'de Koç burcunda meydana gelen bu dolunay sizin için büyük önemi olan bir konuyu sonuçlandırmanıza yardımcı olacak. Bu konunun ne olduğunu sadece siz bilebilirsiniz; bu çok özel bir konu ama bu durumun neticelendiğini görmek sizi çok mutlu kılacak. Bunu söylememizin nedeni dolunayın, enerji deposu Pluto ve istikrar gezegeni Satürn dâhil olmak üzere diğer gezegenlere dostça titreşimler göndermesi.

  7 şubat ve yakınlarında yaptığınız eylemler daha güvenli bir geleceğin yolunu açmış olacak. Dolunay girişimci ruhlu Koç'ta oluştuğundan, daha önce hiç denemediğiniz işle ilgili bir fikrinizi lanse etmeye hazır olabilir ya da kendi işinizi kurmanın ilk adımlarını atıyor olabilirsiniz. Bu dolunay sizin dostunuz! Zira birçok alanda da olumlu gelişmelerin gerçekleşmesine yardımcı olacak.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Boğa Burcu Yorumu

  Öncelikle hemen ajandanızı önünüze alın ve bu ay görmeniz gereken kimseler, gitmeniz gereken yerler ve tamamlamanız gereken işlerle dolu oldukça yoğun ve yorucu bir ay olacak. Yıldız haritanızın iş projeleri evinizin kalabalık olması nedeniyle sürekli hareket halinde olacak ve önemli görevler üstleneceksiniz. Bu proje ve görevler ilerlemenizi sağlayacak ve üstleriniz bundan memnun olacaklar.

  Şubat ayını parlamanız için altın bir fırsat olarak kabul edin. Eğer yaptığınız işlere kendinizi verirseniz değerinizin ne kadar arttığını göreceksiniz. Sorumluluğunuzda bulunan görevleri tamamlayın ve gelecek mart ayında oluşacak yeniay sırasında, yeni bir terfi almaya veya yeni bir işe geçmeye hazır durumda olun.

  Bu ay içinde üzerinde çalışacağınız projeler, özellikle de 22 Şubat tarihinden sonra ortaya çıkacak olanlar ilerlemeniz için inanılmaz olanaklar sağlayacak. Bu sayede yıllardır geliştirmiş olduğunuz bazı gizli kalmış becerileriniz de ortaya çıkarabilirsiniz. 22 Şubat tarihinden hemen sonra olabilecek gelişmeleri yakından izleyin. Bu dönemde üstleneceğiniz sorumluluklar, ilerisi için büyük önem teşkil edecek.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat İkizler Burcu Yorumu

  Eğer uzun zamandır biriyle birlikteyseniz, 5-15 Şubat civarında hiç beklemediğiniz bir anda evlilik teklifi alabilirsiniz. Astrolojide kavuşum çok önemli bir dönemin başladığını simgeler. Sizin durumunuzda ise iki yıl sürecek yeni bir ilişki dönemini simgeliyor. Eğer bu ay yeni biriyle tanışırsanız bu ilişkiniz uzun zaman sürebilir.
  Eğer evliyseniz, partneriniz size karşı sevgi dolu olacak. 25 Şubat'ta gününü aptallıklar, saçmalıklar ve şakalar yaparak geçirebilirsiniz. Hayatın her saniye sıkıcı olması gerekmiyor. Genelde çiftlerin önemli bir bölümü monotonluktan şikâyetçi olurlar. İlişkinizin en başını yeniden yaşayın ve birbirinize romantik sürprizler yapın! Bunu yapmak için Sevgililer Gününü beklemenize gerek yok.

  Bu ay kendi Sevgililer Gününüzü kendiniz yaratın! Eğer bekârsanız ve kimseyle birlikte değilseniz, 14 Şubat size çok ama çok önemli bir tanışma getirebilir. Venüs ile Mars'ın en önemli görevi, özellikle kavuşum yaptıklarında iki kalbi birlikte çarptırmaktır! Bu akşam kesinlikle dışarıda geziyor olmalısınız.

  18 Şubat de, muhteşem bir güne benziyor. Alacağınız bir haber sizi son derece memnun edebilir. Bu haber beğendiğiniz bir kişiden ya da şu anda yanınızda bulunan sevgilinizden gelebilir. Son olarak izlemeniz gereken hoş bir gün olarak 27 Şubat var.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Yengeç Burcu Yorumu

  Kıyafetlerinizi şimdiden hazırlamaya başlayın! En hoş buluşma akşamları: 13, 17, 18, 22-25, 27, 28 Şubat gün ve gecelerine dikkat!. Özetleyecek olursak: İşinizde heyecan verici değişimleri bekleyin, özellikle 22 Şubat ve sonrasındaki günlerde. Yeni görevler sayesinde sabahları mutlu bir şekilde işinize geleceksiniz.İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu!

  10 Şubat'ta yaratıcı bir proje konusunda patronunuzu ikna edin. Bu günde Neptün, Güneş'e hoş bir ışın gönderecek. Eğer çok arzuluysanız, bu proje riskli bile olsa teklifiniz kabul edilecek. Bu sayede ileri görüşlü olduğunuz ortaya çıkacak. Yeni kıyafetler alma arzunuz dolayısıyla eskisinden daha kararlı bir şekilde egzersizlere başlayabilirsiniz.

  Sağlık taramasından geçebilir ve diş kontrolüne gidebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden başka konular varsa bunları bir profesyonel ile veya yakın bir arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Eğer ev almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız bu ay olumlu gelişmeler ummanız için çok uygun. Yeniay ile birlikte Pluto ile Satürn de çok destekleyici konumda bulunacaklar.

  Gelecek şubat ayına kadar olumlu sonuçlarını görebilirsiniz. İş eğlenceye ve aşka gelince 21 ve 25 Şubat en hoş günleriniz. Bu tarihlerde Venüs, Mars ile ender görülen kavuşumlarından birini yapacak. Eğer kendinizi nişanlanmaya veya evlenmeye hazır hissediyorsanız, bu günler sadece hayalini kurduğunuz romantik bir dönemi gerçek kılabilir tabi siz gerçekten de bunu istiyor ve düşünüyorsanız!.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Aslan Burcu Yorumu

  Geçtiğimiz aylara nazaran bu ay iletişim becerinizi sıkça kullanma ve sergileme fırsatı bulacaksınız. Sözleriniz bulunduğunuz ortam ve konumlarda oldukça net ve çok etkili olacak, titrinizi bu gelişmeler göre kullanacaksınız ve buda size ve sizlere başarıyı getirecek bunun içindir ki özelikle bu nedenle yeteneklerinizi iyi kullanın derim.

  Bu ay dikkatler tamamıyla sizin üzerinizde olacak, başkaları da sizi fark edecek ve insanlarla bağlantı içinde olacaksınız. Kararlar verecek, alt yapınızı oluşturacak ve çeşitli anlaşma ve kontratlar için görüşmeler yaparken, çok ama çok meşgul olacaksınız. Yapacağınız bu çalışmalarda ve organizasyonlarda ( anlaşmalarda ) tüm detayları çok iyi organize etmeniz gerekiyor zira ay içerisinde ilerlerken bunların elinizin altında olması gerekecek.

  Bu tarihte Satürn ile Güneş birbirlerine iyi bir açı yapacak. Satürn verilen sözlerin tutulmasına yardımcı olur. Eğer uzun zamandır bu anlaşma üstünde görüşmeler yapıyor ve bu anlaşmanın gerçekleşmesiniz istiyorsanız, tüm pürüzleri ortadan kaldıracak ve harekete geçeceksiniz. Ortaklık evinizde bulunan Neptün 27 Şubat'ta düzeldikten sonra yaşamış olduğunuz gecikmeler sona erecek.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Başak Burcu Yorumu

  Özellikle de geçen ayın tutulmaları çok gerilerde kaldı belki ama şubat ayına girerken hâlâ ocak ayında ortaya çıkan birtakım değişikliklere adapte olmaya çalışıyor olabilirsiniz.

  Büyük olasılıkla en önemli odak noktanız yakın ilişkilerinizde idi. Bazı Başaklar partnerlerinden ayrıldı, bazıları ise ilişkilerini daha da yakınlaşırdılar. Gördüğünüz gibi, tutulmalar duyguları aşırı uçlara götürdüğünden hayatı siyah ya da beyaz gibi net sınırlar içinde görme imkânınız oldu.

  Kesin olan bir şey varsa, o da tutulmaların olayları hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği biçimde hızlandırmış olduğu. Neşeniz artık bundan sonra yerli yerinde olsun sevgili Başak burçları. Geçen ay 22 Ocak'da Başak burcunda oluşan güneş tutulması yepyeni bir hayat tarzı için önünüzde yeni bir kapı açıyor. Üstelik fırsatlar sadece yeniayı izleyen birkaç hafta boyunca değil, Mart 2011'de Başak ve Balık burçlarında oluşacak diğer tutulmalara kadar önünüzdeki altı ay boyunca karşınıza çıkmaya devam edecek.

  22 Şubat'taki yeniay yeni gelir kaynakları yaratmak ya da yüksek bir zam almak için nefis etkilerle gelecek. Belki bu ay biri gecikmiş doğum günü hediyenizi verecektir. Böyle bir hediye sizin adınıza çok ama çok cömert bir hediye olacak. Bu ay bazı Başakların canı kimseyle çıkmak istemeyebilir. Siz de böyle hissederseniz belki de daha yeni birinden ayrıldığınız içindir ve bunu herkes anlayacaktır.

  Parasal durumunuz biraz can sıkabilir çünkü 8.eviniz plüton da ve bu da maddi kayıplar anlamına geliyor.Bu bir borç ödemesi ya da yatırım olabilir
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ocak 2011

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Terazi Burcu Yorumu

  Geçen aydan sonra işte size bir fırsat daha ve sizler için senenin en hoş zamanlarından birine daha giriyorsunuz. Şubat ayı rahatlıkla 2011'inen favori aylarından biri olabilir. Terazi burcunda toplanan Güneş, Venüs ve Mars sizin çıkarlarınızı koruyacak.

  Bununla kalmıyor, ayrıca 7 Şubat'ta ilişkiler sektörünüzde bir de dolunay oluşuyor. Bu dolunay en az bir kişi tarafından ne kadar çok sevildiğinizi gösterecek. Ne mutlu ki, böylesine özel bir ay tam da doğum günü zamanınıza denk geliyor!

  Bu dolunay eşiniz, sevgiliniz, iş ortağınız ya da iş yaptığınız firmayı temsil eden partnerlik evinizi aydınlattığından, iş ya da özel yaşamınızda ciddi bir beraberlik kurmak üzere olabilirsiniz.

  Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, işbirliği ya da ortak bir yatırım için el sıkışabilir ve bir kontrata imza atabilirsiniz. Neredeyse her seviyede, siz ve partneriniz geleceğinizi etkileyen ortak bir kararı açıklamaya hazır görünüyorsunuz. Bu dolunay özel yaşamınızdaki partnerinizle sizi yakınlaştırabilir.

  Örneğin nişanlanabilir ya da aniden evlenebilirsiniz! veya böyle bir karar alabilir ya da beraber yaşamaya başlayabilirsiniz.
   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Akrep Burcu Yorumu

  Yeni başlayan capcanlı ve taptaze aya başlarken siz de yeni planlarla dolup taşıyorsunuz fakat şimdilik bu planlardan kimseye bahsetmemeniz en iyisi olacak gibi görünüyor. Önemli duyurularınızı, sunum yapmayı ya da kararınızı açıklamayı 23 Şubat ya da civarında Güneş, Akrep burcuna geçtikten hemen sonra yapmayı hedefleyin.

  Girişiminizin her açıdan size avantaj sağlamasını isteyeceksiniz ve bu da olacak, sabırlı olun. Bu sırada araştırmalarınıza devam edin, önemli kişilerle bir araya gelip stratejinizi mükemmelleştirin. Mars, şubat ayının ilk üç haftası boyunca gizli kapaklı işler evinizde olacak bu nedenle radara yakalanmadan hareket edebileceksiniz.

  Bir Akrep olarak özel konuları gizli tutmak fikrinden zaten hoşlanırsınız, şimdi de bunu yapacaksınız.
  Orijinal fikirler üretmeniz gereken bir işte çalışıyorsanız ya da kendinizi iyi ifade edebildiğiniz bir hobiniz varsa, şubat ayının ilk üç haftasında yaratıcılığınız yüksek olacağı için bu konulara zaman ayırın. Zihninize fikirler kimi zaman gündüzleri, kimi zaman geceleri hatta büyük ihtimalle siz uyurken dolacak.

  Ayrıca sağlığınızı korumanız gerekecek çünkü 7 Şubat 'daki dolunay civarında kendinizi Yorgun hissedebilirsiniz. Bu dolunay sağlık ve iş evinizde oluşacak, dolayısıyla geç saatlere kadar çalışmak durumunda kalabilir ve uyku gibi en önemli fiziksel ihtiyaçlarınıza dikkat edemeyebilirsiniz.
   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Yay Burcu Yorumu

  Bu ay çok avantajlısınız sevgili Yay! Bu birleşim oldukça muhteşem! Bunun anlamı, Şubat ayı içinde geçirmiş olduğunuz gerginlikler sona erecek, kontrol yeni den elinize geçecek ve yeni fırsatların peşinden koşacaksınız demek.

  Stresli geçen ayın ardından tutulmaları sona erdiğinden olsa gerek yeni koşullara alışmaya çalışıyor olabilirsiniz. Kariyerinizde, evinizde, mülkünüzde veya ailenizde olan ani bir değişiklikle ilgilenmeniz gerekti. Eğer bu durum sizin için gerçekleştiyse, şubat ayı başlarken hala seçeneklerinizi gözden geçiriyor olabilirsiniz.


  Tutulmaların oluştuğu aylar karmaşa içinde geçer ve yarattığı koşullara ani çözümler bulmanız gerekir. Eğer doğum gününüz 7 veya 20 Aralık tarihlerinin beş gün yakınlarına denk geliyorsa, kariyerinizde veya yuva /aile /mülk konularında çok ciddi değişimler yaşamış olabilirsiniz. Bu değişimler henüz gerçekleşmediyse bile yakında gerçekleşebilirler.

  Bu durum yükseleni Yay burcu olanlar veya yükseleni Balık, Başak, İkizler veya Yay'ın 15. derecesine düşenler için de geçerli. Eğer hayatınızda şu ana kadar herhangi bir değişim gerçekleşmediyse, 7 ve 22 Şubat civarlarına dikkat edin. Tutulmalar bazen etkilerini oluştukları günün tam bir ay sonrasında bile gösterebilirler.

  Bu koşuşturmacalar dan dolayı dinlenmeye de ihtiyacınız var ve evren de bu nedenle sizin için, arkadaşlar ve sosyal toplantılarla dolu hoş bir ay planlıyor. Şubat ayı içinde arkadaşlarınızın hayatınızda daha fazla rol oynadıklarını göreceksiniz.

  Arkadaşlarınız hem iyi vakit geçirmenizi sağlayacak, hem de gelecek haftalarda vermeniz gereken kararlarınızda size yardımcı olacaklar. Sonuç olarak Şubat kolay geçecek bir ay olacak. Birçok gezegen sizinle uyum içinde olan hava ve ateş burçlarında olacaklar.
   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Oğlak Burcu Yorumu

  Pek çok oğlak sizler gibi aynı soruyu soruyor: "Kariyerimde büyük bir atılım yapmak için en iyi zaman hangisi?" Cevabı basit: Şubat ayı! Aylardan beri kariyerinizde devam eden gecikmeler, hatalı başlangıçlar, engeller ve yaşadığınız maddi kaygılardan sonra şubat ayı taze bir nefes gibi gelecek.


  Bu ay ayrıca ev ve emlak la ilgili konularda da büyük bir vurgu var ve gelişmeler göreceksiniz. Tüm bunların yanı sıra çok sayıda sosyal aktiviteye de katılabileceksiniz, kısacası sizi gerçekten dolu bir ay bekliyor.

  Kariyerinizdeki gelişmeler başlamadan önce, Şubat 'daki dolunay ve dört gün yakınlarında evle veya ailenizle ilgili bir gelişme ile ilgilenmeniz gerekecek. Evle ilgili karar ve projelerde kendinizi son derece dinamik hissedeceksiniz.

  Bu zamanda ailevi bir soruna çözüm bulabilir ya da oturduğunuz ev veya emlak la ilgili bir girişimde bulunabilirsiniz. Alternatif olarak tüm araştırmanızı tamamlayıp tam da bu zamanda yeni bir görev alabilirsiniz. Bu zamanda elinizdeki bu projenin hazırlık dönemini tamamlayacak ve en sonunda harekete geçmeye hazır olacaksınız.

  Eğer iş görüşmesi veya sunum yapmanız gerekiyorsa, şubat ayından daha iyisini bulamazsınız. Tüm ay boyunca toplantılar ve görüşmeler ayarlayın ama gözünüz 22 Şubat'da kariyer evinizde doğan yeniayda olsun. O tarihten sonra kariyerle ilgili çabalarınızda somut sonuçlar görmeye başlayacaksınız.

  Ay bitince yeni bir işe sahip olabilir veya olmak üzere olabilirsiniz. 22 Şubat'daki yeniay yıldız haritanızın tepe noktasını yıldızlarla taçlandırıyor. Yeniay, Venüs, Mars ve kudretli Güneş burada pırıl pırıl parlarken, etkin kişilerin dikkatini çekeceksiniz ve sizinle görüşmeye istekli olacaklar.
   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Kova Burcu Yorumu

  Geçen aya oranla bu ay sizlerin en büyük beklentisi diğer burçlar gibi sizlerinde aniden ve herhangi bir olumlu gelişmeye ihtiyacınız var, üstelik bunun hemen gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Artık mutlu ve olumlu geçecek bir ayın gelmesini beklemekten sıkıldınız, çünkü uzun zamandır böyle bir ay yaşamadınız.


  Sadece birkaç burç sizin durumunuza benzer durumlar yaşadı. Neyse ki artık önünüzde muhteşem bir ay bulunuyor, zamanlaması da bu kadar iyi olamazdı. Sizin hava burcunuzla uyumlu, hava ve ateş grubu burçlarda toplanmış birçok gezegen sayesinde rüzgârı arkanızdan alacak ve doğru yöne doğru yelken açacaksınız.

  Güneş, yeniay, dolunay, Venüs, Mars, Neptün ve Pluto bu ay sizin yanınızda olacaklar. Gördüğünüz gibi rüyalarınızı gerçekleştirmek için inanılmaz bir kozmik destek alacaksınız. Artık hayatınızın rahatladığını hissedecek ve akıntının güçlü bir şekilde lehinize döndüğünü fark edeceksiniz.

  Tüm bir ay seyahat imkânları ile dolu. Önceleri kısa seyahat imkânları, daha sonra ise uzun bir seyahat fırsatı bulabilirsiniz. Eğer uzun bir seyahate çıkarsanız ki bu sizin için oldukça heyecan verici olacak. Şu anda seyahat planlarınız olmasa bile fırsatlar aniden ortaya çıkacak.

  İlk olarak 7 Şubat 'daki dolunayı ve bu tarihin dört gün önce ve sonrasını izleyin. Her ihtimale karşı bir kenarda boş bir bavulu hazır tutun! Eğer seyahat imkânı çıkarsa, dolunayın Koç burcunda olmasıyla bu seyahat spor ve yeni yerler keşfetmekle geçebilir. Hafta sonunu uzatarak bir yerlere kaçabilir misiniz, araştırın!

  22 Şubat yeni ayına yaklaştıkça, uzak bir şehre romantik bir seyahat yapmayı düşünebilirsiniz, belki de egzotik yabancı bir şehre. Aynı dönemlerde hayatınız çiçek gibi açılmış olacak ve mutlu bir tatil yapmak isteyeceksiniz.

  Tutkusuz aşk hayatından şikâyet ediyorsanız ekim ayı taze değişimler getirebilir. İş görüşmeleri sırasında bir üst düzey yönetici veya müşterinizle aranızda oluşabilecek duygusal çekime siz de şaşırabilirsiniz, özellikle 24 Şubat tarihi civarında.

  Eğer kalbiniz başkasındaysa size karşı olan bu ilgiyi iltifat olarak kabul edebilirsiniz.
  Yada kimseyle birlikte değilseniz, bu kişiyle birbirinizi daha yakından tanımaya karar verebilirsiniz. Eğer bu kişi de müsaitse olumlu düşünebilirsiniz ama ilişkinizin varlığını sadece aranızda tutmalısınız. Bu arada aşk konusunda geçmişte yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarının sizi engellemesine izin vermeyin.
   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Şubat 2011 Susan Miller Burç Analizi
  2011 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Şubat Balık Burcu Yorumu

  Şanslı Şubat ayına başlarken stresle ve sıkıntılarla dolu Ocak ayının tutulmaları sona erdiği için memnun olmalısınız. Bu ay en çok ihtiyacınız olan şeye kavuşacaksınız: Hayatınızı son değişimlere göre yeniden düzenlemenize ve yeni planlar yapmanıza izin veren, sakin ve sessiz bir ortama kavuşacaksınız bu tatili çok iyi kullanın diyerek başlamak istiyoruz.


  Şubat ayında Balık ve Başak burçlarında oluşan tutulmalar, kendinizi yeni bir gözle görmenize ve hayatınıza yeni bir yön vermenize izin verdi. Eski hayatınızı sevseniz bile, bu çok gerekli idi. Eğer evrende değişmeyen tek bir şey varsa, o da değişimin kendisidir. Şimdi hiç beklemediğiniz bazı zorlayıcı koşullar yoluyla, büyümek ve evrimsel dönüşüm geçirmek zorunda kalıyorsunuz.

  Bu tarz durumlara verdiğiniz tepkiler karakterinizi, gerçek duygularınızı ve değer yargılarınızı ortaya çıkarırken, siz de hayatınızın gerçek amacını keşfedebilirsiniz. Bazen, belirli durumları yaşamadan neler hissedeceğimizi hayal bile edemeyiz. Burcunuz derin düşünmeye eğilimli, felsefi bir burçtur ve bu özelliğiniz değişimlere herkesten daha kolay ayak uydurmanızı sağlar.

  Eğer 7 Mart ve yakınlarında doğdunuz ve geçen ay 7 Ocak civarında hayatınızda büyük bir gelişme yaşamadıysanız, çok yakında yaşayabilirsiniz. 7 Şubat ve dört gün yakınlarındaki gelişmelere dikkat edin. Tutulmalar bazen haberlerini tam bir ay sonra iletirler. İlişkiler odak noktanız olmalı, eğer bir ilişkiniz yoksa tutulmalar çok yakında önemli bir ilişki getirebilir. Bu bir sevgili anlamına geliyor ama aynı enerji alternatif olarak önemli bir iş ortağı da getirebilir.

  Sevgili Balık, pek çok yeni rol üstlenmek üzere olduğunuz, önemli bir geçiş dönemindesiniz ve zaman zaman hepsi birden çok fazla gelebilir. Geçen birkaç ay boyunca sağlığınızda sorun yaşamış olabilirsiniz. Bunun geçirdiğiniz değişimlerle ilgisi olmayabilir, ama yine de iş yükünüz çok fazla olduğundan bir bağlantısı olabilir. İşin bir kısmını başkalarına devretmek bir seçenek olabilir.

  Aslında bu taktik başka burçlara daha uygun gelebilir zira Balık burcu iş bölümü yapmanın zaten zor olduğu yaratıcı işlerde bireysel çalışma eğilimindedir. Bu ağır iş yükü yakında hafifleyecek ve mart ayında kariyerinizde inanılmaz parlak bir döneme gireceksiniz. Hakkınızda konuşulacak ve yaptığınız işler herkesin dilinde olacak!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2011 Şubat Ayı Forum Tarih
26 Şubat 2011 Sayısal Loto Sonuçları Şans Oyunları 26 Şubat 2011
2011 Şubat Ayı Key Ödemeleri Ekonomi Ve Borsa 19 Ocak 2011
2011 Şubat Ayı Vergi Takvimi Muhasebe 3 Ocak 2011
Key ödemeleri sorgulama 28 Şubat 2011 Ekonomi Ve Borsa 28 Şubat 2011
Ehliyet Sınavı Sonuçları Şubat 2011 SBS - ÖSS - Sınavlar 27 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş