2010 Mayıs Ayı Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 3 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  2010 Mayıs Ayı Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 Mayıs Ayı Burç Yorumları

  Koç Burcu'nda neler olacak?

  Bu ay maddi konular ve iletişimin ön planda olacağı bir ay olacak.

  1-12 Mayıs tarihleri arasında Merkür'ün etkisi ile maddi konularda yatırımlardan uzak durmak gerekebilir. Ancak 12 Mayıs tarihinden sonra yeni yatırımlar tekrar göz önüne alınabilinir.

  [​IMG]

  Öte yandan bu dönemde bazı eski konular tekrar gündeme gelebilir, dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca ayın 21'inde sonra maddi bağlamda yeni anlaşmalara imza atılabilinir.

  Maddi konularda kendinizi güvenceye almak zorunda hissedebilirsiniz. Gerekli maddi desteği patronunuz, eşiniz yada babanızdan görebilirsiniz.

  15-21 Mayıs tarihleri arasında ise yakın akraba, kardeşler yakın arkadaşlarınızla daha sık birlikte olabilir, geleceğe yönelik planlar yapabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

  Bugünlerde kısa yolculuklar, yazılı anlaşmalar ve iletişim konuları hayatınızda daha ön planda ön olacak.

  Venüs'ün etkisi ile sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz hızlı bir ivme ile yükseliyor. Ayın 21'inden sonra ise özellikle ev ahalisi ile aranızda anlaşmazlık ve gerginlikler yaşanabilir.

  Ay genelinde aşk ve eğlence konusunda Mars'tan olumlu etkiler alacak olan Koç bu konularda şanslı olacak. Ancak Merkür'ün etkisi sebebiyle özellikle de aşk konularında daha sabırlı ve sakin olması, tartışmalardan uzak durması gerekiyor. Ayrıca sezgisel davranışlar sergileyebilir, olayları akışına bırakarak olası ruhi sıkıntılardan uzak kalabilirsiniz.

  Ayın 21'îne kadar olan dönemde çevreniz ile olası gerginliklerden kaçınmanız faydanıza olacaktır.Sağlık konusunda üzerinizdeki yoğun baskı ve iş yoğunluğu sebebiyle dikkatli olmanız gerekiyor.

  21-26 Mayıs tarihlerinde ise işiniz, aileniz, kariyeriniz arasında kalarak sıkıntı çekebilir, iz bırakacak olaylar yaşayabilirsiniz. Güçlü kişilerin üzerinizde baskı oluşturmasına izin vermemelisiniz.

  27 Mayıs tarihinde ise iletişim, yolculuk ve yeni haberler konusunda fark edilir gelişmeler söz konusu. Önceden başlanan işler bu tarihte sonlandırılabilinir. 29 Mayıs tarihinde kişisel meseleler, iş, aile, sağlık konularında zorluklar yaşanabilir.

  Boğa Burcu'nda neler olacak?

  Ayın genelinde kişisel meseleleriniz ve maddi konular ön planda olacak.

  Ayın 21'ine kadar olan dönemde kişilik-karakter evinizde çeşitli hareketlenmeler söz konusu. Güneş'in burcunuza yaptığı destekleyici etkisi sayesinde kendiniz ile ilgili yeni kararlar alarak bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

  Merkür'ün katkısı ile de eğitim ve kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca haberleşme, iletişim, yolculuk konularında olumlu etkiler söz konusu. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi almak ve istediğiniz yolculuğa çıkmanız mümkün olabilir.

  Yalnız Merkür 12 Mayısa kadar burcunuzda geri gideceği için bu tarihe kadar yeni başlangıçlar yapmak yerine sürüncemede kalmış bitirilemeyen işler veya uzun zamandır istediğiniz ama bir türlü harekete geçemediğiniz konularla ilgili çalışmalar yapmanız daha uygun olacaktır.

  15 Mayıs'a kadar olan dönemde ise ev ihtiyaçları sebebi ile ekstra maddi harcamalar söz konusu olabilir.

  14 Mayıs'tan sonra kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak isteyebilir ve bunun için gereken başlangıç çalışmalarını yapabilirsiniz.
  21 Mayıs sonrası Güneş'in olumlu etkileri ile yaptığınız yatırımlarda başarılı olabilirsiniz.

  Ay boyunca Mars'ın sert etkisi ile aile ve aile üyeleri ile geçimsizlikler, gerginlik ve sıkıntılar söz konusu olabilir. Fakat Jüpiter'in desteğini hep üzerinizde hissedecek ve Mars'ın sert etkilerini kolay atlatacaksınız. Jüpiter sizi özellikle sosyal alanda destekleyen Jüpiter ileriye yönelik umutlarınızın artmasını sağlayacak fırsatlar yaratabilir.

  Ayın 27'sinden itibaren ise Dolunay'ın etkisini en çok karşı cins ile ilişkileriniz konusunda hissedebilirsiniz. Başkalarıyla ilgili beklentilerinizin sonuçlarıyla karşılaşamak sizi ruhen güçsüz ve sıkıntılı yapabilir.

  29'undan itibaren olayların kontrolünüzden çıktığını düşünebilirsiniz. Bu arada sizin için karanlıkta kalan olaylar nihayetinde açıklığa kavuşabilir.

  İkizler Burcu'nda neler olacak?

  Bu ay bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir!

  Bu ayın ilk yarısında, Güneş'in ve Merkür'ün etkisi ile kayıplar ve kırgınlıklar, bekleneni alamama, yalnızlık hissi gibi şeyler söz konusu olabileceği gibi, bazı fedakarlıklarda bulunmak da gerekebilir. Venüs'ün etkisi ile kişisel ihtiyaçlarınız üzerinde düşünebilir, görünüş ve karakteristik bazı özellikleriniz üzerinde kafa yorabilirsiniz.

  Ayın 21'inden sonra maddi konuların önemi sizin için daha da artacak. Bu konuda yeni yatırımlar yapmak isteyebilir, köklü ve büyük değişimler için adımlar atabilirsiniz. Fakat bir yandan gelir kaynaklarınızda meydana gelen değişimler, diğer yandan eviniz ve özel hayatınızla ilgili masraflar size genel bir sıkıntı yaşatabilir.

  Miras ve benzeri konularda beklenen gelişmeler üzerinizde baskı oluşturabilir. Bu ay kısa bir süreliğine bollaşmış gibi görünen parasal kaynaklarınızı muhafaza etmeye çalışmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

  Mars'ın destekleyici etkileri sayesinde yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar konusunda olumlu gelişmeler ay boyunca söz konusu olabilir. Seyahatler konusunda oldukça aktif bir dönem gözüküyor. Yoğun bir haberleşme ve iletişim trafiği sizleri bekliyor.

  Ay genelinde iş ve kariyer konusunda sıkıntılar yaşanabilir ancak sabırlı olarak aşılabilinecek şeyler olması muhtemel. Yine ay genelinde ev, aile ve yakın akrabalar ile çeşitli gerginlikler yaşanabilir ancak üstesinden gelmek beklenenden de kolay olabilir.

  27 Mayıs tarihinde ilişkiniz ile ilgili küçük bir sıkıntı yaşayabileceğiniz gibi, ortaklık ve benzeri konularda imza atma ve anlaşma yapmanız söz konusu.

  Ayın 29'undan sonra beklenmeyen süpriz gelişmeler sizi şaşırtabilir.

  Yengeç Burcu'nda neler olacak?

  Ay genelinde sosyal açıdan yoğun ve bereketli günler sizi bekliyor.

  Yeni arkadaşlıklar ve birlikte yapılan ilginç toplantı ve aktiviteler söz konusu olabilecek. 14 mayısta Boğa burcunda gerçekleşen Yeni ay ve Merkür gezegeninin normal hareketine dönmesiyle birlikte sosyal hayatınızda hareketli gelişmeler yaşayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, alacağınız destekler sayesinde geleceğe yönelik yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz.

  Ayın 21'i sonrasında imajınız, hayat içinde durduğunuz yer, kişisel gelişim gibi konularda düşünebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı şekilde 21 Mayıs sonrası, kayıplar, kuruntu sayılabilecek korkular ve içe kapanmalar söz konusu olabilir.

  Ortak yapılan organizasyonlar ve benzeri aktivitelerde eğer dikkatli olunmazsa maddi kayıplar yaşanabilir. Öte yandan ay genelinde hissedilen azim ve ciddiyet kariyer açısından beklenmedik kazançları beraberinde getirebilir. Aynı zamanda genişleme, şansın yüksek olması, ilerleme gibi olumlu etkiler gözleniyor.

  Ay sonuna doğru Neptün'ün yapacağı olumsuz etki ile isyan duyguları içine girebilir, gereksiz bir karamsarlığa kapılabilirsiniz. Sebat etmeniz ve ilgili konu da çok ısrarcı olmamanız önemli.

  27 Mayıs' da ise şimdiye kadar uğraştığınız günlük çalışmalarınızla ilgili sizi sonuca ulaştıracak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız konusunda ise daha hassas olduğunuz bir dönemdesiniz. Aşırı yorgunluktan kaçınmak gerekiyor.

  29 Mayıs tarihinde iş ve kariyer konusunda hiç beklenmeyen gelişmeler ortaya çıkabilir.

  Aslan Burcu'nda neler olacak?

  Mayıs ayı, iş ve kariyer konuları ile daha fazla uğraşacağınız bir ay olacak.

  12 mayısa kadar geri giden Merkür işinizi ilglendiren konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir. Ayın 14'ine kadar olan dönemde arkadaşları ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay ise iş ve kariyer konularında yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere açık olduğunuzu işaret ediyor. Bu arada kariyeriniz ile ilgili kararlar verirken kibirli ve alaycı olmaktan uzak durmalı, sert tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız.

  Bu ay Venüs'ün olumlu etkileri ile sosyal açıdan yoğun ve enerjik geçecek. Arkadaşlar ile birlikte birden fazla aktiviteye katılıp, küçük yolculuklara çıkabilirsiniz. Birinci evinizde bulunan Mars'ın olumlu etkileri ile bireysel konularda enerjik ve motivasyon dolu olacaksınız. Kendiniz ile ilgili yeni kararlar almanız olası.

  27 Mayıs'da Yay burcunda meydana gelen Dolunay aşk ayatınızı etkiliyor. Aşk ilişkilerinizi daha ileriye taşıyabilir veya sonlandırmaya karar verebilirsiniz. İ Tepkisel olmaktan, ani kararlar verip bunları uygulamaktan kaçınmanız gerekiyor. Uyumsuz olduğunuzu düşünebilir, ümitsizliğe düşebilirsiniz.

  29 Mayıs tarihinden sonra sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Şaşırtıcı haberler alabilir, beklenmedik bir gelişme ile çok sevinebilirsiniz.

  Gelişmeler neticesinde uzun ve huzur verici bir yolculuğa çıkmanız, kendinize vakit ayırmanız söz konusu olabilir.

  Başak Burcu'nda neler olacak?

  Kariyer açısından zorlayıcı gelişmeler olabilir!

  Ay genelinde söz konusu olabilecek bir kişisel arayış, kendini bulma çabası, derin düşünceler gibi etkiler gözleniyor. Merkür'ün bu konuda olumlu etkileri söz konusu. Fakat Venüs'ün etkisi ile kariyer açısından zorlayıcı gelişmelerle karşılaşabilir ve artan talepleriniz yüzünden beklenmedik olumsuz neticelerle karşılaşabilirsiniz.

  12 mayısa kadar geri giden Merkür yolculuklar, yabancı ülkeler , eğitim ve hukuksal konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir. Bu günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.

  Eski olayların daha fazla gündemde olacağı bu günlerde uzaklarda yaşayan ve uzun zamandır görüşmediğiniz eski tanıdıklarınızla karşılaşabilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay ise sosyal hayatınıza olumlu etkiler taşıyacak. Yeni çevrelere girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.

  Ayın 21'inden itibaren sosyal açıdan yoğun günler gelebileceği gibi, yeni girilen bir çevrede beklenmedik biri ile tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

  Yine 21 Mayıs tarihi sonrasında iş konusunda sert ve despot kararlardan kaçınmak, daha sakin kalmak sizin için iyi sonuçlar doğurabilecektir. Satürn'ün etkisi ile kişisel sorumluluklarınız değişebilir, yeni yükler altına girebilirsiniz. Sağlık konusunda kendinize karşı daha dikkatli bakmanızda fayda olacaktır. İlaç kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

  27 Mayıs tarihinde Dolunay'ın etkisi ile ev ve aile konularında olası sıkıntı ve çekişmeler gözüküyor.

  29 Mayıs'da Uranüs'ün etkisi ile isyankar bir tutum içine girebilir, kendinizi aşmak için tehlikeli olabilecek marjinal kararlar verebilirsiniz, dikkatli olun.

  Terazi Burcu'nda neler olacak?

  Ayın ilk yarısı borç ve alacak konuları önem kazanırken, ikinci yarıda yurt dışı bağlantılı konular, eğitim ve yolculuklar ön plana çıkabilir.

  12 Mayıs'a kadar olan dönemde borçlar ve alacaklar gibi konularda dikkatli olunması gerekiyor. Bu dönemde bu konularda herhangi bir atılım yapmamak doğru olacaktır. Bazı eski konuların gündeme gelmesi söz konusu. Yeni yatırımlar için 12 Mayıs sonrası çok daha olumlu gözükmekte.

  21 Mayıs'a kadar olan dömde farklı arayışlara girmek, hayat üzerine düşünmek, bunlar için farklı öğreti ve kültürlere merak duymak mümkün.

  21 Mayıs sonrası ve kariyer konularında sıkıntılar yaşanabilir, iş arkadaşları ve iş veren ile küçük anlaşmazlıklar çıkabilir. Öte yandan parasal konularda başkalarından beklediğiniz maddi destekler önem kazanacak.

  Yeni fikirler ortaya atabilir, düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sonuçta yeni anlaşmalar gerçekleşebilir.

  Ayın 21'inden sonraki dönemde üstünüz sayılan kişilerle özellikle de iş yerindeki kadınlarla olan ilişkilerde Venüs'ün etkisi ile zorluklar yaşanabilir.

  Ay genelinde çok tepkili hareket etmekten kaçınmakta ve sabırlı olmakta yarar var. Ayrıca günlük işlerinizdeki ve sağlık konularındaki yoğunluk Jüpiter'in desteğiyle sizi biraz rahatlatabilir.

  15-21 Mayıs tarihlerinde süpriz organizasyonlar ortaya çıkarak sizi şaşırtabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 21 Mayıs tarihinden sonra ev, iş, kariyer arasında kalınarak baskı yaşamanız muhtemel. 21-26 Mayıs arasında ise hayatınızdaki etkin ve güçlü kişiler tarafından üzerinizde baskı oluşturulması söz konusu olabilir.

  27 Mayıs tarihinde daha önce başlamış olan işlerden nihayetinde sonuç alabilirsiniz. Yeni bir ilişki ile ilgili olumlu etkiler gözleniyor, çevrenize daha dikkatli bakmakta fayda var.

  29 Mayıs itibariyle de isyan duyguları artabilir, iş, ev, evlilik, ortaklıklar,aile, anne, baba, sağlık gibi konularda ani değişiklikller ortaya çıkabilir.

  Akrep Burcu'nda neler olacak?

  Mayıs ayı, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularıyla daha fazla uğraşacağınız bir ay olacak.

  12 mayısa kadar geri giden Merkür ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir. Ayın 14'ine kadar olan dönemde eşiniz,ortağınız ve sevgilinizle ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.

  Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay ise ilişkiler konusunda yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere açık olduğunuzu işaret ediyor. Bu arada her türlü ikili ilişkinizde ve yapacağınız anlaşmalarda kararlar verirken kibirli ve alaycı olmaktan uzak durmalı, sert tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız.

  15 Mayıs'a kadar olan dönemde borçlar yada gelmesi gereken paralar konusunda sıkıntı yaşanabilir, bir gelir söz konusu olmayabilir. Ortaklaşa girişilen işlerde para kaybı meydana gelebileceği için dikkatli olmakta fayda var. 21 Mayıs sonrasında Güneş ve Dolunay'ın etkisi ile yapılan yatırımlardan sonuç almak mümkün olabilecek.

  Ay genelinde kariyeriniz adına kararlı adımlar atabilir, gereken anlarda insiyatif göstermek zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda ise Jüpiter'in olumlu etkileri ile şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Arkadaşlar ve ortak programlar konusunda aktif bir ay olacağı gibi dikkatli olmakta da fayda var.

  27 Mayıs tarihinde yapılan yatırımların olumlu bir şekilde geri dönmesi beklenebilinir.
  29 Mayıs'a kadar olan dönemde sporsal aktiviteler ve sanat ile ilgili atılımlar yapıp başarı kazanabilir, öte yandan sağlık ve günlük rutin işlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ev ve aile içersinde karışıklıklar söz konusu olabilir.

  Yay Burcu'nda neler olacak?

  Ayın ilk yarısı sağlık ve günlük alışkanlıklarınız öne çıkarken ikinci yarıda her türlü ikili ilişkiniz önem kazanacak.

  12 Mayıs'a kadar olan sağlık ve uzmanlık gerektiren işleriniz konusunda yeni kararlar almaktan çok eskiden beri sizi rahatsız eden konulara ağırlık verebilirsiniz.

  Ay genelinde hayatınız üzerinde sert ve yıkıcı kararlar vermekten kaçınmalı, kibirli gözükmenize sebep olacak atılımlardan uzak durmalısınız. Eviniz ve eşiniz, sevgiliniz ile küçük çaplı gerginlikler yaşayabilirsiniz, alttan almak bir çözüm olabilir.

  Miras ve beklenen para gibi konularda zorlayıcı etkiler gözüktüğü için sabırlı olmak gerekiyor. Ayın 21'inden sonra ikili ilişkilerde yeni süprizler ortaya çıkabilir, ilişki konusu hayatınızda değer kazanabilir.

  Uzak yerlere seyahat, içsel yolculuk gibi konularda Mars'ın olumlu etkileri ile kendinizi cesur ve atılgan hissedebilir, yeni arayışlar ve meraklar içine girebilirsiniz.

  Aileyi ilgilendiren meselelerde abartıdan kaçınmak olası kavga ve yanlış anlamaları engelleyebilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda ise içinizdeki sıkıntıyı bastırmalı, korku ve endişe gibi duygulara izin vermemelisiniz.
  Ay sonunda evi ilgilendiren maddi konularda önemli değişiklikler olabilir, can sıkıcı gelişmeler yaşanabilinir.

  Ayın 27'sinde kişisel konular ortaya çıkabilir, kendinizi ortaya koymak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  29 mayıs'tan itibaren özellikle aşk hayatınızı ve mutluluğunuz ilgilendiren konularda şaşırtıcı ve beklenmedik değişiklikler olabilir. Yeni tanışacağınız birinden çok etkilenebilir ve yeni bir aşk macerasının içine atılabilirsiniz.

  Oğlak Burcu'nda neler olacak?

  Mayıs ayı, hayattan daha fazla keyif almak isteyeceğiniz bir ay olabilir.

  Ayın ilk yarısında aşk hayatınız ilgilendiren gelişmeler öne çıkarken, ikinci yarıda günlük hayatınızın sorunlarıyla daha fazla uğraşabilir ve sağlık konularıyla uğraşabilirsiniz.

  12 mayısa kadar geri giden Merkür bu konularda sizi biraz daha zorlayabilir. Ayın 14'üne kadar olan dönemde aşk ayatınız veya mutluluğunuz ilgilendiren konularda ilişkilere ve anlaşmalar dikkat etmeli , gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay ise yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere açık olduğunuzu işaret ediyor.
  Ay genelinde aşk, eğlence konularında şans ve yapıcı gelişmeler söz konusu. Tutku ve hırs bu konularda ağır basabilir. Öte yandan sanatsal ve eğlence konularında öne çıkmanız, varsa çocuklarınızla birlikte vakit geçirerek onlara kol kanat germeniz olası.

  Ayın 21'inden sonra Güneş'in etkisi ile kariyeriniz konusunda ortaya atacağınız yeni ve orjinal fikirler ile öne çıkabilir, kendinize yeni bir şans yaratabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkacak ve önem kazanacak. İş ve günlük hayat konularının da önde olduğu günler söz konusu. Ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.

  Ortak gelirler ortak kazançlar doğurabilir. Ancak borsa gibi mecralarda para kaybetmeniz mümkün, dikkatli olmalısınız. Ay sonunda yakın ilişkiler, komşular ve yakın akrabalar ile iletişiminizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi bu konularda yeni şeyler keşfederken bulabilirsiniz.

  Ayın 27'sinde Dolunay'ın etkisi ile sonuç alınması beklenen konularda umduğunuz sonuçları alamayabilir ve kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Kontrol edilemeyen şartlar bunda etkili olabilir.

  29 Mayıs sonrasında ise özellikle de iş konularında beklenmedik gelişmeler, sizi şaşırtan olaylar ortaya çıkabilir.

  Kova Burcu'nda neler olacak?

  Mayıs ayı, ev ve aile ile ilgili konuların daha fazla öne çıktığı bir ay olacak.

  Ayın ikinci yarısında ise sizi mutlu edecek gelişmelere daha açık olacaksınız.
  12 Mayıs'a kadar geri giden Merkür iev ve aile konularında bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.

  Ayın 14'ine kadar olan dönemde aile bireyleriyle olan ilişkilerinize dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Bu konuda zaman zaman destek görseniz de çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay özel hayatınız, evniz, ailenizle ilgili konularda yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere açık olduğunuzu işaret ediyor. Bu arada aile fertleriyle olan ilişkilerinizde kırıcı ve tepkili davranışlardan uzak durmalı, sert tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız. Bu konularda alaycı olmaktan ve gerçekleri olduğundan farklı göstermeye çalışmaktan kaçınmanız gerekiyor. Öte yandan aşk konularında arzulu ve isteklerinize kavuşabileceğiniz bir dönem.

  Ayın 21'inden sonra günlük ilişkiler ön plana çıkabilir.Ay genelinde ilişkiler konusu ön planda olacaktır. Gerginlikler yaşanabileceği gibi eleştiriler almak mümkün. Enerji ve motivasyon ilişkiler konusunda oldukça yüksek.

  Ay genelinde parasal konularda destek görebilir, imkan ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat başkaları ile yapılan ortak girişimlerde zorlanmalar olabilir. Sizi başarıya götürecek olan işlerde kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz.
  Evde maddi konularda olumlu yada olumsuz sonuçlanabilecek süpriz gelişmeler meydana gelebilir.

  Ay sonunda ev ve aile konusunda yeni başlangıçlar ve beklenmedik yenilikler söz konusu. Yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. 27 Mayıs tarihinde arkaşlar ve ortak geçirilen eğlenceli vakitler konusunda şanslısınız.
  29'undan sonra ev, aile ve iletişim, arkadaşlık konularında yeni gelişmeler olabilir.

  Balık Burcu'nda neler olacak?

  Mayıs ayı genelinde Güneş ve Merkür'ün etkisi ile kişisel eğitim, karşılıklı ililşkiler, yakın akrabalar, beklenen haberler konularında olumlu gelişmeler gözükmekte.

  Venüs'ün sert etkisi ile ev, aile, birinci dereceden akrabalar ile sıkıntılar yaşamak da olası. Artan talepleriniz yüzünden beklenmedik olumsuz neticeler elde edebilirsiniz.

  12 Mayısa kadar geri giden Merkür kısa yolculuklar, iletişim, eğitim, yakın akrabalar, kardeşler ve her türlü anlaşmalarda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir. Bu günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.

  Eski olayların daha fazla gündemde olacağı bu günlerde uzun zamandır görüşmediğiniz eski tanıdıklarınızla karşılaşabilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

  Geri giden Mekür'ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs'ta meydana gelen Yeni ay ise aşk iletişim, yakın çevre, eğitim, anlaşmalar, ulaşım gibi konulara olumlu etkiler taşıyacak.

  Bu günlerde yeni anlaşmalar yapabilir ,yeni çevreler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.

  Ayın 21'inden sonra aşk ve eğlence konularında olumlu gelişmeler, yeni tanışılan kişiler olabileceği gibi, çocuk sahibi olanların çocuklarına vakit ayırarak ilişkilerini güçlendirmeleri söz konusu.

  Mars'ın etkisi ile günlük hayatta sizi çok çalışmaya itecek durumlar ortaya çıkabilir. Mücadele ve huzursuzluk yaşanabilir.
  Evlilik ve benzeri ortak paylaşımlarda ise kısıtlanmalar ve sorunlarla karşılaşmak mümkün. Sorumluluklar artabilir.

  27 Mayıs'ta meydana gelen Dolunay evde çıkabilecek gerginlikler ve huzursuzluk ları işaret ediyor olabilir. Ay sonunda yakın arkaşlıkları ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler ve sonuçlanmalar söz konusu.

  Ayın 29'unda parasal konularda değişimler gözleniyor. İş yerinizde özellikle de ayın ikinci yarısında huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Tepkisel olup ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Ayın 29'undan sonra ise ev, aile, aşk konularında sizi yeni ve olumlu gelişmeler bekliyor.

  Yazan: Astrolog Ümran Ensari
   

 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 Mayıs Ayı Forum Tarih
TV'de Bugün 12 Mayıs 2010 Çarşamba Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 12 Mayıs 2010
12 Mayıs 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 12 Mayıs 2010
Selvi Boylum Al Yazmalım| Gösterim Tarihi 14 Mayıs 2010 Sinema Film Tanıtımları 11 Mayıs 2010
10 Mayıs 2010 On Numara 405. Hafta Çekilişi Şans Oyunları 11 Mayıs 2010
TV'de Bugün 11 Mayıs 2010 Salı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş