2010 KPSS Önlisans Başvurusu Yapmak

'SBS - ÖSS - Sınavlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2010 KPSS Önlisans Başvurusu Yapmak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Daha önce KPSS'ye önlisansbaşvuru tarihine yakın biz zamanda belirlenecek olan sınav ücretiniburada bahsettiğimiz tarihler arasında *bankalara yatırmanız gerekmektedir. ÖSYM'nin başvuru süresi içerisinde yayınlayacağı aday kılavuzunu inceleyiniz ve ekteki başvuru formunu doldurup osym.gov.tr adresinde yayınlanan başvuru merkezlerinden birine gidip nüfus cüzdanı ya da fotoğraflı onaylı kimlik belgeniz ile müracat ediniz.

  Daha önce KPSS'ye girmiş olan adaylar, sınav ücretlerini belirlenen tarihler arasında yatırdıktan sonra başvurularını ÖSYM'nin buradaki sitesinden online olarak yapacaklardır. Bunun için gerekli bilgiler ise size daha önceden verilen aday şifresidir. Eğer bu şifreyi kaybettiyseniz başvuru dönemi içerisinde ÖSYM başvuru merkezlerine giderek yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz.

  Kullanıcı menüsünden adres ve kimlik bilgilerinizi güncelledikten sonra "Başvuru İşlemini Tamamla" butonuna basınız ve “Başvurunuz Sistem Tarafından Başarıyla Tamamlanmıştır" iletisini bekleyiniz. Bu iletiyi gördüğünüzde Aday Bilgilerim bağlantısından Aday Başvuru Kayıt Bilgilerinizin dökümünü alınız ve sistemden çıkınız. Bu belgeyi saklayınız. düzeyinden girmediyseniz 2010 yılında
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 KPSS Önlisans Forum Tarih
2010 KPSS Ortaöğretim Önlisans Soru ve Cevapları SBS - ÖSS - Sınavlar 20 Ocak 2011
KPSS 2010/2 boş kalan kadrolar listesi Eğitim Haberleri 15 Şubat 2011
2010 kpss baraj kaç puan yardımcı olur musunuz? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 5 Ocak 2011
2010 Kpss Sonuçları Öğrenme Eğitim Haberleri 29 Aralık 2010
2010 - 31 Ekim Kpss Soru Ve Cevapları - Kpss Soruları Ve Cevapları SBS - ÖSS - Sınavlar 31 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş