2010 KIA Show Başladı

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda Dine tarafından 7 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  2010 KIA Show Başladı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 KIA Show Başladı

  KIA, “Test edin, hissedin, eğlenin” sloganıyla, yenilenen ürün gamını tanıtmak amacıyla 24 Nisan’da yola çıktı.

  [​IMG]

  Türkiye’ de yedi ilde düzenlenen ve 6 Haziran tarihine kadar devam edecek KIA Show 2010 etkinlikleri ile katılımcılar , KIA markasının binek araç ürün gamında bulunan modelleri ile tanışma ve test etme imkanı bulacaklar.
  KIA Show 2010 etkinlik alanlarında KIA’ nın henüz pazara sunulmamış olan Yeni Sorento ve Venga modelleri de ilk kez sergilenecek.

  24 Nisan’da Ankara Ankamall alışveriş merkezinde başlayan KIA Show 2010, sırasıyla Gaziantep, Adana, Antalya, Denizli , İzmir ve Bursa illeri ile devam edecek.

  KIA, binek modellerini tüketici ile buluşturarak, test etmelerini sağlamayı ve araçların ulaştığı kalitenin hissedilerek algılanmasını amaçlıyor.

  KIA Show 2010 kapsamında, Kia’nın B segmentteki modeli Rio, C segmentteki modeli 3 kapı pro-ceed, 5 kapı hatchback cee’d, ceed sportywagon ile yine C segmentindeki sedan Cerato test edilebilecek olan modelleri oluşturuyor.

  KIA Show 2010 etkinlik alanları, bulundukları her ilin en merkezi , en kalabalık ve gözde alışveriş merkezinde toplam 400 metrekare genişliğinde bir alana kurulacak. Etkinlik alanında test sürüşü ve araç sergilemenin yanısıra, çocuklara özel bir oyun alanı, yüz boyama köşesi, karikatürist, puzzle oyunu ve şut becerisi oyunu gibi farklı etkinlikler de gerçekleştirilecek.

  Gidilecek olan toplam 7 ilde hem yapılacak test sürüşleri hem de birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle ailenin her ferdinin unutulmayacak bir gün yaşamaları planlanıyor.

  Kia Show 2010 Aktiviteleri:
  • Ankara’da Ankamall Alışveriş Merkezi’nde 24-25 Nisan tarihinde
  • Gaziantep’te Real Alışveriş Merkezi’nde 01 – 02 Mayıs tarihinde
  • Adana’da Real Alışveriş Merkezi’nde 08 – 09 Mayıs tarihinde
  • Antalya’da 5M Migros’ta 15 – 16 Mayıs tarihinde
  • Denizli’de Kipa Alışveriş Merkezi’nde 22 – 23 Mayıs tarihinde
  • İzmir’de Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nde 29 – 30 Mayıs tarihinde
  • Bursa’da Asmerkez Alışveriş Merkezi’nde 05 – 06 Haziran tarihinde
   

Bu Sayfayı Paylaş