2010 ilkbahar Modasinin Hakimiyeti Yesilde

'Bayan Giyimi & Bayan Modası' forumunda Dine tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  2010 ilkbahar Modasinin Hakimiyeti Yesilde konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 ilkbahar Modasinin Hakimiyeti Yesilde

  [​IMG]

  Güneş yüzünü gösteriyor ağaçlar çiçek açıyor kuş sesleri duyuluyor… Bahar; doğadaki muhteşem değişimleriyle kendini müjdeliyor! Baharın habercisi yeşil; 2010 ilkbahar modasında hâkimiyetini ilan ediyor!

  2010 ilkbahar – yaz modasında yeşilin her tonu beğenimize sunuluyor. Yeni sezonun ilk dönemlerinde su yeşili turkuaz gibi yeşil açık tonları; ilerleyen dönemde askeri yeşil tonları önce vitrinleri sonra bizi süsleyecek.  [​IMG]

  Yeni sezon trendini kendi tarzıma nasıl uyarlarım hangi renklerle kombinleyebilirim gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz! Çünkü tüm cevaplar MSN Kadın’da!

  Bugüne kadar yeşil renkli kıyafetiniz olmadıysa gözünüzü alıştırmak için aksesuarların gücünden faydalanabilirsiniz. Yüzük küpe bileklik gibi takılarınızla birlikte fular kemer gibi aksesuarlarda yeşil tonlarını tercih ederek yeni sezona yavaş ama güzel bir geçiş yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Yeşil rengi diğer renklerle kombinlemek zor görünse de aslında değildir! Doğanın temel rengi yeşili yine doğanın renkleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

  Yeşille uyumlu renkler; krem beyaz pudra gri turuncu mavi lacivert olarak sıralanabilir. Yeşil kombinlerinde dikkatli olmanız gereken önemli renk; kırmızıdır. Eğer kırmızının tonunu doğru seçemezseniz rüküş görünebilirsiniz.

  [​IMG]

  2010 ilkbahar-yaz modasının trendlerini yansıtan kıyafet ve ayakkabı modellerinden yeşil ağırlıklı kombinler hazırladık. Bu sayede yeni sezon trendlerinden haberdar olabilir hangi rengi nasıl kullanmalıyım sorusunun cevaplarına esin kaynağı olacak fikirler üretebilirsiniz.
   

 2. Dine

  Dine Özel Üye

  [​IMG]
  Güneş yüzünü gösteriyor, ağaçlar çiçek açıyor, kuş sesleri duyuluyor… Bahar; doğadaki muhteşem değişimleriyle kendini müjdeliyor! Baharın habercisi yeşil; 2010 ilkbahar modasında hâkimiyetini ilan ediyor!
  Yeşil rengi diğer renklerle kombinlemek zor görünse de aslında değildir! Doğanın temel rengi yeşili yine doğanın renkleriyle birlikte kullanabilirsiniz.
  Yeşille uyumlu renkler; krem, beyaz, pudra, gri, turuncu, mavi, lacivert olarak sıralanabilir. Yeşil kombinlerinde dikkatli olmanız gereken önemli renk; kırmızıdır. Eğer kırmızının tonunu doğru seçemezseniz rüküş görünebilirsiniz.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 ilkbahar Modasinin Forum Tarih
2010 Nina Ricci İlkbahar Yaz Koleksiyonu Bayan Giyimi & Bayan Modası 16 Temmuz 2010
2010 Diesel İlkbahar Yaz Erkek Kıyafetleri Erkek Giyimi & Erkek Modası 11 Mayıs 2010
Lc Waikiki 2010 İlkbahar Erkek Modası Erkek Giyimi & Erkek Modası 3 Mayıs 2010
2010 İlkbahar Yaz Çiçek Modası Bayan Giyimi & Bayan Modası 30 Nisan 2010
Fendi de 2010 ilkbahar-yaz sezonu Bayan Giyimi & Bayan Modası 27 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş