2010 Dagi Erkek Pijamalar

'Erkek Giyimi & Erkek Modası' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2010 Dagi Erkek Pijamalar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 Dagi Erkek Pijamalar


  Erkeklerin çoğunluğu genelde eşofman kullanırlar. Ancak bunu iyi bilen pijama üreticileri son senelerde pijama modellerine getirdikleri yeniliklerle pijamanın eski popülerliğini kazanmasını sağladı.
  2010 Dagi Erkek Pijamalar 2010 senesinin modellerine bakıldığında[​IMG] pijama modellerinde ki renk çeşitliliği ve desen bolluğu göze çarpıyor. Klasik tek renk üzerine yoğunlaşılan modeller haricinde[​IMG] çok renkli modelleri bulmak da artık mümkün. Triko modelleri andıran pijama üstleri bir tişört veya sweat-shirt’ten farksız duruyor desen itibariyle.

  Modellerde yaka çeşitliliği de zengin. V yakanın yanında bisiklet yaka ve düğmeli modeller de mevcut.
  Pijama 2010 modasında gençler de unutulmamış. Sportif desende ve tarzda üretilen modeller daha çok gençler tarafından tercih edilmekte. 2010 pijama modelleri mevsim olarak da çeşitlenmekte. Yaz için kullanılan daha ince modeller ve şort takımları bulunurken[​IMG] kış için üretilen modellerde değişik kalınlık tercihleri de bulunmakta.

  Renk bakımından tek renk seçimleri tercih eden orta yaş grubu için de yenilikler bu sezon modellerinde bulunmakta. Bu modellerde bulunan belirsiz desenler pijamanın klasik çizgilerinden sıyrılmasını sağlıyor.

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
   

 2. SanaLTutsaK

  SanaLTutsaK Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş