2010 Aralık Ayı Burç Yorumları - Aralık Ayı Genel Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_inci tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları - Aralık Ayı Genel Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Terazi

  Aralık ayında kadar şehir dışına kaçmak isteyebilirsiniz. Bu sorunu tedavi etmek için evren, sadece sizin için, üçüncü evinize dört tane mutlu ve yerinde duramayan gezegen yolluyor. Ayrıca sizinle mücadele ederek sırf bir hafta sonu kaçamağı şeklinde bile olsa, en azından şehri terketmeniz konusunda sizi heveslendiriyor. Kız kardeşinize gitmeyi planlamak, bu titreşimleri en iyi şekilde değerlendirmenin bir yolu olabilir. Belki de her şeyden soyutlanmak için bir iki günlüğüne lüks bir spa’ya gitmek isteyebilirsiniz. Bu, ruhunuzu onaracaktır.

  [​IMG]

  Bu ay, aşk konusunda da birçok şaşırtıcı sürprizi beraberinde getiriyor! Aralık’ın ilk haftası, özellikle de 2 Aralık yakınları, ve 4 ve 5 Aralık’a denk gelen haftasonu, çok ateşli olacak! 24 Aralık da her açıdan romantik bir gün. Etrafınızdaki partilere katılmaya razı olacak kadar zamana ve hevese sahipsiniz. Zaten evrenin de aklında aynen bu düşünce vardı! Bu, eğlenmek ve aşk açısından muhteşem derecede şanslı olacağınız bir ay!

  Parayı kendinize bir mıknatıs gibi çekme olasılığınız da yüksek. Bu yüzden şanslısınız. Çünkü inanılmaz çok para harcayacak gibi görünüyorsunuz. Para konularında iyi bir haber veya oldukça pahalı ama hiç beklenmedik bir armağan almak açısından Aralık ayının ilk haftasına dikkat edin.

  Merkür 20 Aralık’a kadar geriliyor olacak ancak bu süre içinde yılbaşı alışverişlerinize ve hediyelerin nakliyatına daha fazla zaman ayırın. Bilgisayarınızdaki dosyaları yedekleyin ve bilgisayarınıza ayın sonuna kadar yeni bir yazılım yüklemeyin. Bozulmaya yüz tutmuş elektrikli aletleriniz varsa, bunları aniden tamirciye yollamak zorunda kalacağınız durumlar ortaya çıkacağından iyice eskimiş olduklarının daha iyi farkına varacaksınız. Bir kontrat veya anlaşma üzerinde çalışıyorsanız birçok tahsise hazırlıklı olun. Bu düzeltmeler sizin yararınıza olacak. Bu yüzden strese girmeyin. Bunların hepsi sizin lehinize işleyen planın bir parçası.

  Herhalde yılbaşı öncesinde işinizle ilgili iyi haberler almanın imkansız olduğunu varsayıyorsunuz ama evrenin elinde birkaç sürpriz daha var ve bunlardan en iyisini de sona sakladı. Ayın ilk haftasında kariyerinizle ilgili gelen haberlere dikkat edin. Çünkü bunlar sevinçten havalara uçmanıza neden olabilir. Uzak bir yere seyahat etmek zorundaysanız, iş yerinizdeki telesekreteri bulunduğunuz ülkeden sürekli kontrol edin. Daha önceden üzerinde çok çalıştığınız bir şey, tam da siz her şeyden vazgeçmek üzereyken meyve vermeye başlayacak. Bu zafer ne kadar da tatlı olacak, tahmin edemezsiniz!
   

 2. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Balık

  Bu ay da kariyerinizle ilgili yaptığınız herşeyi acele yapmak zorunda kalacaksınız. Eğer tetikte ve kararlı olup birkaç kozmik sınavı atlatırsanız, tamamen yeni bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Rakipleriniz bile sizinle karşılaştıklarında sizi övecekler. Adeta içi ödüller dolu bir balonu patlatacaksınız ve balonun içindekilerin hepsi sizin ayaklarınızın dibine dökülecek. Güzel bir duygu olsa gerek!

  [​IMG]

  Tüm bunların olması için izlemeniz gereken tarih, yeniayın oluştuğu 11 Aralık. Bu günden sonraki iki hafta içinde adınızı plakete yazdırmak için elinize bir sürü mesleki fırsat geçecek.

  Yeniayın onuncu kariyer evinize gelmesi, fırsatlar diliminin normal olarak 26 Aralık dolunayıyla birlikte sona ereceği anlamına gelir. Fakat bu yıl böyle olmayacak.

  25 Aralık’ta Mars Yay burcuna geçerek kariyerinizdeki başarı süresini 6 Şubat 2011’e kadar sürdürüyor. Bu uzun bir zamandan yararlanmaya bu ay içinde başlayabilirsiniz. Kozlarınızı doğru kullanın, böylece gücünüz tanınacaktır!

  Ayın ilk haftası en favorilerinizden biri olacak. Mars ve Venüs birbirlerine kavuşum yapacaklar. Bu yüce etki, yeni aşk kıvılcımları çıkartmak için muhteşem görünüyor. Venüs, sevgilisi Mars ile birlikte olmaya bayılır—bu romantik etki aynı zamanda para ve ödüller getirebilir.

  Bu hafta sonunu oldukça romantik bulacaksınız, özellikle 7 Mart veya beş gün yakınlarında doğduysanız.
  Dokuzuncu evinizde olacak Venüs ve Mars kavuşumu sayesinde yayıncılık alanları parlayabilir.

  31 Aralık gününe geldiğinizde, bir önceki haftadan dolayı ayaklarınız zaten yerden kesilmiş olacak. Bu günde aşkınızla başbaşa kalmak isteyebilirsiniz, eğer böyle bir sevgiliniz yoksa o zaman yakın arkadaşlarınızla birlikte sıcak bir akşam geçirebilirsiniz.
   

 3. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Kova

  11 Aralık’ta görünecek olan yeniay, sosyal hayatınızdaki hareketliliği daha da yüksek noktalara tırmandıracak. Tüm yeniaylar, etkisi iki hafta devam eden, yüksek dozda yeni bir enerji başlatırlar. Bu yüzden bu ay ilerledikçe herşey daha da canlanmaya başlayacak!

  [​IMG]

  Çeşitli akrabalarınızdan da haberler alacaksınız ama bu ayın vurgusu daha çok arkadaşlarınız üzerinde. Hayatınızın her döneminden farklı arkadaşlar, birdenbire çıkagelecek. 9 Şubat veya bu tarihin beş gün yakınlarında doğduysanız, sosyal hayatınız yıldız haritanızı delip geçecek.

  Aşk konularına gelirsek, eski ve yeni arkadaşlara böylesine yakın olmak, bu ay elbette işinize yarayacak. Aşk konusunda en iyi günleriniz arasında 11 Aralık , 12 Aralık ve 24 Aralık bulunuyor. Son tarihten birazdan bahsedeceğiz. Çünkü 24 Aralık, gerçekten de sizin açınızdan ayın en parlak günlerinden biri.

  Kariyeriniz açısından da böylesine heyecan verici gelişmelere çok ender tanık oldunuz. Venüs ve Mars’ın yıldız haritanızın tepe noktasında buluşması ve orada sanki birer fener gibi parlaması sayesinde şirketinizin üst düzey yöneticileri arasında birkaç hayranınız olduğu açıkça görülüyor. Bu kişiler, bu ayı atlatmanız için yardımcı olacak. Yepyeni fırsat kapıları da sizin için ardına kadar açılacak. Popülerliğiniz bu kadarla da bitmiyor. Arkanızda çınar kadar kök salmış bir destek gücü var. Bu da bugüne kadar sağlam temeller kurmuş olduğunuzu gösteriyor.
   

 4. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Oğlak

  Bu ay, 2011 yılında neler istediğinizi derinlemesine düşünmek ve bu doğrultudaki amaçlarınıza ulaşmak için gerekli olan stratejileri belirlemek açısından ideal. İç güdüleriniz de rekor kıracak bir düzeyde. Bilinmeyen sınırlara giriş yapmak için bu ay içsel bir pusulaya sahip olacaksınız.

  [​IMG]

  Bunu gözardı etmek yerine kullanın. Bu kadar pratik ve ayaklarını yere basarak gerçekçi davranan biri olarak içinizdeki o küçük sesi dinlemek istemiyor olabilirsiniz. Ama inanın ona kulak vermelisiniz. Para konusundaki önsezilerinizin doğru olduğunu çok yakında göreceksiniz

  Aşk ve sosyal konular açısından bir hafta sonu öne çıkıyor. Bu da masanızın üzerinde birikmiş davetiyeler arasından bu hafta sonuna denk gelenini kabul etmek zorunda olduğunuzu gösteriyor.

  Bu özel hafta sonu, Venüs ve Mars’ın son iki yıldır ilk kez tam bir kavuşum yaşayacağı 4 ve 5 Aralık tarihlerine denk geliyor. Bu açı, renkli ve muhteşem havai fişekler yaratacak güçte. Evrenin yolladığı bu armağan niteliğindeki açıdan her burçtan herkes yararlanacak, ama yıldız haritanız, sizin bu açıdan sonuna kadar faydalanmanızı sağlayacak kadar ideal bir konumda olacağınızı gösteriyor. Venüs ve Mars, eğlence, arkadaşlık, yeni tanıdıklar ve partiler evi on birinci evinizde buluşacak. Bu yüzden bu riske atılın, sevgili Oğlak! Bu, aşkın kıvılcımlarını alevlendirmek açısından dört yıldızı hakkeden bir hafta sonu!

  Son olarak, doğum gününüz yakınlarında, her yıl tüm dünya yeni bir yılı karşılamak için kutlamalar yapıyor. Siz de bunu yapmalısınız ama ruh halinize hitap eden bir şekilde. Bu yıl çok şanslısınız. Çünkü Yılbaşı gecesi yeniay, toprak grubundan kardeş burcunuz olan Başak’a yumuşak bir iniş yapıyor. Bu da bu gecenin tadına varacağınızı gösteriyor. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi birçok gezegenin on ikinci evinize toplanması yüzünden her dakikanın değerini bileceğiniz, sessiz bir romantik geceyi tercih edeceksiniz. Hatta “her şeyin başı basitlik, bir şey ne kadar basitse o kadar iyidir” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu geceyi belki de şehre yakın bir yerlerde sevgilinizle başbaşa zarif bir akşam yemeği yiyerek veya sadece yakın arkadaşlarınızın bulunduğu bir partiye katılarak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu, size çok uyar!
   

 5. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Yay

  12 Aralık’ta yeniayın doğuşuyla birlikte genel bir iyileşme olacak. Bu yeniay Yay burcunda doğuyor. Eğer bu tarih doğum gününüze denk geliyorsa ya da bu tarihin beş gün yakınında doğduysanız, bu yeniay sizi daha güçlü etkileyecektir, ama diğer tüm Yaylar da bu yeniayın varlığını hissedecekler.

  [​IMG]

  Yeniay sırasında ve onu takip eden iki hafta boyunca önünüze iyi fırsatlar çıkabileceği için tetikte olun. Yeniayın etkilerini hiçbir zaman tek bir gün olarak düşünmeyin, bu etki tam iki hafta sürer. Enerjisinin en güçlü olduğu zamanlar 12 Aralık’a yakın olan günlerdir.

  Diğer yandan 11 Aralık’ta Pluto’nun hem aya, hem de Güneş’e kavuşum yapması bu yeniayı daha da güçlü bir hale getiriyor. Bu etki sayesinde kendinizi daha canlı hissedecek, bakış açınızı genişletecek, dış görünüşünüzü geliştirecek ve yaşamınızda elden geçirilmesi gereken tüm unsurların düzelmesi için çaba göstereceksiniz. (Buna aşk hayatınız veya yeme alışkanlıklarınız gibi konular da dahil.)

  Aşk konusunda ise, Venüs ile Mars, 4-5 Aralık’ta on ikinci evinizde buluşuyorlar. Bu kavuşum olduğu için hem çok güzel hem de çok güçlü bir etki. Bu zamanda yeni biriyle tanışırsanız, onunla en az iki yıl beraber olabilirsiniz. 2011 yılında bu etki kendini tekrarladığında ilişkinizi daha fazla sürdürüp sürdürmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Bunun bir garantisi yok ama yıldızlar süreklilik vaadediyorlar.

  Yorumu bitirmeden önce yılbaşı akşamı planlarınızdan bahsetmek istiyoruz. Venüs ile Mars, 31 Aralık akşamı burcunuzda oldukları için çok şanslısınız. Yılbaşı akşamını ister abartılı bir şekilde geçirebilirsiniz, ister sakin bir şekilde. Ama Jüpiter’in kalabalık davetler evinizde bulunmasına ve Yay burcunda bulunan Venüs’e güzel bir açı yapmasına bakılacak olursa abartılı olanı tercih etmenizi önerebiliriz! En büyük ve en güzel partiyi bulun ve zamanınızın çoğunu orada geçirin. Yolunuzun üstündeki küçük eğlencelere katıla katıla oraya kadar gidebilirsiniz. Böyle bir akşamda bu kadar uygun gezegen etkileri olması çok ender görülen bir durum. Yılbaşı akşamı kendinizi dünyaca ünlü biri gibi hissetmeniz için her koşul mevcut.
   

 6. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Akrep

  Başkaları da sizi takip etmek isteyecek. Fikirlerinizi ve gözlemlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, askerleriniz peşinizden gelecektir. Akrep burcundaki Mars hem cinsel cazibenizi arttıracak hem sizi tanıdık suların rahatlığından uzaklaşıp yeni şeyler denemeye daha istekli yapacaktır. Eğer böyle bir isteğe kapılacak olursanız bilin ki zamanlama mükemmel!

  [​IMG]

  Bekârsanız ve görüştüğünüz biri varsa 24 Aralık akşamında kendiliğinden gelişen bir romantizm olacaktır. Özel bir plan yapmayı ihmal etmeyin! Evliyseniz parlak ışıklar saçan sadece romantizm olmayacak. Çocuklarınız varsa onlarla da çok eğlenebilirsiniz.

  Paradan bahsetmişken biraz da kariyerinize değinelim. Kariyer alanında da başarıyı yakalama şansınız var. Eğer bu ay bir zafer kazanırsanız bu büyük olasılıkla Güneş ve Jüpiter’in 5 Aralıkta yaptığı işbirliğinin bir sonucu olacak. Bu işbirliğinin etkisi önceki haftadan 1-3 Aralıktan itibaren hissedilmeye başlanacak.

  26 Aralık’taki dolunay ve dört gün öncesi veya sonrasında büyük olasılıkla yurtdışına veya deniz aşırı uzun bir geziye çıkabilirsiniz. Bu olağanüstü bir dolunay çünkü sizin gibi bir su burcu olan Yengeç’te. Bu dolunay aynı zamanda sürprizler gezegeni Uranüs’e de bir öpücük gönderiyor. Bu gezinin sürpriz bir hediye olması veya aniden çıkan hesaplı bir seyahat fırsatını değerlendiriyor olmanız olası. Belki de bir akrabanız veya arkadaşınız kendisini ziyaret etmeniz için size böyle bir teklifte bulunabilir.
   

 7. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Başak

  Eğlence, arkadaşlar ve kısa seyahatler üzerindeki büyük vurguyla beraber yakın bir şehirde yaşayan en iyi okul arkadaşınızı görmek için plan yapın. Hatta daha da iyisi, kafanızdan tam olarak söküp atamadığınız eski bir aşkınızla akşam yemeğine çıkın. Bu sene çok büyük ilerlemeler yaptınız ve kutlamanız gereken en az bir büyük olay olabilir. Sıcak bir fincan sahleple birlikte sohbet etmek için bundan daha iyi bir zaman olabilir mi?

  [​IMG]

  Yılbaşı toplantınıza konuklarınız gelmeden önce evinize çekidüzen vermek isteyebilirsiniz. İyi fikir. Zamanlamanız biraz tuhaf gibi görünse de (listenizde kabul etmek istemeyeceğiniz kadar çok iş var), yaşadığınız yeri düzene sokmanıza ve çok özel bir yer yapmanıza yardımcı olacak sıradışı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 12 Aralık’taki yeniaydan sonraki zamanlarda taşınmak, mülk satın almak ya da satmak gibi daha büyük işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Hazır bu dalganın içine girmişken, örneğin mobilyasız zamanınızda aldığınız kardeşinizin desenli eski kanapesinden kurtulabilir ya da hiç sevmediğiniz tuhaf renkli halının yerini değiştirebilirsiniz. Bu atmak istediğiniz eski eşyaları memnuniyetle alacak hayır kuruluşları olabilir.

  Ay sonuna doğru meydana gelen dolunayla beraber yapacak çok işiniz var. Temizlikle ve evraklarla ilgili Başak becerinizi ortaya çıkarın ve sonu gelmeyen işlerden kurtulmaya bakın. Aralık ayının son haftasında kabul etmelisiniz ki, fırınınızı temizlemek, vergi iadelerinizi doldurmak ya da dolaplarınızı yerleştirmek için evde oturmanız gerekmiyor. Parti zamanı geldi. Dışarı çıkmak her zaman size çok iyi gelir!
   

 8. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Aslan

  Ayın başlarında etkinlikleriniz yuva merkezli olacak. Kendinizi yaratıcı hissedecek ve herkese keyif veren o tarzınızı yine gözler önüne sereceksiniz. Pişireceğiniz güzel bir çorba veya tatlıyla mutfaktaki becerileriniz karşısında pek çok kişiye parmak ısırtacaksınız. Evde bir arkadaş toplantısı düşünüyorsanız bunu evle ve verilecek partilerle ilgili gök cisimlerinin ışıl ışıl parladığı ayın ilk haftasında yapın. Konuklarınızın ayak basacağı her yere ökseotu demetleri asmayı ihmal etmeyin, mutfağınıza bile.

  [​IMG]

  Evinize çeki düzen verin çünkü 12 Aralık’ta doğacak yeniayla birlikte gündeme dostluklar ve romantizm gelecek. Tanışacağınız çekici bir yabancıya daha sonraki haftalarda gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

  Bir partneri olan Aslan’lar da aynı ilahî etkilerden yararlanabilecekler. Siz de onlardan biriyseniz her şeyin en güzelini bekleyebilirsiniz. Sevgiliniz büyük olasılıkla kılı kırk yararak sizin için bir (veya iki!) önemli hediye seçmiş olacak. Size ne kadar değer verildiğini görün!

  Ayın son haftası, 26 Aralık’a denk gelen dolunay sırasında kolunuzu bile kaldıramayacak kadar yorgun olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir partiden diğerine koşturmak yüzünden böyle yorulduysanız dinlenmek ve uyumak için kendinize biraz daha fazla zaman ayırın. Hatta soğuk sabahlarda sırtınıza alacağınız sıcacık bir bornoz edinmek hiç de fena fikir değil. Romantizmi temsil eden beşinci evinizin tıka basa dolu olması sayesinde bir sürü davet aldığınızı ve hangisine yetişeceğinizi şaşırdığınızı biliyoruz. Ama inanın özellikle Yılbaşı gecesi eğlenebilmek istiyorsanız zinde kalmalı ve ayın son haftası temponuzu düşürmelisiniz.

  Romantizmi temsil eden evinizde dört gök cisminin birden bulunduğuna bakılırsa Yılbaşı gecesi büyük olasılıkla bir partiye gideceksiniz. Her ne yaparsanız yapın keyif alacağınızdan kuşkumuz yok ve en önemlisi de bu. O gece alkol aldığınız takdirde sizi eve götürecek bir araba hatta bir limuzin çağırın. Tüm burçlar içinde bir limuzine asla hayır demeyecek tek bir burç varsa o da Aslan’dır. Şanınıza yakışır biçimde yaşayın, sevgili Aslan. Size şimdiden iyi seneler!
   

 9. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Yengeç

  İş yerinizde kariyeriniz açısından önünüze yepyeni bir fırsat kapısı çıkıyor. Bunun için 12 Aralık da oluşacak yeniaya minettar olmalısınız. Mars’ın altıncı evinizde bulunmasından dolayı çok çalışacak, ama çabalarınızın sonucunu uzun vadede alacaksınız. Bu yeniay, HENÜZ iş pozisyonunuzu veya titrinizi değiştirmezken (tartıştığımız şey, terfi veya iş değiştirmeden çok elinize bir kez geçebilecek önemli bir görev fırsatı) şirket veya sektör içindeki prestijinizi arttırmanıza yardımcı olacak.

  [​IMG]

  Bu fırsatın uzantılarının olacağından hiç kuşkumuz yok. Bu görevden iyi bir iş çıkarın. Bu sayede üstleriniz, sizi farklı bir gözle görmeye başlayacaktır. Hatta şirket içinde, daha sonra sizi kanatları altına almak isteyecek, sözü geçen birinin dikkatini çekeceksiniz. Bu hiç de hafife alınmaması gereken bir avantaj. Bu görevin karşılığında dolgun bir ücret de alacakmışsınız gibi görünüyor.

  Işinizden sebepsiz yere tatminkâr bir maaş almadığınızı düşünüyorsanız veya şu an işten çıkarıldıysanız, Ocak’tan Mart’a kadar çok ciddi bir şekilde yeni bir iş aramanızı acil olarak öneriyoruz. Çünkü Nisan ayına kadar iyi bir iş bulma olasılığınız yüksek.

  Aşk hayatınız ise durgunluğunu sürdürecek.Aralık ayında aşk pek sizden yana olmayacak gibi duruyor..Ama yılbaşı gecesi evde oturmak yerine arkadaşlarınızla bir yere gidin hayatınıza yeni bir kişi girebilir.
   

 10. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları İkizler

  Ayın başında Venüs ve Mars’ın gerçek aşk evinizde kucaklaşması yüzünden göz kamaştıran sosyal hayatınızdan başka HİÇBİR şeye konsantre olamayacaksınız. Bu, biriken sorumluluklar ve baskı yapan dış etkenler yüzünden sosyalleşmeyi neredeyse imkansız kılan geçen aylara göre büyük bir değişim. Bunca sıkıntıdan sonra en sonunda bu yorucu döneme veda ediyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler kendilerini dayanılmaz cazibenize kaptıracaklar. Aralık ayının ilk haftasında çekiciliğinizin yaydığı sinyaller o kadar güçlü olacak ki neredeyse uzaydaki uydu anteni bile yerinizi saptayabilecek! Son İKİ yıldır hiç bu kadar güçlü bir etki yaşamamıştınız!

  [​IMG]

  Size acı veren geçmiş bir ilişkinizin yaralarını sarmaya çalışıyorsanız (yıldız haritanız durumun böyle olabileceğini gösteriyor), aşk Tanrısı Eros ve onun küçük melek ordusu Aralık ve Ocak ayında size o kadar iyi bakacak ki geçmiş hesapları en sonunda hızla kapatıp aydınlık bir geleceğe doğru yol alabileceksiniz.

  12 Kasım’daki yeniay, kariyerinizle ilgili önünüze heyecan veren bir yol çıkarabilir. İlk başta performansınızı sınamak amacıyla size bir görev verilecek. Eğer bu görevin üstesinden vargücünüzle gelebilirseniz, otorite sahibi en az bir kişiyi öyle etkileyeceksiniz ki büyük olasılıkla Nisan ayında gelecek bir terfinin de yolunu açmış olacaksınız.

  26 Aralık’ta Yengeç burcunda oluşacak (ama bu tarihin dört gün öncesi veya sonrasında da etkili olacak ) olan dolunay, yılbaşı öncesi tatil dönemini tamamen SİZE ÖZEL kılıyor. Başınıza (maddi veya manevi) sürprizlerin yağmasına hazırlanın. Moralinizi de yüksek tutun.

  Biraz önce de bahsettiğimiz 12 Aralık’taki yeniay dönemi, sağlıklı egzersiz programınıza başlamak için de ideal. Spor salonuna gitmekte devamlılık göstermek, egzersiz süresinin uzunluğundan çok daha önemli. Her gün bir saat spor yapmayı hedefleyin. Dolunaydan dört gün sonra da (30 Aralık veya yakınında), programınızın, öncelikle porsiyonları küçültüp daha sonra da aldığınız kalori miktarını düşüreceğiniz, ikinci aşamasına geçebilirsiniz. Bunu yaparken egzersiz yapmayı da kuşkusuz elden bırakmayın. Ayın sonuna doğru vücudunuz, fazladan harekete adapte olacak. Bu çizelge doğrultusunda hareket ederseniz, etkileyici sonuçlar alacaksınız.
   

 11. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Boğa

  Artık Yılbaşı ruh haline geçmek istiyorsunuz ama masanızın üzerine yığılmış bir sürü iş var ve patronunuz da bugünlerde gayet huysuz. Fazla bir seçeneğiniz varmış gibi görünmüyor; ya işleri birer birer halledeceksiniz ya da gidip kendinize başka bir iş arayacaksınız. Ama durum çok da ümitsiz değil; iş arkadaşlarınız ve altınızda çalışanlar size yüzde yüz destek olacak ve adeta birer Yılbaşı meleği kesilecekler. Bu yüzden endişelenmeyin. Canlarını dişlerine takarak çalışacak ve sizin bir kahraman gibi görünmenizi ve kendinizi de öyle hissetmenizi sağlayacak bu çalışma arkadaşlarınızı ne kadar takdir ettiğinizi göstermek için elinizin altında küçük hediyeler bulundurun. Bir ara bir terfi ya da bir ikramiye aldığınıza dair haberler gelecek. Buna en çok da siz şaşıracaksınız belki ama bunu kuruşu kuruşuna hak ettiğinizden kimsenin şüphesi olmayacak.

  [​IMG]

  Aralık ayı kariyeriniz üzerinde yoğunlaşmasına rağmen bu Yılbaşı eğlencelerini kaçıracaksınız anlamına gelmiyor; özellikle de hangi etkinliklere katılıp hangilerine katılmayacağınız konusunda biraz seçici davranırsanız. Bekârsanız arkadaşlarınız sizi hemen hemen her eğlenceye dahil edecekler, bu yüzden canınızın sıkılması gibi bir olasılık yok. Eğer çiftseniz, beraber geçireceğiniz zamanı nasıl değerlendireceğiniz konusunda partnerinizin yaratıcı fikirler üretmesi sizi keyiflendirecek. Yılbaşı tatilini planlama gibi bir sorumluluk sırtınızdan kalktığında da yeni yılın yaklaşmakta olan sürpriz, harika ve beklentilerini çok önceden sezmeye başlayacaksınız.
   

 12. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  2010 Aralık Ayı Burç Yorumları Koç

  Çok çalıştınız ve sonuç olarak aklınız dönüp dolaşıp uzak yerlere uçma hayallerine takılıyor. Hiç şaşırmadık! Maceralı yolculukları yöneten 9. evinizde dört gezegen var ve sizi yollara düşmeye zorluyor. Neden direnesiniz ki? Hesaplı tur paketlerini veya süresi dolmak üzere olan birikmiş millerinizi incelemenin tam zamanı. Ailenizi ziyaret etmek için seyahat etmeniz gerekiyorsa (ki bu çok olası) yıldız etkilerinin hâlâ güçlü olduğu Aralık sonunu düşünün. Neden yeni yıla Roma veya Paris’te girmeyesiniz? Güzel bir anı olur. Böyle bir isteğiniz varsa gerçekleştirmenizin tam zamanıdır

  [​IMG]

  Aşk hayatınıza gelince, yönetici gezegeniniz Mars’ın 5 Aralıkta Venüs’e sokulmasıyla kendinizi olağanüstü çekici hissedeceksiniz. Venüs, aşığı Mars’la olmak istiyor ama geçen iki yıl boyunca buna pek zamanları olmadı. Bu aşık gezegenler kaybettikleri zamanı telafi edecekler. Sonuç olarak eğer yalnızsanız sizi tam anlamıyla büyüleyecek biriyle tanışmanız için muhteşem bir fırsat. Beraber olduğunuz biri varsa çok yakında birbirinize dokunmadan duramadığınızı keşfedebilirsiniz.

  26 Aralıktaki dolunay aile içinde birkaç gerginlik getirebilir. Evliyseniz sebep eşinizin ailesinden sabrınızın sınırını zorlayan biri olabilir. Eğer böyle bir akrabadan yersiz bir yorum veya eleştiri alacak olursanız içinizden ona kadar sayın. Bu dolunayın etkisini farklı bir şekilde de yaşayabilirsiniz. Yardımınıza ihtiyacı olduğunu duyduğunuz bir aile üyesiyle ilgili bazı endişeleriniz olabilir. Veya taşınmaya, evinizde yenileme ya da tamirat yapmaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun bu dolunay bir evreyi sona erdirecek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 Aralık Ayı Forum Tarih
18 Aralık 2010 Ehliyet Sınavı Sonuçları SBS - ÖSS - Sınavlar 3 Ocak 2011
Tv'de Bugün Ne var 30 Aralık 2010 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 29 Aralık 2010
Tv'de Bugün Ne Var 29 Aralık 2010 Çarşamba Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 28 Aralık 2010
25 Aralık 2010 Günlük Hava Durumu Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 25 Aralık 2010
Tv'de Bugün Ne Var 25 Aralık 2010 Cumartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 24 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş