2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1 İndir konusu 2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1


  Tanıtım:
  Üretim ve imalat programımız, Stok yönetim programımıza ilave olarak hazırlanmıştır.
  Stok yönetim programımızda her türlü malı alıp satabiliyordunuz ve bu işlemlerle beraber detaylı olarak stok takibi gibi daha birçok raporlamaya ulaşabiliyordunuz.
  İlave bazı modüllerle programı dahada geliştirerek imalat ve üretim işlemlerinizide yapabilmenize olanak tanıdık.
  Stok listenizi oluştururken grup alanına satış derseniz, satacağınız ürünleri, üretim derseniz imalatta kullanacağınız ürünlerin girişini yapabilir ve buna göre satış ve üretimde kullanacağınız stok listeniz daha sağlıklı olarak oluşturulur.
  Üretim imalat programını kimler kullanabilir. Belli bir gruptaki yarı mamül ürünlerin birleşiminden yeni bir ürün oluşturuyorsanız ve bu işlemdeki hesaplamaları yapmak size zaman kaybettiriyor aynı zamanda hatalara neden oluyorsa artık işiniz çok kolay. Siz sadece hangi ürünü üreteceğinizi ve bu ürünü üretirken stoklarınızdaki hangi malzemeleri ne oranda kullanacağınızı birsefere mahsus programa tanıtıyorsunuz, gerisini program hallediyor. Aynı üretimden 120 tane imal edeceğiniz zaman stoklarınızdaki hangi malzemeden kaç tane kullanmanız gerektiğini belirleyecek, birim maliyetini, kullanılan malzeme maliyetini, toplam üretim maliyeti gibi değerleri hesaplayacaktır. Aynı zamanda stoklarınızın bu miktardaki üretimi karşılayıp karşılıyamıyacağını da kontrol edecek, stoklarınız yeterli değilse, yeterli olan miktara kadar kontollerine devam edecek ve stok miktarının uygun olduğu üretimi yapmanızı sağlayacaktır.
  Stok listenizdeki satış olarak gruplandırdığınız ürünleri farlı olarak satacağınız gibi bu üretim imalattan oluşan yeni mallarınızıda ayrı olarak satabileceksiniz.
  Hangi tarihte hangi üretimi yaptığınızı, kaç adet ürettiğinizi, birim maliyetinin, üretim maliyetinin ve satış fiyatının ne olduğunu. Yeni ürettiğiniz malların stok durumunu, kaç tane satıldığını, ne kadar kaldığını, kime hangi tarihte satıldığı gibi daha birçok rapora ulaşacaksınız.


  Sürüm : 1.1

  Boyut : 3.93 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Erkoz Yazılım


  [​IMG]


  2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 Üretim İmalat Forum Tarih
1927 ile 2010 yılı sonuçlarına göre kır nüfusu oranının azalıp kent nüfusunun artmasının nedenleri Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Bosch TTA2010 Çay Makinası Özellikleri Ev Teknolojileri 5 Aralık 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2010 Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 18 Haziran 2011
Lys4 Soruları 2010 SBS - ÖSS - Sınavlar 9 Mayıs 2011
lys 1 soruları 2010 SBS - ÖSS - Sınavlar 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş