2009'un takı trendi altın!

'Değerli Taşlar ve Takılar' forumunda maviboncuk tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  2009'un takı trendi altın! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2009'un takı trendi altın! 2009 trendlerinde connect (bağlantı), transform (dönüşüm) ve extraordinary (sıradışı) şeklinde üç ana tema karşımıza çıkıyor.
  [​IMG]
  Giysilerimizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar değişen moda trendleriyle sıkı bir uyum içinde. Kendine özgü tarz yaratmak ve farklı bir stil sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan aksesuar modasında farklı tasarım ve objelerle sadelik ve doğal malzemeler öne çıkıyor.2009 trendlerinde connect (bağlantı), transform (dönüşüm) ve extraordinary (sıradışı) şeklinde üç ana tema karşımıza çıkıyor. Bağlantı temasında kültürlerarası bir köprü yaratılarak renkler ve malzemeler karışık bir biçimde sergileniyor. Bu temada dövme motifleri, tüyler, püsküller gibi farklı malzeme ve dokular bir arada kullanılıyor. Sezonun trendlerine yön veren ikinci akım olan dönüşümde farklı renklerde broşların ön plana çıktığını görüyoruz. Doğal formlar, çiçekler ve el yapımı görünümlü detaylar bu temanın özellikleri arasında. Sezonun son trendi sıradışında ise retro (geriye dönüşler), antika görünümlü klasik objeler ve inci kullanımı göze çarpıyor. El işçiliği, nakış, dantel ve hasır görüntüleri bu temada öne çıkan detaylar arasında.

  Sarı altın öne çıkacak

  Takı ve aksesuarda son iki yılın tersine bu sene formların küçüldüğünü görüyoruz. Takıda bu yıl sarı altın yine ön planda olacak. Sarı altının yanı sıra pembe, kahverengi ve siyah gibi farklı renkler de kullanılacak. Tasarımlarda saten, ip, deri gibi değersiz ancak tasarıma renk katacak malzemeler göreceğiz. 2009'da hem sade hem de yoğun ürünlere çok sık rastlayacağız. 2009'un aksesuar modasında, nostaljik etkilerin yanı sıra
  antik denizcilik etkileri öne çıkacak. Çıpaları ve denizi çağrıştıran tüm canlıların bu sene aksesuarlarda sıklıkla kullanıldığına tanık olacağız. Nostaljik etki kendini fiyonk, madalya ve çiçek formalarıyla gösterecek.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2009'un takı trendi Forum Tarih
2009'un en iyi 10 filmi bir arada ve 5 TL Sinema Dünyasından Haberler 11 Haziran 2010
ÖSS'de 2009'un en başarılı liseleri listesi Liselerimiz 15 Ocak 2010
2009'un En İyi 10 Arabası Modifiyeli Arabalar&Parçalar 6 Ocak 2010
2009'un müzik olayları Müzik Haberleri 1 Ocak 2010
2009'un En Beğenilenleri Populer markalar & Moda 17 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş