2009 Bahar Modası Turuncu"

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2009 Bahar Modası Turuncu" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Baharın coşkusunu hissedebilmenin en kısa yolu o sıcacık rengi ve enerjisiyle turuncudan geçiyor…
  2009 yılının ‘moda rengi turuncu bilgeliği ve dinselliği simgeliyor. Neşenin sembolü olduğu kadar, sosyalleşme duygularına da etki eden bir renk…

  Bu sene her vitrinde ve her koleksiyonda rengarenk elbiseler görmeniz mümkün. Bunların en dikkat çekeni turuncular. İnsanın canını portakal çektiren bu capcanlı renk, yaz mevsiminde bronz tende bir başka duruyor. Victoria Beckham’ın tupturuncu elbisesi Donna Karan’ın Resort koleksiyonuna ait. Beckham, Versace ayakkabılarını da aynı renk seçerek bu rengin adeta savunuculuğunu yapıyor. Vintage tutkunu oyuncu Chloe Sevigny’nin Prada’sı daha çok turuncu elbise görüleceğinin işareti gibi…

  Turuncuyu Seven Kadınlar
  Hiçbir zaman sert ve soğuk olmayan bu kadınlar, başkalarına karşı gösterdikleri ilgilerde daima denge oluşturmaya özen gösterirler.
  Yani kimseye karşı uzak ve soğuk durmak istemedikleri gibi fazla samimiyete ve laubaliliğe kaçmayı da hiç arzu etmezler. Yani herşeyin orta kararının ifrattan daha yerinde olduğunu savunurlar.

  Turuncu seven kadın sakindir. Dengesini kaybetmesi çok nadirdir. Kızdığı zaman bağırıp çağırmaz. Sonra hiç kin tutmaz. Kendisine yapılan bir kötülüğü hemen affeder. Ancak, onun bu yumuşaklığını görüp de tepesine binmek isteyenlere hiç tolerans göstermezler. İlk önceleri onun her kalıba sokulacağını zannederler zamanla onun gayet sağlam ve kuvvetli bir kişiliğe sahip olduğunu anlar. Zira o hakkını savunmasını bilir. Ama bunu da karşısındakini kızdırmadan ve gücendirmeden yaptırmasını çok iyi becerir.

  Turuncuyu Seven Erkekler
  Turnucu rengi diğer renklerden daha çok seven erkekler de aynı rengi tercih eden kadınlar gibi, ölçülü insanlardır. Anlayışlı, müşfik, dayanıklı ve sabırlı olurlar. Ama hoşlanmadıkları şeylere de asla göz yummazlar.
  Bu tip babalar özellikle, bütün çocukların sevgilisi olurlar, zira çocukların istedikleri pek çok şeyi yapmalarına izin verirler. Ama bu babalar aynı zamanda çok iyi babalardır. Zira çocuklarına her gün aynı davranışı gösterirler ve şımartmazlar. Barış sever bir kişilikleri olduğu için genellikle kavgadan ve özellikle sonu gelmeyen tartışmalardan nefret ederler.
  Herkesle dost olmalarına rağmen, gerçek ve sürekli arkadaşları çok azdır. Bu tip erkeklerin çoğu kılık ve kıyafetlerine normal bir özen gösterirlerse de, bazıları bu konuda dikkatli olurlar.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2009 Bahar Modası Forum Tarih
2009-2010 Erkek Sonbahar Kış Modası Populer markalar & Moda 16 Kasım 2009
Sonbahar-Kış 2009-2010 Ayakkabı Modası Populer markalar & Moda 16 Kasım 2009
2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası Güzellik & Bakım 4 Ekim 2009
Desa 2009 2010 Sonbahar Kış Modası Populer markalar & Moda 2 Ekim 2009
Lc Waikiki 2009.2010 Sonbahar Kış Erkek Modası Populer markalar & Moda 1 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş