2009 Baharı İçin 5 Şık Saç Modeli...

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2009 Baharı İçin 5 Şık Saç Modeli... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  2009 ilkbaharına artık girmiş bulunuyoruz. Havalar henüz soğuk olsa da, bu bizim bahar modasını konuşmamıza engel değil. Bugün, Glamour dergisinin yer verdiği baharın en gözde saç modellerine bir göz atalım.

  [​IMG]

  Oldukça kısa kesimli saç modelleri revaçta. Ense kısmı kısa, ön ve yan tarafları biraz daha uzun kesimli. Bu saç modelini derli toplu kullanmak için, düz bir fön çekmeniz, dağınık kullanmak içinse şekillendirici kremler uygulamanız gerekir. Bu saç modeline, yana taranmış, dağınık ya da düz şekillendirilmiş kahküllerin eşlik etmesi elbetteki gözden kaçırılmaması gereken bir nokta.

  [​IMG]

  Büyük dalgalarla saçınıza klasik ve romantik bir görünüm verebilirsiniz. Saç maşasını saçınızın uçlarından yukarıya doğru dolayın. 15 saniye kadar tutup bırakın. Bu şekilde işlemi tüm saçınıza uyguladıktan sonra, saçınızı sadece yüzeysel olarak hafifçe fırçalayın. Biraz ışıltılı krem de sürerseniz artık hazırsınız demektir.

  [​IMG]

  Topuzlar, bahar için en gözde saç modelini oluşturuyor.

  [​IMG]

  Ortadan ayrılmış doğal görünümlü saçlar da modada yerini aldı. Uzun ve düz saçlar ile şık bir genç kız havasına bürünmenin tam zamanı. Büyük, yuvarlak bir saç fırçası, fön makinesi ve biraz jöle işinizi görecektir. Saçınıza fön çekerken dalgalardan kaçının, tamamen düz bir görünüm verin.

  [​IMG]

  At kuyruğu, basit bir model gibi gelebilir ama bu onun çekici olmadığı anlamına gelmez. Saçınızı boyun hizasında toplayabilir ya da şık bir görünüm için yukarıdan at kuyruğu yapabilirsiniz. Daha havalı bir görünüm için fırçanızla hafifçe kabartabilirsiniz. Ve tabiki son olarak, yazmadan geçemeyeceğimiz bir model; saçınızdan bir tutamını ayırıp, at kuyruğunun etrafına dolamak ve firketelemek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2009 Baharı İçin Forum Tarih
Benim ve Roz'un Sonbaharı Film Müzikleri 2009 Albüm Tanıtımları 22 Eylül 2009
2009 Yılı KPDS Sonbahar Dönemi - Soru ve Cevapları İndir SBS - ÖSS - Sınavlar 20 Ocak 2011
Ales 2007-2008-2009 soruları ve cevapları SBS - ÖSS - Sınavlar 18 Temmuz 2010
Pardus Geronticus Eremita Çalışan CD 2009.2 İndir Download Yükle Linux işletim sistemi 13 Haziran 2010
Pardus Geronticus Eremita Kurulan CD 2009.2 İndir Download Yükle Linux işletim sistemi 13 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş