2009 Alım Satım Ticari Entegre 1.1 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  2009 Alım Satım Ticari Entegre 1.1 İndir konusu 2009 Alım Satım Ticari Entegre 1.1

  Boyut : 2.45 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Erkoz Yazılım

  Tanıtım:
  Üreticiden: Her türlü malın alınıp satılabileceği, kullanımı pratik ve işlevsel bir uygulama. Borçlarınızın ve alacaklarınızın takibini yapabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz (nakit, çek, kredi kartı, vadeli işlemler olarak). Birden fazla kasa tanımlaması yaparak, hangi kasaya, hangi tarihte, kimden giriş ya da çıkış yapıldığını görebilir, ekstrelerini düzenleyebilirsiniz (nakit kasa, çek kasası, kredikartı kasası, xxx banka havale kasası gibi).

  Günlük satış miktarlarını görebilirsiniz. Her yapılan satışın karşılığında ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz. Aylık genel toplamlar alınarak, ne kadar alım yapılmış, ne kadar satış yapılmış, ne kadar kar edilmiş, ne kadar kdv matrahı oluşmuş görebilirsiniz. Her ürün için ortalama ne kadar satış yapılmış ve o üründen ne kadar kar edilmiş görebilirsiniz. Eleman maaşları, kiralar, elektrik su yakıt giderleri gibi her türlü diğer gelir giderlerinizi kasaya işleyebilirsiniz. Deponuzun takibini adetsel ve parasal olarak anlık takip edebilirsiniz.

  Hangi ürün grubundan ne kadar alım yapılmış, ne kadar satılmış, stokta ne kadar kalmış, alış fiyatı üzerinden ve satış fiyatı üzerinden maliyetleri ne gibi detayları görebilirsiniz, hangi malın hangi tarihte, kime kaç paradan satıldığını görebilirsiniz. Aylık satış tablosu oluşturarak, hangi ay toplam kaç satış yapıldığını görebilir ve satış tutarına ulaşabilir, ayrıca bu satışların kimlere yapıldığını da detaylı olarak alabilirsiniz. Genel olarak ön muhasebe ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak bir uygulamadır. Program üzerinde kişisel değişiklikler yapılabilmektedir.

  ][​IMG]

  2009 Alım Satım Ticari Entegre 1.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - 2009 Alım Satım Forum Tarih
2009 Alım Satım Ticari Entegre 1.1 Download Diğer Programlar 30 Ocak 2009
2009 KPSS Kasım ayı alımı başvuru şartları SBS - ÖSS - Sınavlar 11 Kasım 2009
Davut Güloğlu Kopalım Bari 2009 Son Yeni Albümü Albüm Tanıtımları 21 Temmuz 2009
2009 KPSS Sınav Sonuçları Hangi Personel Alımlarında Kullanılacak? SBS - ÖSS - Sınavlar 6 Mayıs 2009
SıLa - SeViŞMeDeN UYuMaYaLıM [2009] ORJiNaL VİDEO KLİBİ Müzik Videoları 20 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş