2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası

  2009-2010 Sonbahar-Kış sezonu güzellik trendlerinden tırnaklar da nasibini alıyor. Metalik ojeler, orijinal renkler ve farklı tırnak süsleri bu sezonun sürprizleri.


  Kaynak metin: Marie Claire
  Fotoğraflar: Liz Von Hoene


  Parıldayan ojeler

  Pırıltı; çoğu zaman sofistike ve şaşırtıcı bir içerik yaratıyor. Altın pırıltıya sahip siyah ojenizin içine pembe pigmentler katarak fütürist bir etki yaratabilirsiniz.

  Deneyin: Chanel No:219 Black Satin Nail Colour

  [​IMG]

  Gümüş çılgınlığı

  Minx’in çok ince bir polimerden yapılan kağıtlarını tırnaklarınızın üzerine yapıştırın ve sıcakta tutarak ısınmasını sağlayın. Bu ojenin en büyük özelliği kuruması için beklemenize gerek olmaması ve uzun süre kalıcılığını koruması.

  Deneyin: Sephora Brand Nail Patch French Manicure

  [​IMG]

  Dikkat çeken gölgeler

  Pürüzsüz tırnaklara sahip olmak için arzu ettiğiniz renkteki ojeyi iki kat sürdükten sonra, bu kez Sallay Hansen’in akıcı ojesini sadece uç kısımlara adapte edin. Siyah gölgeler oldukça gözde, ancak dilediğiniz takdirde Sallay Hansen’in geri kalan renk skalasından birini de deneyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Gece mavisi şıklığı

  Oldukça sade bir renk olmasına rağmen ihtiraslı bir içeriğe sahip olan gece mavisi ojeyi tek kat sürdükten sonra kurumasını bekleyin. Ortaya çıkan kadifemsi görünümün son derece etkileyici olduğunu far edeceksiniz.

  Deneyin: Pastel Oje No: 20

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş