2009 Çılgın Gelin Başları

'Populer markalar & Moda' forumunda Fatma tarafından 21 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  2009 Çılgın Gelin Başları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  “Gelinliğin masumiyetine uysun diye yapılan sade saç modelleri bu sene demode. Gelinliğin ve gelinin güzelliğini daha da ön plana çıkarmak için tasarlanan kişiye özel abartılı saçlar ise yaz düğünleri için ideal. Gelinliğin modeline
  düğünün mekânına göre şekillenen tasarımlarla gelinler artık daha da göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olacaklar.”

  Bu cümleler ünlülerin vazgeçemediği usta kuaför Kırıktarak Ali’ye ait. Saç tasarımı konusunda yurtdışındaki tüm etkinliklere ve fuarlara katılarak son trendleri takip eden Kırıktarak Ali gelinbaşları konusunda bir hayli iddialı… Ünlü kuaför son trendlerin daha dikkat çekici daha modern ve sıradanlıktan kurtulmuş olduğunu ve gelinlerin alışılmışın dışında saçlar yaptırdığını söylüyor.
  Gelinbaşlarının gelinlik ve makyajla da uyumlu olması gerektiğini vurgulayan Kırıktarak Ali güzelliğin bir bütün olması gerektiğini savunuyor.
  Gelinlerle konuşulup ortak bir paydada buluşularak tasarlanan saçların gelinleri mutlu ettiğine inanan kuaför “Gelinin en önemli aksesuarının ne takısı ne makyajıdır esas sır saçların ışıltısındadır” diyor.
  Saç biçiminin kadının tarzını ve karakterini de yansıttığına inana Kırıktarak Ali bir genç kızın hayatının en önemli gününde karakterine ve beğenilerine uygun bir saç yapılmasının altını çiziyor.
  Saç yapımında önemli bir noktayı daha belirten Kırıktarak “Bazen gelinler bir model beğenip onu istiyorlar. Fakat her saç her yüz tipine uygun değildir. Bu nedenle gelinle konuşarak yüzüne ve gelinliğine uygun model yapılmalıdır.” diyor.
  Abartılmış uçuk gelinbaşlarını farklı aksesuarlarla da süsleyerek renklendiren Kırıktarak Ali bu modellerinin bazılarını pop müziğin genç ve yetenekli ismi Pınar Öner’de denedi.
  Henüz bekâr olan ama ilerisi için evlilik hayalleri kuran Öner “Ali Bey’in denediği saçlar bana da çok uçuk geldi ama yine de çok beğendim. Hatta bu duyguyu tamamlamak için gelinlik giyip objektiflerin karşısına geçtim. Umarım Ali Bey ben gerçekten evleneceğim zaman da saçlarımı bu kadar muhteşem yapar” dedi.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2009 Çılgın Gelin Forum Tarih
Çılgın Kalp 2009 - Çılgın Kalp Film Konusu - Çılgın Kalp Vizyon Tarihi Sinema Film Tanıtımları 22 Şubat 2010
2009 cilgin gececek - Japon moda haftasi çilgin kiyafetlerle Populer markalar & Moda 17 Eylül 2008
2009 Yılı KPDS Sonbahar Dönemi - Soru ve Cevapları İndir SBS - ÖSS - Sınavlar 20 Ocak 2011
Ales 2007-2008-2009 soruları ve cevapları SBS - ÖSS - Sınavlar 18 Temmuz 2010
Pardus Geronticus Eremita Çalışan CD 2009.2 İndir Download Yükle Linux işletim sistemi 13 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş