2008'in Cep Telefonu Sony Ericsson W910

'Sony Ericsson' forumunda Fatma tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  2008'in Cep Telefonu Sony Ericsson W910 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Barcelona’da GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenlenen 13. Dünya Mobil Ödülleri’nde Yılın Cep Telefonu seçilen Sony Ericsson Walkman telefon W910 kişiselleştirilebilir fonksiyonlarıyla öne çıkıyor. Gelişmiş müzik dinleme ve paylaşım özellikleriyle Sony Ericsson Walkman ürün grubundaki en göze çarpan modellerden biri olarak kendini gösteriyor.


  > [​IMG]

  Sony Ericsson W910
  Herkesin müziğini kendine özgü, bambaşka yöntemlerle dinleyebilmesi için tasarlanan Sony Ericsson W910’daki gelişmiş SensMe fonksiyonuyla müzikarşivleri sadece sanatçı ya da albüm isimlerine göre değil, şarkının ritmine göre; “mutlu, üzgün, hızlı ve yavaş” olarak sıralanabiliyor.

  Sony W910 Shake Control
  Sony Ericsson W910 “Shake Control” özelliği ile şarkılar arasında özgürce geçiş yapılabildiği gibi “ani” ve “ufak” hareketlerle bir şarkıdan diğerine yumuşak atlamalar yapılabiliyor. Telefon ileri-geri sallandığında ise kullanıcı, rasgele bir çalma listesi oluşturma ayrıcalığına kavuşuyor.

  [​IMG]

  Sony Ericsson W910 cep telefonu
  “Medya Yöneticisi”, W910’un kullanıcılarına sunduğu bir diğer yeni özellik. Bu özellik, bütün kişisel “müzik, fotoğraf ve video” medya dosyalarını, telefona atmadan önce organize etmeye yarıyor. Son derece basit olan bu ara yüzle kullanıcılar, bilgisayarlarındaki seçilmiş medya dokümanlarını çabucak seçip, çok daha az yer tutan, farklı formatlarla telefonlarına yükleyebiliyorlar.

  Sony Ericsson Walkman - SensMe
  SensMe müzik dosyalarını Walkman telefon ile yönetmek için geliştirilen en yenilikçi özelliklerden biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kişisel müzik koleksiyonu içerisindeki her şarkı, kendine özgü görsel bir içerik ile dikey ya da yatay olarak sıralanabiliyor. Bu şekilde; şarkının ritmine göre kendi ruh haliyle örtüşen çalma listeleri kolayca yaratılabiliyor. Geleneksel müzik arşivlemelerine yeni bir alternatif oluşturan SensMe, müzikle hayata adapte olma noktasında müzikseverlere yeni bir yol açıyor. Bu şekilde binlerce şarkılık müzik arşivi arasında kaybolmamak artık mümkün.

  [​IMG]

  Sony Ericsson W910 Walkman - Salla değiştir
  Shake Control ile telefon ileri sallanınca bir sonraki, geri sallanınca da bir önceki şarkıyı çalmaya başlıyor. Şarkı listesinde rasgele geçişler yapmak içinse telefonu ileri-geri sallamak yetiyor! Şayet telefonun üzerindeki tuşlara kullanarak şarkı geçişleri yapmaktan sıkılan kullanıcılar için, W910 iyi bir seçim.

  Dosyalara kolay erişim
  Sony Ericsson Walkman telefon W910 ile gelen yeni “Medya Göstericisi”, tüm medya dosyalarını tek bir merkezden kolayca yönetmeyi sağlıyor. Yeni medya oynatıcısı ile müzik, video ve diğer dokümanlara telefondaki tek bir ikon üzerinden ulaşılabiliyor.

  [​IMG]

  Gelişmiş hafıza
  Bir oda dolusu albüm ya da binlerce şarkı, 1GB Memory Stick Micro ile gelen W910’a depolanabiliyor. İhtiyaç duyulduğunda telefonun hafızası Memory Stick Micro kartlarıyla artırabiliyor. Stereo Bluetooth HBH-DS220 kulaklık, kullanıcıya telefonda çalan müziği kristal netliğinde dinleme imkânı veriyor. İstenirse W910, mini MDS-65 masa standına bağlanıp, kablolara dolanmadan özgürce dinlenebiliyor.

  Sony Ericsson W910 Walkman telefon satış fiyatı
  Geniş ekranı ve gelişmiş özellikleriyle yeni Walkman çalar W910, izlemek, oynamak ve dinlemek gibi çoklu temel medya fonksiyonlarının tümünü tek bir merkezde topluyor. Sony Ericsson Walkman telefon W910 1GB’lık Memory Stick Micro (M2) hediyesiyle yaklaşık 209 Euro fiyatıyla kırmızı ve siyah renklerde alıcı buluyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2008'in Telefonu Sony Forum Tarih
2008'in En Güzel Yağmur Resimleri Doğa Manzara Resimleri 12 Şubat 2009
2008'in en çok satan kitapları Kitap, Resim ve Dergi 6 Şubat 2009
2008'in En İyi Doğa Fotoğrafları Doğa Manzara Resimleri 19 Ocak 2009
İzmir organ bağışında 2008'in lideri oldu Genel Sağlık 15 Ocak 2009
2008'in En İyi Kitapları [ilk 10] Kitap, Resim ve Dergi 6 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş