2006 ErkozPro Pc Toplama ve OEM Satış 1.1

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  2006 ErkozPro Pc Toplama ve OEM Satış 1.1 konusu 2006 ErkozPro Pc Toplama ve OEM Satış 1.1

  Üreticiden : Bilgisayar ve bilgisayar yedek parçaları alan ve satan işyerleri için tasarlanmıştır. Satış personeli, muhasebe servis, depo ve satın alma modüllerinden oluşmakta, her modül ağ ortamındaki farklı Pc lere kurularak birbirleriyle ilişkili çalışmaktadır. Satış personeli birden fazlaysa duruma göre kurulum yapılacaktır.
  Satış personelleri( Birden fazla olabilir )müşterilerin istedikleri bilgisayarların ön toplamasını yaparak okeylenen satışları muhasebeye gönderirler.
  Muhasebe farklı satış elemanlarının işlediği satışları ekranında görür ve ilgili müşterinin siparişini okey leyerek ön ödeme yada ödemeyi alır ve siparişi servise göndererek ürünün toplanması emrini verir. Servis kendisine gelen siparişleri hazırlayarak teslim eder.
  Ürün girişlerini depo ve satın alma yapar. Ürünlerin siparişlere seçilmesi barkod numarasına göre ve ürün koduna göre olur. Her ürün için kritik stok seviyesi girilerek biten ürünler hakkında uyarılırsınız. Her müşteri için ayrı cari kartlar açılır ve yapılan tüm alımlar ve ödemeler cari kartlarda toplanarak işlenir. Açık hesaplar ayrı olarak gösterilir ve satılan ürünler satış miktarına göre listelenir.
  Hazırlanan siparişler YTL, Dolar ve Euro cinsinden hesaplanır. Ödemelerde aynı şekilde 3 para cinsine göre alınabilir.

  http://www.erkozyazilim.com/erkpro.zip
   

Bu Sayfayı Paylaş