20 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı

'Yurt İçi Haberler' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  20 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  20 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı


  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre: Bu akşam ilk saatlerde İç Ege, Göller Yöresi ve Muğla'nın iç kesimleri, yarın (Salı) Marmara'nın kuzey ve doğusu, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Uşak, Afyon, Kütahya ile öğle saaatlerinden sonra Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Kars ve Ardahan çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde yağışlar görülecek.

  HAVA SICAKLIĞI :İç ve doğu bölgelerimizde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  RÜZGAR :Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Güney Ege ve Akdeniz'de batı ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli olarak esecek.


  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, yarın (Salı) kuzey ve doğusu(İstanbul, Edirne, Kırklareli, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Yalova ve Bilecik) sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)


  EGE
  Parçalı zamanla iç kesimleri çok bulutlu, bu akşam ilk saatlerde Afyon, Uşak, Denizli ve Muğla, yarın (Salı) Kütahya, Afyon ve Uşak Çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  AKDENİZ
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla Batı Akdeniz parçalı ve çok bulutlu bu akşam ilk saatlerde Isparta, Burdur ile Antalya'nın Korkuteli ve Elmalı ilçeleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  İÇ ANADOLU
  Güneyi az bulutlu ve açık, kuzey ve doğusu parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ilk saatlerdesonra Eskişehir ile yarın (Salı) Ankara, Çankırı ve Eskişehir çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  BATI KARADENİZ
  Bölge geneli parçalı bulutlu,yarın (Salı))öğle saatlerinden sonra Bolu, Zonguldak ve Düzce çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı, kıyı kesimleri ile doğusu çok bulutlu, yarın (Salı)) öğle saatlerinden sonra Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  DOĞU ANADOLU
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzey ve doğusu çok bulutlu, bu akşam ilk saatlerde ve yarın (Salı) öğle saatlerinden sonra Kars ve Ardahan çevreleri kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  GÜNEYDOĞU ANADOLU
  Az bulutlu ve açık, zamanla batısı parçalı bulutlu geçecek.


  DENİZLERDE HAVA

  Orta ve Güney Ege açıklarında yarın öğleden sonra fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

  KARADENİZ
  Parçalı çok bulutlu, yarın (salı) öğle saatlerinden sonra doğusu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4, batısı kuzeybatıdan 3 ila 5, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan, doğusu güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: iyi, yağış anında orta.

  MARMARA
  Parçalı bulutlu yarın (Salı) doğusu kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: iyi.

  EGE
  Az bulutlu ve açık, Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5, güneyi 4 ila 6 yarın öğleden sonra 5 ila 7, Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 açıkları 4 ila 6, yarın öğleden sonra 5 ila 7 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m açıkları 2,5m Görüş: iyi.

  AKDENİZ
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: batı ve güneybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: iyi.

  VAN GÖLÜ
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: kuzey ve kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m Görüş: iyi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Temmuz 2010 Günlük Forum Tarih
31 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 30 Temmuz 2010
26 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 25 Temmuz 2010
25 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 24 Temmuz 2010
24 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 24 Temmuz 2010
23 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 22 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş