2 Yeni Vista Ultimate Ekstra Özelliği Yayınlandı Hemen İndir

'Windows Vista' forumunda UquR tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  2 Yeni Vista Ultimate Ekstra Özelliği Yayınlandı Hemen İndir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2 Yeni Vista Ultimate Ekstra Özelliği Yayınlandı Hemen İndir


  [​IMG]Evet bildiğiniz üzere Microsoft şidiye kadar Vista’nın Ultimate sürümü için vaadettiği ekstra özellikleri sunamadığı için fazlaca eleştiriliyordu. Herhalde sonunda bu eleştirileri duymuş olacak ki Vista Ultimate için ekstra özellikler yayınlamaya başlayacağını duyurdu, ve ilk olarak da 2 yeni ekstra ile bu işe başladı. Dün yayınlanan ve güncelleştirme aracılığıyla kullanıcılara sunulan bu 2 ekstradan biri yeni Dreamscene içerik paketi ve diğeri ise Windows Ses Düzenleri. Dreamscene için yayınlanan 3. içerik paketinde 3 farklı video arkaplan bulunuyor.

  Diğer Ultimate Ekstrası Windows Ses Düzenleri ise sistem seslerinizi değiştirmeniz için yeni seçenekler sunuyor. Denetim Masası->Donanım ve Ses->Ses menüsü altındaki Sistem Seslerini Değiştir sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan penceredeki Ses Düzeni seçeneklerinde yeni ses düzenleri sizi karşılıyor. Yeni ses düzenleri Ultimate Ekleri Cam ve Ultimate Ekleri İnci adlı 2 yeni ses düzeninden oluşuyor. Böylelikle bu yeni seslerle bilgisayarınızı açıp kapatırken ve diğer işlemlerdeki sesleri değiştirebiliyorsunuz. Üstelik yeni ses düzenlerini seçtiğinizde artık bir pencereyi simge durumuna küçülttüğünüzde, tam ekran yaptığınızda ve hatta kapattığınızda bile Windows duruma göre değişik sesler çıkarıyor.
  Evet işte Microsoft’un yeni çıkardığı bu 2 Ultimate Ekstrası bunlar. Her ne kadar çok büyük yenilikler getiriyor olsalar da umuyoruz ki bu 2 Ekstra Microsoft’un daha çıkaracağı Ultimate Ekstralarının başlangıcı olur.
  İyi ve Vistalı günler…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yeni Vista Ultimate Forum Tarih
Yeni bir XP-Vista vukuatı! Windows XP 16 Aralık 2009
Vista'da Windows Update Yüklemesinin Ardından Yeniden Başlatmayı İptal Etme Windows Vista 28 Mart 2009
Windows Vista'da Dizin Oluşturma Hizmetine Yeni Dosya Tipleri Ekleme Windows Vista 28 Mart 2009
Vista Rainbar 2009 Yeni Windows Sidebar Windows Temalar & Ekran Koruyucular 25 Ocak 2009
Vista ve XP için yeni bir başlat menüsü ve hızlı bir pc Windows Vista 16 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş