2. Rako davası

'Basketbol' forumunda YıLMaZ tarafından 13 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  2. Rako davası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2. Rako davası


  All-Star maçı öncesi yaptığı açıklamalar sonrası kadro dışı bırakılıp, affedilen Rakoçeviç yine ortalığı karıştırdı. Ataman, “Bir daha oynayamaz” dedi, Özerhun, “Henüz karar vermedik” açıklamasını yaptı.
  [​IMG]
  Efes Pilsen, Euroleague Top 16’daki üçüncü maçında Maccabi Tel Aviv’e 72-62 yenilirken, geceye coach Ergin Ataman ile Sırp oyuncu İgor Rakoçeviç’in kavgası damgasını vurdu. Kenara geldikten sonra Ergin Ataman’ın kendisine söylenmesi sonrası sinirli bir şekilde cevap veren ve tecrübeli coachun üzerine yürüyen Rakoçeviç’in kadro dışı bırakılması bekleniyordu. Nitekim, Ergin Ataman maç sonrası İsrail’de yaptığı açıklamada, “Rakoçeviç çizmeyi aşmıştır. Sezon başından beri kendisini kazanmak için her türlü formüle başvurduk. Bundan sonra kadroya girme şansı son derece azdır. Dışarda kalan oyuncularımıza haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Çünkü benim için asıl önemli olan, takım disiplinine sadık kalan oyunculardır. Bundan sonra zor kadroya girer. Zaten kadromuzda fazla oyuncu var” dedi.

  İsrail’de başka, İstanbul’da başka
  Ancak takım İstanbul’a döndükten sonra ise yine yapılan toplantıda Genel Menacer Engin Özerhun, İgor Rakoçeviç’le yolların ayrılmasına ilişkin kesin bir kararları olmadığını belirterek, “Televizyon ekranına yansıyan görüntüler hoş olmamıştır. Rakoçeviç’in ciddi bir cezaya çarptırılması gündemimizdedir. Yönetim kurulumuz durumu değerlendirecektir” açıklamasını yaptı. Rakoçeviç, Kayeri’de düzenlenen All-Star organizasyonu sırasında yaptığı açıklamalar nedeniyle coach Ergin Ataman tarafından kadro dışı bırakılmış, ardından Başkan Tuncay Özilhan ve yönetim kurulunun kararı ile takımda kalmıştı.

  İşte tartışmanın görüntüleri
  Ergin Ataman’ın üzerine yürüyen Rakoçeviç’i önce takım arkadaşı Kasun durdurmaya çalıştı, ardından araya yardımcı coach Ufuk Sarıca girdi.


  [​IMG]
  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rako davası Forum Tarih
Okul hastane karakol gibi yerlerin ortak özellikleri nedir kısaca Eğitim Bilgileri 28 Ocak 2017
Karakoyunlular Beyliği Hakkında Kısaca Bilgi Tarihi Bilgiler 14 Ağustos 2013
Karakoyunlu Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Iğdır Iğdır Tanıtımı 3 Aralık 2012
İmkb Arakonak İlköğretim Okulu Bilgileri Solhan Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 13 Ağustos 2012
Kaynakdüzü Karakoç İlköğretim Okulu Bilgileri Adaklı Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş