2 milyon liradan vazgeçip boşandı

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 21 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  2 milyon liradan vazgeçip boşandı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sunucu Ece Erken ile işadamı eşi Tuncer Öztarhan arasındaki boşanma davası sonuçlandı. “Kocam beni uçakta, evde dövdü” diyerek 2 milyon TL tazminat, aylık 15 bin TL nafaka isteyen Erken, taleplerinden vazgeçti ve boşandı.

  [​IMG]  SUNUCU Ece Erken, yedi yıl flört edip, 1 Eylül 2007’de evlendiği işadamı Tuncer Öztarhan’a, 2008’in Ağustos ayında boşanma davası açtı. Erken, Sarıyer Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçede, “Derin bir sevgi ile bağlandığım eşimi mutlu edebilmek için büyük fedakarlıklarda bulundum. Sosyal hayatımdan onun isteği üzerine vazgeçtim” dedi.
  Uçakta dayak

  Kocasının “sözlü ve fiili” şiddet uygulamaya başlamasıyla birlikte sarsıldığını iddia eden Erken, delil olarak ilginç bir olay anlattı: “2007’de bir seyahat dönüşü, uçakta Tuncer’in darbelerine maruz kaldım. Beni hostesler kurtardı. Daha sonra benden özür diledi ve tekrarlanmayacağına söz verince, basına bu olayı yalanladım.” Erken, kocasının “saygısızlık, küfür, hakaret ve aşağılama” içeren davranışlarının “özür sonrası”nda da devam ettiğini iddia etti: “Tuncer, aşırı alkollü gelip bana saldırdı. Yüzüme ve vücuduma darbeler aldım. Hastanede tedavi gördüm. Olaya, arkadaşım Yeliz Şar, tanık oldu. Bu olayı da evliliğimi korumak adına yalanladım. Daha sonra beni evden kovdu.”
  Tanıklar: Şiddeti görmedik

  Tarafların katılmadığı duruşmada, Erken’in “Evdeki saldırıya şahit oldu” dediği arkadaşı Lara Yeliz Şar, çift arasında geçen herhangi bir şiddet olayını görmediğini belirtti. Erken’in annesi Nurhan Serpici de “Birbirlerine hakaretlerine şahit oldum ama şiddete tanık olmadım” dedi. Eşinden 500 bin TL manevi ve 1.5 milyon lira da maddi tazminat ile aylık 15 bin TL tedbir nafakası bağlanmasını isteyen Erken eşiyle yaptıkları protokol uyarınca taleplerinden vazgeçti. Mahkeme çiftin boşanmasına karar verdi.

  Sunuculuğunu yaptığı canlı yayında boşanma haberini alan Ece Erken, “İstemesek de boşanıyoruz işte” diyerek kendini tutamayıp gözyaşlarına boğuldu.


  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - milyon liradan vazgeçip Forum Tarih
Milyonda bir kısım (ppm) ne demektir? FrmArtuklu TatLı SöZLük 24 Şubat 2013
Kızıltepe'ye 45 milyon dolarlık Dev Yatırım Mardin Tanıtımı 12 Mart 2011
9 milyon emekliyi ilgilendiren zam kararı Ekonomi Ve Borsa 6 Ocak 2011
Milyonlarca Sığırcık Kuşlarının Görsel Şöleninden Harika Görüntüler Kuşlar 21 Aralık 2010
New York'ta 5 Minare 3 milyonu geçti Kültür Sanat Haberleri 9 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş