1x Flash View 4.0 Download

'Diğer Programlar' forumunda NeslisH tarafından 13 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  1x Flash View 4.0 Download konusu 1x Flash View

  Sürüm : 4.0

  Boyut : 772 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 98/XP/Vista

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Bu program ile her türlü *.swf uzantılı Flash filmi rahatlıkla izleyebileceksiniz. Programda ayrıca bir liste mevcut, oynatmak istediğiniz Flash filmin adresini girerek o Flash filmin listeye eklenmesini sağlayabilir, daha sonra çift tıklayarak izleme moduna alabilirsiniz.

  Program temel olarak her Flash filmi oynatabilir, ister Macromadia Flash yazılımıyla oluşturulmuş olsun, isterse başka bir Flash film yaratıcısıyla oluşturulmuş olsun program mutlaka Flash filmi görüntüleyecek ve oynatacaktır.

  Programa yerleştirilen bir de oynatma listesi mevcuttur. Bu liste sayesinde izlemek istediğiniz Flash filmleri sıraya koyabilir ve sıranızı oluşturduktan sonra sırasıyla veya kendi çift tıklamanızla oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

  Programda diğer Flash film oynatıcılarına nazaran birkaç tane de medya oynatıcı kontolü vardır. Bunlar; Oynat, Duraklat, Durdur, İleri/Geri Sar. Bu tür kontroller Flash film oynatıcılarında az görülmüştür, özellikle ileri geri sarma özelliği kullanıcıya büyük yardım sağlamaktadır, diğer oynatıcılarda olduğu gibi kaçırdığı bir bölümü tekrar izlemek için en baştan izlemesi gerekmeyecektir. Ayrıca duraklatma kontrolü oynatılmakta olan görüntüyü ve sesi durdurur, diğer incelenen oynatıcılarda duraklatma özelliği kullanılmak istendiğinde görüntünün durduğu ancak sesin durmadığı gözlenmiştir.

  Program sisteminize kurulurken kendini *.swf uzantılı Flash filmlerine atamaktadır, böylece programı çalıştırmadan direk olarak bir Flash filme çift tıkladığınızda programla birlikte açılarak oynatılacaktır.

  Program bu özelliklerinin yanı sıra filmin kaç sahneden oluştuğunu gösterir, ayrıca bu sahnelerden kaçıncısını görmekte olduğunuzu da izleyiciye görüntülemektedir.

  Eğer diğer bölümleri kaldırmak ve sadece oynatıcıyı görmek isterseniz tam ekran kontrolü sayesinde Flash filmi tüm ekranınızı kaplayacak biçimde izleyebilirsiniz.

  Program ayrıca Flash kullanılarak yapılmış oyunları da desteklemektedir.

  Program ile bilgisayarınızda kayıtlı olan Flash filmleri izleyebileceğiniz gibi web ortamında bulunan ve bulunduğu yolu (örn. http://www.siteadresi.com/flash/film.swf) bildiğiniz filmleri de listeye ekleyerek izleyebilirsiniz.

  Programın oynatma listesine Flash film eklemek için menüde bulunan "Listeye Ekle" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

  Yenilikler:

  Program üreticisinin çıkarttığı 1x serisine uyarlanmıştır.
  Programda bulunan bazı hatalar giderilmiştir.
  Programa ait olan simge (icon) yenilenmiştir.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Flash View Download Forum Tarih
1X Flash View 4.0 Diğer Programlar 1 Eylül 2008
2013 Flash Tv Frekansı, Flash Tv Frekansları 2013 Populer Uydular Frekanslar 24 Şubat 2013
Flash Tv Frekansı 2013 Populer Uydular Frekanslar 20 Eylül 2012
Firefox Flash Player Sorunu Mozilla Hakkında Her şey 12 Eylül 2012
FLASH TV frekansları 2012 Uydu Alıcıları 17 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş