1ss MP3 Tag Editörü 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  1ss MP3 Tag Editörü 1.0 İndir konusu 1ss MP3 Tag Editörü 1.0

  Boyut : 681 Kb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : SadeceSoft

  Tanıtım:
  Bu program ile elinizde bulunan *.mp3 ses dosyalarının içerisinde bulunan, genelde yapımcılar tarafından oluşturulmuş içerik bilgisini (meta tag) bir kaç tıklama ile değiştirebilir, yeniden yapılandırabilirsiniz.

  Programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken şey içeriğini değiştireceğiniz *.mp3 ses dosyalarının yerini menüden "Dosya" düğmesine ve ardından "Aç" düğmesine tıklayarak belirtmek. Daha sonra da programda bulunan listeden değiştireceğiniz *.mp3 ses dosyasının adına bir kez tıklamak ve aldında aktif hale gelen bilgileri değiştirmek. Program bilgileri değiştirmenin yanı sıra, hiç bilgi girilmemiş olsa bile sıfırdan bilgi girmenizi sağlamaktadır.

  Program *.mp3 ses dosyalarının bilgilerini güncellemek için size 2 bölüm sunar. Genel bölümü ve Gelişmiş bölümü.

  Genel bölümünde: *.mp3 ses dosyasının Başlığı, Şarkıcı adı, Albüm adı, Türü, Şarkı Sırası, Yapım Yılı, Yorumlar ve Şarkı sözleri bölümleri değiştirilmek üzere mevcuttur.

  Gelişmiş bölümünde: *.mp3 ses dosyalarının Besteci, Orkestra, Orkestra Şefi, Tercüme (varsa), Sözler, Orjinal Artist, Orjinal Albüm, Orjinal Dosya Adı, Orjinal Sözler, Yıl, Telif Hakları, Yayıncı lisansı, Yayıncı, Radyo (plak şirketi) Yayıncı Adı, Radyo (plak şirketi) Sahibi Adı, ISRC, Dil, Tür, Ticari (resmi) Sitesi, Telif Sitesi, Artist Sitesi, Ses Kaynak Sitesi, Radyo İstasyon Sitesi, Satiş Sitesi, Yayımcı Sitesi, Çözücü, BPM, Baş Harf, Disk Numarası, Şarkı Numarası bölümleri mevcuttur. Bu bölümler de bir tıklama ile kolayca değiştirilebilir.

  Gereken değişiklikleri yaptıktan sonra Bilgi bölümünün altında bulunan "MP3 Bilgilerini Güncelle" düğmesine tıklamanız ile birlikte, yaptığınız değişikliklerin tümü seçili *.mp3 ses dosyasına aktarılmış olur.

  Program *.mp3 ses dosyası listesi bölümünde, dosyaların bazı bilgilerini önizleme yaparak göstermektedir. Bu da değişiklik yapmanız gereken dosyaları kolayca bulmanızı sağlamaktadır.


  1ss MP3 Tag Editörü 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Editörü İndir Forum Tarih
Araneae (Türkçe)..[Web site hazırlama metin editörü...] Download İndir Web Programlama & Scriptler 21 Şubat 2009
FocusWriter Yazım Editörü E-F 2 Ocak 2011
FocusWriter (Mac) Yazım Editörü E-F 2 Ocak 2011
Cosmetic Guide v121 Kolay Kullanışlı Bir Rersim Editörüdür Photoshop Programları 21 Şubat 2010
Notepad Yazı Düzenleme Editörü M-N 4 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş