1ss Hesap Makinesi 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  1ss Hesap Makinesi 1.0 İndir konusu 1ss Hesap Makinesi 1.0

  Boyut : 606 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : SadeceSoft

  Tanıtım:
  Bu program ile klasik Windows hesap makinesinden kurtulup, aynı derecede basit ve işlevsel bir hesap makinesiyle gündelik hesaplamalarınızı yapmaya devam edebileceksiniz.

  Programın öne çıktığı özelliği, yaptığınız işlemleri detayları ile birlikte sağ panelinde bulunan listede size sunması. Bu özelliği sayesinde yaptığınız işlemlerde hata olup olmadığını görebiliyor, sonuca nasıl ulaştığınıza tekrar göz atabiliyor ve olası bazı işlem hatalarının önüne geçebiliyorsunuz. Kısaca artık bir önceki işlemde hangi sayıyı hangi sayı ile çarptığınızı hatırlamanıza gerek kalmayacak.

  Klasik Windows hesap makinesinde bulunan tüm hesaplama işlemlerini bu programda da bulabiliyor olmanız sizlerin bir eksiklik hissetmemesini sağlıyor.

  Programın hesap panelinde, sonuca kaç sıfır ekleneceğini belirleyebiliyorsunuz, bu sayede para işlemleri veya normal işlemler arasında daha kolay bir yol izleyebiliyorsunuz.

  Program, kullanıcıların en kolay yararlanabileceği biçimde hazırlanmıştır. Buna bağlı olarak, hesap makinesini hem klavyenizin tuşları yardımı ile hiç yadırgamadan kullanabilecek, dilerseniz programın kendi paneli aracılığı ile klavyenize dokunmadan fareniz ile tüm işlemleri baştan sona yapabileceksiniz.

  Ayrıca programın sağ panelinde bulunan işlem listesini bir tek tıklama ile yazıcınızdan çıkartabileceksiniz. Bu sayede bitirilmiş ve kağıda dökülmesi gereken bir hesaplamayı tüm adımlarıyla birlikte hiç bir işlemi atlamadan kağıda zaman harcamadan dökebileceksiniz.


  1ss Hesap Makinesi 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hesap Makinesi İndir Forum Tarih
Hesap makinesi ve buhar makinesinin icadının Avrupa'nın gelişimine etkileri nedir? Tarihi Bilgiler 10 Kasım 2016
Hesap makinesinin faydaları kısaca nelerdir Diğer Mesleki Bilgiler 6 Mart 2014
Skalc Ücretsiz Hesap Makinesi S-T 9 Ekim 2010
Gecikme zam ve Faiz Hesaplama Makinesi Konu Dışı Başlıklar 2 Nisan 2009
AKINSOFT Hesap Makinesi 1.01 A-B 22 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş