1ss Autorun Oluşturucu 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  1ss Autorun Oluşturucu 1.0 İndir konusu 1ss Autorun Oluşturucu 1.0

  Boyut : 608 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : SadeceSoft

  Tanıtım:
  Bu program sayesinde CD'lerinize "Autorun" (otomatik çalıştırma) özelliği ekleyebiliyorsunuz. Genellikle dergilerle birlikte gelen hediye CD'lerde gördüğümüz bu özelliği eklemek aslında düşündüğümüzden çok daha kolaydır.

  Program sayesinde CD'lerinize otomatik açılacak programı tanıtabilir, CD'nize simge atayabilir ve 4 adet menü ekleyebilirsiniz.

  Belirttiğiniz program CD okunur okunmaz çalışacak ve eğer atadıysanız simge görünür hale gelecektir. Bunun yanısıra menü atamanız durumunda "Bilgisayarım"dan CD sürücüsünde sağ tıklanıldığında belirttiğiniz menüler görünecek ve tıklandığında yine sizin belirteceğiniz programlar açılacaktır. Dilerseniz 4 adet menü ekleyebilir, istemezseniz tümünü iptal edebilirsiniz.

  Programdan düzenlemeleri yaptıktan sonra kodu oluşturuyorsunuz. Eğer isterseniz direk oluşturduğu bu kodları kaydetme özelliğide mevcut.

  Oluşturduğunuz "Autorun" dosyasını CD'nizin en üst dizinine yerleştirip ("X:\autorun.ini" gibi olacak biçimde) CD'nizi oluşturduktan sonra CD'niz "Autorun" özelliği çalışır bir biçimde verdiğiniz görevlerin tümünü yerine getirecektir.


  1ss Autorun Oluşturucu 1.0
   

Bu Sayfayı Paylaş