1ss İsim Değiştirici 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  1ss İsim Değiştirici 1.0 İndir konusu
  Boyut
  : 555 Kb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : SadeceSoft

  Tanıtım:
  Bu program ile bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm dosyaların isimlerini çeşitli gelişmiş seçeneklerle dilediğiniz gibi otomatik olarak değiştirebilirsiniz.

  Program size sunduğu seçenekler yardımıyla belirlediğiniz klasördeki belirli dosyaları yine belirlediğiniz özelliklere göre çok kısa sürede değiştirmektedir, hız konusunda size çok yardımcı olacak ve sizi büyük zahmetlerden kurtacataktır; örneğin resimlerinizi tek tek isimlendirmekten ve karmaşıklığa son vermek için kendinizi yormaktansa bu program ile bütün isimleri bir anda değiştirebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

  Program size dosyalara vereceği yeni ismi soruyor, dilerseniz bu isim dosyaların adının başına, sonuna gelebilir, yada dilerseniz dosya adını tamamiyle değiştirip kendisi; sizin belirttiğiniz niteliklerde değiştirebilir.

  Program isimlerde bir hata oluşmaması ve çakışma olmaması için isimlerin sonuna yada başına numaralar ekler, dilerseniz bu numarayı 19'dan başlayarak numaralandırmasını yada 1 den başlayarak numaralandırmasını sağlayabilirsiniz.

  Klasörünüzde bulunan çeşitli uzantılı dosyaları ayrı ayrı isimlendirmek isterseniz bu uzantıları programa girerek diğer uzantıların dğeişmemesini, yalnızca istediğiniz uzantılı dosyaların değişmesini sağlayabilirsiniz; dilerseniz klasördeki dosyaları uzantı ayrımı yapmadan tamamiyle baştan isimlendirebilirsiniz.

  Dilerseniz isimlerde bir değişiklik yapmadan, isimlerinizde bulunan belirli terimleri istediğiniz yeni bir terimle değiştirebilirsiniz. Yani dosyalarınızda yaz 1, yaz resmim, yaz günü, yaz gecesi gibi isimli dosyalar var ise yalnızca "yaz" kelimesinin değiştirilmesini yada silinmesini sağlayabilirsiniz.

  Program numaralandırma yaparken istediğiniz sayıdan başlayabildiği gibi 2'şer, 3'er, 4'er gibi dilediğiniz gibi aralıklarla dosyaları isimlendirebilmektedir.

  Programın en güzel özelliği olan hata yapma olanağınızı ortadan kaldırmaya yarayan işlevi ise dosya isimlerini değiştirmeden önce önizleme yaparak sonucu hata yapmadan görebiliyor olmanız.


  1ss İsim Değiştirici 1.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş