16 yaşında ama 7 çocuğu var

'Garip olaylar' forumunda Fatma tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

16 yaşında ama 7 çocuğu var konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Arjantin'de ilk çocuğunu 14 yaşında dünyaya getiren genç kız, bir yıl sonra üçüz doğurdu. Genç kızın geçen hafta yine üçüzleri oldu.

BUENOS AIRES - Arjantin, 16 yaşındaki Pamela'nın dramını konuşuyor. Pamela, ilk çocuğunu 14 yaşında doğurdu. 1 yıl sonra yine hamile kalan genç kız, bu kez üçüz dünyaya getirdi.

Çok erken yaşta annelik duygusuyla tanışan Arjantinli kız, 21 Şubat'ta erken doğum yaptı ve yine üçüzleri oldu. Pamela'nın ve üçüzlerinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Olay karşısında şaşkınlık yaşayan doktorlar, “Bu kızı korumak için hamileliği önleyici yöntemleri içeren çok güvenli bir program kullanmalıyız” dediler.

16 yaşında olmasına rağmen 7 çocuğu olan Pamela, şu anda annesiyle yaşıyor. Ailesi yetkililerden yardım bekliyor. Bu arada, çocukların babasının kim olduğu belli olmazken; okullarda verilen cinsel eğitim mercek altına alındı.

Yükleniyor...