100.Yıl İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  100.Yıl İlköğretim Okulu Maçka Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  100.Yıl İlköğretim Okulu Hakkında - 100.Yıl İlköğretim Okulu Tanıtımı - 100.Yıl İlköğretim Okulu Erişim bilgileri - 100.Yıl İlköğretim Okulu Resimleri


  100.yı İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 100.yı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 100.yı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 100.yı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 100.yı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
  Adı: 100.YI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: 100.Yıl llköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 4625135184

  Kurumun Misyonu :

  Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusundaAtatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak çağdaşlığın,teknolojinin,toplumsal yardımlaşmanın,milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak,toplumun gelişmesine katkıda bulunabilen yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  100.Yıl İlköğretim Okulu her öğrencinin iyi bir okuma yazma öğrenmesini,sosyal becerilerinin geliştirilmesini,toplumsal ve milli değerlerini yaşamasını benimsemiştir.Kalitemizin ölçüsü öğrencilerin üst sınıflarda başarılı olmasıdır.

  [​IMG]


  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş