10 numara veliaht!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 12 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  10 numara veliaht! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]10 numara veliaht!


  [SIZE=+0][/SIZE]Fenerbahçe'nin süper yıldızı Alex, takımdan ayrılırken formasını Özer Hurmacı'ya teslim edeceğini söyledi, “Benden bile iyi” ifadesini kullandı.
  [​IMG]
  “Alex, futbolu bırakınca, locasından beni 10 numaralı formayla izlemek istediğini söyledi” diyen Özer Hurmacı, mutluluktan uçuyor. Fenerbahçe’ye imza attığı gün bıçak altına yatan Özer Hurmacı, bu yüzden sezon başı hazırlıklarına katılamadı. Böyle olunca da forma savaşının içine giremedi. Ancak onu geçtiğimiz yıllarda Ankaraspor ile oynanan maçlardan tanıyan Kaptan Alex, idmanlardaki performansını da görünce, övgü dolu sözler sarfetmeye başladı ve bunlar medyada yer aldı. Ancak Brezilyalı yıldızın övgüleri bu kadarla sınırla kalmamıştı. Bunu dile getiren de Özer Hurmacı oldu. FANATİK’e özel açıklamalarda bulunan genç yıldız, attığı ve attırdığı gollerle Fenerbahçe tarihindeki yerini şimdiden alan Alex’le adeta bir baba-oğul ilişkisi içinde olduklarını belirterek, “O, gerçekten çok büyük bir futbolcu. Sadece sahadaki futboluyla değil, saha dışındaki davranışlarıyla da örnek alınacak biri. Antrenmanlardan sonra bile beni yanından ayırmıyor. Sürekli futbol ve geleceğimle ilgili öğütlerde bulunuyor.

  ‘Senin kadar iyi değildim’
  Bunlar benim için çok değerli. Bir gün bana, ‘Ben, 22 yaşındayken senin kadar iyi değildim. Daha sonra iyi bir noktaya geldim’ itirafında bulundu. Daha da önemlisi, futbolu bıraktıktan sonra beni locasından, onun giydiği 10 numaları formayla izlemek istediğini ifade etti. Böylesine büyük bir yıldızdan bunları duymak olağanüstü güzel birşey. Ayrıca bu sözler, onun nasıl alçakgönüllü olduğunu da gösteriyor. Çok büyük bir camiaya geldim. Başta Kaptanımız Alex olmak üzere bana inanan, güvenen insanların beklentilerini boşa çıkarmamam gerekiyor. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. İnşallah Kaptan Alex’in dediği gibi bir gün 10 numaralı formayı giyerim” dedi.

  İlhan GÜLER

  Kaynak:Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - numara veliaht Forum Tarih
İnsanların acil servis numaralarını gereksiz yere aramamaları için neler yapılabilir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 17 Şubat 2014
Osminyum Elementinin Simgesi ve Atom Numarası Nedir Konu Dışı Başlıklar 18 Eylül 2013
Alüminyum Elementi Simgesi Nedir, Alüminyum Atom Numarası Kaçtır Konu Dışı Başlıklar 11 Mart 2013
Magnezyum Elementi Simgesi, Magnezyum Atom Numarası Kaçtır Konu Dışı Başlıklar 11 Mart 2013
Sodyum Simgesi, Sodyumun Atom Numarası Kaçtır Konu Dışı Başlıklar 11 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş