1 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Hava Tahmini Haritalı Resimli

'Yurt İçi Haberler' forumunda DeMSaL tarafından 30 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  1 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Hava Tahmini Haritalı Resimli konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  1 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı

  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimleri ile bu akşam saatlerinde Muğla, Denizli, Isparta ve Burdur çevrelerinde sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışların yarın (Perşembe) Kastamonu ve Amasya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  RÜZGAR :Genellikle batı ve kuzeybatı, güneydoğu bölgelerimiz ve Akdeniz'in kıyı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.
  UYARILAR


  Yağışların; yarın (Perşembe) Kastamonu ve Amasya çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzlıklara karşı (Sel, Su baskını, Taşkın, Yıldırım düşmesi, Dolu vb.)  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Edirne, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevreleri, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale ve Edirne çevreleri aralıklarla kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)


  EGE
  Az bulutlu, kuzey ve iç kesimleri ile bu akşam saatlerinde güney kıyıları parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Muğla ve Denizli çevreleri kısa süreli ve yerel sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  AKDENİZ
  Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu, bu akşam saatlerinde Isparta ve Burdur çevreleri kısa süreli ve yerel sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  İÇ ANADOLU
  Az bulutlu, kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Ankara, Çankırı ve Eskişehir çevreleri, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Yozgat ve Sivas çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  BATI KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde iç kesimleri (Bolu, Karabük, Düzce, Kastamonu) ve Sinop çevreleri, yarın (Perşembe) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde Kastamonu çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor..


  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Samsun, Amasya, Rize ve Hopa çevreleri, yarın (Perşembe) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  DOĞU ANADOLU
  Az bulutlu ve açık, kuzeyi parçalı bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Ardahan çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  GÜNEYDOĞU ANADOLU
  Az bulutlu ve açık geçecek.  DENİZLERDE HAVA

  Fırtına beklenmiyor.

  KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatı, gece doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı ve kuzeybatı, yarın güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

  EGE
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: kuzey ve kuzeybatıdan 2 ila 4, güneyi 3 ila 5 kuvvetinde , Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi.

  AKDENİZ
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: batı güneybatıdan 2 ila 4,açıklarında yer yer 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi.

  VAN GÖLÜ
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25m ile 0,50m Görüş: iyi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Temmuz 2010 Perşembe Forum Tarih
TV'de Bugün 22 Temmuz 2010 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 21 Temmuz 2010
TV'de Bugün 15 Temmuz 2010 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 15 Temmuz 2010
TV'de Bugün 1 Temmuz 2010 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 30 Haziran 2010
TV'de Bugün 31 Temmuz 2010 Cumartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 30 Temmuz 2010
31 Temmuz 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı Yurt İçi Haberler 30 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş