1-abc.net Backup 1.10 Download

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  1-abc.net Backup 1.10 Download konusu 1-abc.net Backup 1.10 Download

  Tanıtım:
  Bilgisayar kullanıcılarının endişelerinden biri de veri kaybı sorunudur. Çeşitli durumlar dolaysıyla kaybedilecek veriler (çoğu da önemliyse) çok sıkıntılı bir durum oluşturabilir. Eğer bir de bu kaybedilen verilerin yedekleri yoksa, olay daha da kötü olabilir.

  1-abc.net Backup veri yedekleme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan önemli dosyaları yedeklemek, oluşabilecek kötü senaryolar içinde bir can simidi yerine geçebilir. Bu doğrultuda daima çok önemli dosyaların yedeklenmesinde fayda vardır. Videolar, resimler, belgeler, özel dosyalar vb. çeşitli verileri yedekleyebilirsiniz. Kötü bir durum karşısında önemli dosyalarınız elinizde kalmış olur.

  Program, detaylı ve karmaşık bir yapıda olmadığı için yedekleme ve ayarlama işini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Birçok dosya ve klasörü yedekleyebilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcı sayesinde belirlediğiniz gün, saat ve dakikada başlayacak şekilde yedekleme görevini yönetebilirsiniz.

  Program içinden tam ve artımlı olmak üzere iki yedekleme türü seçebilirsiniz. Programın ana penceresinde bulunan 'Add File' ve 'Add Folder' butonlarından yedeklenecek dosya ve klasörleri seçebilir, 'Browse' butonunu kullanarak da yedekleme konumunu belirleyebilirsiniz.

  Özellikleri
  Kullanımı kolay arayüz.
  Tek dosya ya da klasörün tamamını yedekleyebilirsiniz.
  Zamanlayıcı sayesinde işinizi otomatikleştirebilirsiniz.
  Tam ve artımlı (tamamı veya sadece değiştirilen dosyalar) yedekleme yapabilirsiniz.
  Windows başlangıcında çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  USB, disket sürücü ve çıkartılabilir medya aygıtlarına programı kurabilirsiniz.
  Çok düşük sistem kaynağı gereksinimi.
  Küçük dosya boyutu.

  Kısıtlama
  Programı 10 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz. Bunun için üreticinin sitesinde bulunan kayıt formunu doldurmalısınız. Doğru e-posta adresi girdiğinizde e-posta adresinize bir mesaj gelecek. Gelecek mesaj içinde bulunan bağlantıya tıkladığınızda kayıt bilgileriniz onaylanacak ve daha sonra e-posta adresinize programı 30 gün kullanabilmeniz için gerekli kayıt anahtarınız gelecek. Bu uzatma anahtarını programın 'Register > Enter Key' bölümüne girmeniz yeterli. Bu sayede programın deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz.

  Programın lisanslı fiyatı ise 19.99$'dır.

  Sürüm : 1.10

  Boyut : 303 Kb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : 1-abc.net

  [​IMG]


  1-abc.net Backup 1.10
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş