1. Çanakkale Troia Film Festivali

'Sinema Dünyasından Haberler' forumunda SeLeN tarafından 6 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  1. Çanakkale Troia Film Festivali konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çanakkale Troia Film Festivali - Çanakkale - Troia Film Festivali - 1. Çanakkale Troia Film Festivali Hakkında  [​IMG]

  (5 Ağustos 2010) Çalışmalarına aralıksız devam edilen ve 15-19 Eylül 2010 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacak olan 1. Çanakkale Troia Film Festivali'ne Türkiye’nin en önemli organizasyon firmalarından FYM Creative Group’un sihirli eli değiyor. Antalya Altın Portakal, Adana Altın Koza, İzmir Üniversiad başta olmak üzere birçok büyük etkinliğe imza atan FYM Creative Group 1. Çanakkale Troia Film Festivali'nin tüm organizasyonunu düzenlemek için Çanakkale'de mekânları inceledi.

  Çanakkale Troia Film Festivali organizasyon sorumlusu ve FYM Creative Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Özdel, "Çanakkale tarihi ve kültürel açıdan çok önemli topraklarımızın başında geliyor. Burada, 15-19 Eylül tarihleri arasın da çok konuşulacak ve etkili olacak organizasyonlara imza atmak için geldik. Çanakkale’nin birçok noktasına etkinlikler ve aktiviteler yerleştireceğiz. Yıllardır çok büyük organizasyonlara imza atan firmayız. Çanakkale Troia Film Festivalini de aynı diğer festivaller de gösterdiğimiz özen ve itina ile gerçekleştireceğiz." dedi

  FESTİVAL PROGRAMI AÇIKLANIYOR

  FYM Creative Group yetkilileri, Çanakkale Troia Film Festivalinin organizasyonu için dün Çanakkale de tarihi ve kültürel mekanları inceledi.

  FYM Creative Group Başkanı Yavuz Özdel, "Troia Film Festivali yönetimi ile bu hafta yapacağımız anlaşmanın ardından film festivalinin 5 günlük etkinlik programını bu hafta açıklayacağız. Dolu dolu bir film festivali olması için çalışacağız." dedi

  FESTİVALİN LOGOSU DA DEĞİŞTİ

  Öte yandan FYM Creative Group Creative Director'ü Genco Demirer tarafından yeniden elden geçirilen Çanakkale Troia Film Festivalinin logosu ve afişi değişti. Demirer ise şunları söyledi, "Film Festivalinin tüm reklam, afiş kurumsal kimlik çalışmalarına daha sade bir yaklaşım getirdik. Yakın da televizyon tanıtımları için reklam çekimine başlıyoruz. Festivalin eksiksiz olması için çalışacağız." dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çanakkale Troia Film Forum Tarih
Çanakkale cephesinde kiminle savaştık kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
Çanakkale cephesini kim açmıştır kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
Hintli Cezayirli ve Anzak askerlerinin Çanakkale'ye getirilmesinin nedeni nedir kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
Çanakkale savaşları ne zaman olmuştur tarihleri kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
2017 Çanakkale nüfusu Çanakkale Tanıtımı 31 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş