‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ Justin Timberlake'e

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda Dine tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  ‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ Justin Timberlake'e konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Harvard Üniversitesi'nin, yıl boyunca sinema sanatına ve sektörüne en önemli katkıda bulunan isimlere verdiği ‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ne, erkekler dalında Amerikalı şarkıcı Justin Timberlake layık görüldü.
  [​IMG]

  Massachusetts eyaletinin başkenti Boston ile Cambridge'de bulunan üniversitenin Hasty Pudding Tiyatrosu tarafından yılın erkeği seçilen Justin Timberlake'in, 5 Şubat'ta düzenlenecek törende ödülünü alacağı ve Timberlake'in pop kültürünün en önemli ve etkin adlarından biri olması dolayısı ile bu ödüle layık görüldüğü belirtildi. Harvard'ın prestijli ödülüne, bayanlar dalında da Anne Hathaway layık görülmüştü.
  Her yıl bir aktör ya da aktriste verilen ve puding kabı şeklindeki tasarımıyla da dikkat çeken ödülü geçen yıl Reneee Zellweger ile James Franco'ya verilmişti. Ödülü kananlar arasında Catherine Zeta Jones, Tim Robbins, Scarlet Johansson,Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Richard Gere, Katharine Hepburn, Susan Sarandon, Julia Roberts, Anthony Hopkins, Robert De Niro ve Harrison Ford gibi ünlü adlar bulunuyor. bulunuyor.

  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ‘Hasty Pudding Tiyatro Forum Tarih
Pumpkin Bread Pudding with Candied Ginger and Hot Buttered Rum Sauce İngilizce Tercümeler 13 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş