Şubat sonunda pırıl pırıl

'Fenerbahçe' forumunda YıLMaZ tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Şubat sonunda pırıl pırıl konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Şubat sonunda pırıl pırıl


  [SIZE=+0][/SIZE]Denizlispor maçında patates tarlasını andıran Saracoğlu'nun zemini endişe yaratırken, yönetici Ömer Temelli müjdeyi verdi: Bir ay sonra süper olacak.
  [​IMG]
  Fenerbahçe-Denizlispor mücadelesini izleyenler, ilk yarı biter bitmez bakıma alınan Şükrü Saracoğlu Stadı’nın patates tarlasını andıran görüntüsüyle şok olmuştu. Stadın hali, Daum’u da endişelendirmiş ve bunu yöneticilere iletmişti. Oysa yöneticiler rahattı. Stattan sorumlu yönetici Ömer Temelli, yaşanan endişenin yersiz olduğunu belirterek, müjdeyi verdi: “Şubat ayının sonunda herkes pırıl pırıl zemine sahip bir stat görecek.” Denizlispor maçındaki zemini kendilerinin de beklemediğini vurgulayan Temelli, “Ancak beklenenin çok üzerinde gerçekleşen yağış nedeniyle böyle bir görüntü oluştu. Biz de çok üzüldük.

  Alttan ısıtma sağlanacak
  Devre arasında bakımı üstlenen Hollanda firması yetkilileri, yaptığımız çalışmaları bilgisayarlarla takip ediyor. Talimatlarla, ışıklı sistemleri hangi bölgelere koyacağımızı söylüyorlar. Biz de buna göre uygulama yapıyoruz” dedi. Mayıs ayının sonunda ise çimin altına boru sistemi konulacağını ifade eden Temelli, “Bu sistem, hem drenajı sağlayacak hem de alttan ısıtmayı gerçekleştirecek. Bu konuda Nou Camp Stadı’nın altyapısını örnek aldık. Dünyada bu sistemi uygulayan 42. stat olacağız. Bugüne kadar 2 yılda bir zeminde değişiklikler yapardık. Yeni sistemle uzun yıllar değişikliğe gerek kalmayacak. Mayıs ayından sonra herkes Şükrü Saracoğlu’nun zeminini konuşacak” diye konuştu.

  Yalçın Türk  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şubat sonunda pırıl Forum Tarih
14 Şubat Sevgililer Günü Şiirleri Güzel Resimli Şiirler 9 Şubat 2013
17 Şubat Sevgililer Günü Mesajları Sözleri Sms Sözleri - Hazır Mesajlar 4 Şubat 2013
2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - 2013 Şubat Ayı Genel Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 19 Ocak 2013
2013 Rezzan Kiraz Şubat Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Şubat 2013 Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 15 Ocak 2013
2013 Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Şubat 2013 Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 15 Ocak 2013

Bu Sayfayı Paylaş