Şifa Dağıtan Taşlarla Dekorasyon.

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Şifa Dağıtan Taşlarla Dekorasyon. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Şifa Dağıtan Taşlarla Dekorasyon!

  Yaşadığınız mekanda pozitif enerjiye ihtiyacınız varsa, yarı değerli taşlarla bunu sağlamanız mümkün. İşte evde uygulayabileceğiniz taşlar ve öneriler!
  [​IMG]
  Şifa Dağıtan Taşlarla Dekorasyon!  Evrende kendini tanıma, şifa, ruhsal rehberlik, rahatlama, tedavi gibi birçok bilgi var. Bir taş parçasının bu kadar faydası olabileceği insana inanılmaz geliyor. Tüm dünyada alternatif tıp olarak değerlendirilen taşlar, yaşadığınız mekanlardaki kötü enerjiyi dışarı atmanın yollarını sunuyor. Evde kullanabileceğiniz taşlar:
  Amatis: Evdeki negatif enerjiyi çeker. Ancak 3-4 günde bir yıkanmalı ve kendi kendine kurumalıdır. Cam bir kavanozun içine koyacağınız su ve kaya tuzu da aynı etkiyi yapar. Onu da 3-4 günde bir değiştirmeniz gerekir.
  Yeşim: Yeşim taşı ve turkuaz taşların hemen hepsi bereket ve bolluk getirir.
  Beyaz: Kuvars kristalleri, negatif enerjiyi nötürize eder. Evdeki enerjiyi dengelemek için küre şeklinde olmalıdır. Merdiven altına konulursa, yukarıdan gelen enerjiyi dengeler.
  Akik Taşı: Sağ kolunuzun üst kısmında bilezik gibi taşırsanız yaratıcılığınız, üstünüzde taşırsanız başarınız artar.
  Pembe Kuvars ve Amatis: Bu taşları küvete koyun. 20 dakika bekletin. İçine adaçayı yaprakları atın. Küvetin etrafında mum ve tütsü yakın ve 20 dakika küvette kalın. Tüm kötü enerjilerden arınmış olacaksınız.
  Kırmızı Taş: Evdeki durağan enerjiyi hareketlendirir.
  Çöl Gülü Taşı: Sakin enerji sağlar. Çok hareketli ve kavgalı ortamlar için idealdir.
  Zenginlik Kesesi: Yeşil bir kesenin içine ay taşı, akik taşı ve kan taşı koyarak, evin dört tarafına yerleştirir ve bir keseyi de yanınızda taşırsanız, bol para gelmesini dileyebilirsiniz.
  Tüm taşları kullanmadan önce yapmanız gerekenler var. Aldığınız taşı negatif enerjisi gitsin diye toprağa gömün ve sonra çıkarıp yıkayın. O gün boyunca güneşte bırakın kendi kendine kurusun. Bir gece boyunca siyah bir kesenin içinde ay ışığına bırakın, ancak dolunay olmamasına dikkat edin. Bunun sebebi 4 elementi de taşların içinde barındırmasını sağlamaktır. Ertesi sabah sol elinize alıp tüm enerjinizi yüklüyorsunuz, sonra sağ elinize alıp ne için kullanmak istiyorsanız ona niyet ederek kullanabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şifa Dağıtan Taşlarla Forum Tarih
Allah'ın zati ve subuti sıfatlarının kainata tecellisi açıklaması Dini Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Sıfat kullanılan cümlelere örnekler Eğitim Bilgileri 30 Kasım 2016
Allah'ın sıfatları kısaca Dini Sohbetler Dini Forum 14 Ekim 2015
Belgisiz sıfat nedir örnekler Sorular ve Cevaplar 21 Nisan 2015
İngilizce İle Sıfatlar ve Eş Anlamlıları İngilizce Dil Bilgisi 16 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş