Şeytan Bu Sloganları Kullanır..

'Dini Sohbetler Dini Forum' forumunda RiVeR_Nn tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  Şeytan Bu Sloganları Kullanır.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Şeytan Bu Sloganları Kullanır..

  ŞEYTANIN MEŞHUR SLOGANLARI


  1)Bir defayla bir şey olmaz ki!Bu sloganla o kişiye hem içki içiriyor,hem kumar oynatıyor,hem zina yaptırıyor,hem de tüm kötülüklere davetiye çıkarmış oluyor.


  2)Daha gençsin!Bu sloganla “Dünyaya bir defa geliyorsun..Ve bir defa yaşayacaksın...Hayatı doya doya yaşaman lazım..Hayat gençken güzel..Yaşlanınca da kendini dine verirsin...diyor.


  3)Allah(c.c.) kalp temizliğine bakar.Muhatabına adeta şunları söyler:Her ne kadar da namaz kılmaz,oruç tutmaz,Kuran okumaz ve gerekli ibadetleri yapmasan da önemli değil.. Burada önemli olan “kalp temizliği.”


  4)Allah ile kul arasına girilmez.Muhatabına şu msj.’ı veriyor:Sen bildiğin gibi yaşa..Ve istediğin kadar günahkar ol..Sevabı ve günahıyla sen Allah’a hesap vereceksin..Onlar da (İslam davetçileri) kim oluyormuş ki hayatını eleştiriyorlar..Sen onlara hesap verecek değilsin.


  5)Emekli olduktan sonra!Yani:Allah’ın dinine vakit ayırıp fedakarlıkta bulunman için daha çok erken..Gençliğini doya doya yaşa,geleceğini garantile,ne zamanki dünya hayatı zevk vermemeye başladı(yaşlılıktan tabii) işte o zaman kendini dine verirsin..Hem bu şekilde ibadetlerin daimi olmuş olur.


  6)Herkes yapıyor!Beni eleştiriyorsun ama herkes yapıyor! Eğer gerçekten yaptığımız yanlış olsaydı diğerleri de yapmazdı..Haydi biz düşünemedik,onlar da mı düşünemediler..Bir hatanın binlerce,hatta milyonlarca kişinin gözünden kaçması mümkün mü sizce?dedirtiyor..


  7)Bir şey olmaz Allah affeder!Yapacağın bu amel haram..günah kazanacağın muhakkak ..Fakat unutma ki birçok insan bu günahı işledi..Hepsini Allah affetti.Tövbe edersin aff olunur.hem Allah tüm günahları affedeceğini söylemiyor mu?deriz...


  8)Bu kadar günahtan sonra biraz zor affedilirsin!Madem affedilmeyeceğim,madem cehennemle cezalandırılacağım;o takdirde haramı terketmenin bir anlamı olmaz ki?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şeytan Sloganları Kullanır Forum Tarih
Şeytanın Meşhur Sloganları - Şeytanın En Sevdiği Kelimeler Dini Sohbetler Dini Forum 22 Aralık 2008
Şeytanın kötülüklerinden nasıl korunabiliriz? Dini Sohbetler Dini Forum 4 Ekim 2016
Şeytanın özellikleri maddeler halinde Dini Sohbetler Dini Forum 15 Kasım 2015
Acele İşe Şeytan Karışır Hikaye Örneği Masallar-Hikayeler-Destanlar 1 Şubat 2014
Şeytan Niçin Kötülüğün Simgesidir Dini Sorular ve Cevaplar 28 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş