Şenol Baba!

'Trabzonspor' forumunda YıLMaZ tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Şenol Baba! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Şenol Baba!


  [SIZE=+0][/SIZE]Onun takımı 2010'da hiç yenilmedi, 9 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik aldı, futboluyla hep alkışlandı. Artık puan kayıpları bile Trabzon'un etkili oyunuyla geri planda kalıyor, camia limitsiz kredi tanıyor.
  [​IMG]
  Trabzonspor, Bursa’da istediği 3 puanı alamayıp beraberlikle yetinirken takımın ortaya koyduğu başarılı futbol ve 2010’daki yenilmezlik serisinin devamı yüreklere su serpti. Teknik direktörlük görevine geldikten sonra takımı kelimenin tam anlamıyla ayağa kaldıran ve futbol kalitesini yükselten Şenol Güneş, mücadelenin ardından futbolcularını özellikle ikinci yarıdaki oyun dolayısıyla kutlarken, bu tablonun devam etmesi halinde bundan sonra da önlerine yeni fırsatlar çıkabileceğine dikkat çekti. Güneş’in bu yöndeki açıklamaları camianın Trabzonspor’a tanıdığı krediyi de artırırken, deneyimli antrenörün en büyük kozlarından biri de takımdaki yüksek rekabet ortamı.

  Yerel medya umutlu
  Trabzonspor’un oyunu ve son anda gelen 1-1’lik sonuç Trabzon’da yayın yapan gazetelerin de gündemindeydi. Umutların tükenmediğine vurgu yapan gazetelerin öne çıkardığı ifadeler şöyle: Kuzey Ekspres: Fırtınaya Bursa freni. Karadeniz: Umut, Trabzon’un ekmeği. İlkhaber: Büyük fırsat teptik. Günebakış: Sevinsek mi, üzülsek mi? Taka: Umutlar bitmez.

  İşte 2010 maçları
  Denizli Bld.: 6-0
  Ankaragücü: 2-0
  Sivasspor: 3-1
  Orduspor: 2-1
  Diyarbakır: 2-1
  İst. Bld.: 1-1
  Manisaspor: 3-0
  İst. Bld.: 1-0
  Bursaspor: 1-1
  Not: Tablo Trabzon’a göre yapılmıştır.

  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş