Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beşikdüzü Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu Resimleri  Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok Trabzon Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / BEŞİKDÜZÜ
  Adı: ŞEHİT ÖĞRETMEN GÜRHAN YARDIM İLKÖĞRETİM OK
  Adresi: ŞEHİT ÖĞRETMEN GÜRHAN YARDIM İLKÖĞRETİM OKULU

  Telefon Numarası: 4628716932
  Faks Numarası: 4628717528

  Fatih Mahallesi'nde 1999 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır. 1250 Öğrenci,29 derslik ,47 öğretmen, 2 iş atölyesi,2 laboratuar,1 çok amaçlı salon,2 bilgisayar laboratuarı vardır.

  Kurumun Misyonu :

  Okul Öğrencilerimizin Bilgili,Becerikli ve Kendilerine Güven Duymaları,Gelişen Teknolojiyi İzleyip Kullanabilmeleri,Sosyal Yönden Sağlıklı ve Ahlaklı Yetişmeleri İçin Her Türlü İmkanı ve Desteği Onlara Sağlamaktır.


  Kurumun Vizyonu:

  Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün İlke ve İnkilapları doğrultusunda Vatanını Seven ,Çağdaş Medeni,demokratik ve Her Zaman Öğrenmeyi Temel İlke Olarak Benimseyen ,Değişime Açık ,İlişkilerinde;Dürüstlüğü,Güveni Ve Hoşgörüyü Esas Alan Bireyler Yetiştirmektir.

  trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şehit Öğretmen Gürhan Forum Tarih
Kayacık Şehit Öğretmen Mustafa Boz İlköğretim Okulu Bilgileri Bandırma Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 10 Ocak 2012
Şehit Öğretmen M Ali Durak İlköğretim Okulu Bilgileri Yenimahalle Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 4 Ocak 2012
Şehit Öğretmen Mustafa Cağlar İlköğretim Okulu Bilgileri Tavşanlı Kütahya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Aralık 2011
Şehit Öğretmen Yasemin Bayram Tekin İlköğretim Okulu Bilgileri Mamak Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 30 Kasım 2011
Şehit Öğretmen Nesrin Ünügür İlköğretim Okulu Bilgileri Mamak Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 30 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş