Şefkat Kahramanı Anneler - Bayram Altıntaş

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda KaRDeLeN tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Şefkat Kahramanı Anneler - Bayram Altıntaş konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Bayram Altıntaş Şefkat Kahramanı Anneler kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Üretici: Bilge Yayınları
    Türü : Aile
    Basım Yeri: İstanbul
    Basım Tarihi: 2010-5
    Basım: 1.
    Sayfa Sayısı: 280
    Dili: Türkçe
    Kapak: Karton Kapak
    Ebat: 135 x 210
    Barkod: 9789759139483

Kitap hakkında

Aynı kaderi paylaşan Peygamber Annelerinden dersler çıkarmak için, Peygamberimizin dilinden annelere dair müjdeleri duymak için, Asr-ı Saadet’in ve Çanakkale’nin kahraman annelerini bilmek için, Anneye dair, İbretli öyküleri okumak ve paylaşmak için, Temel köşe taşı olacak yazılarla, hayatınızı değiştirmek için, Annenize , babanıza ve çocuklarınıza karşı sevginizi arttırmak için, ve daha fazlasını öğrenmek için, Şefkat Kahramanı Anneler... Kitabı; Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeye yeter... " Ben annemi nasıl sevmem ki; o,beni bir müddet karnında, uzun bir zaman da kucağında, ölünceye kadar kalbinin şefkat köşesinde taşımıştır. Ona saygısızlık göstermekten daha aşağılık bir şey bilmiyorum. "

Kitap kapağı

Yükleniyor...