"Şampiyonlar şampiyonluğu"

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  "Şampiyonlar şampiyonluğu" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]"Şampiyonlar şampiyonluğu"


  [SIZE=+0][/SIZE]Başkan adaylığını resmen açıklayan Adnan Öztürk, çıtayı yükseğe çekti: “Hedefimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak. Çünkü müzemizde bir tek o kupa eksik!”
  [​IMG]
  27 Mart’taki kongrede Adnan Polat’ın tek başına seçime girmeyeceği kesinleşti. Galatasaray Lisesi mezunlarının desteğini arkasına alan Adnan Öztürk, başkanlık adaylığını dün düzenlediği basın toplantısıyla resmen duyurdu. İlk konuşmasında iddialı açıklamalar yapan Öztürk, çıtayı da bir hayli yükseğe çekti. Galatasaray’ın, dünyanın en büyük camialarından biri olduğunu öne süren Adnan Öztürk, “Biz Galatasaray’da üçüncü dönemi başlatmak istiyoruz. Birinci dönem, Ali Sami Yen ve arkadaşlarının zorluklar içerisinde Galatasaray’ı milyonlara sevdirmesi, ikinci dönem de 1996 yılında başlayan dışa açılım ve büyümeydi. Bize göre üçüncü dönem de sürekli başarı ve Galatasaray’ın dünya kulübü haline gelmesidir” dedi.

  ‘Gayrimenkul satışı olmayacak!’

  İki sene içerisinde herhangi bir gayrimenkul satmadan Galatasaray’ın borçlarını ödemeyi taahhüt eden Öztürk, “Eğer başkan seçilirsem ilk işlerimden birisi Galatasaray Adası’nı geri almaktır. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak. Çünkü müzemizde bir tek o kupa eksik” diye konuştu. Öztürk ayrıca Galatasaraylı olduğu için her gün şükrettiğini de sözlerine ekledi.

  Serdar Dinçbaylı


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş